Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все. Досить. Набридло. В Альберті закривають проект Covid-19. (tu)

Так це теж непогано. Все одно жити в такому гадюшнику, на який перетворився світ за півтора роки, радість така собі. А так швидка смерть, і без вакцинації, що власне і є головною метою (іншими словами - непідтримання фашизму).

А ти в якому світі живеш? Віртуальному?
   
А ти в якому світі живеш? Віртуальному?

Реальному. Але без радості - в депресії і з думками про закінчення життя.
   
Пане Маковій, я так і не зрозумів є корона чи нема? І як так закрили проект а по факту закрили Альберту?

Хто винен? Що робити? Коли в Канкун?

Крона є. Але хайп навколо неї роздули нечуваний. Навіщо - не знаю. Може нам не все розповідають.

В Канкун десь зимою - ранньою весною. Як завжди. А може на Новий Рік. Сама класна пора - не так жарко.

   
Реальному. Але без радості - в депресії і з думками про закінчення життя.

Ну і дарма. Тому що депресія дійсно смертельна хвороба - іноді приводить до дурацьких смертей через самогубство.

Але то твій вибір. Я не осуджую, але і не підтримую його. А мій… це мій.
   
Ну і дарма. Тому що депресія дійсно смертельна хвороба - іноді приводить до дурацьких смертей через самогубство.

Але то твій вибір. Я не осуджую, але і не підтримую його. А мій… це мій.

А що робити? Коли фашизм пройде, і життя повернеться до статусу 2019 року, можна буде трошки розслабитися. Ну, звичайно, якщо доживу. Бо у нас не Канада, коли роботу заберуть з грошима разом, на дно не дуже вийде, а от здохнути - запросто.
   
І ще якби поспостерігати, як всіх цих вакцинаторів вішати будуть - це потішить.
   
Не треба бути готовим вмирати за свободу.

Треба бути готовим вбивати за свободу.
   
Не треба бути готовим вмирати за свободу.

Треба бути готовим вбивати за свободу.

Це якщо є критична маса. А вона є? А проста смерть може як раз її створити. І, до речі, не вмирати за свободу, а просто через те, що їсти немає чого, бо ти Untermensch, і гроші заробляти не маєш права.
   
Це якщо є критична маса. А вона є? А проста смерть може як раз її створити. І, до речі, не вмирати за свободу, а просто через те, що їсти немає чого, бо ти Untermensch, і гроші заробляти не маєш права.

Не треба критичної маси. 80% тупого бидла ніколи погоди не робило.

Коли в тебе відбирають свободу заробити чи купити їжу, час вбивати рептилоїдів. Далі відходити нема куди.
   
Не треба критичної маси. 80% тупого бидла ніколи погоди не робило.

Коли в тебе відбирають свободу заробити чи купити їжу, час вбивати рептилоїдів. Далі відходити нема куди.

Треба критична маса. Бо буде, як з тим мужиком, що на тракторі броньованому розгатив щось там в Штатах. Їм захопилися, поаплодували, поспівчували смерті і все. Особливого значення то все не мало.
   
Не треба критичної маси. 80% тупого бидла ніколи погоди не робило.

Коли в тебе відбирають свободу заробити чи купити їжу, час вбивати рептилоїдів. Далі відходити нема куди.

У тебе забирають не свободу, а можливість бути причиною більш довготривалого розповсюдження вірусу, який дійсно вбиває людство!
Тому державі треба таким, як ти защемити яйця!!! 
   
У тебе забирають не свободу, а можливість бути причиною більш довготривалого розповсюдження вірусу, який дійсно вбиває людство!
Тому державі треба таким, як ти защемити яйця!!! 

А Ви знаєте, якої шкоди євреї молодій німецькій державі наносили? Тож державі святе право було їх прикрутити. Не нагадаєте, де ті прикручувальщики?
   
А Ви знаєте, якої шкоди євреї молодій німецькій державі наносили? Тож державі святе право було їх прикрутити. Не нагадаєте, де ті прикручувальщики?

Угу, у антиваксерів це улюблена тема - порівнювати часи гітлера, при якому казали, що євреї розносили захворювання та таке інше!
Дебільніше нічого у порівняння придумати вже не можливо, це дно антиваксерів, чи ще щось буде...!?
Як ви задовбали, агітатори паРашні!!!   
   
Угу, у антиваксерів це улюблена тема - порівнювати часи гітлера, при якому казали, що євреї розносили захворювання та таке інше!
Дебільніше нічого у порівняння придумати вже не можливо, це дно антиваксерів, чи ще щось буде...!?
Як ви задовбали, агітатори паРашні!!! 

А по суті чомусь немає.... Але ж це так просто - перейти на особистості.

Але це неважливо. Я і сам Вам можу підказати - тих антиєвреїв, які все для блага Німеччини робили, як ото зараз для блага людства вакцинатори, повісили. Ну, щоб більше нікому в голову про повторити не приходило. І нових фашистів теж мабуть повісять. В Європі та Штатах. А ще є такі країни, як, наприклад, арабські, де каміннями побивають. Або у якихось можуть тракторами розтягнути чи на бамбук посадити.
   
А по суті чомусь немає.... Але ж це так просто - перейти на особистості.

Але це неважливо. Я і сам Вам можу підказати - тих антиєвреїв, які все для блага Німеччини робили, як ото зараз для блага людства вакцинатори, повісили. Ну, щоб більше нікому в голову про повторити не приходило. І нових фашистів теж мабуть повісять. В Європі та Штатах. А ще є такі країни, як, наприклад, арабські, де каміннями побивають. Або у якихось можуть тракторами розтягнути чи на бамбук посадити.

Вибачте, якщо образив вас чимось!
Але у питаннях вірусології та вакцинації від них, якось хісторі про гітлера та його вчинки  не тулиться!
   
Вибачте, якщо образив вас чимось!
Але у питаннях вірусології та вакцинації від них, якось хісторі про гітлера та його вчинки  не тулиться!

Ви мене зовсім не образили. Історії про Гітлера справді у медичних питаннях не туляться. Але відносити цю штучну ковідоістерію і насильницьку вакцинацію поза всілякими усталеними схемами і протоколами до медицини - це все одно, що відносити до медицини ту стриптизерку у клубі, яка вдягнена у костюм медсестри. А от фашизм з фашизмом прекрасно туляться.
   
Реальному. Але без радості - в депресії і з думками про закінчення життя.

О! І я так само. Але не самознищенням.
   
Ви мене зовсім не образили. Історії про Гітлера справді у медичних питаннях не туляться. Але відносити цю штучну ковідоістерію і насильницьку вакцинацію поза всілякими усталеними схемами і протоколами до медицини - це все одно, що відносити до медицини ту стриптизерку у клубі, яка вдягнена у костюм медсестри. А от фашизм з фашизмом прекрасно туляться.

 (tu)
   
Ви мене зовсім не образили. Історії про Гітлера справді у медичних питаннях не туляться. Але відносити цю штучну ковідоістерію і насильницьку вакцинацію поза всілякими усталеними схемами і протоколами до медицини - це все одно, що відносити до медицини ту стриптизерку у клубі, яка вдягнена у костюм медсестри. А от фашизм з фашизмом прекрасно туляться.

Людство вже доказало, що  єдиним шляхом проти ковіду є не дивовижні порівняння з минулим, а вакцинація!
Країни, яки досягли максимального рівня вакцинації вже переходять на   звичайний спосіб життя, відміняючи всілякі обмеження.
   
В Канкун десь зимою - ранньою весною. Як завжди. А може на Новий Рік. Сама класна пора - не так жарко.
А шо пускають?
   
Країни, яки досягли максимального рівня вакцинації вже переходять на   звичайний спосіб життя, відміняючи всілякі обмеження.

Тільки люди хворіють і помирають :(
   
Людство вже доказало, що  єдиним шляхом проти ковіду є не дивовижні порівняння з минулим, а вакцинація!
Країни, яки досягли максимального рівня вакцинації вже переходять на   звичайний спосіб життя, відміняючи всілякі обмеження.

І близько не доказало. Бо віруси теж мутують з виживанням тих, хто більш заразний та менш летальний. А перехід на звичайний спосіб життя - то суто політичне рішення. Якщо у нас перейдуть на звичайний спосіб життя без вакцинації і перестануть лякати людей, то за воронавірус забудуть через тиждень. Тобто він десь буде, але як грип, без паніки та ажіотажу.

Ну а по-друге, що б там не показала вакцинація, підхід "вакцинуйся або здихай" є фашистським.
   
подивіться на графік - після вакцинації хворіють більше ніж до. З липня хвиля дельти - ширша за попередні  ;o

Daily New Cases in the United Kingdom
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/uk/
   
І для прихильників вакцинації насильницької: нащо взагалі оці танці з бубнами? Мовляв, вакцинація добровільна, але умови створюються як бандюками: ти або платиш "за захист, або ми сбиваємо всю твою сім'ю. Але платити чи не платити - справа добровільна". Зробіть тоді примусову вакцинацію. Нехай поліція ловить на вулицях, тримає та вколює якийсь шмурдяк. Навіщо взагалі маскувати під добровільність, яка добровільністю зовсім не є?
   
І для прихильників вакцинації насильницької: нащо взагалі оці танці з бубнами? Мовляв, вакцинація добровільна, але умови створюються як бандюками: ти або платиш "за захист, або ми сбиваємо всю твою сім'ю. Але платити чи не платити - справа добровільна". Зробіть тоді примусову вакцинацію. Нехай поліція ловить на вулицях, тримає та вколює якийсь шмурдяк. Навіщо взагалі маскувати під добровільність, яка добровільністю зовсім не є?
Іноді краще мовчки спостерігати.
   
Людство вже доказало, що  єдиним шляхом проти ковіду є не дивовижні порівняння з минулим, а вакцинація!
Країни, яки досягли максимального рівня вакцинації вже переходять на   звичайний спосіб життя, відміняючи всілякі обмеження.

Друг мой. Бред полный, это другой штам. Болеют и переносят все, и те и те. Вакцинация не может остановить пандемия, хоть ты тресни.
   
І для прихильників вакцинації насильницької: нащо взагалі оці танці з бубнами? Мовляв, вакцинація добровільна, але умови створюються як бандюками: ти або платиш "за захист, або ми сбиваємо всю твою сім'ю. Але платити чи не платити - справа добровільна". Зробіть тоді примусову вакцинацію. Нехай поліція ловить на вулицях, тримає та вколює якийсь шмурдяк. Навіщо взагалі маскувати під добровільність, яка добровільністю зовсім не є?

так при владі бандюки - ви ж самі їх обирали
   
І для прихильників вакцинації насильницької: нащо взагалі оці танці з бубнами? Мовляв, вакцинація добровільна, але умови створюються як бандюками: ти або платиш "за захист, або ми сбиваємо всю твою сім'ю. Але платити чи не платити - справа добровільна". Зробіть тоді примусову вакцинацію. Нехай поліція ловить на вулицях, тримає та вколює якийсь шмурдяк. Навіщо взагалі маскувати під добровільність, яка добровільністю зовсім не є?

Ось, чому я антиваксерів зву казкарями, вони увесь час придумують нісенітниці, ви хоча б одного разу мали справу з справжніми бандюками, яких ви  порівнюєте з діями влади по стриманню розповсюдження  під час пандемії ковід вірусу!?   
Покайтеся, казкарі!
   
Ось, чому я антиваксерів зву казкарями, вони увесь час придумують нісенітниці, ви хоча б одного разу мали справу з справжніми бандюками, яких ви  порівнюєте з діями влади по стриманню розповсюдження  під час пандемії ковід вірусу!?   
Покайтеся, казкарі!

послухайте Гену Москаля - він в бандюках таки розбирається  :shuffle:

   
Ось, чому я антиваксерів зву казкарями, вони увесь час придумують нісенітниці, ви хоча б одного разу мали справу з справжніми бандюками, яких ви  порівнюєте з діями влади по стриманню розповсюдження  під час пандемії ковід вірусу!?  
Покайтеся, казкарі!

А що я не так сказав?
   
Ось, чому я антиваксерів зву казкарями, вони увесь час придумують нісенітниці, ви хоча б одного разу мали справу з справжніми бандюками, яких ви  порівнюєте з діями влади по стриманню розповсюдження  під час пандемії ковід вірусу!?  
Покайтеся, казкарі!

І може все-таки скажете, навіщо оця показова "добровільність" вакцинації, яка добровільністю не є зовсім? Це ж приведе до набагато більшої ефективності вакцинації, що і є метою. І працювати люди будуть, нікого не доведеться відсторонювати. І на транспорті їздитимуть, гроші в економіці крутитимуться більше, коли більше за проїзд платитимуть. І не треба рейди робити щодо дотримання карантинних обмежень, бо можна буде всі чи майже всі обмеження зняти. То навіщо робити вакцинацію отак типу добровольною? Тим більше, що навіть ця добровільність навіть за офіційними характеристиками недобровільна. Вона декларується як "ми робимо так, щоб люди змушені були добровільно вакцинуватися",  що те саме, що "ми змушуємо людей вакцинуватися".
   
І може все-таки скажете, навіщо оця показова "добровільність" вакцинації, яка добровільністю не є зовсім? Це ж приведе до набагато більшої ефективності вакцинації, що і є метою. І працювати люди будуть, нікого не доведеться відсторонювати. І на транспорті їздитимуть, гроші в економіці крутитимуться більше, коли більше за проїзд платитимуть. І не треба рейди робити щодо дотримання карантинних обмежень, бо можна буде всі чи майже всі обмеження зняти. То навіщо робити вакцинацію отак типу добровольною? Тим більше, що навіть ця добровільність навіть за офіційними характеристиками недобровільна. Вона декларується як "ми робимо так, щоб люди змушені були добровільно вакцинуватися",  що те саме, що "ми змушуємо людей вакцинуватися".

У різних країнах різний рівень пандемії, у Україні, наприклад, вже знову з'являються червоні зони з відповідними обмеженнями, тому і дії держави у боротьбі з цією пандемією різні.
Одні країни впроваджують більші обмеження, інші зовсім від них відмовляються, а все залежить від кількості вакцинованих....
За два роки вже і їжаку зрозуміло, що треба вакцинуватися інакше це все саме не пройде! 
   
У різних країнах різний рівень пандемії, у Україні, наприклад, вже знову з'являються червоні зони з відповідними обмеженнями, тому і дії держави у боротьбі з цією пандемією різні.
Одні країни впроваджують більші обмеження, інші зовсім від них відмовляються, а все залежить від кількості вакцинованих....
За два роки вже і їжаку зрозуміло, що треба вакцинуватися інакше це все саме не пройде! 

Червоні зони, протиковідні заходи і рівень "пандемії" - то політичні рішення. Викиньте цю інформацію з телевізорів, і через тиждень той ковід ніхто не згадуватиме. Як грип: є десь там, треба берегтися, може зачепити, але панікувати нема чого.

І Ви все ж таки не відповіли на питання - навіщо оця "добровільність", у якій усього лише примус пересувається з "іди зроби щеплення" на "іди прийми рішення про добровільне щеплення"?
   
Червоні зони, протиковідні заходи і рівень "пандемії" - то політичні рішення. Викиньте цю інформацію з телевізорів, і через тиждень той ковід ніхто не згадуватиме. Як грип: є десь там, треба берегтися, може зачепити, але панікувати нема чого.

І Ви все ж таки не відповіли на питання - навіщо оця "добровільність", у якій усього лише примус пересувається з "іди зроби щеплення" на "іди прийми рішення про добровільне щеплення"?

На мою думку зара не той час коли треба гратися у лібералів у питаннях з вакцинацією!
Як для мене, то треба ще жорсткіше ставити питання з  вакцинацією.
На кону життя всього людства, можна у одному місті обдурити людей, або  у однієї країні, ну щоб увесь світ переймався брехнею, я не вірю  в це.
Я ні є фахівцем по імунології та вірусології, тому повністю довіряю науковцям в цих питаннях та не вірю у теорію змов, чого і вам бажаю!
Вакцинуйтеся і буде вам щастя і нам усім.

   
Викиньте цю інформацію з телевізорів, і через тиждень той ковід ніхто не згадуватиме
Маємо наочний приклад
Білорусь
Навіть чемпіонат свій не зупиняли
Масок не вводили
Карантину ніякого
Тим більше не було жодного локдауну

Все чудово окрім надмірної захмарної смертності ( приблизно на порядок від офіційних цифр , 60 тис +)
   
Маємо наочний приклад
Білорусь
Навіть чемпіонат свій не зупиняли
Масок не вводили
Карантину ніякого
Тим більше не було жодного локдауну

Все чудово окрім надмірної захмарної смертності ( приблизно на порядок від офіційних цифр , 60 тис +)

Ну і добре. Кого не хвилює, той живе далі. Кого хвилює, вакцинується. І всі, підкреслюю, ВСІ задоволені, а не тільки вакцинатори. Ну, це якщо не враховувати бажання вакцинаторів всіх насильницьки переробити під себе, але це просто злочин а у великих масштабах - вже злочин проти людства.
   
Маємо наочний приклад
Білорусь
Навіть чемпіонат свій не зупиняли
Масок не вводили
Карантину ніякого
Тим більше не було жодного локдауну

Все чудово окрім надмірної захмарної смертності ( приблизно на порядок від офіційних цифр , 60 тис +)

И откуда мы знаем что вы про Беларусь не врёте если вы считали прямо не вылазя из Хорватии. А, ну конечно, в интернете покопался и нашёл.   :weep:
   
На мою думку зара не той час коли треба гратися у лібералів у питаннях з вакцинацією!
Як для мене, то треба ще жорсткіше ставити питання з  вакцинацією.
На кону життя всього людства, можна у одному місті обдурити людей, або  у однієї країні, ну щоб увесь світ переймався брехнею, я не вірю  в це.
Я ні є фахівцем по імунології та вірусології, тому повністю довіряю науковцям в цих питаннях та не вірю у теорію змов, чого і вам бажаю!
Вакцинуйтеся і буде вам щастя і нам усім.

це дуже класний аргумент  (tu)

особливо про "на кону життя всього людства" - узагальнення мають сильну дію на мізки людей

і про оце " щоб увесь світ переймався брехнею" - а весь світ переймається брехнею?
і головне питання - що є брехнею?
факт наявності корони? чи результати дії локдаунів?
чи факт що вакцини котрі колють формально, по правилам прийнятим в західному світі, вакцинами не є?
"Блядські ці питання зайобують" ( с )
   
Ну і як вам таке?

Канада, Британська Колумбія.

Виявляється так мало треба, щоб стати героєм, - отримав укола, - і ти вже герой.
А ті люди, чиї прізвища на тій стінці викарбувані, незнали цього і вмирали за щось.
Молоде покоління зараз набагато розумніше, ні?

Написано фарбою: Вакциновані є справжні герої.


Wall of Honour vandalized on Nov. 11, 2021 in Cranbrook, B.C.

https://www.cranbrooktownsman.com/news/wall-of-honour-vandalised-ahead-of-remembrance-day-ceremonies-in-rotary-park/


   
Ну і як вам таке?
Щось я підозрюю, що то якраз антиваксери зробили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія