Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіщо на форумі тримають кацапського провокатора Palermo?


А нагадайте-но мені, навіщо тут тримають цього кацапського провокатора з Дубни?
Для балансу? Чи у нього є якась "індульгенція" тут серити постійно?
Української я від нього так й не почув - тобто або не знає, або блазнем підробляє.
   
Піднімаю знову гілку.
Що роблять кацапські ольгінські боти типу Палермо на українському політичному форумі?
Української я від Палерми не почув, скоріше за всього він її не розуміє та не пише.
Навіщо він тут знаходиться?
Чому адміністрація до сих пір толерує "бригаду.сру"?
   
Я не догнав, яка між тобою і ним різниця?

Адін народ, звикай до брата по розуму.
   
Піднімаю знову гілку.
Що роблять кацапські ольгінські боти типу Палермо на українському політичному форумі?
Української я від Палерми не почув, скоріше за всього він її не розуміє та не пише.
Навіщо він тут знаходиться?
Чому адміністрація до сих пір толерує "бригаду.сру"?

Тобі від цього яка небезпека? Боїшся бути навернутим у Свідки Хуйла, чи що?  :rotate:
   
Тобі від цього яка небезпека? Боїшся бути навернутим у Свідки Хуйла, чи що?  :rotate:
Просто свідоме введення в "оману".
Він якійсь кацапський чи то "застройщик" чи то "ріелтор", я правильно зрозумів?
Несе херню та втирається до прихильники певної політсили у довіру.
   
Просто свідоме введення в "оману".
Він якійсь кацапський чи то "застройщик" чи то "ріелтор", я правильно зрозумів?
Несе херню та втирається до прихильники певної політсили у довіру.

то тобі за прихильники певної політсили болить?  :weep:
   
Re: Навіщо на форумі тримають кацапського провокатора Palermo?

то тобі за прихильники певної політсили болить?  :weep:
:gigi: кусок хліба з рота видирає.
   
то тобі за прихильники певної політсили болить?  :weep:
Просто прихильники певної політсили потім будуть стогнати що "я не я, то взагалі чужий кацап". Он як Волькіни теми зараз за вересень минулого року почитати - ржака повна.
   
Просто порохоботи потім будуть стогнати що "я не я, то взагалі чужий кацап". Он як Волькіни теми зараз за вересень минулого року почитати - ржака повна.
Бачиш, я ж кажу між тобою і уськими немає різниці, ти з ними на одній волні, уже і подружився з уським...

Ніколи не сумнівався що ти уський патріот, адін нарот.   :facepalm1:

Просто уський який пише на не вірній уській мові.


А потім ще шось вимагає... Колаборантік наш. Проти України уже з уським цілуєшся.
   
Бачиш, я ж кажу між тобою і уськими немає різниці, ти з ними на одній волні, уже і подружився з уським...

Ніколи не сумнівався що ти уський патріот, адін нарот.   :facepalm1:

Просто уський який пише на не вірній уській мові.


А потім ще шось вимагає... Колаборантік наш. Проти України уже з уським цілуєшся.
Ти взагалі зрозумів сам що написав, ботяра? Чи тобі за "кількість знаків" платять?
   
Ти взагалі зрозумів сам що написав, ботяра? Чи тобі за "кількість знаків" платять?
Можеш поки не шифруватись Українською, ще 3 роки, не обовязково, а потім прийдуть твої любимі уські танки, будеш їх з хлібом і сілью зустрічати. :tease:

Останнє редагування: 14 травня 2019 14:22:49 від TimmiApostolMS
   
Можеш поки не шифруватись Українською, ще 3 роки, не обовязково, а потім прийдуть твої любимі уські танки, будеш їх з хлібом і сілью зустрічати. :tease:
Я ж кажу.
Випадковий набір знаків та слів.
Йобнутий ботяра.
Поставлю-ка я тебе до ігнору.
   
Я ж кажу.
Випадковий набір знаків та слів.
Йобнутий ботяра.
Поставлю-ка я тебе до ігнору.
ЛЮДИ, бачите людині правду сказали, а воно обідилась... На ображених воду возять, але ви не кажіть чувачку про це...

Вонож вата, як дончанин, ватний такий і легко запалювальний))) Як сірничок...
   
Шановні адміністратори зверніть даний дописувач не відрізняється від того на кого жаліється...

Він такийже адін нарот, як і уські. Тому його заяви треба ретельно провіряти.
   
Можеш поки не шифруватись Українською, ще 3 роки, не обовязково, а потім прийдуть твої любимі уські танки, будеш їх з хлібом і сілью зустрічати. :tease:

ТАК! Зустрінемо. Може, хоч вони вас - корупціонерів-злодіїв - до тями приведуть.
   
ТАК! Зустрінемо. Може, хоч вони вас - корупціонерів-злодіїв - до тями приведуть.

О який класний друг у Мічігана підтянувся, вата до вати... )))
   
За такі гілки ФСБшний провокатор Палерма не буде забанений?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1045410.0
   
За такі гілки ФСБшний провокатор Палерма не буде забанений?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1045410.0
Спробуй пояснити що тобі в тій темі не подобається? Він навів тільки факти... :facepalm:

Вдихни, видихни і спробуй крім галасування видати щось зрозуміле.
   
Хіба не Зеленський підтримав Авакова і хвалив у своєму роліку? Авакова його людина раз не подав його кандидатуру на звільнення.
   
Хіба не Зеленський підтримав Авакова і хвалив у своєму роліку? Авакова його людина раз не подав його кандидатуру на звільнення.
Ти ще не помітив що тебе в "ігнор" поставили, пєдріла, та ти спілкуєшься зі стінкою, га?
   
Ти ще не помітив що тебе в "ігнор" поставили, пєдріла, та ти спілкуєшься зі стінкою, га?

Поводишся як дитина, ти думаєш якщо закриєш очі то те що ти натворив пропаде?

А воно не пропаде... Мабуть так само думав про війну, проголосуєш за Зеленські і війна закінчиться, проголосуєш і зубожіння пройде...

Як результат голосування? Навіть собі признатись не можеш що лоханувся?
   
За що провокатора з Дубни забанили?
Він же такий важливий кацапо-провокаторський "контент" тут педалював!
   
Re: Навіщо на форумі тримають кацапського провокатора Palermo?

Ох, б***ь, тобі й перднеш - розсердиш, і набздиш не вгодиш.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія