Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якби не Канада, Україна б....

Re: Якби не Канада, Україна б....

Президент України Володимир Зеленський отримав від президента США Дональда Трампа запрошення відвідати Вашингтон з офіційним візитом.

Про це у йдеться у статті DT.UA "Квартал "чорних лебедів".

За даними видання, запрошення Зеленський отримав 31 травня і відбудеться він після зустрічі Трампа з президентом РФ Володимиром хуйло.

"Відбудеться предметна розмова з врегулювання конфлікта в Донбасі ... Важливе запитання до Зеленського на переговорах: "За що Америка стільки років в Україні долари платників податків проливала?". Настав час реальних бізнес-проектів: земля, газовидобування, порти тощо", - пише ЗМІ.

Наразі "Українській правді" дану інформацію в Адміністрації президента не підтвердили.

 :-)o

Там дійсно так було написано? ЛОЛ!

Це взагалі моральне та інтелектуальне деградантство зелених - буквально поряд у темі вони обпісюють памперси від щастя, що Трамп нібито запросив зе на аудієнцію. І ще у одній темі обсмоктують санкції проти Північного Потоку-2. І ще в одній темі кидають чепчики у повітря щодо американської військової допомоги.

І тут же обзивають платників податків, які забезпечили такі результати, останніми словами!

Це повний і тотальний триндець.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

В Канади можна знайти, але є краще и дешевше, купую лише за приступив патриотизму. Нарази вживаю нимецьке пиво и Онтарийску горилку :)

У нас колись була Оболонь в Лікерсторі, але вже давно. Дещо можна знайти у спеціалізованих магазинах спиртного, але навіщо?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ну может они и правда думают, что кредиты идут манюпасу.
----------------------------------------------------

 А кому они по твоему идут? Их никто не крадёт. Там контролируют каждый цент.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

До речі, в Європі трудно знайти буряк чи солоні огірки (не мариновані). А в єврейських ґешефтах є.

У нас звичайний буряк (коренеплід) продається у стандартних гастрономах. Пучками або вже обчищений. Ще тут  продається маринований (консервований) буряк і навіть хрін.

Солоні огірки типу з бочки бувають у різних варіаціях. Мариновані я купую у польських магазинах, хоча є і українського виробництва у "російських" магазинах. Навіть сири українські там є і багато чого.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....


Inanna
Пліз, я знаю що це Канадської діаспори пісня яка сумує за домом, стара.... Принаймні я так думаю...Можеш найти повні слова?

В мене питання, до канадців.

Не можу найти повний текст пісні колисковий, саме мігрантів, був найшов ті слова що знаю, що це в пєсі що написав хтось ...

А конкретно не знаю, не можу найти ((((

А звучить шикарно, за серце бере... Але весь текст не можу найти.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   Украина должна Канаде 326  миллионов долларов США (поправьте меня, если вру) Это где-то 7,5 доллара на одного украинца.У меня семья из 4-х человек. Вопрос: куда и кому засунуть этих сраных 30 баксов, чтобы эта кучка жопомлев, наконец, заткнулась и сдрыснула с форума?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Нуу , стосовно віку пані-авторки , то із читаних дописів мені здалося , що у в двадцять п'ять чі тридцять років - ще не запізно , та зауважу , головне ж - не народжувати , а знайти платників ))) , що-би пані відчула себе на місці іншої пані , що-би отримувати , а не віддавати . ))

Нащо? це до лузерів.

Я заробила цього місяця вдвічі більше за свого чоловіка-канадця. Правда, мені ще з цього треба сплатити податки.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Попри те, що Канада дає гроші, це виключно проблеми Канади на що вона ці гроші тратить і не дає ніякого права варнякати.

Суажемо так це відкупні лібералів своїм виборцям, тих 5 чи 6 депутатів українців пролобіювали ці гроші з надією, що за них за це проголосує діаспора. Таке собі засівання гречкою по канадськи.

Канада давала допомогу при всіх урядах. І почала допомагати армії конкретно саме при консервативному уряді Харпера. Нагадую, саме Харпер підійшов до хуйло і сказав йому забиратися з України. На такі слова не спромігся жоден інший світовий лідер.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

    И да, еще. По широким экономическим просторам США и Канады бродят где-то 7,3  миллиарда долларов, честно спизженных у украинского народа и вывезенных Витей Януковичем в вышеупомянутые юрисдикции. Вопрос: нельзя ли как-то получить назад баблишко, xyй с вами, можно даже без процентов (хоть это и унизительно для коллектива?)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Америка напала на Україну, окупувала Крим, убиває людей на Донбасі, збиває пасажирські літаки?
Чи може то все робить таки РФ?

Але у прихильники певної політсили болить Канада і США, які допомагають Україіні, а от на захист  [KA] відразу встають грудьми.

 (tu)

Це стратегія і робиться цілком усвідомлено. Всі ці карофки (нагадую, вона танцювала на трупі української героїні), олдбої, людаси та інша нечисть цілеспрямовано намагаються заткнути рот всім, хто намагається достукатися до свідомості та національної гордості українців, які зараз знаходяться у черговій великій дупі завдяки своєму вибору.

Їм вигідно, щоб Україна загинула, тому вони і вибирають будь-які методи, щоб патріоти замовчали.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

    И да, еще. По широким экономическим просторам США и Канады бродят где-то 7,3  миллиарда долларов, честно спизженных у украинского народа и вывезенных Витей Януковичем в вышеупомянутые юрисдикции. Вопрос: нельзя ли как-то получить назад баблишко, xyй с вами, можно даже без процентов (хоть это и унизительно для коллектива?)

Просіть. Хай зе просить ... ваш недопрезидентик такий ефективний у всіх відношеннях, що навіть сам бабло в оффшори заховав  :weep: Хай повертає гроші Януковича, ми тільки за  X(
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

а шо ?
за 15 років форуму я не бачив тут жодної достойної людини з діЯспоральних дописувачів північної америки.
та і знайомі емігранти скурвились за кілька років життя там.
були люди стали скоти :(

п.с. Європа інша справа  (tu)

А ти теж за зе голосував?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

є велика різниця між повоєнною (старою) діяспорою в канаді і свіжою постсовєтською
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

 Обсяги допомоги від Канади - сміхотворні. І кредит - це ніфуя не допомога.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Просіть. Хай зе просить ... ваш недопрезидентик такий ефективний у всіх відношеннях, що навіть сам бабло в оффшори заховав  :weep: Хай повертає гроші Януковича, ми тільки за  X(

   Почему мы должны просить то, что принадлежит нам по праву? Может, вернёте добровольно? Вы ж нам типа друзья и братья. Ну, вот так , по-братски,а?  Оно ж всё равно впрок не пойдёт. Ещё никто на ворованных деньгах счастья не построил...
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

а єслі чесно якби не захід (америка,канада,європа) україни вже б не було
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Що ви заперечуєте? Що прихильники певної політсили України самостійно себе прокормити не здатно, та сидить на всіх можливих міжнародних програмах допомоги? Так це факт, тут сперечатись немає про що.

І щоб одного прихильники певної політсили в Україні покормити з ложки, потрібно використати податки, які з західних манюпасів зібрали. Бо в місцевих західних манюпасів гроші немає куди дівати, ніж з ложки кормити прихильники певної політсили з рівнем IQ в 75%, що не дозволяю самостійно існувати в цьому світі?

До речі, це ж не тільки українці такі.

Слухала недавно Бенона, він коментував, що європейцям набрид статус кво із біженцями і вони почали вибирати відповідні уряди.

Його коментар: "Чому ми повинні вирішувати проблеми десь у Африці за допомогою середнього класу у Франції, Італії, Англії? Проблеми у Африці повинні вирішуватися у Африці".

Рано чи пізно подібні питання почнуть підійматися щодо України, враховуючи курс розвитку, який обрала більшість виборців у цій державі. В Канаді вони вже підіймаються, але лише завдяки лобізму діаспори (до речі, я себе часткою її не вважаю у організованому сенсі) курс підтримки продовжується, принаймі офіційно.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

    И да, еще. По широким экономическим просторам США и Канады бродят где-то 7,3  миллиарда долларов, честно спизженных у украинского народа и вывезенных Витей Януковичем в вышеупомянутые юрисдикции. Вопрос: нельзя ли как-то получить назад баблишко, xyй с вами, можно даже без процентов (хоть это и унизительно для коллектива?)
Думала, про гроші Лазаренка піде мова. Здивувалась.
Але ні. Все добре з юльками, амнезії нема.

Інанно, не дивуйтеся. Кращі звідси їдуть. В моїй родині, якщо брати широко, стоюрідних усіх, ті, з ким можна було і хотілося спілкуватися, теж виїхали. Зостається всяке неподобство - п*яниці, наркомани, нероби, рукизісраки. Мене тільки швидкість росту до 73% здивувала, а не сам факт. (
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   Украина должна Канаде 326  миллионов долларов США (поправьте меня, если вру) Это где-то 7,5 доллара на одного украинца.У меня семья из 4-х человек. Вопрос: куда и кому засунуть этих сраных 30 баксов, чтобы эта кучка жопомлев, наконец, заткнулась и сдрыснула с форума?

Порви свої долари в онлайн на фейсбуку і можеш ще молотком по піндоському айфону тріснути, щоб покарати американців.

А якщо хочеш серйозно щось змінити, почни петицію на сайті президента, щоб відмовився від усіх видів іноземної допомоги. Можеш також включити відміну безвізу заодно.

На цьому форумі, я бачу, є багато бажаючих підписати таку петицію.

Удачі  X(
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

є велика різниця між повоєнною (старою) діяспорою в канаді і свіжою постсовєтською

У плані лобіювання українських питань є організації і туди входять і нові емігранти, і народжені в Канаді люди.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Спи, тихо спи, забудь печаль

Яких мігрантів, 200 років назад? яке ми маємо відношення до них?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

(зверніть увагу на нік - не корівка, а кароффка)

Не звертайте увагу на нік Karoffka, бо ця назва пішла ще з форуму ДД, де був первісний нік коровка, який згодом під впливом ніка турчинофф, на ФУПі трансформувався в такий, яким він зараз існує. Ностальджі, знаєтє лі...  :gigi:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   Украина должна Канаде 326  миллионов долларов США (поправьте меня, если вру) Это где-то 7,5 доллара на одного украинца.У меня семья из 4-х человек. Вопрос: куда и кому засунуть этих сраных 30 баксов, чтобы эта кучка жопомлев, наконец, заткнулась и сдрыснула с форума?
X(  Кому надіслати і моїх 10 баксів, щоб таки нарешті вони заткнулися безповоротно. Я за себе і за свого кота - він у мене як член сім*ї, потягне на 2,5 бакси.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Канада нам дала ?
бугогааааа....
та діяспора всрається за один кандський долар коли справді його "дасть"...
тричі на день будуть писати повчання як його потратити і як цьомати вуйка в руку за таку благодєтєль...
(tu)  (tu)  (tu)
Банди красава))
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Яких мігрантів, 200 років назад? яке ми маємо відношення до них?
не 200 а лише 70 років. Але у нас гугл видає не те що увас він нас в регіон вписує по алгоритму.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

В мене питання, до канадців.

Не можу найти повний текст пісні колисковий, саме мігрантів, був найшов ті слова що знаю, що це в пєсі що написав хтось ...

А конкретно не знаю, не можу найти ((((

А звучить шикарно, за серце бере... Але весь текст не можу найти.

Пошукай ось тут:

http://lccsongs.com/?s=%D0%BF%D0%B5%D1%87%D0%B0%D0%BB%D1%8C
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

ГА?
В сраці нога.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Порви свої долари в онлайн на фейсбуку і можеш ще молотком по піндоському айфону тріснути, щоб покарати американців.

А якщо хочеш серйозно щось змінити, почни петицію на сайті президента, щоб відмовився від усіх видів іноземної допомоги. Можеш також включити відміну безвізу заодно.

На цьому форумі, я бачу, є багато бажаючих підписати таку петицію.

Удачі  X(
   Давай  ты не будешь указывать мне, что делать. а я не стану объяснять, куда тебе идти. Меня нет на Фейсбуке, за Айфон я заплатил, сколько просили, так что бить не буду. А сбережения храню в золотых слитках, как предками и завещано. как же я их порву, по твоему? Думай, что говоришь.
   И ещё.Хватит нас тут поучать пытаться и из штанов от радости выпрыгивать, как только у Украины какая проблема наметится. Тошно смотреть.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

(tu)  (tu)  (tu)
Банди красава))

Бандерівець дожився, йому  [KA]  плюсуть в боротьбі з українцями.
Може то ніякий не бандерівпць, а правовірний ленінець?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Саме смішне, що це написав чувачок з ніком "78rus". 
вот не к чему больше доипаться, уважаемый эмиг

Цитувати
Цікаво чому  так люблять вистувати від імені українців?
никогда, в отличии от вас, дмяспорян, не говорил от лица, отличного от собственного,
считаю, что у каждого человека (даже у украинца) есть право иметь собственное мнение.
или канаду либеральные ценности обошли стороной?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

X(  Кому надіслати і моїх 10 баксів, щоб таки нарешті вони заткнулися безповоротно. Я за себе і за свого кота - він у мене як член сім*ї, потягне на 2,5 бакси.
   Предлагаю этот, как его, флеш-моб (чи як там?) замутить: Инанна в прямом эфире жрёт наши баксы. Те, которые в рот не лезут, два здоровенных негра (или эскимоса?) подручных...Ну, Вы меня поняли...
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   Украина должна Канаде 326  миллионов долларов США (поправьте меня, если вру) Это где-то 7,5 доллара на одного украинца.У меня семья из 4-х человек. Вопрос: куда и кому засунуть этих сраных 30 баксов, чтобы эта кучка жопомлев, наконец, заткнулась и сдрыснула с форума?
підтримую. Можна перерахувати на якийсь рахунок? Але ж щоб після розрахунку ця гидота пощезала гарантовано
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Бандерівець дожився, йому  [KA]  плюсуть в боротьбі з українцями.
Може то ніякий не бандерівпць, а правовірний ленінець?
повторюю, ви американець. Хочете заперечити - реемігруйте зі США
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Бандерівець дожився, йому  [KA]  плюсуть в боротьбі з українцями.
Може то ніякий не бандерівпць, а правовірний ленінець?
не, банди от сотворения правоверный бандеривец,
в отличии от тебя, очередного ленинского ссука стипендиата)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

підтримую. Можна перерахувати на якийсь рахунок? Але ж щоб після розрахунку ця гидота пощезала гарантовано
   Ты смотри-ка... Внешний долг  Украины начинает катастрофически сокращаться. Эмиги, пешить есчьо!
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

вот не к чему больше доипаться, уважаемый эмиг

никогда, в отличии от вас, дмяспорян, не говорил от лица, отличного от собственного,
считаю, что у каждого человека (даже у украинца) есть право иметь собственное мнение.
или канаду либеральные ценности обошли стороной?

під час війни з русофашистською мерзотою, яка окупувала Крим та Донбас, яка постійно убиває українців, називатись кацапським "78rus" - це ознака ворога.
Нормальним було б гидко так себе називати.
Ти ще почепи колорадку і вийди в місто.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Не звертайте увагу на нік Karoffka, бо ця назва пішла ще з форуму ДД, де був первісний нік коровка, який згодом під впливом ніка турчинофф, на ФУПі трансформувався в такий, яким він зараз існує. Ностальджі, знаєтє лі...  :gigi:

Я не про два ф, а про те, що українською буде корІвка, а коровка - це кацапською. Тобто суть не проп"єш і не замаскуєш  :laugh:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

не, банди от сотворения правоверный бандеривец,
в отличии от тебя, очередного ленинского ссука стипендиата)

Русофашистське брехливе нутро поперло. (td)
 [KA] як не брехне, то не дихне.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

канадське весілля канадців

Ну звичайно що так. А українське весілля кацапських українців - насиліконені губи, вивалені цицьки, вульгарне знімання гартер, стирене в західній культурі, биківський чубчик у молодого, залиті беньки і обов"язковий бидлячий салют  ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія