Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вова Оманський пішов стопами Петра Мальдівського.

А я вважаю ,що ви ,парахоботи, всі помиляетесь!
Президент поїхав в Оман ,напевно на хвілі боротьби з оліхархами,щоб знайти вкрадені у україньского народа гроші Коломойским ,яки він вивіз і заховав в тім "чорним офшорі" яким е Оман!

Ну що парахаботікі ,якшо Володимир Александровіч поверне всі гроші вкрадені  Коломойскім, з Оману назад,до України, будете вибачатись?


Останнє редагування: 6 січня 2020 09:30:15 від bassarabia
   
поклавши руку на серце, ми і так знали що зеля прибрехує. Бажає виглядати краще ніж він є. То грішноватенько, але поки що фігня. Ось коли ми точно встановимо що він ворує, робить схематоз задля власної кишені, от тоді це порох 2.
Він найманий працівник "ворує, робить схематоз" для Беніної кишені, але прихильники певної політсили це "встановити" не можуть, одна звивина заважає бачити просторово.

Останнє редагування: 6 січня 2020 09:42:58 від Agni
   
А я вважаю ,що ви ,парахоботи, всі помиляетесь!
Президент поїхав в Оман ,напевно на хвілі боротьби з оліхархами,щоб знайти вкрадені у україньского народа гроші Коломойским ,яки він вивіз і заховав в тім "чорним офшорі" яким е Оман!

Ну що парахаботікі ,якшо Володимир Александровіч поверне всі гроші вкрадені  Коломойскім, з Оману назад,до України, будете вибачатись?
Без питань. Іхати за Бєніними грошима Беніним коштом то свЄрх конгеніально.
   
   
Він найманий працівник "ворує, робить схематоз для Беніної кишені", але прихильники певної політсили це "встановити" не можуть, одна звивина заважає бачити просторово.
Да, одна звивина і порохоботам заважала і прихильники певної політсили заважає.
   
Мабуть і програмістів зачепила криза?  :S

Я думаю програмістів дуже укріплення гривні щачепило.. сказати напряму не можуть але воно всеодно проявляється  :lol:
   
? до чого тут?

якщо обраний чувак вирішив стати таким же як його опонент панамський  ?

я що зебот котрий зобовязаний йому оди співати ?
власне моя підтримка його добігає кінця з та ими його мансами. Вірніше Зе втрачає мою підтримку, і це норомальний процес.

 :gigi:

Вірною дорогою просуваєтесь...
Степан Бендера Вам шлях "освітлює"...  B-)
   
Остання надія була на "світову закулісу"...Петра нам поверніть! Ідійоти! :gigi:
   
Вова пішов далі за порошенка. Той на відпочинок мотавсь, а цей власним коштом на офіційну зустріч задля встановлення тісного співробітництва та інвестицій з офшоркою з чорного списку ЄС.

А ви тут про якійсь схематоз...
   
Насправді, європейські та американські офшори для Бєні & Co закриті, тому Кіпр перестає бути нашим основним інвестором.
Грядуть "інвестиції" з Оману (і нехай це не вводить Вас в оману).
Нажаль, Оман вже спалили, але у світі є ще в достатній кількості всякі Беніни (сорі за каламбур), до яких не дотягнеться рука дяді Трампа і тьоті Макрона

Останнє редагування: 6 січня 2020 10:22:55 від andry
   
Да ладно.

ви бачили його обличчя і напругу, яку він витримує.
Він має право на відпочинок.

до того ж -  для нього від мене є плюс -він не топчиться на місці, як порошенко на посаді. він рухає і рухається.
це все рівно краще сталого порошенківського стану в країні. коли жодної надії на зміни не було.

нє-нє, поки ще не кінець... рухаємося...
   
Да ладно.

ви бачили його обличчя і напругу, яку він витримує.
Він має право на відпочинок.

до того ж -  для нього від мене є плюс -він не топчиться на місці, як порошенко на посаді. він рухає і рухається.
це все рівно краще сталого порошенківського стану в країні. коли жодної надії на зміни не було.

нє-нє, поки ще не кінець... рухаємося...
Первые три предложения читал и думал, что стёб! Решил, что второй человек излечился

Но потом стало ясно, что нет - клиника)
   
Да ладно.

ви бачили його обличчя і напругу, яку він витримує.
Він має право на відпочинок.

до того ж -  для нього від мене є плюс -він не топчиться на місці, як порошенко на посаді. він рухає і рухається.
це все рівно краще сталого порошенківського стану в країні. коли жодної надії на зміни не було.

нє-нє, поки ще не кінець... рухаємося...


 :facepalm:
В мене вже немає слів. :lol:

Коли Зеленський остаточно, пардон, обсреться зганьбиться, прийде еЛКа і скаже: "Ну, зганьбився, то й що! Зате з яким достоїнством!"


Теж в меморіз.
   
Да ладно.

ви бачили його обличчя і напругу, яку він витримує.
Він має право на відпочинок.

до того ж -  для нього від мене є плюс -він не топчиться на місці, як порошенко на посаді. він рухає і рухається.
це все рівно краще сталого порошенківського стану в країні. коли жодної надії на зміни не було.

нє-нє, поки ще не кінець... рухаємося...

так, жоден президент такої напруги не мав!
хіба можна порівняти нинішню напругу блазня з напругою президента в 2014-2015 роках,
тоді це була не напруга, а суцільна розвага!
але наш блазень як взявся хутко за справи, так таку напругу відчув, що став відпочивати 7 разів за 9 місяців,
ото так напруга! куди там всім іншим з ним рівнятися!
 :lol:
   
:facepalm:
В мене вже немає слів. :lol:

Коли Зеленський остаточно, пардон, обсреться зганьбиться, прийде еЛКа і скаже: "Ну, зганьбився, то й що! Зате з яким достоїнством!"


Теж в меморіз.

й ще додасть - він так хотів, але йому не дали... клятий Порох!
   
Да ладно.

ви бачили його обличчя і напругу, яку він витримує.
Він має право на відпочинок.



ахахахаха :weep:  :weep:  :weep:
держите меня семеро

а порошенко право на видпочинок, разумеется, не мав
бо у нього облыччя не таке було  :weep:
   
Право на тупое вранье, надо полагать, у него тоже есть
   
прихильники певної політсили перевзуваються на льоту!  :lol:
   
ахахахаха :weep:  :weep:  :weep:
держите меня семеро

а порошенко право на видпочинок, разумеется, не мав
бо у нього облыччя не таке було  :weep:
ну, я ніколи особливо не критикувала порошенка за відпочинок.
почитайте мої дописи того часу.

єдине напружувало -інкогніто. чого ти ховаєшься? від кого?

але президент -не людина чи що?
хоча з ким це я? з порохоботами? діагноз, ага
   
Первые три предложения читал и думал, что стёб! Решил, что второй человек излечился

Но потом стало ясно, что нет - клиника)
нє, людяність.
   
ви бачили його обличчя і напругу, яку він витримує.
Він має право на відпочинок.

ну не своим делом занят человек  ...
поэтому и проступает это на лице )

согласен - лучше отдыхать
чем заниматься нелюбимым делом ))
   
єдине напружувало -інкогніто. чого ти ховаєшься? від кого?

Яке ж це інкогніто, якщо "випадково" всі про це дізнались?)
   
нє, людяність.
Человечность - это когда все понимают, что нужен отдых

А когда кто-то начинает над этим ржать, превращая в зраду, а потом сам едет на такой же отдых - он должен получить бумеранг (я про Ослика)
   
Человечность - это когда все понимают, что нужен отдых

А когда кто-то начинает над этим ржать, превращая в зраду, а потом сам едет на такой же отдых - он должен получить бумеранг (я про Ослика)
Посмеялся (бумеранг):
Порошенко и Мальдивы: Зеленского тонко подкололи пророческим видео из "Квартала 95"
https://www.оборзеватель/show/people/poroshenko-i-maldivyi-zelenskogo-tonko-podkololi-prorocheskim-video-iz-kvartala-95.htm
   
Яка несподіванка!... :shuffle:
   
до того ж -  для нього від мене є плюс -він не топчиться на місці, як порошенко на посаді. він рухає і рухається.
це побічний єфект.. "ліків від невралгії".
   
Не совсем, в отличии от педры зе не корчил из себя ниибаццо патриота, так шо можно и в Оман  :D
   
Посмеялся (бумеранг):
Порошенко и Мальдивы: Зеленского тонко подкололи пророческим видео из "Квартала 95"
https://www.оборзеватель/show/people/poroshenko-i-maldivyi-zelenskogo-tonko-podkololi-prorocheskim-video-iz-kvartala-95.htm
біг по граблях - національний український вид спорту
   
Не совсем, в отличии от педры зе не корчил из себя ниибаццо патриота, так шо можно и в Оман  :D
То есть Зеленский не патриот шоле?  :shuffle:
   
С Зе такой патриот, как с раввина христианин.
   
То есть Зеленский не патриот шоле?  :shuffle:
Она такой же патриот, как и 95% козаченьок, которые отказались от Крыма и лугандона, бо не хотят воевать за державу.
   
ищите женщину бляху!
   
И это пугает.Тебе нужно было год чтобы до этого дойти собственным умом.Не забагато ли для здорового и адекватного человека?

що значить дойти ?
Зе був фактично чистим незаплямованим листом. З певними деклараціями. За період він почав робити те що робив його оппонент.
Забуваючи що такі дії потроха і привели його(Зе) до влади.
Вирішив повторити шлях потроха ? ну ок. Значить втратить не тільки мою підтримку а і підтримку більшості.


Для особо упоротих педруйків добавлю, те що я незадоволений і мабудь не буду підтримувати Зе. Не означає що я буду підтримувати Петруху чи якось вважаю що помилився в своєму виборі.


   
Не совсем, в отличии от педры зе не корчил из себя ниибаццо патриота, так шо можно и в Оман  :D


а що, патріотам в Оман - не можна?  :facepalm1:
   
Для особо упоротих педруйків добавлю, те що я незадоволений і мабуть не буду підтримувати Зе. Не означає що я буду підтримувати Петруху чи якось вважаю що помилився в своєму виборі.

 (tu)


   
А навіщо ж він собі тоді за гнома сраку розірвав в фупівських баталіях? Думав, що ЗекоМанда - це покращення вже сьогодні? Хіба це не нагадує 2008-10 роки, коли обісравши з ніг до голови Ющенка, вибрали нам на горе яника. Вся ця синьосрака і прімкнувшая к ним (с) юльківська наволоч зробила все, щоб замість синяків у нас були при владі ті самі, але недолюстровані зелені
(tu)
   
Порошенко на Мальдівах не був там був містер Інкогніто  - про шо ви тут дискутуєте?
   
Пічально.
Но не біда, значить  фінал цього файлед стейт близько.
+==========================================================================+
А нахрєна так нахабно брехати? Зеленський провів вже декілька зустрічей з бізнесменами.
   
Ввел в ОМАНу бляховодов  :lol:  И кто бы мог такое подумать  :weep:
   
До Пєті Мальдівського приєднався Вован Оманський :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія