Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Re: 40 крылатих ракет!

У расчетов железные гонады   :D
Ага)).
А если серьезно, то Ежа права, в Повітряних Силах девушек много. И делают они важную работу!
   
Re: 40 крылатих ракет!

Ага)).
А если серьезно, то Ежа права, в Повітряних Силах девушек много. И делают они важную работу!
  :-B
Слава  ППО! Слава ЗСУ!  [ua]
   
Re: 40 крылатих ракет!

[ Invalid Facebook URL ]

https://www.facebook.com/watch/?v=4958264767618014

Не слабый фейерверк
Это сегодняшний Днепр перед восходом солнца  :D

Останнє редагування: 5 липня 2022 16:04:04 від tracker
   
Re: 40 крылатих ракет!

   
Re: 40 крылатих ракет!

а шо ви робите під час тривоги?
я особисто спав, красиві нічні сирени чув крізь сон, але мої коти прийшли і розбудили
але фіг їм, довелось їм чекати, поки я їх пожалію і встану  :shuffle:
о третій годині ночі...
от гади!
делаю кофе. Читаю фуп. Иногда сразу пытаюсь заснуть. Но сегодня так долго завывали. Аж два раза с разницей где то в час. Вот щас не сплю и наверное не засну. Старость епт
Можно конечно врубить кондиционер и спать с закрытыми окнами. Тогда ничего не слышно. Соседи так и делают
   
Re: 40 крылатих ракет!

Вінниця, черговий торгівельний центр
   
Re: 40 крылатих ракет!

   
Re: 40 крылатих ракет!

   
Re: 40 крылатих ракет!

   
Re: 40 крылатих ракет!

   
Re: 40 крылатих ракет!

   
Re: 40 крылатих ракет!

вдарили прямо по площі та вулиці, де ходили люди
   
Re: 40 крылатих ракет!

.
   
Re: 40 крылатих ракет!

а хто мешкає або знає Вінницю?
куди ці тварі взагалі планували поцілити????

роздивляюсь гугл-мапу і не можу нічого зрозуміти - там навколо тільки будинки, магазини і трамваї
   
Re: 40 крылатих ракет!

а хто мешкає або знає Вінницю?
куди ці тварі взагалі планували поцілити????

роздивляюсь гугл-мапу і не можу нічого зрозуміти - там навколо тільки будинки, магазини і трамваї

Криворукі мавпи  :X
   
Re: 40 крылатих ракет!

а хто мешкає або знає Вінницю?
куди ці тварі взагалі планували поцілити????

роздивляюсь гугл-мапу і не можу нічого зрозуміти - там навколо тільки будинки, магазини і трамваї

в описании этого преступления от наших официальных лиц вроде есть упоминание объекта куда хотели попасть.... читай внимательно...  Но это мое мнение, что в уродских рашевских головах было.... хер его знает
   
Re: 40 крылатих ракет!

а хто мешкає або знає Вінницю?
куди ці тварі взагалі планували поцілити????

роздивляюсь гугл-мапу і не можу нічого зрозуміти - там навколо тільки будинки, магазини і трамваї

виходить, що в будинок побуту Ювілейний
   
Re: 40 крылатих ракет!

а хто мешкає або знає Вінницю?
куди ці тварі взагалі планували поцілити????

роздивляюсь гугл-мапу і не можу нічого зрозуміти - там навколо тільки будинки, магазини і трамваї

там рядом комісаріат, хз чи діючий
   
Re: 40 крылатих ракет!

Криворукі мавпи  :X

площа Перемоги, самий центр. До найближчої промзони, яка хоч якось може бути схожа на "ціль" - декілька кілометрів
https://www.google.com.ua/maps/@49.2395148,28.4925506,640m/data=!3m1!1e3
   
Re: 40 крылатих ракет!

куди ці тварі взагалі планували поцілити????

Може сюди



А може і в ТЦ і цілились.
   
Re: 40 крылатих ракет!

   
Re: 40 крылатих ракет!

Може сюди

Показати зображення...
А може і в ТЦ і цілились.

будинок офіцерів то тільки назва, там концертний зал та відділення приват-банку
   
Re: 40 крылатих ракет!

в описании этого преступления от наших официальных лиц вроде есть упоминание объекта куда хотели попасть.... читай внимательно...  Но это мое мнение, что в уродских рашевских головах было.... хер его знает

в будинок офіцерів? а там шо - штаб? ставка? центр прийняття рішень? склад зброї нато? база націоналістів?
ніхто притомний не буде робити подібних речей в таких місцях, де навколо хріліон цивільних з магазинами-стоянками-трамваями
   
Re: 40 крылатих ракет!

б***ь, во мне так и бурлит ненависть к этим подонкам во главе с главподонком хуйлом, засевшем в кремле. Так и хочется увидеть такие взрывы в центре российских городов, чтобы они почувствовали на себе, что это такое, мерзкие твари и ублюдки. Но не нужно поддаваться эмоциям и уподобляться этим зверям... Вопрос о планомерном геноциде и терроризме нужно сильнее поднимать на международной арене....
   
Re: 40 крылатих ракет!

а хто мешкає або знає Вінницю?
куди ці тварі взагалі планували поцілити????

роздивляюсь гугл-мапу і не можу нічого зрозуміти - там навколо тільки будинки, магазини і трамваї

Є там ціль. Не буду писати яка і де, але є.
   
Re: 40 крылатих ракет!

будинок офіцерів то тільки назва, там концертний зал та відділення приват-банку

думаю что после войны будет подсчет тех точек где только название и где уже давно ничего нет, но куда хернули рашисты ракетой в несколько миллионов долларов. Тут может быть тоже самое.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Є там ціль. Не буду писати яка і де, але є.

Яка відстань від місця удару?
   
Re: 40 крылатих ракет!

Є там ціль. Не буду писати яка і де, але є.

если есть и она не очевидна (как, например, бывший Дом Офицеров), то тогда кто-то специально ходит, фиксирует и сливает.
   
Re: 40 крылатих ракет!

в будинок офіцерів? а там шо - штаб? ставка? центр прийняття рішень? склад зброї нато? база націоналістів?
ніхто притомний не буде робити подібних речей в таких місцях, де навколо хріліон цивільних з магазинами-стоянками-трамваями

про яких притомних мова? де ти їх побачила?
   
Re: 40 крылатих ракет!

Яка відстань від місця удару?

гіпотетична рембаза (чермет) - 2 км
або ж автоміст через буг - 1,5 км
   
Re: 40 крылатих ракет!

если есть и она не очевидна (как, например, бывший Дом Офицеров), то тогда кто-то специально ходит, фиксирует и сливает.
тю, тут пів країни йобаної вати і ждуни
   
Re: 40 крылатих ракет!

Салют на честь вдалих переговорів по зерну?... :(   :X  Тварини, щоб вони до сьомого коліна повиздихали, разом з ненародженими ще вилупками...
   
Re: 40 крылатих ракет!

Яка відстань від місця удару?

Краще то не уточнювати. Не далеко.
   
Re: 40 крылатих ракет!


Вінниця. Ракетні удари по центру міста. Є поранені та загиблі, серед них – маленька дитина.

Щодня Росія нищить мирне населення, вбиває українських дітей, спрямовує ракети по цивільних об’єктах. Де немає нічого військового. Що це, як не відкритий терористичний акт?

Нелюди.
Країна-вбивця. Країна-терорист.
   
Re: 40 крылатих ракет!

гіпотетична рембаза (чермет) - 2 км
або ж міст через буг - 1,5 км

можуть бути якісь общаги, де живуть негри, хз
   
Re: 40 крылатих ракет!

гіпотетична рембаза (чермет) - 2 км
або ж міст через буг - 1,5 км

Офігеть!
Ракетний тероризм, просто тероризм
   
Re: 40 крылатих ракет!

Росіяни постять кадри / відео з Вінниці та кажуть, що це "знищена військова частина в Гайсині". Поки що така робоча версія для Радбезу ООН.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Яка відстань від місця удару?

Недалеко...
   
Re: 40 крылатих ракет!

Росіяни постять кадри / відео з Вінниці та кажуть, що це "знищена військова частина в Гайсині". Поки що така робоча версія для Радбезу ООН.

а гайсин - це шо і де?
   
Re: 40 крылатих ракет!

а гайсин - це шо і де?
Райцентр на Вінниччині.
   

Цю тему переглядають:

Grum, Olegik, Meanmen, TC, r_k_v, Biba, Фантом, Ярослава (+ 1 прихованих) і 79 гостей
 
Повна версія