Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

реальна, 100 відсотокова рєдіска ... в худшэм значєніі этава слова...

Послушайте, друхх советский.  Вам надо добавить немного коммуняцкого пафоса, и начать, хотя бы с рюриковичей. Я тут знаю одного такого хайло-придурка. Тот тоже все пытается историю исправлять.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Применительно именно к юриспруденции — считаю нерациональным использовать разные языки для обучения такой специальности как юрист СССР. Я когда читаю ухвалу какого-то суда в реестре, я окуеваю от этих специфических оборотов фраз, где малейшая неточность — и черное станет белым. Как это можно изучать часть на таком языке, часть на другом — я не представляю
Так прімєнітєльно до інших наук і галузей теж було нецелєсообразно) - так це і є дискримінація за мовною ознакою - бо українській відводилася лише роль спілкування у колі сімʼї) так і зараз нєцелєосообразно розуміти та толерувати узькомовних - нахєра державі їх мова?)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Пля я тих «носіїв» наприклад не знав нікого, не читав і не маю бажання. А українською ось володію, як бачиш.

Так шо не гони пургу, парниша!

ти просто ріс язиким, для тебе українська не була мовним середовищем, а все починалось ще з дит садка, паралельні групи укр і язикі, але всі спільні урочистості, так звані утрєннікі на язику, новий год, дед мароз, мір, труд, май, вєлікая актябрская, приходиш до дому жодного мультфільму чи дитячого кіна українською, хіба дід панас наніч. школа українська, але всі гуртки в так званих домах піанєрав на язику, спортивні секції на язику, фільми в кінотеатрах на язику, піонер табори на язику. в школі всі предмети українською але на уроці фізкультури всі команди на язику. армію з язиком навіть не чіпаю.
в інституті лекції на язику, бо на курсі іноземці, але це вже початок 90-х всі студенти відмовились на них ходити, то розділили потоки і почали читати вже українською. добре що вперті западенці ще якось відстоювали право на мову, але ще одне-два покоління совка і львів був би таки же язиким як і донецьк
   
Єбанат, кодекси УРСР приймалися верховною радою УРСР - на двох мовах, не знав?) які абревіатури? Деякі судді вели процес українською мовою - це були одиниці правда. Які абревіатури були незрозумілі? Крисінального кодексу СРСР взагалі не існувало - були кодекси окремих республік)

Отъебись ты со своим тупым юрфаком. Сколько было знакомых оттуда во время студенчества — тупые все шо капец и бухать любили. Наверное вам потому и программу сокращенную давали.

А почему у тебя вопросов тогда не возникало — почему тебе УК УССР преподают на русском? Наверное потому, что большинству или почти всем было так удобнее? Спросил бы препода, а не меня
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Вы лично какое отношение к этому имеете? Лично вас кто обижает? Или вы ПРОПАГАНДИСТ ХУЙЛОВСКОЙ идеи "восстановления исторической справедливости"? Так вон, за окном один мудак с армией уже восстанавливает, сука б***ь....
+===============================================+
А ти здатен пояснити нахрєна на ФУПі кацапський язік???

Останнє редагування: 16 березня 2024 18:30:21 від vkhavr2
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

ніхера не було в совку за укрмову, тому що я наприклад знаю українську мову завдяки саме совку — з 1-го класу вчили російську, а з 2-го класу ще й українську в повному обсязі, разом з літературою, і випускні іспити складали в 10 класі з обох мов. Як результат — я однаково добре володію обома мовами.

Не було ніяких утисків української мови при совку. Звіздьож!
+===================================================================+
Не бреши! Мені в 1983-му заборонило партбюро захист кандидатської українською,
хоча у нас не менше половини лекцій читалося якраз українською.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ти п***а хуєсос, що в принципи не дивно судячи звідки твоїх тупих предків завезли в украіну
  Ты, чмошник, за свои слова по жизни не ответишь. Чухан ты и есть чухан. А потому- звыняй, от пидopов претензии не принимаю
   
+===================================================================+
Не бреши! Мені в 1983-му заборонило партбюро захист кандидатської українською,
хоча у нас не менше половини лекцій читалося якраз українською.

А ты чо, состоял в рядах?

А заборонили з якого приводу? Як пояснили заборону?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

+===============================================+
А ти здатен пояснити нахрєна на ФУПі кацапський язік???

Только после ответа на вопрос - "Нахера Украине столько украинцев"? Если ответа нет - просто подождите. Вдруг случится так, что хуйло убьет всех укросов, и все, не станет русского языка ни в Украине, ни на ФУПе.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

після того як масово знищили носіїв які мали вплив на культуру та розвиток української, пересічний два рази подумає, продовжувати спілкуватись українською чи може краще перейти на язик від гріха подалі, і головне все добровільно і без жодного примусу
+
Вбивати - це тепер не дуже модно.
Та ще й, мабуть, не вельми ефективно.
Хоч вбити можна де, й кого завгодно,
Навряд чи це сприйметься позитивно.

Тож краще - це купити, залякати.
(Тут не зашкодить зайва обережність).
Бо вбитий може прапором ще стати,
І символом змагань за незалежність.

Найкращий спосіб вбивств - інформаційний.
Дискредитація борця в очах загалу.
Політик ти, військовий чи цивільний,
Підозра й недовіра зроблять справу.

У шкурі ворога не варто виступати.
Навіщо наражатися на спротив?
Грай роль добродія і старшого їх брата,
Що хоче лиш добра їм, а не шкоди.

І захищає слабших, ніби Робін.
Піклується про розвиток, добробут.
Життя заможне, мир і спокій зробить.
Робота буде, і щасливий побут.

Підтримує національну їх культуру.
Пісні, і танці, і народні звички.
В мистецтві і науці - справжній гуру...
Та є один нюансик невеличкий.

Постав національне в жорсткі рамки.
І голову йому скрути в минуле.
У сало, гопаки і вишиванки.
А про своїх героїв щоб не чули.

І намалюй минулого картину,
Де всі брати бажають разом жити.
І об'єднатись знов в одну родину.
А вороги їх хочуть розсварити.

А все сучасне, нове, перспективне -
Асоціюй його зі старшим братом.
Цікаве, техногенне, ефективне,
І космос, електроніка і атом.

Тоді народ цей, майже добровільно,
Своє майбутнє, і дітей, онуків,
Відрікшись свого рідного коріння,
Віддасть у "перспективні" "брата" руки.

А допоможе в цьому лже еліта.
Підкуплена за гроші і посади.
Як ломехуза десь посеред літа
Народ  той, мов мурашник, руйнувати.

Каналами своїми їхній простір
Заповни, щоб дурманом наркотичним
Сприймати вчили їх ведучі й гості
Ворожу пропаганду некритично.

При всякій спробі опору інвазії
Кричи: "Це зазіхання на свободи,
Права людини!" Мавши на увазі
"Священне право" нищити народи.

Проштовхуй ти своїх людей угору.
Про опонентів говори, що - крезі.
Твої проекти будуть у фаворі.
Національні ж сили - в маргінезі.

А виборців, щоб мізки їм забити,
Від всіх проблем надати панацею,
І щоб нічого не міняв їх вибір -
Розваж "нанайських хлопчиків борнею".

Організуй національні рухи
Для їх дискредитації й контролю.
Щоби змішати і котлети й мухи -
До правильних ідей додати гною.

Це уривок з вірша "Побував я оце в Росії".
Повний текст тут
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1097278.0

Але читати не рекомендую. Вірш дуже довгий.
Ніхто не осилить.
А до останнього слова не буде зрозуміло про що мова.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Отъебись ты со своим тупым юрфаком. Сколько было знакомых оттуда во время студенчества — тупые все шо капец и бухать любили. Наверное вам потому и программу сокращенную давали.

А почему у тебя вопросов тогда не возникало — почему тебе УК УССР преподают на русском? Наверное потому, что большинству или почти всем было так удобнее? Спросил бы препода, а не меня
Якщо в тебе тупі знайомі то може і ти тупий?)
Так от зараз большинству удобнєє щоб ви , пліснява узькоязика, говорили українською - ферштейн?)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

  Ты, чмошник, за свои слова по жизни не ответишь. Чухан ты и есть чухан. А потому- звыняй, от пидopов претензии не принимаю
Хуєсос, сиди де сидиш, і тихенько - ти ж не в Україні зараз?) ось і залишайся там де сидиш) не уземляють тебе узькоязикого на чужбині? Гуманітарку дають?)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

А ты чо, состоял в рядах?

А заборонили з якого приводу? Як пояснили заборону?
Дисертації на правову тему наприклад йшли до Москви на погодження - тому тільки узький)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Только после ответа на вопрос - "Нахера Украине столько украинцев"? Если ответа нет - просто подождите. Вдруг случится так, что хуйло убьет всех укросов, и все, не станет русского языка ни в Украине, ни на ФУПе.
Вашого сраного язика і так тут не буде - років через 10 так точно такщо зачекайте, після війни лагідної українізації вже не буде)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

я думаю що в умовах Росії дуже багато залежить від лідера. якби був не хуйло а умовно Навальний чи Нємцов, це була б зовсім інша держава.
а я думаю - і багатовікова історія тому яскраве і переконливе підтвердження - що лідер це плоть від плоті свого народу, у даному разі масковського люду, і той люд завжди обирав лідерами тих, хто насамперед ладний був топити у крові сусідні народи, а не забезпечувати йому гідний рівень життя.
Яке є у вас інакше пояснення тому, що бидло яке не має у своїх домівках центрального водопостачання, радо посилає своїх синів помирати на чужу землю, і скаженіє від ненависті, коли дізнається, що у сусідів ЦВП - це вже давно звична норма?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Хуєсос, сиди де сидиш, і тихенько - ти ж не в Україні зараз?) ось і залишайся там де сидиш) не уземляють тебе узькоязикого на чужбині? Гуманітарку дають?)
  Я смотрю, чёрт, ты вообще дупля не отбиваешь. Ну смотри, тебе жить. Недолго, правда. Ну, тут ничего уже не поделаешь. Ты сам так решил
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

той люд завжди обирав лідерами
А там справді колись когось обирали? Може царів? Чи за часів совка? Хіба що умовно Єльцина.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

друхх советский.
Та поЙняв я, поЙняв. Шо з тебе антісовєтчік як з хуйла антіхвошизд.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

а я думаю - і багатовікова історія тому яскраве і переконливе підтвердження - що лідер це плоть від плоті свого народу

Какога народа то? Где там народ, да еще и многовековой? Там сборище разношерстной толпы, каждый со своими тараканами и идиотизмом в голове?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Та поЙняв я, поЙняв. Шо з тебе антісовєтчік як з хуйла антіхвошизд.

Ну так чисто советская привычка с пафосом обвинять в неуважении идеологических святынь. Само создание идеологических святыня - чисто совковая привычка. Вот, кацапня не может без них. Я надеялся, хоть украинцы избавятся от совковых привычек. Похоже, пока не избавились.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

якщо офіційно українська мова і не заборонялася формально але все робилося щоб зробити її непрестижною та смішною
 згадайте штепселя і тарапуньку
штепсель - російськомовний інтелігент
тарапунька - недолугий сільський дурник
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Поки ви тут встановлюєте мовні нормативи, інший фупчик дозволяє собі брудні висловлювання на адресу воїна.


"Говномёт, а не пошел бы ты нах?

Ты мне ещё расскажи,гандон штопанный, что то хуйло,которое последний раз показали по ТВ- настоящее"
[/i]

Вгадайте, як його зовуть, обсирателя українських воїнів.
   
Поки ви тут встановлюєте мовні нормативи, інший фупчик дозволяє собі брудні висловлювання на адресу воїна.


"Говномёт, а не пошел бы ты нах?

Ты мне ещё расскажи,гандон штопанный, что то хуйло,которое последний раз показали по ТВ- настоящее"
[/i]
Вгадайте, як його зовуть, обсирателя українських воїнів.
це якесь кацапське бидло може бути,однозначно
   
Модератор, ты клоун? Ты в курсе, что тут десятки людей после последних банов лишены права голосовать и создавать темы?

Мені однаково, на якій мові тут писати. Хоча зараз вже мабуть тільки повні ідіоти не бачать, що Рашці до сраки, якою мовою розмовляють ті, кого вона вбиває. Ця війна — не із-за мови! Мова, бандера — це просто прикриття для довбограїв. Але ж якщо вам тут муляє — робіть, що бажаєте, адже ні на що інше ви не здатні. Але не перетворюйте це свавілля на фарс з якимось "голосуванням"! 
Ну ти і ідіот...А каже що не кацап- гнида ти.
   
Почему то так получилось что Завершення ери лагідної українізації ФУПу
совпало с эрой лагідної концтаборализации ( пол ФУПа в Бане на нарах )
Совпадение ?
Не думаю
Какая нах разница, вы, долбоебы
на каком языке вам не дают здесь говорить

Останнє редагування: 17 березня 2024 16:37:37 від vadym
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

А там справді колись когось обирали? Може царів? Чи за часів совка? Хіба що умовно Єльцина.
в історичному плані це не має жодного значення
формулювання "дозволяв спливти нагору, а потім з покірністю раба підкорявся спливлому лайну" підійде?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

в історичному плані це не має жодного значення
формулювання "дозволяв спливти нагору, а потім з покірністю раба підкорявся спливлому лайну" підійде?
були і бунтарі.
Разін, пугачов. декабристи. 1905р 1917р
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Какога народа то? Где там народ, да еще и многовековой? Там сборище разношерстной толпы, каждый со своими тараканами и идиотизмом в голове?
та чому ж? ну от такий народ утворився, народішко..грімуча суміш найвідсталішої угрогілки та монголотатарів, якому віками насаджувалася теза про якесь його "вялічіє"
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

були і бунтарі.
Разін, пугачов. декабристи. 1905р 1917р
та то такі собі бунтарі..як навальний
ага, 1917...це було би смішно, якби не було так сумно
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Только после ответа на вопрос - "Нахера Украине столько украинцев"? Если ответа нет - просто подождите. Вдруг случится так, что хуйло убьет всех укросов, и все, не станет русского языка ни в Украине, ни на ФУПе.
+=====================================+
Бо Україна - це батьківщина українців.
Ти як хуйло бажаєш знищення всіх українців.
   
якщо офіційно українська мова і не заборонялася формально але все робилося щоб зробити її непрестижною та смішною
 згадайте штепселя і тарапуньку
штепсель - російськомовний інтелігент
тарапунька - недолугий сільський дурник
Да тут полно кацапских ботов под видом Тарапунек.
   
  Я смотрю, чёрт, ты вообще дупля не отбиваешь. Ну смотри, тебе жить. Недолго, правда. Ну, тут ничего уже не поделаешь. Ты сам так решил
Думаю що доживу до часу поки вас манкуртів безплідних на стовпах будуть вішати, не переживай)
   
Останній тиждень проводжу експеримент: заігнорив всіх хуйлоязиких. Поки зменшення змістовності фупа не помітив.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

заігнорив
логічно (tu)
зменшення змістовності фупа не помітив.
передбачувано :drinks:
   
А ти здатен пояснити нахрєна на ФУПі кацапський язік???
потому что фуп - отражение Украины,
а в Украине много русскоязычных, не?
   
Не думаю, що потрібно ще чекати. Результати вже не змінюються. Пора втілювати зміни за які проголосували найбільше. Людям, які принципово відмовляються писати українською не місце на ФУПі.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Не думаю, що потрібно ще чекати. Результати вже не змінюються. Пора втілювати зміни за які проголосували найбільше. Людям, які принципово відмовляються писати українською не місце на ФУПі.
А в Україні  пожить ещё можно?
Ну, пжлста, пжлста, пжлста....
   
А в Україні  пожить ещё можно?
Ну, пжлста, пжлста, пжлста....

Пишіть, будь ласка, українською мовою.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

потому что фуп - отражение Украины,
а в Украине много русскоязычных, не?

В Україні всі (і навіть з російською щелепою) розуміють українську.

ФУП повністю українізований дасть можливість і таким учасникам вдосконалювати навики користування українською у спілкуванні і формулюванні своїх думок.

Так зрозуміліше?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Пишіть, будь ласка, українською мовою.
Так можно пожить в Україні или всьо?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 18 гостей
 
Повна версія