Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прошу видалити мій аккаунт

Прошу видалити мій аккаунт

Дякую.
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

прошу задовольнити дописувача
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

 (td) нема слів
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт
Svitlana Bykova

що трапилося?
дружина ознайомилась з твоїми дописами? :D
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

кстати говоря это право фупчека иметь кнопку удаления собственного аккаунта.  :facepalm: а то хуйня получается, кто то п***а чужые аккаунты и пишет х.й.ю. пример Антона Сурженко, сейчас под его ником пишет какой то редиска.
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

не треба
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

кстати говоря это право фупчека иметь кнопку удаления собственного аккаунта.  :facepalm: а то хуйня получается, кто то п***а чужые аккаунты и пишет х.й.ю. пример Антона Сурженко, сейчас под его ником пишет какой то редиска.
просто юльок звичайний.
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

 Які "дружні " фупчики. :facepalm1:
 
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

що трапилося.
дружина ознайомилась з твоїми дописами? :D
ага,собираю вализу,переезжаю к тебе.У тебя есть раскладушка?Или свою брать?Особенно всё испортило это твоё сантехническое,но понятое не сантехнически-" заедь,а,а то у меня прокладка совсем не держит,и течёт" ;)
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

не треба
гаразд. Трiшки меланхолiя та сум  мною оволодiли. Вважатимем за прояв тимчасовоi слабкостi
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

В общем,раз не деактивировали,то прошу засчитать моё не продолжительное отсутствие в срок возможного будущего бана.
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт
Svitlana Bykova

У тебя есть раскладушка?
у мене є новий 26-сантиметровий латексний матрац :super: сьогодні вночі знімала пробу, так би мовити)
і два надувних - тільки їх тре підкачувати, бо зранку прокинешся дупою на підлозі :laugh:
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

у мене є новий 26-сантиметровий латексний матрац :super: сьогодні вночі знімала пробу, так би мовити)
і два надувних - тільки їх тре підкачувати, бо зранку прокинешся дупою на підлозі :laugh:
26 ти сантиметровый ;o это точно именно ....матрац?
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт
Svitlana Bykova

26 ти сантиметровый ;o это точно именно ....матрац?
це висота/товщина :gigi:
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

це висота/товщина :gigi:
десь в очеретi почувся шурхiт вимiрювальноi рулетки

Останнє редагування: 29 грудня 2016 23:29:24 від Лисогорець
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт
Svitlana Bykova

десь в очеретi почувся шорхiт вимiрювальноi рулетки
десь приблизно такий

уяви: дожила до сивого волосся - і досі все життя поневірялась по диванах-розкладачках-карематах на підлозі.
цей - перший :shuffle:  я його на все життя запам"ятаю  :laugh: і ладна проводити з ним не тільки кожну ніч, але й у будь-який час доби! X(

зі. власне, перша сива волосина в мене проклюнулася у 18, ну то таке...

Останнє редагування: 29 грудня 2016 23:32:19 від Svitlana Bykova
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

десь приблизно такий Показати зображення...
наверное очень удобный и анатомичный и после него спина не болит
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт
Svitlana Bykova

наверное очень удобный и анатомичный и после него спина не болит
чесно? найкраще спати на підлозі на карематі і гофрокартоні.
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

чесно? найкраще спати на підлозі на карематі і гофрокартоні.
сорри за русский,раскладку на смарте такая,так вот,да летом когда тёплые ночи я сплю на земле на фазенде,подстелив только тонкое покрывало.Полная гармония с природой.Соседская кошка ночью лижет...ухо,требуя свежей рыбки,и комары сыты,едят прямо не только с рук
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт
Svitlana Bykova

сорри за русский,раскладку на смарте такая,так вот,да летом когда тёплые ночи я сплю на земле на фазенде,подстелив только тонкое покрывало.Полная гармония с природой.Соседская кошка ночью лижет...ухо,требуя свежей рыбки,и комары сыты,едят прямо не только с рук
о (tu) ти мене розумієш )))
я обирала "пожорсткіше"
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

о (tu) ти мене розумієш )))
я обирала "пожорсткіше"
я это понял ещё со студенческой общаги,когда под металлический пружинный матрац положил чертежную доску)))
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт
Svitlana Bykova

я это понял ещё со студенческой общаги,когда под металлический пружинный матрац положил чертежную доску)))
ооо
ну, мене з 9 років клали виключно на фанерку з однією тоненькою ковдрою зверху - після перелому спини. То я з дитинства звикла :) І так справді краще
а з подушкою познайомилась вже коли виросла, вже майже студентка була. До того - просто валик з махрового рушника під шию і спи свєта як знаєш на своїй фанері)))))))
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

ооо
ну, мене з 9 років клали виключно на фанерку з однією тоненькою ковдрою зверху - після перелому спини. То я з дитинства звикла :) І так справді краще
а з подушкою познайомилась вже коли виросла, вже майже студентка була. До того - просто валик з махрового рушника під шию і спи свєта як знаєш на своїй фанері)))))))
:gigi: добранiч...
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

кстати говоря это право фупчека иметь кнопку удаления собственного аккаунта.  :facepalm: а то хуйня получается, кто то п***а чужые аккаунты и пишет х.й.ю. пример Антона Сурженко, сейчас под его ником пишет какой то редиска.

Я редко с Вами согласен, но тут вы правы.
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

 :weep: а если бы не шоколодка ....
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

 :( вот реально стыдно стало...
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

 ;o я чуть сознание не потеряла на фоне всех мухожуков

   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

 :weep:
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

:( вот реально стыдно стало...

Ну ты чувствуешь, что реально попал на Киевский торт.
   
Re: Прошу видалити мій аккаунт

прошу задовольнити дописувача

+100500    :lol:  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія