Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

Аби щось радити, тре хоч знати, хто є з провандосів за адресою.

У мене є IP.net, Sun.net, Київстар, Тріолан, Укртелеком, Інтертелеком.
   
Київстар - кацапи, по можливості не платіть їм. Шукайте місцевих провів.
   
Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

Київстар - кацапи, по можливості не платіть їм. Шукайте місцевих провів.

За мобільний Київстару все одно доводиться платити. (((
   
Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера
smx

Так можливо ВІН той запис робив для подальшого розповсюдження. ПРОВАЙДЕР в сервісі ВІДЕО ЗА ЗАПИТОМ (який до речі вже куй зна коли ДОСТУПНИЙ в Україні) не дасть такої можливості.

вы не поняли, то тюнер был у воли 8 лет назад такой
сейчас это провайдер делает или я сам запускаю столько записей на компе сколько надо
   
Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

У мене є IP.net, Sun.net, Київстар, Тріолан, Укртелеком, Інтертелеком.

sun.net можно пробовать.
лично дело не имел. Но говорят норм
   
Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

У кого інтернет від Київстару - розкажіть, як це працює: можна підключити домашній інтернет до існуючого номера мобільного телефону?
   
У кого інтернет від Київстару - розкажіть, як це працює: можна підключити домашній інтернет до існуючого номера мобільного телефону?
льохко. але не до мобільного, а до спільного з мобільним  рахунку.
   
Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

вы не поняли, то тюнер был у воли 8 лет назад такой
сейчас это провайдер делает или я сам запускаю столько записей на компе сколько надо

Я все зрозумів. То наші з голочки одягнені канадійці дивуються  :)
   
вы не поняли, то тюнер был у воли 8 лет назад такой
сейчас это провайдер делает или я сам запускаю столько записей на компе сколько надо

Я все зрозумів. То наші з голочки одягнені канадійці дивуються  :)



 :gigi:

Здивуйте краще своїх сусідів. Щоб до години ночі не чекали повтор якоїсь потрібної телепередачі. А подивились в будь який зручний для себе час.

І не морочились із компютерами. А комфортно дивились на нормальному телевізорі. (Хотів написати розміром на пів стіни, але знову буде істерика в меншевартосних).   :gigi:


надо будет повтор глянуть в час ночи.

Зачем ждать часа ночи? Можно на ютубе перемотать.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027958.0

 :facepalm1:


Останнє редагування: 30 січня 2019 08:05:54 від Маковій
   
А сейчас настолько доверяю что оплачено у меня у них до августа. Чтобы сбалансировать коммуналку. Пока зимой дорогая. Чтобы за инет не платить перед зимой заплатил. Чтобы за отопление платить. В общем так.
Для балансу кладіть влітку на депозит.
   
А дивились на нормальному телевізорі. (Хотів написати розміром на пів стіни, але знову буде істерика в меншевартосних).
Так ти ж написав :pooh_lol:
   
Так ти ж написав :pooh_lol:

Тіпа написав. Але не писав.   :gigi:
   
Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

:gigi:

Здивуйте краще своїх сусідів. Щоб до години ночі не чекали повтор якоїсь потрібної телепередачі. А подивились в будь який зручний для себе час.

І не морочились із компютерами. А комфортно дивились на нормальному телевізорі. (Хотів написати розміром на пів стіни, але знову буде істерика в меншевартосних).   :gigi:


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027958.0

 :facepalm1:

Для тупеньких з голочки ще раз напишу: послуга відео за запитом давно запроваджена і використовується. В т.ч і на величезних (!) телевізорах. Приклад кнопа тут ні до чого, можливо в нього ефірне тб, чи сат.
   
Ну я ж говорив, що через свої меншевартості дехто впаде в істерику. Коли запропонувати дивитись телепередачі в зручний для себе час на великому екрані. А не ритись в компютері і втикати в моніторчик.

 (tu)

 :lol:


Можу усугубити тест на меншевартість.

Отже, тест. Увага:

АЙФОН !

 :gigi:



Останнє редагування: 30 січня 2019 09:52:24 від Маковій
   
Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

Людина, яка з ТАКИМ апломбом пише про ЗВИЧАЙНІ речі, як от VoD, заслуговує на співчуття. Лікуйте пиху, можете голочкою.
   
Много раз порывался разорваться с волей. Но к сожалению телевизионный пакет у них пока лутший.
Хотя дорого конечно
   
Если Конотоп, то Пан - телеком, однозначно!
   
Скрвіс який за адресою видає список провайдерів і тарифних планів:
https://www.gigakyiv.net/

Тут не всі провайдери за адресами, а тільки ті, які заплатили Гігакиєву за посередництво.

В основному та ж Воля.

Більше схоже на рекламний шлак.
   
Люди, ви зажрались там у себе, в Україні. У нас тут в Забугорщині взагалі немає ніякої альтернативи.
Маємо одного кабельного провайдера (більш-менш нормальний), ціна $78,
і одного провайдера, який дає тирнет по телефонному дроті (сервіс нижче плінтуса), ціна $50+ (td)  :X
   
Люди, ви зажрались там у себе, в Україні. У нас тут в Забугорщині взагалі немає ніякої альтернативи.
Маємо одного кабельного провайдера (більш-менш нормальний), ціна $78,
і одного провайдера, який дає тирнет по телефонному дроті (сервіс нижче плінтуса), ціна $50+ (td)  :X

Уезжай из Венесуэлы. Перебирайся в штаты.
   
Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

Дивуюся Волі: як можна на такому висококонкурентному ринку так наплювацьки ставитися до клієнта.
   
Дивуюся Волі: як можна на такому висококонкурентному ринку так наплювацьки ставитися до клієнта.

монополизм на проволоку.
   
Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

Люди, ви зажрались там у себе, в Україні. У нас тут в Забугорщині взагалі немає ніякої альтернативи.
Маємо одного кабельного провайдера (більш-менш нормальний), ціна $78,
і одного провайдера, який дає тирнет по телефонному дроті (сервіс нижче плінтуса), ціна $50+ (td)  :X
то чом ти страждаєш  на чужині, повертайся до нені.
в нас є дешевий інтернет і пиво.
   
Если Конотоп, то Пан - телеком, однозначно!

реклама, продажник (с)  :laugh:
   
Уезжай из Венесуэлы.

Щоб виїхати з Венесуели, треба спочатку в неї в'їхати... А воно мені нада?... :sad:

   
Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

У кого інтернет від Київстару - розкажіть, як це працює: можна підключити домашній інтернет до існуючого номера мобільного телефону?

Можна. Зараз маю анлім інет на мобільному, анлім інет на сім-парі, 100 МБіт/с анлім по кабелю,  300 хвилин дзвінків на інші мережі. За все - 145 грн/міс.
Для нових абонентів таке зараз буде за 225 грн/міс.

Ще є десь 50 шарових ТБ каналів, до 4 пристроїв одночасно на один номер можуть їх юзати.

Останнє редагування: 30 січня 2019 20:15:20 від Jinx
   
Re: ВОЛЯ замучила. Порадьте нормального провайдера

Можна. Зараз маю анлім інет на мобільному, анлім інет на сім-парі, 100 МБіт/с анлім по кабелю,  300 хвилин дзвінків на інші мережі. За все - 145 грн/міс.
Для нових абонентів таке зараз буде за 225 грн/міс.

Ще є десь 50 шарових ТБ каналів, до 4 пристроїв одночасно на один номер можуть їх юзати.

 (tu)
   
Можна. Зараз маю анлім інет на мобільному, анлім інет на сім-парі, 100 МБіт/с анлім по кабелю,  300 хвилин дзвінків на інші мережі. За все - 145 грн/міс.
Для нових абонентів таке зараз буде за 225 грн/міс.

Ще є десь 50 шарових ТБ каналів, до 4 пристроїв одночасно на один номер можуть їх юзати.
150 на контракті
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія