Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Одни вульгарности...

Re: Одни вульгарности...

Для мене, поняття "ніч" починається десь о третій. А зараз пів-на-одинадцяту. :)
Піду ще чаю заварю. :)
Десь третя- то вже , вибачаюсь, ранок.  В мене підйом о четвертій. Ну, зусиллям волі, можна дотягнути  до пів на п'яту..
   А навіщо ти до трьох ранку стрибаєш гопки? 
   
Re: Одни вульгарности...

Десь третя- то вже , вибачаюсь, ранок.  В мене підйом о четвертій. Ну, зусиллям волі, можна дотягнути  до пів на п'яту..
   А навіщо ти до трьох ранку стрибаєш гопки? 

Я сьогодні черговий по Східній Європі. :-)o
   
Re: Одни вульгарности...

Тоді логічно було б - розпоясничався)
распоясался Всі ці ускоєзичні, що хизуються своїм небажанням вчити і спілкуватися українською, російської не знають також.
   
Re: Одни вульгарности...

Какие мы нежные...

Да, в белоснежном бальном платье ехать в трамвае с Привоза осенью не очень практично.

Но зато какой повод смотреть на других пассажиров как на говно!

Надеюсь намек понятен.

  Пане Профілактику, деякі за показними "народногрубощами" приховують власну неосвіченість.
  Це натяк.  B-)
   
Re: Одни вульгарности...


я бы сказал - и да и нет...

свобода слова имеет место быть. поэтому, до определенной степени люди могут говорить то, что думают. на 100% говорить то, что думают, можно только на безлюдном острове, будем в этом откровенны, ну "що б iлюзiй не виникало"...

я о другом - культуре вести дискуссию... одни маты, хамство и, простите, испражения.... вот за это я бы банил. за бескультурье... народ-то не глупый, а испражняются, как у себя дома...

Да, волюнтаризм как социальное поведение - это часть жизни человека.
но ... но в политике это слово чаще стало синонимом некоторых действий, осуждаемых )))
Я немного сам понимаю, что наплёл там слов до кучи, использовав этот аспект, но социум уже по всем шаблонам рвёт от бесконтрольности поведения.
   
Re: Одни вульгарности...

культура заепывает. ветка без срача- шо любов без поцилунка...

Верхнього чи нижнього?
   
Re: Одни вульгарности...

Верхнього чи нижнього?

Нижній, це як?... В срамниє губи?... :blush2:
   
Re: Одни вульгарности...

   
Re: Одни вульгарности...

Волюнтаризм (на ФУП-е)  :gigi:

"Начинается обсуждение. И вот при обсуждении темы, автор поста разворачивается во всю мощь своего гениального таланта. Захочет, осадит умными и витиеватыми фразами оппонента. Захочет, возьмёт и согласится с ним. Главное показать, какой он умный. И это считается нормальным ведением разговора. Но стоит только, кому ни будь, перейти на личности, то тогда всё. Конец света. Можно красиво поговорить об ущербности оппонента. О его недалёкости…. Возмутиться, тому факту, как плохо мы ещё обучены искусству диалога. И опять мы на коне. Такие белые и пушистые."



"Волюнтарист совершает поступки по своей прихоти и произволу. Волюнтарист более масштабен и политичен. Он замахивается на ход Истории и судьбы народов.

На период 2000- 2030 годов, на роль вероятного и главного Волюнтариста, претендует г.хуйло В.В., который игнорирует все естественные законы экономического развития государства и общества, вручную проводящий экономические реформы, насильственно игнорируя законы капитализма, переоценка и большое участие государства в рыночной экономике, уничтожения среднего класса в стране."

Останнє редагування: 15 грудня 2018 10:08:53 від Бондар Роман /Tracker/
   
Re: Одни вульгарности...

Я сьогодні черговий по Східній Європі. :-)o

  Зрозуміло, товарищу електрик-майор.

 Котлетики то сухпай на чергування, чи жінка тормозок знаряджає?
   
Re: Одни вульгарности...

Нижній, це як?... В срамниє губи?... :blush2:
:X Лєзбіян!!! Тримайте його...
   
Re: Одни вульгарности...

До речі, nik!

Якщо назву гілки перейменувати з " Одни вульгарности "  в   "Ода  вульгарності"  буде   цілком доречно

 Гілка напрочуд  срачовая)
   
Re: Одни вульгарности...

Нижній, це як?... В срамниє губи?... :blush2:

Та отож.
   
Re: Одни вульгарности...

:X Лєзбіян!!! Тримайте його...
За  срамниє губи?

Ні, сам тримай!
   
Re: Одни вульгарности...

  Зрозуміло, товарищу електрик-майор.

 Котлетики то сухпай на чергування, чи жінка тормозок знаряджає?

Я "удальонно", з дому працюю. :)
   
Re: Одни вульгарности...

За  срамниє губи?

Ні, сам тримай!
І от як з такими робити революцію!?...
   
Re: Одни вульгарности...

За  срамниє губи?

Ні, сам тримай!
А ты что станешь делать пока лысый горец его держит?))
   
Re: Одни вульгарности...

С. Жаботинская. Язык как оружие в войне мировоззрений:
"Антимайдан использует в четыре раза больше экспрессивов, создаваемых элементами с явной обсценизацией"
http://uaclip.at.ua/zhabotinskaja-jazyk_kak_oruzhie.pdf

С кем вы, мастера культуры?
На чью мельницу...

Останнє редагування: 15 грудня 2018 10:14:59 від wim amster
   
Re: Одни вульгарности...

І от як з такими робити революцію!?...
Сексуальную?
   
Re: Одни вульгарности...

Сексуальную?
ми тут про високе, про культуру, про те що треба возлюбіть bлять бліжнєго, ну на худой конєц- бліжнюю,..
а ти явно як штрейкбрехер...нама гаєшся нас збити з праведного шляху...
   
Re: Одни вульгарности...

А ты что станешь делать пока лысый горец его держит?))

Піzдить банки с вареньем и печеньем!
   
Re: Одни вульгарности...

Я "удальонно", з дому працюю. :)

Нічосе, влаштувався!
Чергуєть, він,  вдихая теплі  вітра Каліхфорніі..

Так і кажи, заніс начштабу, заніс в особливий відділ,  вибів   тепле прапорське  місце  на складі  безкамерних шин..
   
Re: Одни вульгарности...

С. Жаботинская. Язык как оружие в войне мировоззрений:
"Антимайдан использует в четыре раза больше экспрессивов, создаваемых элементами с явной обсценизацией"
http://uaclip.at.ua/zhabotinskaja-jazyk_kak_oruzhie.pdf

С кем вы, мастера культуры?
На чью мельницу...



опачки, оказывается упрощение диалога, приводя немного в вульгарный вид - это обсценизация слов.... кажется даже оценивая антимайданщиков я немножко умнею, и набираюсь умных таких понятий,
теперь могу обсценизировать слова и предложения, через собственные попытки быстро доносить до слушателя сформированные понятия, осознанно, по правилам этих научных терминологий, остро и просто "называя своими именами" любые определения и процессы в обществе.  [ua]

нам нужны новые книги по терминологии, для Украины в т.ч., с учетом обсценизации  :gigi:
- может тогда начнутся нормальные процессы в реформах страны? )))

   
Re: Одни вульгарности...

ми тут про високе, про культуру, про те що треба возлюбіть bлять бліжнєго, ну на худой конєц- бліжнюю,..
а ти явно як штрейкбрехер...нама гаєшся нас збити з праведного шляху...
к

Вас собьешь....
   
Re: Одни вульгарности...

Свыолочи! СвЫолочи!!!!! :facepalm1:
   
Re: Одни вульгарности...

к

Вас собьешь....

Та де там , вчіпляться в оті губи як кліщ, 
   
Re: Одни вульгарности...

Свыолочи! СвЫолочи!!!!! :facepalm1:

Так, опрокидуй вже  третю стопку  -  і зав'язуй репетувати. 
   
Re: Одни вульгарности...

Перегляньте вибірково пару сучасних фільмів. Там же з вуст героїв оцей "блііііііііііііііііі ііііііііііін" буквально через слово!

Вдумайтеся, цей "блін" (мені чомусь особливо огидно чути з вуст немолодих людей) - тупий ідіотський сурогат найбруднішої масковської лайки. Фактично - те ж саме.
   
Re: Одни вульгарности...

Перегляньте вибірково пару сучасних фільмів. Там же з вуст героїв оцей "блііііііііііііііііі ііііііііііін" буквально через слово!

Вдумайтеся, цей "блін" (мені чомусь особливо огидно чути з вуст немолодих людей) - тупий ідіотський сурогат найбруднішої масковської лайки. Фактично - те ж саме.
Перегляньте пару сучасних   гамеріканських фільмів без перекладу. Там же з вуст героїв оцей Fuck!!!
через слово!!!

Вдумайтеся,  цей, fuckkkk!!( чомусь особливо прикольно чути з вуст літніх людей)  тупий   cтьюпід   буллщіт    найбруднішої английської лайки!   Куди котиться цей світ, мазафака!!!
   
Re: Одни вульгарности...

Факін ессхол!!!
   
Re: Одни вульгарности...

А давайте-ка обсценизируем и вульгаризируем следующее обстоятельство !? :::




   
Re: Одни вульгарности...

Запросто

   
Re: Одни вульгарности...

24 часа... перед детьми так же не выражаешься...
У мене дитина по узбіччю на велосипеді їздить з 4 рочків. Скажіть чим можна замінити слова коли тебе затискають до бардюра - Куда прешся долбо.йоб? або тупая пи.зда? Отож нічим не заміниш, а іноді доводиться ще й по ї.бліщю( ...
Коли я не правий цілком припускаю щоб він мене слав нахуй. В житті це допомагає. А як себе від цього почувають люди, це їх проблеми.
Ми живемо в тваринному просторі  посткацапського модерування.. Тут бидла ще років на 30 вистачить.. Не бачу можливості як можна обходитися без "чарівних слів"
   
Re: Одни вульгарности...

Класичний випадок коли замість змісту пропонують приїбатися до форми. Щось я Великого nikу не помічав у дискусіях на глибоку тематику.

Очень точно (tu)
Сам никуя умного не списдит, и другим не даед :lol:
Это спекуляция и очень низкий культурный уровень.
   
Re: Одни вульгарности...

Очень точно (tu)
Сам никуя умного не списдит, и другим не даед :lol:
Это спекуляция и очень низкий культурный уровень.
  Назвіть хоч одне глибоке(на високому рівні) обговорення за поточний рік.
   
Re: Одни вульгарности...
nik

До речі, nik!

Якщо назву гілки перейменувати з " Одни вульгарности "  в   "Ода  вульгарності"  буде   цілком доречно

 Гілка напрочуд  срачовая)

яка, яка?
   
Re: Одни вульгарности...

яка, яка?

Хм,. Гм.

А,  дискусийна!
   
Re: Одни вульгарности...
nik

У мене дитина по узбіччю на велосипеді їздить з 4 рочків. Скажіть чим можна замінити слова коли тебе затискають до бардюра - Куда прешся долбо.йоб? або тупая пи.зда? Отож нічим не заміниш, а іноді доводиться ще й по ї.бліщю( ...
Коли я не правий цілком припускаю щоб він мене слав (x). В житті це допомагає. А як себе від цього почувають люди, це їх проблеми.
Ми живемо в тваринному просторі  посткацапського модерування.. Тут бидла ще років на 30 вистачить.. Не бачу можливості як можна обходитися без "чарівних слів"

не знаю, що й сказати.
   
Re: Одни вульгарности...

Хм,. Гм.

А,  дискусийна!

Подискутируем, дендролог?)

Жалко маты не пропускают, сочность дискуссии теряется....
   
Re: Одни вульгарности...
nik

Хм,. Гм.

А,  дискусийна!

ну можна ж, коли захочеш.  (tu) i  перед людьми не соромно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія