Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России :facepalm1:

Я дивлюся, що грають тут Світлану, всі хто хочуть? А ось я не буду.
   
:-B  так як крадуть ставленики зеленського не крали ще на моїй пам'яті за 30 років ніхто. Крадуть нагло, цинічно, як перед втечею.

Ага, зразу видно різницю ))) красотєнь  після капітальних ремонтів папірєдніків і цинічний крадьож зараз )))))
Хто має очі бачить )) і вас то бісить )
   
Йыбанутое созданье, женского рода, у тебя, вместо мозга, плесень?...
Нвфуя, плодить "хворых", не закрыв проходной двор на восточной границе, что бы потом, искать виновных, почему их сложно "довозыты до ликарень"?..
Чем, бля, ковидным, могли бы помочь, эти "сильськи ликарни"?...
Разве что градусник дать и зелёнкой помазать..
Вот все те цифры, что будут в графе "умершие", будет на совести нынешних дебилов у власти...
И не совести тех, кто их привел и таких мразей как ты, которые, сутки напролёт, топят за них, на любых публичных площадках...

Довбойоб свинорилий, "наплодять" хворих Бячки після турецьких басейнів і облизаних кацапами склянок, ну ще заробітчани підкинуть, світ пересувається, не з одної сторони , так з іншої зайде
Вірус взагалі з Індії , а не з кацапії  :facepalm1:  :facepalm:  я ж кажу, каліровані дегенерати в свинячій секті  B-)
Не твоє сране діло чим могли допомогти, тепер немає й того, щоб ти свою дитину так возило чмо, по роздовбаним дорогам, але ж ти полізеш на нову, гарну
   
Ти ці закорма на собі й відчуєш  ;)

ога
ведь хуцпатого мне же лично выбрали ипанаты
а я весь в муках ...
а дурням все ни по чем - ни родителей у них, и ни детей у них нет
особая страна такая
   
ога
ведь хуцпатого мне же лично выбрали ипанаты
а я весь в муках ...
а дурням все ни по чем

Ні свинориле ) отримаєш що побажав  ;)
   
Ні свинориле ) отримаєш що побажав  ;)

Сучка
ты свое там принимай
а я как-то уже со своим совладаю без тебя
изобилие пережили и маланцев переживем тоже ))
   
Ага, зразу видно різницю ))) красотєнь  після капітальних ремонтів папірєдніків і цинічний крадьож зараз )))))
Хто має очі бачить )) і вас то бісить )
Ну якщо клан зе крадіїв для вас рівень вашого життя - то ви або у схемах або просто пристрастна фанатка еврейського хору.
 крадуть так що епідемія на мільонах відобразилася, епіцентр і маски будемо обговорювати? Може обговоримо  житло зеклану у Криму і комуналку? Слухайте а давайте поговоримо про бізнес зе  у московії?
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

Ахаха
Порохоботы не были за межами міст.
И не знают, как ездит скорая там.
Украина - это не города.
Не знали?

А вакцину из города в город как петрушки представляют себе?
Вертолётом?
Какими дебилами надо быть, чтоб погнать на дороги.
Это ж просто минимум миниморум.

ані в кієвє , кіівлянє жиж,  :lol:
   
У ребенка среднее или тяжелое течение или госпитализировали, чтоб не разносил?
   
Сучка
ты свое там принимай
а я как-то уже со своим совладаю без тебя
изобилие пережили и маланцев переживем тоже ))

Звісно без мене )) я об таке гавніще як ти бруднитися не буду ) А ти тепер уважним будь ) що на старих роздовбаних, що на нових дорогах  :D патамучта па бистраму то ще пів біди, а от долга і мучітєльна - то вже біда  B-)
   
Ну якщо клан зе крадіїв для вас рівень вашого життя - то ви або у схемах або просто пристрастна фанатка еврейського хору.
 крадуть так що епідемія на мільонах відобразилася, епіцентр і маски будемо обговорювати? Може обговоримо  житло зеклану у Криму і комуналку? Слухайте а давайте поговоримо про бізнес зе  у московії?

Рівень мого життя, це саме елементарне, нормальна дорога, і це не розкіш, це необхідність
Обговорюйте з своїми братьями по секті що завгодно )) розчісуйте свої вавки і піддакуйте один одному, а головне простежте щоб ніхто з них по новим дорогам не їздив )
   
Звісно без мене )) я об таке гавніще як ти бруднитися не буду ) А ти тепер уважним будь ) що на старих роздовбаних, що на нових дорогах  :D патамучта па бистраму то ще пів біди, а от долга і мучітєльна - то вже біда  B-)

пугай ежв голой сракой дальше
если в ПАЗике в детстве не утонул в грязи на "дорогах"
то, наверное, еще посмотрю на гонки на кладбище торопыг по трехрядым бубочкиным дорогам
как всем известно , жизни ведь раньше не было
и тока при бубочке оживились скоростные ритуальные услуги - похороны на феррари, круть ...

Останнє редагування: 23 червня 2021 21:04:12 від elipse
   
У них сейчас третья волна и у 90% этот штамм и они в топе в мире по заражениям в день
круто кремляди нарисовали статистику дабы всех ширнуть
а меж тем имею двух знакомых 63 и 58 лет, ширнувшихся в марте спутником...
похоронили обоих на прошлой неделе и о чудо, у обоих инсульт.
Это пока конечно не статистика и там жара сейчас +33, но и не +46 конечно как у меня.
Но как по мне звоночек всё равно тревожный. Не факт что такое будет только от спутника.
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

Йшов третій рік зепрезидента
Зедроти все активніше смоктали кінець епохи бідності  :facepalm:
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

https://t.me/stranaua/15281

Зелені профани докерувалися. Треба було слухати Порошенко.

Партия Порошенко требует прекратить пассажирское сообщение с Россией
   
пугай ежв голой сракой дальше
если в ПАЗике в детстве не утонул в грязи на "дорогах"
то, наверное, еще посмотрю на гонки на кладбище торопыг по трехрядым бубочкиным дорогам
как всем известно , жизни ведь раньше не было
и тока при буочке оживились скоростные ритуальные услуги - похороны на феррари, круть ...
Нах ти мені всрався )) це ти почав лякати й сам свого ж злякався  :lol:  я лише погодилась про чювство юмара  8-) бо так воно і є  ;)

Цитувати
разве что башку свернуть по быстрому
но с этим не ко мне уже ))
у боженьки есть еще юмор в закромах )))


Певно таки правда що на форумі певний відсоток психопатів і у вас на жару загострення  ;)
   
Зелені профани докерувалися. Треба було слухати Порошенко.

Партия Порошенко требует прекратить пассажирское сообщение с Россией

Дєбіли  :laugh:  :weep:  а вони чому не могли ? Війна нє повод ?  :facepalm1:
   
Зелені профани докерувалися. Треба було слухати Порошенко.

Партия Порошенко требует прекратить пассажирское сообщение с Россией

Ваш свин умный задним числом,как и сами порохоботы.
   
Зелені профани докерувалися. Треба було слухати Порошенко.

Партия Порошенко требует прекратить пассажирское сообщение с Россией
У этих педрил были пять лет чтобы его реально прекратить.
Но они предпочли минские, липецкую фабрику, гравий для моста и аккумуляторы.
Пусть требует теперь. Но пусть не забывают, что другие тоже хотят продать аккумуляторы...
   
Нах ти мені всрався )) це ти почав лякати й сам свого ж злякався  :lol:  я лише погодилась про чювство юмара  8-) бо так воно і є  ;)

Певно таки правда що на форумі певний відсоток психопатів і у вас на жару загострення  ;)

ну если ты все выполняешь точно как там написано
то и в этом случае это не был совет
а как мысль в слух,  но ... я не против исполнения именно в этом случае
и все на усмотрение боженьки
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

а вони чому не могли ? Війна нє повод ?  :facepalm1:

І тут Порошенко прихильники певної політсили в штани насрав?

Україна може частково чи повністю закрити пункти пропуску на кордоні з Російською Федерацією, а також провести односторонню демаркацію державного кордону з РФ.

Такі доручення Кабінету міністрів передбачає рішення Ради нацбезпеки й оборони від 28 серпня, яке президент Петро Порошенко увів у дію своїм указом від 24 вересня.
   
І тут Порошенко прихильники певної політсили в штани насрав?

Україна може частково чи повністю закрити пункти пропуску на кордоні з Російською Федерацією, а також провести односторонню демаркацію державного кордону з РФ.

Такі доручення Кабінету міністрів передбачає рішення Ради нацбезпеки й оборони від 28 серпня, яке президент Петро Порошенко увів у дію своїм указом від 24 вересня.

Вначале он и пастор сдали Крым

Останнє редагування: 23 червня 2021 21:15:08 від Старик
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

У этих педрил ... минские,

Дійсно, ЗеПедріл вчепився за мінські до кінця.

Зеленський пообіцяв боротися за "Мінськ" до кінця
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

Внасале он и пастор сдали Крым

Хто здав Крим? Юлькін Турчинов?
Ну так це заслуга Юльків які зараз перефорбувались в Фупівких прихильники певної політсили.
   
Довбойоб свинорилий, "наплодять" хворих Бячки після турецьких басейнів і облизаних кацапами склянок, ну ще заробітчани підкинуть, світ пересувається, не з одної сторони , так з іншої зайде
Вірус взагалі з Індії , а не з кацапії
Дура конченая, причем здесь Индия, если он зашел с кацапии...
И там пистец, уже не первую неделю...
И твои ипанаты, всё это время, яйца чухали и организовывали себе, по быстрячку, пфайзер...
"Видповидальна влада", бесписты...
   
Хто здав Крим? Юлькін Турчинов?
Ну так це заслуга Юльків які зараз перефорбувались в Фупівких прихильники певної політсили.
Там и тягныбакс с тенюхом участывали и разливайка https://www.youtube.com/watch?v=XJ72MHWjlHs&ab_channel=IhorSmeshko
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России

Там и тягныбакс с тенюхом участывали и разливайка https://www.youtube.com/watch?v=XJ72MHWjlHs&ab_channel=IhorSmeshko

Що це за брєд? Тягнибок принимал рішеніє об анексии Кріма :facepalm:  Фашистів анєксіравалі Крім.

Хуйло агексувало. Згідні? Чи по вашому Тягнибок анексував Крим?
   
круто кремляди нарисовали статистику дабы всех ширнуть
а меж тем имею двух знакомых 63 и 58 лет, ширнувшихся в марте спутником...
похоронили обоих на прошлой неделе и о чудо, у обоих инсульт.
Это пока конечно не статистика и там жара сейчас +33, но и не +46 конечно как у меня.
Но как по мне звоночек всё равно тревожный. Не факт что такое будет только от спутника.

Не знаю что они там рисуют,но их врачи называют быструю вакцинацию единственным спасением пока вирус опять не мутировал во что то еще опаснее.А так-то в Питере уже опять лежат по коридорам
   
Хто здав Крим? Юлькін Турчинов?
Ну так це заслуга Юльків які зараз перефорбувались в Фупівких прихильники певної політсили.

Так зачем Петро этого зрадника сейчас возле себя пригрел?
   
Там и тягныбакс с тенюхом участывали и разливайка https://www.youtube.com/watch?v=XJ72MHWjlHs&ab_channel=IhorSmeshko

всего в Крыму по всем родам войск была 125 тысячная группировка войск
и никто не оказал сопротивления - никто !!
какие-то депутаты из Киева околачивались под заборами воинских частей
и умоляли выполнить приказ из Киева
где это видано было  еще ? 
большего еще позора трудно придумать
пусть там этих Крымчан хоть камнями с неба накроет - плевать
   
Йшов третій рік зепрезидента
Зедроти все активніше смоктали кінець епохи бідності  :facepalm:

Індійська корона третім смичком стоїть шукає куди пхати в який отвір...
   
Так зачем Петро этого зрадника сейчас возле себя пригрел?

Апазиція вони усі тепер.
Юлька головна Жанна Дорг
   
У ребенка среднее или тяжелое течение или госпитализировали, чтоб не разносил?


Ігор Кузін: На 23 червня в Україні зафіксовано два випадки коронавірусної хвороби, викликані новим штамом Дельта.

 Зараз пацієнти перебувають в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва під медичним наглядом. Їхній стан стабільний.
============



То захворівші  - кияни чи їх спеціально до Києва привезли?

Останнє редагування: 23 червня 2021 21:37:12 від шуша
   
Дійсно, ЗеПедріл вчепився за мінські до кінця.

Зеленський пообіцяв боротися за "Мінськ" до кінця
Ты так смешон в своем лизании ануса Петра, что я по сути тебе даже отвечать не буду.
   
Вірус взагалі з Індії , а не з кацапії

То саме тому зелена  моносрань знову дозволила авіасполучення з Ідією кілька днів тому?  :pooh_lol:

Щоб тут всі бистріше повиздихали?


Правительство Украины отменило специальные ограничения на въезд в страну из Индии, которые ввели с 2 мая 2021 года из-за критической ситуации с коронавирусом в этой стране.
Соответствующее постановление №611 от 16 июня опубликовали в «Правительственном курьере».


Со 2 мая Украина ввела полный запрет на пересечение границы иностранцами и лицами без гражданства, прибывшими из Индии или находившимися на ее территории не менее семи дней в течение последних 14 дней.

Исключение делали только для граждан Украины и иностранцев, постоянно или временно проживающих на территории Украины, являющихся супругом или детьми граждан Украины. Но и для них действовало требование обязательной самоизоляции, независимо от наличия и результата ПЦР-тестирования. Теперь отменили и это.

https://hromadske.ua/ru/posts/ukraina-otmenila-ogranicheniya-na-vuezd-iz-indii-dejstvovavshie-s-nachala-maya
   
З опівночі середи Польща запроваджує обов'язковий 10-денний карантин для мандрівників, які прибувають з країн з-за меж Шенгенської зони, якщо тільки вони не були повністю вакциновані від коронавірусу.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Польщі Вальдемар Краска, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RMF 24.

"З півночі ми відновлюємо 10-денний карантин для людей, що прибувають з-за меж Шенгенської зони", - сказав Краска.

За його словами, все це пов'язано з тим, що в Польщі з'являється все більше мутацій коронавірусу.


------------

а ми єбанати  [ua]
   
а тих кацапів які ширнулись спутніком - їх пускати будем чи як ?
   
всего в Крыму по всем родам войск была 125 тысячная группировка войск
и никто не оказал сопротивления - никто !!
какие-то депутаты из Киева околачивались под заборами воинских частей
и умоляли выполнить приказ из Киева
где это видано было  еще ? 
большего еще позора трудно придумать
пусть там этих Крымчан хоть камнями с неба накроет - плевать
диванный ушлепок смотри выше генералов-профессионалов
   
диванный ушлепок смотри выше генералов-профессионалов

маразматик, так кто сдал Крым ?
   
маразматик, так кто сдал Крым ?
твой работодатель мажор, папашка которого скоммуниздил общенародную канфетную фабрику, разливайка, комсомольских холуй пастор, тягныбакс с тэнюхом. У генералов все это ессть.Кому интересно послушают.Ты ушлепок, никому не интересен.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія