Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Первый прокол Зеленского, это клоунада с дебатами.

Я даже подумывал за него голосовать, но это ппц, думаю он сам подаст в отставку через год если победит.....надо искать нового про-украинского проходного кандидата.
   
уже зараз видно лицемірну суть прихильники певної політсили
слуга народу чомусь дуже не хоче ознайомити народ з своїми поглядами
   
Re: Первый прокол Зеленского, это клоунада с дебатами.

Через півроку він своім кумедним послідовникам скаже "я вам ничего не должен" і все  :K

Як отут

   
При этом замете такое же тупое не желание признавать ошибки своего кумира местными Зеботами
которые в этом отношении совершенно ничем не отличаются от прихильники певної політсили
такое ощущение что просто другая ферма
   
Re: Первый прокол Зеленского, это клоунада с дебатами.

При этом замете такое же тупое не желание признавать ошибки своего кумира местными Зеботами
которые в этом отношении совершенно ничем не отличаются от прихильники певної політсили
такое ощущение что просто другая ферма

Нормальні люди яких ви називаєте прихильники певної політсили бачать роботу яку провів порошенко: церква, армія, рух до нато і ЄС зафіксований  Конституції, ракет на програма досягла усього за 3 роки більше прогресу ніж за попередні 25 років

Молодий зелений (тм) в той же час "я вам нічого не должен" - йому взагалі нічого показати
Кіт в мішку
   
Нормальні люди яких ви називаєте прихильники певної політсили бачать роботу яку провів порошенко: церква, армія, рух до нато і ЄС зафіксований  Конституції, ракет на програма досягла усього за 3 роки більше прогресу ніж за попередні 25 років

Молодий зелений (тм) в той же час "я вам нічого не должен" - йому взагалі нічого показати
Кіт в мішку

Рух занато должен быть зафиксованый в законах евросоюза, не так ли?

Я могу себя зафиксувать как мужа анжелиныджоли, токо как это на шото там повлияет?

Порох развел несказанного масштаба коррупцию, какая делает страну абсолютно не совместимой с нато и ЕС.

Он четкао вам сказал, у него свой путь, куда ж уже четче.
   

тю, фiгня цей провал
Все йде по плану, Сцыкун розачорує виборцiв за мах 6 мiсяцiв
Слiдуючий презедент – Бойко

   

тю, фiгня цей провал
Все йде по плану, Сцыкун розачорує виборцiв за мах 6 мiсяцiв
Слiдуючий презедент – Бойко

Президент ДНР? В Украине за Бойко не могут проголосовать более 25%, никак.

   
Re: Первый прокол Зеленского, это клоунада с дебатами.


тю, фiгня цей провал
Все йде по плану, Сцыкун розачорує виборцiв за мах 6 мiсяцiв
Слiдуючий презедент – Бойко

Тобто Янукович-light
Оце насправді було б найкращим покаранням для довбнів які не вміють думати
   
Через півроку він своім кумедним послідовникам скаже "я вам ничего не должен" і все  :K

Як отут

https://youtu.be/O3NvlppmwYo

И это отлично, лучшее лекарство от совка.

Ато привыкли ждать цыцьку.

Вот тебе лопата, иди паши, все верно.

Дерзит, но он же и не президент, а так, куй зза холма.
   
Президент ДНР? В Украине за Бойко не могут проголосовать более 25%, никак.

порохоботы так Петром запуганы, что верят в реальность кацапского реванша  :facepalm1:

Реванш возможен лишь когда отсюда на польшу свалит еще миллионов 6.

И кстати, Петро для этого прилагает просто титанические усилия.
   
Нормальні люди яких ви називаєте прихильники певної політсили бачать роботу яку провів порошенко:
свинарчуки
   
порохоботы так Петром запуганы, что верят в реальность кацапского реванша  :facepalm1:

Реванш возможен лишь когда отсюда на польшу свалит еще миллионов 6.

И кстати, Петро для этого прилагает просто титанические усилия.

реванш будет возможен, когда Зе! на президентской табуретке скажет "хуйло, введи войска!"
Запад отморозится - власть же легитимная?
майдан соберется снова, но х@йло уже церемониться не будет - термобарические заряды по майдану и все. нет майдана.
армия будет дезориентирована и деморализована.
и это будет начало конца Украины.

а Зе! поедет в Кацапию за новым баблом для своих фильмов.
   
реванш будет возможен, когда Зе! на президентской табуретке скажет "хуйло, введи войска!"
Запад отморозится - власть же легитимная?
майдан соберется снова, но х@йло уже церемониться не будет - термобарические заряды по майдану и все. нет майдана.
армия будет дезориентирована и деморализована.
и это будет начало конца Украины.

а Зе! поедет в Кацапию за новым баблом для своих фильмов.

і що цікаво
все абсолютно чесно

прихильники певної політсили же "нє молол патріотічєскіє лозунгі"
   
реванш будет возможен, когда Зе! на президентской табуретке скажет "хуйло, введи войска!"
:facepalm1:
   
Президент ДНР? В Украине за Бойко не могут проголосовать более 25%, никак.

а я слухаю пiсеньку i усмiхаюсь



   
Нормальні люди яких ви називаєте прихильники певної політсили бачать роботу яку провів порошенко: церква, армія, рух до нато і ЄС зафіксований  Конституції, ракет на програма досягла усього за 3 роки більше прогресу ніж за попередні 25 років

Молодий зелений (тм) в той же час "я вам нічого не должен" - йому взагалі нічого показати
Кіт в мішку

І чому всі перемоги Петра бачаться з за оушену і не дуже помітні в середині.
Йопані ви козли, обридли вже своїми мантрами на тему - Не даремно я емігруівав.
Вас всіх психіатру треба показувати... або просто по вулицях в клітці катати як
циркових мавп.
Да, Зе зелений, да трохи веде себе незвично, да, він не знає що робити...
Але я зовсім не маю нічого проти якщо він зробіть з ВР як в своєму кині.
Нормальний такий буде хід. Ні на що більше та шобла не заслуговує.
Та й ви для шанування не дуже підходите. Постійно кришуєте щура, для
якого українці пил на його чоботтях.
   
Через півроку він своім кумедним послідовникам скаже "я вам ничего не должен" і все  :K

Як отут



https://youtu.be/O3NvlppmwYo

Він бухий тут ттчно
   
Да, Зе зелений, да трохи веде себе незвично, да, він не знає що робити...

То нахрін пертись, коли нічого в тім не тямиш???
   
То нахрін пертись, коли нічого в тім не тямиш???

Проблема в тому, що так звані тямущі дуже добре тямлять як збагачуватись обходячи
власно написані закони. Ми колись будемо рвати це коло пороків, чи будемо коло порохів
продовжувати вічно? Потрібно міняти систему. Вже не має часу, потрібно ламати її вже вчора.
Інакше Петро через усілякі мінські, які не виконуватимуться роками плавно приведе нас до
розвалу вже не держави навіть, а країни, яку розділять між кацапією, румунією, угорщиною
та польщею. І повір, рука ні в кого не здригнеться, коли постане питання відхватити собі шмат.
Попри усілякі заяви Петра ми не стали сильнішими і вагомішими ні на крок. І це не зрадойопство
як тут мантрують ситі пригодовані дупи, це реальність.
   
Проблема в тому, що так звані тямущі дуже добре тямлять як збагачуватись обходячи
власно написані закони. Ми колись будемо рвати це коло пороків, чи будемо коло порохів
продовжувати вічно? Потрібно міняти систему. Вже не має часу, потрібно ламати її вже вчора.

тобi потрiбно ламати ? так ламай
а менi потрiбно ЕС i НАТО

   
Re: Первый прокол Зеленского, это клоунада с дебатами.

слуга народу чомусь дуже не хоче ознайомити народ з своїми поглядами

Скоріше за все просто нема з чим знайомити
   
Re: Первый прокол Зеленского, это клоунада с дебатами.

Порох развел несказанного масштаба коррупцию, какая делает страну абсолютно не совместимой с нато и ЕС.

А тепер настав час фактів. Давайте факти, що корупція до Порошенко била менша, а при ньому стала значно більша і то саме він все зробив. Перш ніж ви почнете думати як викручуватись ви маєте зрозуміти, що видатии ніби то Порошенко то є цар України тут не вийде, бо на ФУПі багато людей закони знають. Порошенко політик в країні що воює і де у влади далеко не всі його прихильники, так що як будь якому політику йому приходиться домовлятись. Взяти чарівну паличку і зробити все так як хочеться не вийде.
   
Re: Первый прокол Зеленского, это клоунада с дебатами.

свинарчуки

Так, Гладковський знятий з посади, слідство, аудит і ніхто його не покриває.
Уяви Зеленського на посаді Президента і спробуй вигадати що ще він може зробити в такій ситуації?
   
Re: Первый прокол Зеленского, это клоунада с дебатами.

Інакше Петро через усілякі мінські, які не виконуватимуться роками плавно приведе нас до
розвалу вже не держави навіть, а країни, яку розділять між кацапією, румунією, угорщиною
та польщею.

І звісно ти нічого не знаєш про те, що за невиконання мінських угод саме Росію давлять санкціями.
А так все чудово виходить, ось який поганий Порошенко, мінські роками не виконують. Упс, Росією не виконуються, ти поплутав його з хуйло. Дивно.
   
А тепер настав час фактів. Давайте факти, що корупція до Порошенко била менша, а при ньому стала    ....

тю, зараз накидають
война на кровi....cвiнарчуки ...мальдiви ...свiноферма ....iтд

   
Але я зовсім не маю нічого проти якщо він зробіть з ВР як в своєму кині.

 :facepalm1:

Дідько, ну як до вас таких достукатися?
Це
Було
Тільки
К І Н О !!!

Дорослі ж наче люди

Останнє редагування: 6 квітня 2019 07:45:48 від H.Kropp
   
Так, Гладковський знятий з посади, слідство, аудит і ніхто його не покриває.
Уяви Зеленського на посаді Президента і спробуй вигадати що ще він може зробити в такій ситуації?

Що там уявляти. Треба просто кіно подивитися. Певно ж там є подібна ситуація. А як нема, то можна пофантазувати. Він би удвох з Бігусом взяли по парабелуму і пішли перестріляли нах всіх Свинарчуків, і навіть їх собак. Майно реквізували б. 
   
тю, зараз накидають
война на кровi....cвiнарчуки ...мальдiви ...свiноферма ....iтд

причому вкрадених з Привату грошей вони тупо не бачать
   
:facepalm1:

Дідько, ну як до вас таких достукатися?
Це
Було
Тільки
К І Н О !!!

Дорослі ж наче люди
Дайте тим, що за океаном, оце послухати:


Бо вже лунає.

Останнє редагування: 6 квітня 2019 08:05:22 від BeeBumble
   
причому вкрадених з Привату грошей вони тупо не бачать

таладна
бiльшись з тих ВОНИ це звичайнi кремлеботи
Втручання руsso-пропаганди в укр вибори нiхто не вiдменяв

   
я знаю двоих с работы которые голосовали за Зеленского а сейчас после шоу со стадионом сомневаются
но все равно это  единицы
   
Нормальні люди яких ви називаєте прихильники певної політсили бачать роботу яку провів порошенко: церква, армія, рух до нато і ЄС зафіксований  Конституції, ракет на програма досягла усього за 3 роки більше прогресу ніж за попередні 25 років

Молодий зелений (тм) в той же час "я вам нічого не должен" - йому взагалі нічого показати
Кіт в мішку

Яу це нічого показати?

А серіал "Слуга народу"? (через який його і обирають  :X )

А виступи 95 кварталу?

Там він достатньо сказав...
   
І звісно ти нічого не знаєш про те, що за невиконання мінських угод саме Росію давлять санкціями.

Санции введены до минских угод, и к ним не привязаны.
   
Так, Гладковський знятий з посади, слідство, аудит і ніхто його не покриває.
Уяви Зеленського на посаді Президента і спробуй вигадати що ще він може зробити в такій ситуації?
пф.  Насиров и Розенблат тоже стыкались со следствием. А тут лучший кент. Анекдот... следствие ага
   
Санции введены до минских угод, и к ним не привязаны.

усі?

то це брехня?

Цитувати
Канцлер Федеративної республіки Німеччина Ангела Меркель заявляє, що Європейська Рада продовжила до 31 січня 2019 року економічні санкції, що пов'язані з банківським, фінансовим та енергетичним секторами Російської Федерації, через невиконання Мінських угод. Про це канцлер ФРН сказала на прес-конференції за підсумками дводенного саміту лідерів держав та урядів країн-членів ЄС, що відбувався у Брюсселі.
   
тобi потрiбно ламати ? так ламай
а менi потрiбно ЕС i НАТО

Саме для того, щоб було ЄС і НАТО, й потрібно ламати систему.
Бо ЄС і НАТО - це, перш за все, цивілізовані закони, відсутність системної коррупції тощо, тобто те, проти чого й бореться діюча влада (так само, як й попередні)
   
Нормальні люди яких ви називаєте прихильники певної політсили бачать роботу яку провів порошенко:
церква, армія, рух до нато і ЄС зафіксований  Конституції,
ракетна програма досягла усього за 3 роки більше прогресу ніж за попередні 25 років


Ось це кацапів і бісить.
Це головна причина, чому вони за Зєлєнскага.
Україна стає на ноги.
   
причому вкрадених з Привату грошей вони тупо не бачать

Хто крав гроші з Привату???
Ви знаєте проміжне рішення Лондонського суду? Він у 10 разів зменшив вимоги нашої держави до Коломойського - це ще навіть до розгляду по суті справи не дійшло. Скільки там залишиться - хоча б на сплату адвокатів вистачило. А то нестачу з нашої кишені заберуть.
Те, що Зеленський до цього взагалі ніякого відношення не має, - це інша справа.
   
У Зеленского нет проколов, проколі у его кукловодов. Сам он даже не принимает решений - буду или не буду что-то делать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія