Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

про дємбель та контракт до кінця особливого періоду. расклади.

тема така. Нажаль, більшість українців мало знають про велику проблему у ЗСУ, яка в будь яку мить може стати катастрофою, бо наші керманичі як завжди гонят бєса. На сьогодні є тисячи, може і десятки тисяч військових, що підписали контракт до кінця особливого періоду. Підписували вони його на емоційному  підьйомі 14 року, та і мало хто розраховував, що цій війні не буде ні кінця ні краю. Я сам, коли пішов в армію мало думав про зарплату, бо вважав, що 2-3 місяця і ми переможимо. а куй там!. Далі...те, що армія деградує, якість та моральний клімат поганий порівняно із 16 роком, коли ЗСУ вийшла на пік боєздатності це є факт. Відмова від мобілізації була помилкою. Знищення добробатів була помилкою. Перехід на 100% контракт дав лише тимчасові політичні дивіденти керівництву, але справи в армії після дембєля останньої хвилі стрімко погіршуються, через дуже низьку якість ОС, низьку мотивацію, величезні побутові проблеми, низьку якість середьного та вищого офіцерського складу і найголовніше незрозумілий стратегічний план дій військового керівництва. короч військові заєбалися і не розуміють заради чого вони жертвують своїм родинами, здоров'ям та життям, якщо перемагати ворога ніхто не збирається.
далі. 23 квітня 18 року був прийнятий закон 6052 який дозволяє воєнним, які заєбалісь йти на дємбєль. гетьман, хоч і сука, але не дебіл, і досі цей закон не підписав, бо вирогідно таки має інфу щодо кількості ос, які одномоментно с'їбуть із армії. а ця кількість, шановні фупчики катастрофічно велика. настільки велика, що боєздатності ЗСУ прийде пздц. Але в той же час гетьман і не накладає вето на цей закон, бо хз що тепер робити в ситуації, коли по телевізору кажуть про шалені успіхи у розбудові армії, а в реалі пів армії стоїть на лижах. хто не в курсі...на сьогодні некомплект в ЗСУ в середньому 50%. При цьому вже 2й рік використовується практи прикомандирування до штурмових підрозділів ДШВ військових із тилових частин...наприклад обслуги аердромів. шо то за десантники я бачив особисто. саме тому, на мій особистий погляд, у зимній компанії підрозділи ДШВ воювали гірше за простих мехів. це я те ж знаю з власних джерел. деякі підрозділи дшв виводили на ротацію достроково. велика частина контрактників-це малолєткі по 19 років, яких вербують після 6 місяців строкової служби. жінкам вже дозволили займати майже всі бойві посади. це пздц.
короч вето на закон немає, дємбєля те ж немає, бо без підпису президента не вступає в силу. вілка.
ось що пишуть військові діючі.

ось що пишуть журналісти
https://ua.news/ru/voyini-chi-rabi-zsu-regulyuvannya-vijskovoyi-sluzhbi-v-ukrayini/

в найближчий час почнеться кач військових та їх родин. є така інформація. ось такі справи.

   
Та всі знають про стан і про проблеми. Я не знаю кому боти тут лапшу вішають.
   
Сейчас ТС назовут зрадоё*ом.
Ну что, порошки, кто из вас будет первым?
   
по состоянию здоровья и правда невозможно уволиться
   
Сейчас ТС назовут зрадоё*ом.
Ну что, порошки, кто из вас будет первым?
тут справа нє в зрадє...справа в тому, шо потрібно швидко приймати якійсь рішення, бо чим далі тягнути тим буде гірше. військових потрібно звільняти, бо толку від них вже немає, вони вже навоювалися...кого на їх місце? 1)-мобілізація 2)-різке поліпшення умов служби та зп. при чому за лічені місяці. по іншому пздц.
   
військових потрібно звільняти
Только мобилизация еще одна, другого выхода нет. Не в рабстве же контрачей всех держать, он их там до выборов мариновать собрался?
   
Только мобилизация еще одна, другого выхода нет. Не в рабстве же контрачей всех держать, он их там до выборов мариновать собрался?

шо значіть У РАБСТВІ
професіонал повинен служити до пенсії
   
так что б коротко это все можно описать пословицей

"пливли, пливли та на березі всрались"  :-)o
   
шо значіть У РАБСТВІ
професіонал повинен служити до пенсії
То, что человек не может уволиться с работы и выбор у него тюрьма или служба это что? Тем более когда повышение зарплаты позапрошлых годов жрет инфляция. У патрульных тоже огого была зп, а сейчас снова народ разбегается.
   
наша пєсня хороша начінай сначала.
доброботи... бля... дембеля йдуть на києв міняти владу.
   
наша пєсня хороша начінай сначала.
доброботи... бля... дембеля йдуть на києв міняти владу.
   
я стесняюсь спросить, а что насильно мобилизированные под угрозами  намного лучше тех кого не отпускают с контракта? риалли? если все кто хотел повоевать - отвоевался, больше желающих нет, а из-за гетьмана-суки мы еще неожиданно не победили вторую по силе армию в мире - то надо наверное действительно думать про альтернативные варианты

Останнє редагування: 19 червня 2018 16:14:15 від _GP_
   
Только мобилизация еще одна, другого выхода нет. Не в рабстве же контрачей всех держать, он их там до выборов мариновать собрался?
дуже схоже саме на це
   
я стесняюсь спросить, а что насильно мобилизированные под угрозами  намного лучше тех кого не отпускают с контракта? риалли?
так...бо мобік служить 1 рік, а ті шо зараз вже 5й.
   
наша пєсня хороша начінай сначала.
доброботи... бля... дембеля йдуть на києв міняти владу.
сука вас аватарів я навіть в ОР-2 бачив 80%, в ОР-1  50%, ви п***а тупо в роту охорони зашторились і вас з 10ти на другий день я б***ь був пятий з ОС.
Але от п***а хуярити злочинну владу вас завжди дофуя. Зомбі диряві.
   
наша пєсня хороша начінай сначала.
доброботи... бля... дембеля йдуть на києв міняти владу.
сука вас аватарів я навіть в ОР-2 бачив 80%, в ОР-1  50%, ви п***а тупо в роту охорони зашторились і вас з 10ти на другий день я б***ь був пятий з ОС.
Але от п***а хуярити злочинну владу вас завжди дофуя. Зомбі диряві.
   
То, что человек не может уволиться с работы и выбор у него тюрьма или служба это что? Тем более когда повышение зарплаты позапрошлых годов жрет инфляция. У патрульных тоже огого была зп, а сейчас снова народ разбегается.

служба це не зовсім ЗВИЧАЙНА робота тому і зветься службою
   
хреновий став движок на УП....
роніше не цикало допісів скільки я в кнопку цикнув...
   
Только мобилизация еще одна, другого выхода нет. Не в рабстве же контрачей всех держать, он их там до выборов мариновать собрался?


ну канешно, черги будуть на воєнкоматах на мобілізацію  :laugh:

черга в візовий центр за робочими візами в ЄС



   
А де перемога?
   
бютораси замінять порохоботів на фронті і головнокомандувач сміливо поведе військо бюторасів на москву - поклони бити та вибачатись!
   
а якщо такий варіант: дещо скоротити штат (відсіяти полову), а кращим, які залишаться, різко підняти зарплату?
   
а якщо такий варіант: дещо скоротити штат (відсіяти полову), а кращим, які залишаться, різко підняти зарплату?

Педро з тих людей, які нікому, ні за яких варіантів не платитиме нормальних грошей.

Та й фарбувати танки - значно цікавіше!
   
а якщо такий варіант: дещо скоротити штат (відсіяти полову), а кращим, які залишаться, різко підняти зарплату?
так потрібно зробити з мусорами. а військових нема куди скорочувати...їх і так не вистачає. одна з причин, того, що люди заєбалися це те, що працюють за троїх.
це рядові та молодші офіцери. скільки там полканів і вище хз. там є кого скоротити 100%
   
те що зара будують багато нових військових казарм та гуртожитків це дуже добре. але це потрібно було робити значно раніше.
   
армия финансируется настолько насколько она нужна власти.
   
так потрібно зробити з мусорами. а військових нема куди скорочувати...їх і так не вистачає. одна з причин, того, що люди заєбалися це те, що працюють за троїх.
це рядові та молодші офіцери. скільки там полканів і вище хз. там є кого скоротити 100%

Так їх же некомплект.
А йде формування нових бригад, які теж будуть некомплектними.
Педро велику свиню наступникам підкладає у вигляді роздутих штатів та надмірної кількості умовно боєздатної техніки.
   
+++++++++++++++++++Було невелике "віконце" яке діяло з 2017-го по 6-е січня 2018-го, коли можна було звільнитися законно і легально, навіть в умовах дії "особоливого періоду", згідно прийнятих поправок до Закону "Про військовий обовьязок і військову службу"... +++++++++++++++++++++++

Подтверждаю, біло такое "окно"

Благодаря которому я уволился.

Только увольнялся я 5 (пять!!!!!) месяцев. Вместо апреля уволили в сентябре.

Тупо не увольняли, заёживали - приходи через неделю и тєпє...

Сука, вспоминать противно.

Ну и по контрачам - Машовец немного оптимистичен, говоря о контрачах после 6 месяцев срочки.

Знаю "контрачей" после 3 месяцев срочки - у меня в смене на блоке в осеннюю ротацию 16 біло такое 3-х месячное тело - в июле призвали, в конце сентября подписал контракт, в начале октября - в АТО...
И єто не единичніе случаи...

Ну а "качество" "профессионалов" -  :facepalm:
   
те що зара будують багато нових військових казарм та гуртожитків це дуже добре. але це потрібно було робити значно раніше.

Бюджетный процесс не перепрыгнешь.
   
самий  чесний   канал

   
а якщо такий варіант: дещо скоротити штат (відсіяти полову), а кращим, які залишаться, різко підняти зарплату?


Як варіант
   
самий  чесний   канал

https://youtu.be/lmI7WsD5rpY

Ви проти того, що наші воїни найкращі в Європі?
   
Ви проти того, що наші воїни найкращі в Європі?
вірте мені  (це)
   
И в догонку - из моего взвода, по состоянию на май 17 - 32 контрактника, на службе осталось около 10-12 человек сейчас.

Причём примерно 2/3 состава отслужили по 3-5 лет... Сейчас их места занимают єти саміе 3-6-ти месячніе...

Бегут с войск. Кстати нюанс, примерно 7-8 человек біли уволені "по статье" за скромную сумму в 500 долларов, как правило те у кого біли 5-ти летние контракті, остальніе как я ушли в "окно" с контрактами до конца особлівого периода
   
а шо там виплачувати повинні при нормальному звільненні? яка сумма зараз?
   
а шо там виплачувати повинні при нормальному звільненні? яка сумма зараз?

хз.

У меня считается что я контракт достроково расторг. Ничего не віплачивали
   
Так їх же некомплект.
А йде формування нових бригад, які теж будуть некомплектними.
Педро велику свиню наступникам підкладає у вигляді роздутих штатів та надмірної кількості умовно боєздатної техніки.
єдиний логічний висновок, що нові бригади та офіцерські штати формують під мобілізацію. бо накуя бригада де 200 бійців? (умовно)
   
єдиний логічний висновок, що нові бригади та офіцерські штати формують під мобілізацію. бо накуя бригада де 200 бійців? (умовно)

формують для того, щоб освоїти фінанси на підготування техніки, і т.д, і т.п.
ну і армія така на папері виглядає ого-го!
   
Когда-то мне в интернете попались английские газеты 1916 года, в которых разные джентельмены обсуждали как нужно строить флот и как британскому флоту действовать и воевать :о)
После тех газет, читая на ФУП топики про нашу Армию, уже не хочется ругацца матом на наших джентельменов. :о)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія