Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Паніки немає. Звичайно в місті я не був ( працюю далекобійником), але на заправках все спокійно. Позакриті всі кафе та макдональдси при заправках. Кордон з Франції в Іспанію та назад проїхав не побачивши жодного жандарма чи прикордонника. Завтра вранці їду в Люксембург. Вантажний транспорт їздить безперешкодно. Звичайних машин поменшало. Є питання, задавайте
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

вітаю.
Радий що ти знайшов роботу.

"Позакриті всі кафе та макдональдси при заправках." - а харчуєшся де і як
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

вітаю.
Радий що ти знайшов роботу.

"Позакриті всі кафе та макдональдси при заправках." - а харчуєшся де і як

А ми там ніколи й не харчувались
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

А ми там ніколи й не харчувались

дуже цікаво з перших рук
продовжуйте писати
якщо можна фото чи відео з реєстратора

будете нашим резидентом у ЄС
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

А коли в Україну?
   
А ми там ніколи й не харчувались

Не хочу Вас обижать, но я помню как наши дальнобойщики харчевались в дороге.
Своя керосинка есть?
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

які прогнози на майбутнє ? чи є привід очікувати, що будуть блокувати вантажні перевезення ? об*єми сильно впали за попередні тижні ? нема інфи по польському кордону (чи поляки пускають безперешкдно - чув, що день-два тому завертали без пояснень) ?
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

"Позакриті всі кафе та макдональдси при заправках." - а харчуєшся де і як
Далекобійниками українці йдуть працювати щоб гроші заробити, а не по макдаках гамбургери жувати. :)
Тому макарони, каша і картопля. І примуса звичайно.
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

які прогнози на майбутнє ? чи є привід очікувати, що будуть блокувати вантажні перевезення ? об*єми сильно впали за попередні тижні ? нема інфи по польському кордону (чи поляки пускають безперешкдно - чув, що день-два тому завертали без пояснень) ?
Прогноз (мій особистий) невтішний. Роботи буде менше. Поки що вантажгі перевезення не блокують, бо це дурість, бо це кров економіки, а аона і так на ладан дихає. Але. Економіка падає, падатимуть і об'єми. Зараз українці ще їздять, бо поляки вже відмовляються подекуди від рейсів у Європу. Але , якщо буде у фірми вибір кого звільнити, то звільнять звичацно українця.Зараз з Німеччини в Польщу стоїть черга з фур 40 км. Чому, не знаю. Кажуть що поляки нн прорускають. Але це слухи, не ствердждую. Що корка така , це точно
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Не хочу Вас обижать, но я помню как наши дальнобойщики харчевались в дороге.
Своя керосинка есть?

Так є. Тільки не керосинка, а газова плитка.
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Прогноз (мій особистий) невтішний. Роботи буде менше. Поки що вантажгі перевезення не блокують, бо це дурість, бо це кров економіки, а аона і так на ладан дихає. Але. Економіка падає, падатимуть і об'єми. Зараз українці ще їздять, бо поляки вже відмовляються подекуди від рейсів у Європу. Але , якщо буде у фірми вибір кого звільнити, то звільнять звичацно українця.Зараз з Німеччини в Польщу стоїть черга з фур 40 км. Чому, не знаю. Кажуть що поляки нн прорускають. Але це слухи, не ствердждую. Що корка така , це точно

ясно  :(
дяки, тримайтесь там
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

А коли в Україну?

Планував в кінці місяця, тепер не знпю
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Паніки немає. Звичайно в місті я не був ( працюю далекобійником), але на заправках все спокійно. Позакриті всі кафе та макдональдси при заправках. Кордон з Франції в Іспанію та назад проїхав не побачивши жодного жандарма чи прикордонника. Завтра вранці їду в Люксембург. Вантажний транспорт їздить безперешкодно. Звичайних машин поменшало. Є питання, задавайте
Но ведь Чехия, Словения, Словакия даже дальнобоев не пропускают!  Их объезжаете?
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Далекобійниками українці йдуть працювати щоб гроші заробити, а не по макдаках гамбургери жувати. :)
Тому макарони, каша і картопля. І примуса звичайно.

Ну, на тому що ви перерахували, довго не протягнеш. От на маках точно б ноги витягли. Готуємо нормальну людську їжу. Я , особисто, за три місяці борщ тричі варив.
   
Так є. Тільки не керосинка, а газова плитка.

Ну вот, старческий склероз уже, то у меня на даче керосинка была, а когда ездила в командировки, то у водителей были газовые плитки.
Полная автономия.
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Но ведь Чехия, Словения, Словакия даже дальнобоев не пропускают!  Их объезжаете?
Можу казати те, що знаю точно. В Чехії бум минулого тижня. Проїхав нормально. Зараз не знаю. В Словакії давно не був, в Словенію ми не їздим. В Італію їздять, в Іспанії був вчора, в Франції зараз. Поки перешкод не ввдчуваю ніяких
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Людина, вітаю та бажаю всього найкращого!
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Є питання, задавайте

Чи змінилась ціна на пальне?
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Людина, вітаю та бажаю всього найкращого!
Дякую. Якщо чесно, за ФУПом сумую. Читаю регулярно, дописувати не завжди є час, та і не люблю я з телефона. А ноут налаштовувати не завжди хочеться. Жалкую що немає камери на скло, бо бпгато є такого, що б хотілось зберегти
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Кажуть в ЄС будуть відновлювати внутрішні кордони
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Можу казати те, що знаю точно. В Чехії бум минулого тижня. Проїхав нормально. Зараз не знаю. В Словакії давно не був, в Словенію ми не їздим. В Італію їздять, в Іспанії був вчора, в Франції зараз. Поки перешкод не ввдчуваю ніяких
А фур на дорогах меньше стало? Я был пере Нов. Годом Испания- Португалия--так поразился, что фуры в две полосы сплошным потоком шли. Там вся логистика фурами
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Чи змінилась ціна на пальне?
Ні. Я не помітив
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Кажуть в ЄС будуть відновлювати внутрішні кордони

Якщо чесно, я не уявляю собі як це зробити. І що це дасть.
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Якщо чесно, я не уявляю собі як це зробити. І що це дасть.

Х.з. чула в новинах
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.
Via

Тримайся, бережи себе!
Чи відчуваєш якусь суспільну напругу, зміни є?
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

А фур на дорогах меньше стало? Я был пере Нов. Годом Испания- Португалия--так поразился, что фуры в две полосы сплошным потоком шли. Там вся логистика фурами

Так. Там економіка побудована на руху товарів автомобілями. Для цього побудовані дороги з відповідною інфраструктурою, під це заточені закони, пі це заточено все. Якщо це зупинити, то стане все
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Тримайся, бережи себе!
Чи відчуваєш якусь суспільну напругу, зміни є?

Зміни є, але якісь такі ледь помітні. Напруги немає. Вчора на заводі в Іспанії вантажився, то вперше побачив на людях маски.
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Так. Там економіка побудована на руху товарів автомобілями. Для цього побудовані дороги з відповідною інфраструктурою, під це заточені закони, пі це заточено все. Якщо це зупинити, то стане все
А кстати, а я зыки какие знаете? А если нет, то как спiлкуетесь, вырiшуете чiсленнi проблеми?
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.
den

Успіху тобі!
Сподіваюсь торгівля та логістика не зупиниться і буде робота в тебе
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

А кстати, а я зыки какие знаете? А если нет, то как спiлкуетесь, вырiшуете чiсленнi проблеми?

В нас ходить такий жарт. Чим більше знаєш мов, тим менше заморюються руки....Мови знати добре і потрібно. Але по перше всі мови знати важко, по друге мені 62 роки, вчити пізно. Універсально, якщо знаєш англійську, то цього вистачає. А так, допомагають онлацн перекладачі, жести та мінімум, який знаєш.
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

В нас ходить такий жарт. Чим більше знаєш мов, тим менше заморюються руки....Мови знати добре і потрібно. Але по перше всі мови знати важко, по друге мені 62 роки, вчити пізно. Універсально, якщо знаєш англійську, то цього вистачає. А так, допомагають онлацн перекладачі, жести та мінімум, який знаєш.
Еще вопрос- как вы контролируете вес при погрузке? Ведь за перегруз здорово имеют. И на дорогах где то есть веса как у нас кое где? Или вы доверяете в этом отправителю груза?
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Може є можливість взнати чи позакривані метрополітени там де ви буваєте?
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Еще вопрос- как вы контролируете вес при погрузке? Ведь за перегруз здорово имеют. И на дорогах где то есть веса как у нас кое где? Или вы доверяете в этом отправителю груза?

Вантажівка оснащена внутрішніми вагами, де показується навантаження на кожну вісь. Плюс відправник береже свою репутацію і не навантажить зайвого, бо репутація тут щось коштує. Плюс в мої обов'язки входить контроль розподілу вантажу по вісям, та правильність кріплення вантажу. Є фірми, де неправильно закріплений вантаж не випустять.
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

по друге мені 62 роки

 (tu)
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Може є можливість взнати чи позакривані метрополітени там де ви буваєте?

Немає, але насквльки я знаю, закриття метро то наше зелене ноухау
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

В Германии цены на горючку снизились процентов на 10-15. Актуально по городу дмзель 1.05€, на автобанах дороже. В Люксе думаю цены еще ниже.Ты через Германию-Польшу дальше ехать будешь? Интересует вопрос пускают ли поляки на легковых? Мне в Украину на машине скоро ехать.А как ехать ума не приложу.Чехи закупорились.Австри яки тоже.Осталась Польша.Может когда будешь на  De- PL границе будет какая инфа,отпишись
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

(tu)
Саме так. І ще 4 місяці тому я фуру бачив тільки на фото. Хоча легковика водив 40 років
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Но ведь Чехия, Словения, Словакия даже дальнобоев не пропускают! 
наск. я знаю, більшість країн де закриті корлони, все-таки робялть винятк для вантажного транспорту.
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

В Германии цены на горючку снизились процентов на 10-15. Актуально по городу дмзель 1.05€, на автобанах дороже. В Люксе думаю цены еще ниже.Ты через Германию-Польшу дальше ехать будешь? Интересует вопрос пускают ли поляки на легковых? Мне в Украину на машине скоро ехать.А как ехать ума не приложу.Чехи закупорились.Австри яки тоже.Осталась Польша.Может когда будешь на  De- PL границе будет какая инфа,отпишись

Сьогодні колеги в групах пишуть що корка на 40 км. І за добу просуваються на півкілометра. Як з легковиками не знаю.
   
Re: Я зараз у Франції. Вчора був в Іспанії.

Сьогодні колеги в групах пишуть що корка на 40 км. І за добу просуваються на півкілометра. Як з легковиками не знаю.
Це де само?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія