Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

Не хочется Вас расстраивать, но если Вам больше 35 лет, то ни одна из раннее введенных вакцин уже не действует.

Увы и ах.
:fool:
   
А якщо дитина захворіє без щеплення, то позбавляти батьківських прав?

Згадай середньовіччя і порівняй.
  Візьміть щепленого, помістіть у вузькі угарні вулиці(містами угорали!) де лайно ллють на вилицю і воаа у свинцевому водопроводі, а миються двічі на рік...
  То щеплений загнеться швидше, бо імунітет послаблений, а інфекцій безліч. ;)
   
ага...або того, хто без щеплення...
  Е... тут ні. У того страховка може бути(а може і не бути) дорожче. ;)
   
То щеплений загнеться швидше, бо імунітет послаблений, а інфекцій безліч.

Вот если бы только это не было опровергнуто НА ПРАКТИКЕ во время революционной войны США... то может кто и поверил бы...
   
  Е... тут ні. У того страховка може бути(а може і не бути) дорожче. ;)

я навіть книжечку спеціальну показував про наявність щеплень...
так що....там чітко..хоча поляки не вимагають (не стикався) а турки час від часу хочуть подивитися
   
очень правильно.

У тя дети есть, правильный ты наш :laugh:
Или от в жопу так просто не получаются?
 :lol:
   
Вот если бы только это не было опровергнуто НА ПРАКТИКЕ во время революционной войны США... то может кто и поверил бы...

   :lol:  Японський досвід Вам у допомогу. Гугліть, як вони позбувалися проблем з імунітетом.
   
я навіть книжечку спеціальну показував про наявність щеплень...
так що....там чітко..хоча поляки не вимагають (не стикався) а турки час від часу хочуть подивитися
  В мене однокашник там... ні разу не щеплений. "Релігія не дозволяє" пошуткував, а йому повірили, і більш не присікувались. ;)
   
   :lol:  Японський досвід Вам у допомогу. Гугліть, як вони позбувалися проблем з імунітетом.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5463674/

с японским опытом я не знаком... а вот с американским очень даже...
   
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5463674/

с японским опытом я не знаком... а вот с американским очень даже...

  Та будь-ласка. Робіть собі манту сім раз на рік. Здоров'я добавиться огогоо!
   
  Та будь-ласка. Робіть собі манту сім раз на рік. Здоров'я добавиться огогоо!

Манту последний раз делал в армии... дочь прошла все прововки ... и никаких проблем... однако...
   
Манту последний раз делал в армии... дочь прошла все прововки ... и никаких проблем... однако...
  Зробіть ще пару раз. За власного заспокоєння. B-)
   
  Зробіть ще пару раз. За власного заспокоєння. B-)

reductio ad absurdum... енто к психиатрам...
   
reductio ad absurdum... енто к психиатрам...
  До психіатрів  - це з бажанням невідомо яку гидоту дитині колоти.
  Візьмуть дорого. ;)
   
  До психіатрів  - це з бажанням невідомо яку гидоту дитині колоти.
  Візьмуть дорого. ;)

чого невідомо яку?
є ж специфікації, інструкції...
   
сцуко... и енто страна только что пережившая эпидемию кори...  :facepalm:
Ключевое слово - пережившая
   
От шо цікаво..Шо одна шо інша курви - міністри МОЗ почали з транспланації та вакцінації..Якщо не вб'ємо українців щепленням то продамо на органи..Де жа вю? Чи інші всі проблеми вирішені??
   
чого невідомо яку?
є ж специфікації, інструкції...
:lol: У нас в влада не краде... по закону, інструкціям, специфікаціям. ;)
   
От шо цікаво..Шо одна шо інша курви - міністри МОЗ почали з транспланації та вакцінації..Якщо не вб'ємо українців щепленням то продамо на органи..Де жа вю? Чи інші всі проблеми вирішені??
  Усі інші проблеми - то проблеми українців. Вони їх не хвилюють.  ;)
   
Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"
Пшениця

сцуко... и енто страна только что пережившая эпидемию кори...  :facepalm:

 (tu)

Ідіоти-с
   
Проблема щеплень в тому, що ніхто не володіє знаннями стосовно дійсної користі або шкоди. Дуже сильно дія індивідуальна. Є люди, у яких імунітет природний, є такі, яким вакцина не діє зовсім. Дози можуть вимагатися різні. Ці дослідження не використовуються при призначенні щеплень. Статистика захворювань прищеплених та побічних ефектів від щеплень наперед брехлива, згідно з тим, з чим стикався я. При виклику лікаря при будь-якій підозрі на побічну дію щеплення відповідь одна: "Ми не знаємо, з чим це пов'язане, але точно не в результаті щеплень". В результаті жодні дії, спрямовані на блокування впливу компонентів ванкцини, навіть не розглядаються для виконання. І мова іде не тільки про якусь висипку, а і про серйозні наслідки, коли, наприклад, дитина несамовито кричить впродовж багатьох годин одразу після щеплення, коли температура за 40 тримається, коли сонливіть непереборна. Навіть коли серед побічних ефектів вакцини є і ті, що спостерігаються. Те, що спостерігав я особисто - інвалід після щеплення поліомеліту, вакцина не при чому, лейкемія - все аналогічно, здорова дитина одразу після щеплення пішла у себе, перетворилася на аутиста, вакцина знову ж таки, не при чому. Спостерігав картину у дитячій поліклініці, куди якийсь клас привели на щеплення: зайшрв школяр, вийшов, сів, впав, далі другий, третій, далі підняли гвалт, чим закінчилося, не знаю.

Ну і щепленим дітям не ставлять діагнози тих хвороб, від яких вона привита. Так, кілька років тому я знаю випадки, коли не ставили дифтерію, бо діти були прищеплені (саме прищеплені, а не з купленими довілками). Писали, що ангіна, залишали вдома, бо показань-то для госпіталізації немає...

В Німеччині зробили мудро. Обов'язкових щеплень немає, їх відсутність не впливає ні на що. Але і лікар не відповідає за наслідки - це лягає на батьків, які перед щепленням підписують відповідний папірець. Як мені розповідали німці, обов'язковість щеплень була десь у 70-х роках. Потім пішла масова хвиля протестів під гаслом: "Або держава гарантує, що з нашими жітьми нічого не станеться, або відміняє обов'язковість". Оскільки гарантувати абсолютну безпеку неможливо, ймовірність побічних дій відома, просто відмінили обов'язковість щеплень. Така система мені подобається найбільше - хто хоче, робе, хто не хоче - ні, відповідальність на тих, хто приймає рішення, утисків жодних.
   
Така система мені подобається найбільше - хто хоче, робе, хто не хоче - ні, відповідальність на тих, хто приймає рішення, утисків жодних.

Ну здрасте...

А для кого же тогда закупать за бюджетные деньги вкацины? Кто будет покупать липовые справки?

Как это "кто хочет"??? Нифига. Все построились и пошли колоться.
   
херню в основній масі пишуть
шо нада державі?
щоб ви робили дітей , шоб діти бистрєнько вливались в ринок праці ( шоб їх доїти) , шоб ніхто не хворав бо лікування коштує і шоб крякнув як тільки доживеш до пенсії щоб її не платити
значить висновок : щеплення добрі і потрібні
   
херню в основній масі пишуть
шо нада державі?
щоб ви робили дітей , шоб діти бистрєнько вливались в ринок праці ( шоб їх доїти) , шоб ніхто не хворав бо лікування коштує і шоб крякнув як тільки доживеш до пенсії щоб її не платити
значить висновок : щеплення добрі і потрібні

Вы бы сделали своему ребенку все прививки в Украине?
   
І лоботомія теж
   
Ну здрасте...

А для кого же тогда закупать за бюджетные деньги вкацины? Кто будет покупать липовые справки?

Как это "кто хочет"??? Нифига. Все построились и пошли колоться.

От в тому і діло - де багато грошей, багато брехні. Надійної інформації немає, ніхто крім окремих ентузиастів її не продукує, тому, як правильно робити, ніхто навіть не може знати.
   
Проблема щеплень в тому, що ніхто не володіє знаннями стосовно дійсної користі або шкоди. Дуже сильно дія індивідуальна. Є люди, у яких імунітет природний, є такі, яким вакцина не діє
............ Така система мені подобається найбільше - хто хоче, робе, хто не хоче - ні, відповідальність на тих, хто приймає рішення, утисків жодних.
+1
   
Бггг
Всі анти-щепленці - за Зельку. (Ну майже всі.)
А тут таке)))
   
+1

+ много

Бездумная повальная вакцинация полсе беглого осмотра педиатра - это дичь

Большинство не удосуживается здать даже элементарные анализы
   
Бггг
Всі анти-щепленці - за Зельку. (Ну майже всі.)
А тут таке)))

Не угадал. Не все

Веришь - еще год назад я был 100% приверженцем вакцинации

   
+ много

Бездумная повальная вакцинация полсе беглого осмотра педиатра - это дичь

Большинство не удосуживается здать даже элементарные анализы
Какие анализи надо сдать перед вакцинацией?
   
Вы бы сделали своему ребенку все прививки в Украине?
Не Гонта, але відповім. Зробив в Україні всі прививки двом  своїм  дітям. Що такого жахливого зі щепленнями вт вбачаєте в Україні. (хіба дуже низька охопленність)
   
  Та будь-ласка. Робіть собі манту сім раз на рік. Здоров'я добавиться огогоо!
Манту не прививка. Ви навіть в таких простих речах не розбираєтесь.
   
Не угадал. Не все

Веришь - еще год назад я был 100% приверженцем вакцинации

И что на Вас повлияло ?

Манту делать в наше время  - єто вообще днище....Квантиферо новый тест.
   
Реально, эти звизданутые министерши идут в пеше-эротическое: им бабло заколачивать от фармкорпораций, а у меня запасных детей нет.
Поэтому к вакцинации подход крайне осторожный и выборочный. И слава Богу !, что не калечила ребенка этим с рождения. Мне достаточно было того, что ЗАВ ОТДЕЛЕНИЕМ в ПАГЕ сказал: от гепатитаВ делать не нужно - и выразительно посмотрел мне в глаза. Мне тогда все стало ясно.
ВОт сейчас хочу привить Бустриксом в Исиде, может хоть там соблюдают температурный режим хранения, мля....
   
А що прихильники певної політсили ще й антипрививочники?  :lol: й тут зеля прокинув
   
Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

  Візьміть щепленого, помістіть у вузькі угарні вулиці(містами угорали!) де лайно ллють на вилицю і воаа у свинцевому водопроводі, а миються двічі на рік...
  То щеплений загнеться швидше, бо імунітет послаблений, а інфекцій безліч. ;)


а чим послаблений імунітет у щепленого?  :S
щеплення це штучне підвищення імунітету по своїй суті
   
Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

  Та будь-ласка. Робіть собі манту сім раз на рік. Здоров'я добавиться огогоо!


а при чому тут манту до щеплень?  8-)
   
а чим послаблений імунітет у щепленого?  :S
щеплення це штучне підвищення імунітету по своїй суті

По какой суті  :facepalm1:
Не треба далеко ходити: сьогдні робила УЗД, доктор знайома - у неї дитина, 10 р. Після вакцинації в дитинстві ще щось там зламалося і почався сильніший атопічний дерматит, шкіра сходила шматками. Тепер пожиттєвий відвід. Але це з щеплєнням ніхріна не пов'язано, конєшно.
   
Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

вона неправильно висловилась
щеплення не може бути обов'язковим, але суспільство має захищати свої здобутки у боротьбі з епідеміями від ідіотів

тому відвідання садочка, школи, ВУЗу тільки із довідкою про щеплення

а хто хоче бути дауншифтером то на здоров'я

щеплення несе в собі певний індивідуальний ризик, котрий є мінімальним порівняно із суспільною користю
якщо хтось на шару хоче скористатись досягненням суспільства і сам нічим не ризикувати, то це є антисуспільною поведінкою
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія