Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський започаткує процвітання України і розвал Росії

Коли більше, ніж за рік до президентських виборів я писав, що Порошенка будуть гнати сцяними шматами і йому президенство більше не світить, мені ніхто тоді не вірив. В суспільстві тоді була дуже велика підтримка Порошенка. Мене питали, якщо не Порошенко, то хто?
Я тоді навіть з багатьма поспорив, що Порошенкові нічого не світить, і повигравав ці спори.

Тепер, я вам говорю наступне. Запам'ятайте і запишіть собі цей пост. Через 5-10 років перевірите.

Зміни, які започаткує Зеленський і його команда, приведуть до процвітання України.
Україна стане найсильнішою і найбільшою країною в Європі.
З Україною будуть рахуватися всі і у всьому світі.


Бачучи економічний підйом України, бачучи те, що в Україні дійсно нема ніякої хунти, а вибори дійсно демократичні і виграти може будь-хто, навіть клоун, в Росії через це почнуться Майдани, які розвалять Росію. Росія почне втрачати території, частина яких почне сама проситися в Україну (Придністров'я, Кубань, можливо Білгород і тд). За рахунок цього Україна стане найбільшою в Європі, а Росія розвалиться.

В Україну почнуть надходити інвестиції, почнуть повертатися люди, емігранти.
І я не виключаю такої можливості, що повернусь в Україну.
Бути українцем стане престижно. У всьому світі стануть пишатися і поважати українців.

І започаткує це все – Зеленський.
Запамятайте і запишіть собі це.
   
 :lol:
Выплюнь каку, идиот
   
Хорошая трава! Отсыпь немного!
   
Клован может себе обеспечить красный нос только.
А развал Рашки будет, и как раз из-за клована, когда все в мире увидят, что пора что-то делать, иначе Украина ляжет под хуйла.
Но клована умертвят трубой в заднице в любом случае. клован это, не Президент самой большой страны в Европе.
   
Хорошая трава! Отсыпь немного!

сорт Weliekapolska
   
Коли більше, ніж за рік до президентських виборів я писав, що Порошенка будуть гнати сцяними шматами і йому президенство більше не світить, мені ніхто тоді не вірив. В суспільстві тоді була дуже велика підтримка Порошенка. Мене питали, якщо не Порошенко, то хто?
Я тоді навіть з багатьма поспорив, що Порошенкові нічого не світить, і повигравав ці спори.

Тепер, я вам говорю наступне. Запам'ятайте і запишіть собі цей пост. Через 5-10 років перевірите.

Зміни, які започаткує Зеленський і його команда, приведуть до процвітання України.
Україна стане найсильнішою і найбільшою країною в Європі.
З Україною будуть рахуватися всі і у всьому світі.

Бачучи економічний підйом України, бачучи те, що в Україні дійсно нема ніякої хунти, а вибори дійсно демократичні і виграти може будь-хто, навіть клоун, в Росії через це почнуться Майдани, які розвалять Росію. Росія почне втрачати території, частина яких почне сама проситися в Україну (Придністров'я, Кубань, можливо Білгород і тд). За рахунок цього Україна стане найбільшою в Європі, а Росія розвалиться.

В Україну почнуть надходити інвестиції, почнуть повертатися люди, емігранти.
І я не виключаю такої можливості, що повернусь в Україну.
Бути українцем стане престижно. У всьому світі стануть пишатися і поважати українців.

І започаткує це все – Зеленський.
Запамятайте і запишіть собі це.

Що ти куриш?
   
 :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:
   
Чувак я надіюся ти вже в Україні процвітати приїхав?
   
А был вроде нормальный дописувач
   
А был вроде нормальный дописувач
ага, мы до выборов все были більш-менш.
   
А был вроде нормальный дописувач

кто, ТС?  :facepalm1:
   
в класичній історії Насреддін просив 20 років, щоб віслюк почав читати
учись у класиків,
5-10 років не строк для таких прогнозів, будуть сцяними тряпками(ТМ) тут бити
 :pooh_lol:
   
Коли більше, ніж за рік до президентських виборів я писав, що Порошенка будуть гнати сцяними шматами і йому президенство більше не світить, мені ніхто тоді не вірив. В суспільстві тоді була дуже велика підтримка Порошенка. Мене питали, якщо не Порошенко, то хто?
Я тоді навіть з багатьма поспорив, що Порошенкові нічого не світить, і повигравав ці спори.

Тепер, я вам говорю наступне. Запам'ятайте і запишіть собі цей пост. Через 5-10 років перевірите.

Зміни, які започаткує Зеленський і його команда, приведуть до процвітання України.
Україна стане найсильнішою і найбільшою країною в Європі.
З Україною будуть рахуватися всі і у всьому світі.

Бачучи економічний підйом України, бачучи те, що в Україні дійсно нема ніякої хунти, а вибори дійсно демократичні і виграти може будь-хто, навіть клоун, в Росії через це почнуться Майдани, які розвалять Росію. Росія почне втрачати території, частина яких почне сама проситися в Україну (Придністров'я, Кубань, можливо Білгород і тд). За рахунок цього Україна стане найбільшою в Європі, а Росія розвалиться.

В Україну почнуть надходити інвестиції, почнуть повертатися люди, емігранти.
І я не виключаю такої можливості, що повернусь в Україну.
Бути українцем стане престижно. У всьому світі стануть пишатися і поважати українців.

І започаткує це все – Зеленський.
Запамятайте і запишіть собі це.

Если допустить, что изменения в Украине, о которых Вы пишете, начнутся (мне пока хочется в это верить -надежда умирает последней, как известно), то замечу, что Вы одного не учитываете (не пишете, во всяком случае) - в этом случае хуйло найдет (создаст) массу поводов и причин для широкомасштабной агрессии. Я про это много раз писал в различных вариантах ("нет настоящей войны - это значит, что хуйла происходящее устраивает", "чем порядочнее власть в Украине, тем реальнее война с рф" и т.д.) Успех Украины- это действительно смерть хуйло эрэфии, и он из кожи вылезет, чтобы этого не допустить.

в который раз - настоящий и честный путь у Украины один: настоящие реформы и настоящая подготовка к настоящей войне, которая ОБЯЗАТЕЛЬНО придет следом за настоящими реформами.

вопрос в том, чего мы на самом деле хотим.
   
так все і буде. Але в паралельному всесвіті. Ми попали у гіршу копію Землі. Ми грішники у цьому пеклі. Прости нас Господи!
   
в класичній історії Насреддін просив 20 років, щоб віслюк почав читати
учись у класиків,
5-10 років не строк для таких прогнозів, будуть сцяними тряпками(ТМ) тут бити
 :pooh_lol:
Я не сказав, що це станеться рівно через 5-10 років.
Через 5-10 років побачите тренд, зміни, напрямок, куди буде рухатись Україна.

А все те, що я написав, може статися на протязі і довшого часу, але тренд буде надано.
   
Коли більше, ніж за рік до президентських виборів я писав, що Порошенка будуть гнати сцяними шматами і йому президенство більше не світить, мені ніхто тоді не вірив. В суспільстві тоді була дуже велика підтримка Порошенка.


Брехня з самого початку. За рік до виборів у Порошенка рейтинг був 5-6 відсотків. Далі вже можна не читати.
   
А на Марсе будут яблони цвести ?
   
:facepalm1:
Ти так само закривав лице, коли півтора роки тому назад я казав, що Порошенка сцяними шматами поженуть.
Ти коньяк вже передав мені за свій програш?
   
ТС їбонувся, бідолашний, і це не дивно.
   
Я не сказав, що це станеться рівно через 5-10 років.
Через 5-10 років побачите тренд, зміни, напрямок, куди буде рухатись Україна.

А все те, що я написав, може статися на протязі і довшого часу, але тренд буде надано.

ааа, тренд, ну вибач, я не зрозумів що мова про тренд(ТМ) була
ну тоді все чітко за класикою - тренд буде через 5-10 років, а ера процвітання... ну там уже, або віслюк здохне, або падишах помре
 (tu)
   
Если допустить, что изменения в Украине, о которых Вы пишете, начнутся (мне пока хочется в это верить -надежда умирает последней, как известно), то замечу, что Вы одного не учитываете (не пишете, во всяком случае) - в этом случае хуйло найдет (создаст) массу поводов и причин для широкомасштабной агрессии. Я про это много раз писал в различных вариантах ("нет настоящей войны - это значит, что хуйла происходящее устраивает", "чем порядочнее власть в Украине, тем реальнее война с рф" и т.д.) Успех Украины- это действительно смерть хуйло эрэфии, и он из кожи вылезет, чтобы этого не допустить.

в который раз - настоящий и честный путь у Украины один: настоящие реформы и настоящая подготовка к настоящей войне, которая ОБЯЗАТЕЛЬНО придет следом за настоящими реформами.

вопрос в том, чего мы на самом деле хотим.
Так, Х@йло ще скоріше за все полізе. Але дістане по зубам і заспокоється.
Повномаштабної війни не буде.
   
Я не сказав, що це станеться рівно через 5-10 років.
Через 5-10 років побачите тренд, зміни, напрямок, куди буде рухатись Україна.

А все те, що я написав, може статися на протязі і довшого часу, але тренд буде надано.

Тренд надало отримання Томосу! Це перша за всю історію наша перемога над рузьгим мигком.
І клован може лише пригальмувати просування цього тренду, але труба в анусі швидко зробить свою справу, клован буде знешкоджений, і Україна дійсно стане лідером Європи, але завдяки не кловану, а Томосу, що став символом непідкорення ворогові та початком кінця недокраїни Хуйлостан.
Отже, клован тут ні до чого.
   
а тренд, до речі, ще Кравчук започаткував, з тих пір все значно покращилось
   
Ця вошиця білий хорват не бачить очевидного,а очевидне-ватний реванш прихильники певної політсили і економічна катастрофа з управлінням Бєні.Урядовцям Польщі слід поцікавитись -чому ватне гівно сидить в Польщі,а не їде назад.За один день-страшні кадрові призначення,порушення конституції,реванш ригів,на фронті катастрофа-нема управління,8 вояків попали в полон.Це тільки перший день прихильники певної політсили.США крім того-висловила своє незадоволення Коломойським.Якщо ти таке прихильники певної політсили-вклади гроші в пРиватбанк,підтримай беню!
   
Ти напевно "Слуги народу" передивився. :D
   
Коцапи не потребують будь-кого на посту президента.
Їм потрібно лише їхнє плюгаве божество.
Це - справді унікальна нація.
Вони пишаються тим, що їх ненавидять, їх бояться, нехай навіть бояться як буйного п"яницю з ножем у замкненому просторі.
   
забаньте уi**на
   
а тренд, до речі, ще Кравчук започаткував, з тих пір все значно покращилось
20-25 років минуло після Кравчука.
Україна - найбідніша в Європі.
Що ж це за тренд?

Побачиш через 5-10 років що буде.
Ось це буде тренд.
   
Хорошая трава! Отсыпь немного!
І мені також!
   
Відповідаю.

Перший дебют Зеленського як "шототам" відбувся в "Свободі слова", десь в 2000х, в якості співведучого С. Шустера.
Запрошені на якесь-там обговорення були Яворівський від БЮТ і Гриценко від чогось-там. Два ведучих єврея то забагато, особливо, коли один з них молодий хам. На це було вказано Гриценком, і Яворівський, погоджуючись з опонентом, поставив питання про припинення передачі, або ж виставлянні молодого ще тоді Зеленського геть зі студії.

Ведення Зеленського до влади з незрозумілим відношенням до релігії та дружиною українкою, почалося дуже давно. Його готували як їстівний продукт для всіх некритичномислячих людей. І як результат - непоганий результат. Для закріплення цього результату потрібні не скільки вдалі політичні кроки, чи ходи, а гроші. Не просто гроші, а мають бути ВЕЛИКІ гроші. В самій бідній країні Європи. І вони будуть. Щоб показати іншим країнам, політичним системам та піплу, що тепер " кожний президент". Цілком можливо, що першою постраждає державна машина Московії з її консервативно-сталим хуйло.

Тому великі фінанси, можуть і бути, і МВФ послати можна, і піпл хаває. Але, чи буде все це Україна?
   
Ти вже хату продав?
Машину спакував і рушаєш до країни тотального щастя?
   
20-25 років минуло після Кравчука.
Україна - найбідніша в Європі.
Що ж це за тренд?

Побачиш через 5-10 років що буде.
Ось це буде тренд.

ну так, Україна і за Кравчука найбагатшою не була,
а через 5-10 побачу, звичайно, ці будуть не перші п'ятирічки на моїй пам'яті
   
Білий Хорват-йди нах! За два дні рейтинг прихильники певної політсили впав з 73% до 43%... Хоча б до осени досидів... Проросійське лайно нам не потрібно!
   
Людина живе в нормальному суспільстві. Наче й чогось досяг в матеріальному плані, тобто чогось вартий, як робітник. Спілкується з нормальними людьми.
Чи може така людина бути довершеним довбограєм? Думаю, навряд. Тоді що означає цей набір букв в стартпості? З якою метою це робиться?
   
Коли більше, ніж за рік до президентських виборів я писав, що Порошенка будуть гнати сцяними шматами і йому президенство більше не світить, мені ніхто тоді не вірив. В суспільстві тоді була дуже велика підтримка Порошенка. Мене питали, якщо не Порошенко, то хто?
Я тоді навіть з багатьма поспорив, що Порошенкові нічого не світить, і повигравав ці спори.

Тепер, я вам говорю наступне. Запам'ятайте і запишіть собі цей пост. Через 5-10 років перевірите.

Зміни, які започаткує Зеленський і його команда, приведуть до процвітання України.
Україна стане найсильнішою і найбільшою країною в Європі.
З Україною будуть рахуватися всі і у всьому світі.

Бачучи економічний підйом України, бачучи те, що в Україні дійсно нема ніякої хунти, а вибори дійсно демократичні і виграти може будь-хто, навіть клоун, в Росії через це почнуться Майдани, які розвалять Росію. Росія почне втрачати території, частина яких почне сама проситися в Україну (Придністров'я, Кубань, можливо Білгород і тд). За рахунок цього Україна стане найбільшою в Європі, а Росія розвалиться.

В Україну почнуть надходити інвестиції, почнуть повертатися люди, емігранти.
І я не виключаю такої можливості, що повернусь в Україну.
Бути українцем стане престижно. У всьому світі стануть пишатися і поважати українців.

І започаткує це все – Зеленський.
Запамятайте і запишіть собі це.
Карлік вже безкоштовно роздає кокс своїм прихильникам?

Останнє редагування: 22 травня 2019 14:37:02 від Dingo
   
 (tu)  всё верно, за исключением присоединения кусков россии.
   
Білий Хорват-йди нах! За два дні рейтинг прихильники певної політсили впав з 73% до 43%... Хоча б до осени досидів... Проросійське лайно нам не потрібно!

это среди порохоботов меряли?  :facepalm1:
   
это среди порохоботов меряли?  :facepalm1:
======================
Ні,ті ж опитування,що і визначали рейтинг ЗЕ перед виборами.
   
Тренд надало отримання Томосу! Це перша за всю історію наша перемога над рузьгим мигком.
І клован може лише пригальмувати просування цього тренду, але труба в анусі швидко зробить свою справу, клован буде знешкоджений, і Україна дійсно стане лідером Європи, але завдяки не кловану, а Томосу, що став символом непідкорення ворогові та початком кінця недокраїни Хуйлостан.
Отже, клован тут ні до чого.
як америка живе без томосу я хз :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія