Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Меня заставили проголосовать за Зе

Меня заставили проголосовать за Зе

Множество поциентов форума утверждает, что их заставили проголосовать за Зе порохоботы. Именно заставили. При этом у них в бюллетене это выглядело как галочка против Порошенко. При этом Зе они вообще никогда не любили. При этом кандидатов в первом туре было около 40. Что это за перверсия? Почему взрослые половозрелые люди не в состоянии объяснить свой добровольный выбор хотя бы самим себе? Это эпидемия инфантилизма? Какие ваши варианты?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Множество поциентов форума утверждает, что их заставили проголосовать за Зе порохоботы. Именно заставили. При этом у них в бюллетене это выглядело как галочка против Порошенко. При этом Зе они вообще никогда не любили. При этом кандидатов в первом туре было около 40. Что это за перверсия? Почему взрослые половозрелые люди не в состоянии объяснить свой добровольный выбор хотя бы самим себе? Это эпидемия инфантилизма? Какие ваши варианты?
сеча в голову не є ознакою дорослості
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Ну вот я иду на выборы. Я ненавижу Порошенко. Я хочу другого кандидата. Я голосую за полуграмотного мурчащего клоуна? Никогда в жизни. Но тут срабатывает другой вариант - я настолько ненавижу Порошенко, что похер на ту Украину и что с ней будет, голосну за того, кто точно победит. Зато не скучно, хоть посмеёмся, и всё такое. Ну ок, логика понятна. Но проходит два года и эти дегенераты волают нас заставили, это порохоботы виноваты, что мы осознанно пошли и сделали откровенно антиукраинский выбор. Как это вообще? Ваши семьи взяли в заложники и сказали голосуй за Зе? Или на самом деле вы инфантильные ублюдки, которые не способны нести ответственность за свои действия?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Множество поциентов форума утверждает, что их заставили проголосовать за Зе порохоботы. Именно заставили. При этом у них в бюллетене это выглядело как галочка против Порошенко. При этом Зе они вообще никогда не любили. При этом кандидатов в первом туре было около 40. Что это за перверсия? Почему взрослые половозрелые люди не в состоянии объяснить свой добровольный выбор хотя бы самим себе? Это эпидемия инфантилизма? Какие ваши варианты?
Вся побудова миттю руйнується, коли дочитуєш до тези про 40 кандидатів у першому турі.
То питання до 30% Зєліних у першому турі?
Але ж вони наче ніколи і не заявляли, що їх хтось чи щось змусило, і що їхнє голосування за Зе було формальним
Тоді що це? Дурість чи свідома спроба зманіпулювати?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Множество поциентов форума утверждает, что их заставили проголосовать за Зе порохоботы. Именно заставили. При этом у них в бюллетене это выглядело как галочка против Порошенко. При этом Зе они вообще никогда не любили. При этом кандидатов в первом туре было около 40. Что это за перверсия? Почему взрослые половозрелые люди не в состоянии объяснить свой добровольный выбор хотя бы самим себе? Это эпидемия инфантилизма? Какие ваши варианты?
==========================
Та йопнутые конченные п...дараси-"белые пальта" ! Оне,м...дилы,не ВИНАВАТЫЯ! То Порох у них виноват. Самые конченные суки украинства. От таких козлов были всегда одни беды.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе



Останнє редагування: 19 липня 2021 12:53:49 від Ламер
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Но тут срабатывает другой вариант - я настолько ненавижу Порошенко, что похер на ту Украину и что с ней будет
і знову дурнувата спроба зманіпулювати
позаяк ті, що ненавидять "порошенка", здебільшого і голосували проти нього аби вберегти Україну
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Вся побудова миттю руйнується, коли дочитуєш до тези про 40 кандидатів у першому турі.
То питання до 30% Зєліних у першому турі?
Але ж вони наче ніколи і не заявляли, що їх хтось чи щось змусило, і що їхнє голосування за Зе було формальним
Тоді що це? Дурість чи свідома спроба зманіпулювати?

Мирося, ты в игноре, но я могу тебя читать. Поэтому дальше я пишу и про твои мотивы - срабатывает другой вариант - я настолько ненавижу Порошенко, что похер на ту Украину и что с ней будет, голосну за того, кто точно победит.

Просто нужно иметь силы не пенять на каких-то порохоботов в твоей голове, оправдывая свой антиукраинский выбор. При этом ты и на новых выборах пойдёшь и проголосуешь за Зе с криками меня заставили. При этом почему Порошенко вызывает у тебя такую ненависть ты пояснить не в состоянии, одни лишь басни про брата убил и агент ФСБ.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

на ловца і звєрь біжит  :D
міроська вже тут
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

і знову дурнувата спроба зманіпулювати
позаяк ті, що ненавидять "порошенка", здебільшого і голосували проти нього аби вберегти Україну
...щоби вберегти "Україну-повію" ВИ голосували за "сеньйора-голодомора"
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Меня заставили...
"Первый пошёл. ..."
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

і знову дурнувата спроба зманіпулювати
позаяк ті, що ненавидять "порошенка", здебільшого і голосували проти нього аби вберегти Україну

Вберегли (tu)  :facepalm1:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

і знову дурнувата спроба зманіпулювати
позаяк ті, що ненавидять "порошенка", здебільшого і голосували проти нього аби вберегти Україну
=============================
Та досить вже. Ви з ЗЕ-сранью і зруйнували Україну.Порох її доволі значно відбудував. Йдіть вже в сраку.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Множество поциентов форума утверждает, что их заставили проголосовать за Зе порохоботы. Именно заставили. При этом у них в бюллетене это выглядело как галочка против Порошенко. При этом Зе они вообще никогда не любили. При этом кандидатов в первом туре было около 40. Что это за перверсия? Почему взрослые половозрелые люди не в состоянии объяснить свой добровольный выбор хотя бы самим себе? Это эпидемия инфантилизма? Какие ваши варианты?
тобі не соромно прилюдно показувати себе імбецилом?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

В свиня то єдиний вихід, чи що ?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Не правильный выборець, не оценил петькины старания и договорняки с Хуйло
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

тобі не соромно прилюдно показувати себе імбецилом?

От тебя как комплимент :laugh:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Ну вот я иду на выборы. Я ненавижу Порошенко. Я хочу другого кандидата. Я голосую за полуграмотного мурчащего клоуна? Никогда в жизни.
Ну може ти і ні, але такі самі малограмотні, як він, проголосують.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Мирося, ты в игноре
байдуже
я не для тебе пишу

я настолько ненавижу Порошенко, что похер на ту Украину и что с ней будет
Зрозуміло, якщо ти прагнеш "воссоєдінєнія Украіни с росієй", то твоя думка йде саме у такому напрямкові, і тобі не зрозуміти тих, кому огидні коцапофіли

оправдывая свой антиукраинский выбор
мій вибір завжди був і буде виключно проукраїнським, відтак за жодне ПРдонське цинічне мурло я ніколи не проголосую

ты и на новых выборах пойдёшь и проголосуешь за Зе
я НЕ голосувала за Зе

одни лишь басни про брата убил
про це я взагалі не в курсі. Який брат? Про що ти? Ну а робота на ФСБ - оно вона, як на долоні. На плівках - документальне підтвердження.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

В свиня то єдиний вихід, чи що ?

Нет конечно. Свыня вообще не выход, бо кучмовского гнезда птенец. Но речь о выборе свыня версус наркоман заочник. И более того - за наркомана заставили проголосовать анонимы с фупа. Тебя фуповские анонимы много заставили вещей сделать в жизни? Или Фейсбук ломы?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Ну вот я иду на выборы. Я ненавижу Порошенко. Я хочу другого кандидата. Я голосую за полуграмотного мурчащего клоуна? Никогда в жизни. Но тут срабатывает другой вариант - я настолько ненавижу Порошенко, что похер на ту Украину и что с ней будет, голосну за того, кто точно победит. Зато не скучно, хоть посмеёмся, и всё такое. Ну ок, логика понятна. Но проходит два года и эти дегенераты волают нас заставили, это порохоботы виноваты, что мы осознанно пошли и сделали откровенно антиукраинский выбор. Как это вообще? Ваши семьи взяли в заложники и сказали голосуй за Зе? Или на самом деле вы инфантильные ублюдки, которые не способны нести ответственность за свои действия?

одна з отмазок буде - "а вот дрищі нашу Maкaкy в 2010 прокатілі"
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

  А давайте проголосуємо за антіка. Вам то все-дно який вибір між двома какашками робити а йому буде приємно.  :gigi:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Тада, заставлялі: біполярка - она такая  :pooh_lol:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе


я НЕ голосувала за Зе


п***а, приехали. А за кого ты голосовала?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Нет конечно. Свыня вообще не выход, бо кучмовского гнезда птенец. Но речь о выборе свыня версус наркоман заочник. И более того - за наркомана заставили проголосовать анонимы с фупа. Тебя фуповские анонимы много заставили вещей сделать в жизни? Или Фейсбук ломы?

Пох на цей набір слів/букв
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

п***а, приехали. А за кого ты голосовала?

Протів ана галасавала - ПРОТІВ !!!
Тому що клован каломойського і кодла шефіров - то, безперечно, краще для України !  (tu)
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

...щоби вберегти "Україну-повію" ВИ голосували за "сеньйора-голодомора"
Ви посприяли необхідності насправді жахливого виборв між "сеньойром-голодомором" і воланнями про якісь злочини Українців проти євреїв від виродка, який народ має за бидло, все життя крутився виключно на користь власної кишені, і послуговується висловами на кшталт "цинічних бандер".
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Пох на цей набір слів/букв

Ну норм пообщались (tu)
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Ну норм пообщались (tu)

В тебе що, вільний час на роботі ?

 :eyes:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

От тебя как комплимент :laugh:
ну як знаєш
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Аааа, 13:07


 :gigi:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе
N88

"Виколю собі око щоб в тещі зять кривий був"
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе


Вони теж не голосували за своїх катів!  :gigi:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

=============================
Та досить вже. Ви з ЗЕ-сранью і зруйнували Україну.Порох її доволі значно відбудував. Йдіть вже в сраку.
Заважаю ПЄСдюкам мирно сісти у віртуальне коло і - взявшись за руки - молитися на їхнє улюблене божество?
Shannou поставив питання.
Але відповіді ПЄСдючня чути категорично не хоче.
Це показово.

Shannou, то ти так і не пояснив : що мав на увазі коли вплітав 40 кандидатів з першого туру до свого стартпоста?

   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Множество поциентов форума утверждает, что их заставили проголосовать за Зе порохоботы. Именно заставили. При этом у них в бюллетене это выглядело как галочка против Порошенко. При этом Зе они вообще никогда не любили. При этом кандидатов в первом туре было около 40. Что это за перверсия? Почему взрослые половозрелые люди не в состоянии объяснить свой добровольный выбор хотя бы самим себе? Это эпидемия инфантилизма? Какие ваши варианты?
порохосрань ФУПа в 100500 раз намагається довести притомним громадянин що Поросява б***ь-Хуйловський Жмурук - це найкраще що могло було статися з Україною? 8-:  :facepalm:  [KA]
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Ви посприяли необхідності насправді жахливого виборв між "сеньойром-голодомором" і воланнями про якісь злочини Українців проти євреїв від виродка, який народ має за бидло, все життя крутився виключно на користь власної кишені, і послуговується висловами на кшталт "цинічних бандер".
Повторюю вчергове:
ніхто Вас не змушував голосувати ЗА україну-повію і сеньйора-голодомора.
Це виключно Ваш вибір
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

В свиня то єдиний вихід, чи що ?
Власне, саме це і я намагаюся сказати : якщо для вас світ замкнувся на тому баризі, відторгнутому більшістю українців, то НА ЩО чи НА КОГО намагаєтеся нарікати ?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

порохосрань ФУПа в 100500 раз намагається довести притомним громадянин що Поросява б***ь-Хуйловський Жмурук - це найкраще що могло було статися з Україною? 8-:  :facepalm:  [KA]


Ні, Шанноу  просто зайняв  мічце  в генделі на Васильківській, і став у чергу  :gigi:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Повторюю вчергове:
ніхто Вас не змушував голосувати ЗА україну-повію і сеньйора-голодомора.
Це виключно Ваш вибір
А ваш вибір - це українці - цинічні бандери-бандити, які скоювали злочини проти євреїв.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Власне, саме це і я намагаюся сказати : якщо для вас світ замкнувся на тому баризі, відторгнутому більшістю українців, то НА ЩО чи НА КОГО намагаєтеся нарікати ?

Та пох на тих їпанатів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія