Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

приклад невдалого маркетингу :(

Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Аеліт, я не знаю якими євреї були раніше, але представники єврейської нації  сьогодні,  це однозначно не найкращі представники людства....  (td)
Одного того  єврейського кодла аферистів  навколо  джуліані вистачить, щоб проблюватися... :(
Ну і в Україні аналогічне зараз спостерігаємо...

здавалося б причому тут євреї. говоримо про 14 сс дивізію, про ірму грезе про шухевича про піцу ветерано - як ви умудрились сюди приплести євреїв?  :gigi:
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

але ж фюрер не любив українців, хіба унтерменш це почесно?

наявність нахтігалів роландів дірленвагерів з васюрами ну і 14 добровльчої сс дивізії етс - свідчить що таки любив. десь на півшишечки  :laugh:
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

як хочеться українофобів-довбограїв на цьому ресурсі бачити, то можна на севастополь.інфо братву гукнути. тих хоч читати можна, якісь мозкові процеси відбуваються.

мені не хочеться, але я не модер  :D
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

наявність нахтігалів роландів дірленвагерів з васюрами ну і 14 добровльчої сс дивізії етс - свідчить що таки любив. десь на півшишечки  :laugh:

любов може бути тільки в твоїй хворій уяві, кожен досягав власних цілей так як вважав за потрібне, ціль незалежна україна досягнута, все решта другорядне
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Аеліт, я не знаю якими євреї були раніше, але представники єврейської нації  сьогодні,  це однозначно не найкращі представники людства....  (td)
Одного того  єврейського кодла аферистів  навколо  джуліані вистачить, щоб проблюватися... :(
Ну і в Україні аналогічне зараз спостерігаємо...



в Україні ми спостерігаєм нобелівських лауреатів:

1908 -  Ілья Мєчніков
1952 -  Зельман Ваксман
1958 -  Ігор Тамм
1966 -  Шмуель Йосеф Агнон
1992 -  Жорж Шарпак
1981 - Роальд Гоффман


або ось із свіжого

   
здавалося б причому тут євреї. говоримо про 14 сс дивізію, про ірму грезе про шухевича про піцу ветерано - як ви умудрились сюди приплести євреїв?  :gigi:

Так,  а я Парнаса з Фруманом приліпила...      як на мене типові представники  сучасного єврейства
І не потрібно на українців гнати, бо  вони  чисто діти  в порівнянні з  Парнасами і Фурманами...
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

любов може бути тільки в твоїй хворій уяві, кожен досягав власних цілей так як вважав за потрібне, ціль незалежна україна досягнута, все решта другорядне

то оця зашкварне ганебна корупціонерія казнокрадія брехляндія - що за 30 рокі взгеноцидила 30 % українців, де немає ні правосуддя ,ні верховенств азакону - і була цілью карательствування українських націоналістів?

а. ну дякую що пояснив.\
тобто ціль укрнаціоналістів - логінчо - геноцид українського народу - корупція і казнрокрадство з свавіллям

це ж прекрасно. ваша чесність робить вам честь. мабуть у вашому роду н елише українці
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

мені не хочеться, але я не модер  :D
:laugh: а хто взагалі тут модер(и)?
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Так,  а я Парнаса з Фруманом приліпила...      як на мене типові представники  сучасного єврейства
І не потрібно на українців гнати, бо  вони  чисто діти  в порівнянні з  Парнасами і Фурманами...

причому тут євреї до апогею укрнаціоналізму в другій світовій - коли він був третім молодшим братом німецького нацизму - що відрубав голову за антинацистську пропоганду героїні стартопіку Софі Шоль .
   
причому тут євреї до апогею укрнаціоналізму в другій світовій - коли він був третім молодшим братом німецького нацизму - що відрубав голову за антинацистську пропоганду героїні стартопіку Софі Шоль .

Бо якщо пошкребти скільки євреї горя людству принесли, то мало не покажеться...   
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

:laugh: а хто взагалі тут модер(и)?

Альона Притула, очевидно, єдина хто остався
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Бо якщо пошкребти скільки євреї горя людству принесли, то мало не покажеться... 

а причому тут ця гілка і власне і я?)))

   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

наявність нахтігалів роландів дірленвагерів з васюрами ну і 14 добровльчої сс дивізії етс - свідчить що таки любив. десь на півшишечки  :laugh:


нє, ну то вони любили
Бандера із Стецьком спробували трохи переоцінити довжину поводка і зразу їм показали місце
хоча наче і лизали досить глибоко

   
а причому тут ця гілка і власне і я?)))

Бо заткни свою пельку в сторону українців,  дістав...
Хочеш євреям лизати,  то лижи вдома мовчки, якщо ні за що інше дружина єврейка тебе не поважає...
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

і який звязок з колаборацією укрнаціоналістів з німецькими нацистами - і тим що совок не витримав конкуренції з заходом і иліти республік захотіли мародерити совї республіки кожен зокремо і розвалили совок - причому росія вийшла з совка першою - перед україною - чим множить на ноль всю епічність 24 серпня))) відчого нещалеждність?))))
тим не менше .

героям слава.
 для когось героїні - Софі Шоль - а для когось - і ірми грезе

ну Софі Шоль аж ніяк не може бути героїнею тих для кого герої 14 добровольча дивізія сс , чи нахтігалі роланди дірленвагери - умовні кати білоруського мирняка шухевичі  ;)
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

то оця зашкварне ганебна корупціонерія казнокрадія брехляндія - що за 30 рокі взгеноцидила 30 % українців, де немає ні правосуддя ,ні верховенств азакону - і була цілью карательствування українських націоналістів?

а. ну дякую що пояснив.\
тобто ціль укрнаціоналістів - логінчо - геноцид українського народу - корупція і казнрокрадство з свавіллям

це ж прекрасно. ваша чесність робить вам честь. мабуть у вашому роду н елише українці

ціль незалежна держава досягнута, повиздихають такі манкрути, як ти і все стане на свої місця, інші держави розвивались сотні років щоб досягти прийнятного рівня і українці на жаль не виняток
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Бо заткни свою пельку в сторону українців,  дістав...
Хочеш євреям лизати,  то лижи вдома мовчки, якщо ні за що інше дружина єврейка тебе не поважає...

так я ж пишу правду. або ж вкажи де я брешу

чи правда в україні - я к і при коханому укрнаціоналістами адіку - ферботен?

   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

ціль незалежна держава досягнута, повиздихають такі манкрути, як ти і все стане на свої місця, інші держави розвивались сотні років щоб досягти прийнятного рівня і українці на жаль не виняток

)))) ким досягнута))) партноменклатурою кравчуками - які й розвалили совок щоб ніхто їм не заважав мародерити спадок))))  за роки незалежнсоті популяцію українців скоротилась на третину - тобто  укрдердавка геноцидить українців наростаючими темпами десь 1% в рік)а зважаючи що населеня стрімко постарішало - подальше вимирання українгців іменем украиїни - без правосуддя правозахисту верховенств закону і з тотальною брехнею і корупцією - що і становить собою українську сутність - лиш пришвидшиться

ті хто цьоум радіє - прагнуть смерті українців . а те що при цьому вони самі українці і є  - свідчить що вони не лише жерти і співучасники - а й шизофреніки

 ;)
   
так я ж пишу правду. або ж вкажи де я брешу

чи правда в україні - я к і при коханому укрнаціоналістами адіку - ферботен?

Показати зображення...

Краще про євреїв напиши, чому в них з усіма іншими націями склалися напротязі віків напружені стосунки?
Може тому , що і тоді "Парнаси і Фрумани"  планку моральності задавали?
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

гівно а не людина якраз ти і твої героїні ірми грезе)))
за хорватів я вже сказав. єдине чим відзначились посіпаки фашистів і нацистів хорвати - так це геноцидом сербського мирняка)))
так би вони , як і українці нині - і залишились вічними карателями не маючими військових іршень - але на початку 1990 таки показали що можуть бути не лише карателями беззбройного мирняка  - але й воїнами з військовими рішеннями. українці фейлнули ж і тут
героям слава [ua]
Зрозуміло. Твої герої серби і кацапи. Бо вони нікого не геноцидили.
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

здавалося б причому тут євреї. говоримо про 14 сс дивізію, про ірму грезе про шухевича про піцу ветерано - як ви умудрились сюди приплести євреїв?  :gigi:
Евреи и кацапы всегда при чем. Не себя же винить козаченьку в своих обсерах? :gigi:
« В Англии нет антисемитизма, потому что мы не считаем евреев умнее себя» B-)
Мы ж не Англия.
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Краще про євреїв напиши, чому в них з усіма іншими націями склалися напротязі віків напружені стосунки?
Може тому , що і тоді "Парнаси і Фрумани"  планку моральності задавали?

про євреїв хай пишуть євреї або антисеміти . мені насрать. я українець в україні  і пишу про нас .  [ua]

якщо ти така обурена то вкажи де я брешу. не вказуєш отже я пишу правду - то спитай себе чому у тебе така алергія на правду

 :)

не знаю скільки тобі ркоів але враховуючи медіанний вік фупчиків в 61 - побережись. інсульт і інфаркт не вартують ніяких запеклих політичних баталій . тим більш  твоє здоров.я не варто витрачати на захист ссівців, карателів і катів - типу шухевича чи ірми грезе :)
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Зрозуміло. Твої герої серби і кацапи. Бо вони нікого не геноцидили.

українська логіка.)) мої герої це чарльз бебедж  рудольф дізель джордано бруно макс планк . )))))
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

)))) ким досягнута))) партноменклатурою кравчуками - які й розвалили совок щоб ніхто їм не заважав мародерити спадок))))  за роки незалежнсоті популяцію українців скоротилась на третину - тобто  укрдердавка геноцидить українців наростаючими темпами десь 1% в рік)а зважаючи що населеня стрімко постарішало - подальше вимирання українгців іменем украиїни - без правосуддя правозахисту верховенств закону і з тотальною брехнею і корупцією - що і становить собою українську сутність - лиш пришвидшиться

ті хто цьоум радіє - прагнуть смерті українців . а те що при цьому вони самі українці і є  - свідчить що вони не лише жерти і співучасники - а й шизофреніки

 ;)

українці пережили монголів, пережили москалів, переживуть і аелітів, і все тоді буде добре  [ua]
   
про євреїв хай пишуть євреї або антисеміти . мені насрать. я українець в україні  і пишу про нас .  [ua]
якщо ти така обурена то вкажи де я брешу. не вказуєш отже я пишу правду - то спитай себе чому у тебе така алергія на правду

 :)

не знаю скільки тобі ркоів але враховуючи медіанний вік фупчиків в 61 - побережись. інсульт і інфаркт не вартують ніяких запеклих політичних баталій . тим більш  твоє здоров.я не варто витрачати на захист ссівців, карателів і катів - типу шухевича чи ірми грезе :)


Ну так ти і не є українцем..     вас тут таких немало, хто українською навчився варнякати  на курсах кгб-шних...   пташенята з гніздa rukki ...
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

українці пережили монголів, пережили москалів, переживуть і аелітів, і все тоді буде добре  [ua]

 :gigi:  отак йому . піддих . найбоєздатненько . молодець
  (tu)
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Ну так ти і не є українцем..     вас тут таких немало, хто українською навчився варнякати  на курсах кгб-шних...   пташенята з гніздa rukki ...

у нас і приказка про таких як ти є

"То може твоя мати брехала, коли я ще на лавці лежала"
   
Аєліт, це що ти тут крапаєш, руккi вже роками в клоповнику пропагує..
Ну а хто такий руккі  мені розповідати не потрібно, хоч українською він володіє не гірше мене...
Так що пнх...  шмаляй в клоповник..
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

ну не можна мати героями одночасно  14 добровльчу  дивізію сс  - яка прославилась не як воїни а як карателі, шухевичів васюр  - і Софі Шоль  :)
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Аєліт, це що ти тут крапаєш, руккi вже роками в клоповнику пропагує..
Ну а хто такий руккі  мені розповідати не потрібно, хоч українською він володіє не гірше мене...
Так що пнх...
ти вже отак швиденько здулась - традиційно мамчуриш)))

ну хоч зігани . чи так підібгавши хвоста і дременеш за перекоп?
   
ну не можна мати героями одночасно  14 добровльчу  дивізію сс  - яка прославилась не як воїни а як карателі, шухевичів васюр  - і Софі Шоль  :)

Твій дідусь також українців , як капусту  косив, признавайся?
Намисто з золотих зубів українців   приберіг для внука?
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

 - а що. органічненько до укршизоїдства. мати на стінах піци ветерано плакати 14 дивізії добровольців ссманів галичина - і фотокартку усміхненної Софі Шоль :love:  [ua]

   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

ну не можна мати героями одночасно  14 добровльчу  дивізію сс  - яка прославилась не як воїни а як карателі, шухевичів васюр  - і Софі Шоль  :)

караул, рятуйте аеліта від карателів  :weep:
   
ти вже отак швиденько здулась - традиційно мамчуриш)))

ну хоч зігани . чи так підібгавши хвоста і дременеш за перекоп?

Ти ото і зігуєж перед дзеркалом вдома,  потрясаючи дідусевим  намисто з вибитих зубів ... 
Я не перший рік на цьому форумі,  мені лапші не навішаєш...
Ти нащадок з кгбшої клопівні ,  ТИПОВИЙ


Останнє редагування: 8 січня 2021 20:37:52 від ценительница алей
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

мені насрать. я українець в україні  і пишу про нас .
Ти ж наче зрікся нещодавно.
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

все. здулись захисники шухевича - ссманів з 14 добровольчої іірми грезе.
пішло нерозбірливе аелітологство))  :)
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Чуєш, аелітику, падаль сралінська, ти вже зовсім охуїв.

Причому в корінь.

Мені розповісти  як нквс розправлялося з в'язнями ?  Чуєш, ти ,виблядок сраний, гімно Медведчука ?
Пішов нахій скотина.



Рустаме, тепер до тебе. Мені все одно як там той коктейль назвали. Бвльшість люду в нас і не знає про ту нещасну дитину.
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Чуєш, аелітику, падаль сралінська, ти вже зовсім охуїв.

Причому в корінь.

Мені розповісти  як нквс розправлялося з в'язнями ?  Чуєш, ти ,виблядок сраний, гімно Медведчука ?
Пішов нахій скотина.



Рустаме, тепер до тебе. Мені все одно як там той коктейль назвали. Бвльшість люду в нас і не знає про ту нещасну дитину.

а причому я до сраліна і нквдистів. про нього хай пишуть грузини чи росіяни чи сталіністи чи антисталіністи.
я українець і пишу про нас- українців .
ну а мудачук - приласканий буь якої владою українців - кучмою ющенком януковичем порошенкою зеленським)
владою українців -обраною українцями  з українців і визнаною українцями

слава україні. українцям слава

 [ua]
   
а причому я до сраліна і нквдистів. про нього хай пишуть грузини чи росіяни чи сталіністи чи антисталіністи.
я українець і пишу про нас- українців .
ну а мудачук - приласканий буь якої владою українців - кучмою ющенком януковичем порошенкою зеленським)
владою українців -обраною українцями  з українців і визнаною українцями

слава україні. українцям слава

 [ua]

Не бреши, гидота- правнучок  кгбшного   ката...
Ну або тебе надурили, гуляв хтось добре в твоїй сім'ї з кгб- шими катами..        :D
гени пальцем не розчавиш   [KA]



Останнє редагування: 8 січня 2021 21:00:36 від ценительница алей
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

викликало різку реакцію з боку низки користувачів фейсбуку та заклики бойкотувати заклад.


а можна власне, більш детально щодо оцієї "низки користувачів"?
Скільки їх та хто вони такі?
А то незрозуміло що обговорюється, якийсь наброс
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія