Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

В Киеве уже на улицах подходят со сборами на дрон-камикадзе)

Треба чиновникам МО терміново підвищити зарплати
   
Re: Контрнаступ

Молодці !
Тоді треба призначити продюсера 24-го каналу головним закупівельником зброї для ЗСУ ,
а директора каналу Міністром Оборони .
   
Re: Контрнаступ

Треба чиновникам МО терміново підвищити зарплати
А що недоїдають бідосі ?
   
Re: Контрнаступ

А що недоїдають бідосі ?

 :(
   
Re: Контрнаступ

Зброя потрібна?

Якщо так то МО куйньой страждає

А якщо "не буде зайва" то прямо зараз є сотні інших потреб які терміново треба закривати ( каски та аптечки  навіть)

Тож або ці збори - піар без дії
Або МО не працює як слід
+================================================================+
Українці допомогають ЗСУ, а псевдопатрійоти триндять що це їх не торкається.
Позиції визначені - псевдо патрійотам НЕ ПОТРІБНА перемога України.
   
Re: Контрнаступ

Знову засрали гілку непотребом
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Вопрос где будет куплен миномёт или пулемет таки интересный

а аптечки і решта допомоги? зникають тисячами, а потім або військові самі купляють або волонтери.... те саме що було і з гуманітаркою на початку вторгнення... такими об'емами мимо касси зверху наврядчи би проходило....

У Львові зникла гуманітарна допомога зі США на 33,6 млн гривень
26-07-2023, 19:11

Львівська ОВА запевняє, що так і не отримала 10 тисяч аптечок IFAK, які передав Україні ЗУАДК
Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК), що помагає українським військовим, заявив про зникнення у Львові майже 10 тисяч тактичних аптечок IFAK вартістю 33,6 мільйонів гривень. Про це йдеться у розслідуваннівиданн я NGL.media.
 
ЗУАДК з початку повномасштабного вторгнення відправив понад 30 морських контейнерів з допомогою. У Львові партнером американських волонтерів є Центр волонтерства та захисту, який сортував вантаж, а також роздавав його та звітував про роздачу.

Організація відправила черговий контейнер з гуманітаркою 4 жовтня 2022 року. Там були протигази, спальники, зимова форма і взуття. Волонтери також передали 9700 військових аптечок IFAK. Загальна вартість вантажу становить 1,1 млн доларів США.

"Ми відправили контейнер, і чекали на інформацію про доставку, але її не було. І ось 8 листопада знайомі надіслали нам посилання на пресреліз ЛОВА. Там вказано, що Львівська обласна військова адміністрація передавала допомогу військовим. І серед предметів на фото ми впізнали протигази, які я особисто купував, і ми їх передавали в Україну", - розповів керівник ЗУАДК Нестор Зарічний.



https://promin.cv.ua/2023/07/26/u-lvovi-znykla-humanitarna-dopomoha-zi-ssha-na-336-mln-hryven.html
   
Re: Контрнаступ

не переживай, "гаманцем трясу" я регулярно. Но только это все погоды не делает. У войны такие масштабы, что донаты населения — это просто для собственного самоуспокоения...
+======================================================================================+
Сидіти на дивані та тріндіти "від нас нічого не залежить!" набагато легше ніж щось робити задля перемоги.
   
Re: Контрнаступ

Дурню ,зрозумій ,приціли та рації бувають різних типів і модифікацій .
Ти пропонуєш людям купувати шопопало ?
Те що дійсно потрібно військовим знають тільки військові і МО .
Ти типовий тупий саботажник .
+=================================================================================+
Дебільне! Саме тому придбанням займаються люди що є компетентними, а не кожен індивідуально.
Скарг від ЗСУ не чув.
   
Re: Контрнаступ

+================================================================+
Українці допомогають ЗСУ, а псевдопатрійоти триндять що це їх не торкається.
Позиції визначені - псевдо патрійотам НЕ ПОТРІБНА перемога України.
Українці допомагають ЗСУ , а ти прикриваючись банальними гаслами займаєшся саботажем .
   
Re: Контрнаступ

В Киеве уже на улицах подходят со сборами на дрон-камикадзе)

Хотя тут есть вероятность что таки на дрон , правда собиратели доверия не внушали.

Так цілий Телемарафон ЄН цілодобово збирає на "дрони для прикордонників"

Вочевидь, 40 000 000 000 грн на дрони з бюджету не вистачить... Ну, зберуть вони ще 0.01% від тієї суми, і то навряд. Теж допомога, не сперечаюсь... Але чи не є меньш закриті питання? Чи не так?
   
Re: Контрнаступ

Українці допомагають ЗСУ , а ти прикриваючись банальними гаслами займаєшся саботажем .
+=================================+
Угу! Саботую п*здьож псевдопатрійотів!
   
Re: Контрнаступ

Гроші на 50 гранатометів Форт400 для 80-ки збирав на каналі 24 їхній благодійний Фонд 24
На сайті фонду жодних документів, не кажучи вже про ліцензію на закупівлю озброєння.
Але був уже збір на "ударні дрони" (до того лише пікапи, рації і усе таке).. Тепер ось - гранатомети, збір на які закрито і вони у статусі "в процесі постачання"

На мій погляд - відвертий бардак, якщо дійшло до закупівлі фондами звичайного озброєння. Можливо, якщо по штату роті чи взводу не прописано мати гранатомети, то МО їх і не закуповує. І ще питання - набої до тих гранатометів де і яким коштом братимуть?
   
Re: Контрнаступ



   
Re: Контрнаступ

В Киеве уже на улицах подходят со сборами на дрон-камикадзе)

Хотя тут есть вероятность что таки на дрон , правда собиратели доверия не внушали.
Давно не був на київському автовокзалі у ямі.
Цікаво на що там зараз збирають персонажі у бірюзових накидках?
   
Re: Контрнаступ

то есть то, что сказал в прямом эфире боевой офицер ЗСУ — это зрада и ворожи наратывы?

Я би радив ставитися до таких інтерв'ю стримано, там може бути все що хочеш: від нервів до ІПСО з нашого боку.

Наприклад, з дронами він явно перебільшив, бо навіть картинок з дронів FPV з нашого боку більше, а це пряма кореляція.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Я би радив ставитися до таких інтерв'ю стримано, там може бути все що хочеш: від нервів до ІПСО з нашого боку.

Наприклад, з дронами він явно перебільшив, бо навіть картинок з дронів FPV з нашого боку більше, а це пряма кореляція.

больше где? на фупе?  :facepalm1:
   
Re: Контрнаступ

https://t.me/operativnoZSU/108277
"Ворог втратив ... техніку противника"

Хто це пише?
   
Re: Контрнаступ

Гроші на 50 гранатометів Форт400 для 80-ки збирав на каналі 24 їхній благодійний Фонд 24
На сайті фонду жодних документів, не кажучи вже про ліцензію на закупівлю озброєння.
Але був уже збір на "ударні дрони" (до того лише пікапи, рації і усе таке).. Тепер ось - гранатомети, збір на які закрито і вони у статусі "в процесі постачання"

На мій погляд - відвертий бардак, якщо дійшло до закупівлі фондами звичайного озброєння. Можливо, якщо по штату роті чи взводу не прописано мати гранатомети, то МО їх і не закуповує. І ще питання - набої до тих гранатометів де і яким коштом братимуть?
Лозунги ...
Що тобі не подобається чи може возглавіть бажаєш .. ?

Збірають гроши фонди
А покупають  ті що мають ліцензію.
Віддають  адресно на кого збирали гроши.


Зи. Не виходить зрада? А ти тужся тужся..




   
Re: Контрнаступ

больше где? на фупе?  :facepalm1:

На Діпстейті.

Я тебе не збираюся ні в чому переконувати, у тебе склянка напівпорожня, і ти сам прямо написав, що будеш воювати, лише якщо втрати на фронті будуть незначними.

Продовжуй шукати зраду.
   
Re: Контрнаступ

Лозунги ...
Що тобі не подобається чи може возглавіть бажаєш .. ?

Збірають гроши фонди
А покупають  ті що мають ліцензію.
Віддають  адресно на кого збирали гроши.


Зи. Не виходить зрада? А ти тужся тужся..

Просто іди в дупу, неадеквате.
Я написав що написав, то вже твої особисті проблеми що ти в тому вичитав.
   
Re: Контрнаступ

На Діпстейті.

Я тебе не збираюся ні в чому переконувати, у тебе склянка напівпорожня, і ти сам прямо написав, що будеш воювати, лише якщо втрати на фронті будуть незначними.

Продовжуй шукати зраду.

Во-первых, я такого не писал.
Во-вторых, я ничего не ищу. Оно само меня находит. Есть поток данных извне, причем одинаковый и для тебя, и для меня, анализируя который, получаются выводы.

Про дипстейт — ну это даже не смешно... Конечно, на дипстейте наших дронов больше всех в мире! А все эти просьбы с передка про "дайте нам дроны" — это все от зрадойобов пративных
   
Re: Контрнаступ

Лозунги ...
Що тобі не подобається чи може возглавіть бажаєш .. ?

Збірають гроши фонди
А покупають  ті що мають ліцензію.
Віддають  адресно на кого збирали гроши.


Зи. Не виходить зрада? А ти тужся тужся..
Дичина. Чому МО не може забезпечити військових мінометами та мінами тих,кому вони  дійсно потрібні ?
Ця історія означає,що мінометів в нас повно,нема куди їх подіти а МО не взмозі їх купити. Так ?
   
Re: Контрнаступ

Просто іди в дупу, неадеквате.
Я написав що написав, то вже твої особисті проблеми що ти в тому вичитав.
Адекватний, де бля бардак?
Нахуа ти пишеш якусь херню не разобравшись ?


   
Re: Контрнаступ

Дичина. Чому МО не може забезпечити військових мінометами та мінами тих,кому вони  дійсно потрібні ?
Ця історія означає,що мінометів в нас повно,нема куди їх подіти а МО не взмозі їх купити. Так ?

Тому що існує штатний розклад і існує перелік зброї до цього штату...В стрилецьку роту не дадуть бомбандировщиков з танками..

Тебе смущає що населення збірає гроши? То це населення робить а не МО..
МО зробило механізм - щоб населення через фонди могла придбати зброю. Що здесь погано?

І населенню поебать на твої заборони - тому ми війну виграємо..

Ще раз : тому що існує заканадавчий мезанізм як і кому видавати зброю.  Він бюрократичний. Але він існує. Через фонди простійше і це адресно ... МО не забороняє цього робити і поощряє це.. бо придбати бетеера або бронемобіля додатково не дозволяє закон  (стаття світить ща порушення) .а фонди можуть.


Останнє редагування: 2 серпня 2023 13:32:47 від Аeternitas
   
Re: Контрнаступ

Адекватний, де бля бардак?
Нахуа ти пишеш якусь херню не разобравшись ?

У нас не міліція і не козаччина, де ти маєш з'явитися на військову службу з власними конем, шаблею і карамультуком.
Зброєю військо має забезпечувати держава.у.
Якщо державі на то грошей бракує, то вводиться військовий податок необхідної величини.
Якщо по штату у підрозділі не прописано що мають бути гранатомети, і лише тому МО не може їх закуповувати, то треба міняти документи так щоб МО могло.

Якщо підрозділу присвоїли додаток "штурмовий", то й піхотне озброєння має відповідати потребам пов'язаним з його особливостями, а не бути прописаним відповідно до звичайного мотострілецького підрозділу мирного часу.
Не хочете міняти штатку, то створюйте окремі підрозділи гранатометників

Якщо командування та МО не в курсі яке додаткове озброєння має бути у підрозділів залежно ві їх призначення, то нехай створюють аналітичні групи, посилають їх до ЛБЗ. Врешті у нас є військові інститути та НДІ що мають таким займатися?


Останнє редагування: 2 серпня 2023 13:42:45 від H.Kropp
   
Re: Контрнаступ

тому ми війну виграємо..

Ну все, все свободны?
   
Re: Контрнаступ

У нас не міліція і не козаччина, де ти маєш з'явитися на військову службу з власними конем, шаблею і карамультуком.
Зброєю військо має забезпечувати держава.у.
Якщо державі на то грошей бракує, то вводиться військовий податок необхідної величини.
Якщо по штату у підрозділі не прописано що мають бути гранатомети, і лише тому МО не може їх закуповувати, то треба міняти документи так щоб МО могло.

Якщо підрозділу присвоїли додаток "штурмовий", то й піхотне озброєння має відповідати потребам пов'язаним з його особливостями, а не бути прописаним відповідно до звичайного мотострілецького підрозділу мирного часу.
Не хочете міняти штатку, то створюйте окремі підрозділи 6ра5атгметників

Ще раз :

Тебе дають зброю згідно штату..
І якщо ти записаний стрільцем або гранатометеиком  то танк тобі не дадуть.

Я особисто сам собі придбав і броніка і плити і каску і форму, каліматор, магніфер, приціл, ПНБ і теплак, бінокля ...  (біля пів ляма) БО МЕНІ ТАК захотілось. БО  Я ТАК  ВВАЖАЮ за потрібне  БО МЕНІ це допомогає вижити .. 

Як тільки над фондами побудують бюракратичну надбудову ..бо якому уебану так захочится ..бо потоки з грошима мимо бігуть кізда грошам і кізда допомоги.  От ці уебани
 це і вбьють.

   
Re: Контрнаступ
slp

Задрали
Заведите себе другие ветки и там общайтесь

Это ветка про Контрнаступ
   
Re: Контрнаступ

Ще раз :

Тебе дають зброю згідно штату..
І якщо ти записаний стрільцем або гранатометеиком  то танк тобі не дадуть.

Я особисто сам собі придбав і броніка і плити і каску і форму, каліматор, магніфер, приціл, ПНБ і теплак, бінокля ...  (біля пів ляма) БО МЕНІ ТАК захотілось. БО  Я ТАК  ВВАЖАЮ за потрібне  БО МЕНІ це допомогає вижити .. 

Як тільки над фондами побудують бюракратичну надбудову ..бо якому уебану так захочится ..бо потоки з грошима мимо бігуть кізда грошам і кізда допомоги.  От ці уебани
 це і вбьють.

Кажется оборот оружия немного отличается от этого. И просто так вам не передадут из-за границы миномет

Либо это произведено в Украине, либо украдено в Украине.
   
Re: Контрнаступ

І не подобається це  що само населення збірає гроши більш всього тим хто ні коли ці гроши не донатили і не довали..  таки собі полуждунизраднойоби яки війну бачали тільки в тіктоке або ютубе.. 

   
Re: Контрнаступ

Тому що існує штатний розклад і існує перелік зброї до цього штату...В стрилецьку роту не дадуть бомбандировщиков з танками..

Тебе смущає що населення збірає гроши? То це населення робить а не МО..
МО зробило механізм - щоб населення через фонди могла придбати зброю. Що здесь погано?

І населенню поебать на твої заборони - тому ми війну виграємо..

Ще раз : тому що існує заканадавчий мезанізм як і кому видавати зброю.  Він бюрократичний. Але він існує. Через фонди простійше і це адресно ... МО не забороняє цього робити і поощряє це.. бо придбати бетеера або бронемобіля додатково не дозволяє закон  (стаття світить ща порушення) .а фонди можуть.
Купили 50 гранатометів Форт 600 українського виробника  .Це означає що 50 гранатометів під час війни десь валялись на складі і нікому вони не були потрібні .
Виробник не знав куди їх подіти .
А телевізійники їх купили і відправили точно за призначенням на війну воїнам які їх потребують. За що їм дяка .
Чому цю нехитру операцію на змозі виконати ціле Міністерство ??? Чи Офіс Президента ?
Може попросити продюсерів 24-го каналу очолити МінОборони ? Можна ще Притулу ,він симпатичний і комунікабельний .

 
   
Re: Контрнаступ

Кажется оборот оружия немного отличается от этого. И просто так вам не передадут из-за границы миномет

Либо это произведено в Украине, либо украдено в Украине.
ПОрядок такий (про це писалось рік тому):
1. Фонд знаходить постачальника
2. Фонд знаходить гроши (донати, спонсори і т.д).
3. Фонд передає зібрані кошти компаніїї яка має ліцензію (десь булотнаписано яки)
4. Навіть кажуть окремий рахунок відкривають в банке.
5. Компания не сплачує податків з цих коштів. Просто використовується контроль за придбаням згідно умов ліцензії і законодавства.
5. Фонди домовляються і виконують.. все. Враховуючи логистику ... до алресата - саме кому вони це придбали.


Що бліать не зрозуміло?
   
Re: Контрнаступ

Купили 50 гранатометів Форт 600 українського виробника  .Це означає що 50 гранатометів під час війни десь валялись на складі і нікому вони не були потрібні .
Виробник не знав куди їх подіти .
А телевізійники їх купили і відправили точно за призначенням на війну воїнам які їх потребують. За що їм дяка .
Чому цю нехитру операцію на змозі виконати ціле Міністерство ??? Чи Офіс Президента ?
Може попросити продюсерів 24-го каналу очолити МінОборони ? Можна ще Притулу ,він симпатичний і комунікабельний .

Фух бля..
Сцуко - є бюджет і план. Є постачальники яки можуть це зробити згідно бджета і плану.
Є виробники яки виробляють згідно замовлень.
Є вч зі зброєю.
Якщо немає потреби не пишуть..

Але забрати У Виробника зброю це тупо крімінал - експропріація ..  виробник тому і виробляє щоб працввники отримали ЗП. І воно продовжувало вироблять.. ну бізнес такий.

То що в мене є - це моє. Зараз я лікуюсь. Ну спробуй забери у Мене Мою Властність.

Зи. На війни машин не вистачає - бо іноді це одноразови поїзлки ...а стільки населення на авто іздить. Давай у всіх заберемо.


Останнє редагування: 2 серпня 2023 14:01:04 від Аeternitas
   
Re: Контрнаступ

Враховуючи логистику ... до алресата - саме кому вони це придбали.

Що бліать не зрозуміло?

Шо далі? Вищий командир каже , що це потрібніше іншим, наприклад.
Чи каже що боєприпасів не передбачено, тому купуйте за свої далі.
Цікаво, як це все працює?
   
Re: Контрнаступ

Купили 50 гранатометів Форт 600 українського виробника  .
Я не вояка, але виникає пару питань.
1. Боєприпаси 40 мм до цього міномету де будуть брати?
2. Форт 600, Вінниця, чи не є це допомогою сивочолого знайомим виробникам зброї щоб сплавити товар?
3. Якщо вони такі потрібні, чому МО їх не купує, Снайперки Фортівські і півавтомати вроді розбирають за держзамовленя, може проблема в відсутності необхідності цих пукалок в штурмових бригадах
   
Re: Контрнаступ

Шо далі? Вищий командир каже , що це потрібніше іншим, наприклад.
Чи каже що боєприпасів не передбачено, тому купуйте за свої далі.
Цікаво, як це все працює?
З крайності в крайність.
Походу толчем воду в ступі..
Згідно штатного розкладу БК вистачає. Бувають форс мажор - разхуярили машину/склад бк (війна на дворі).

Я не топлю ні за кого..  просто існує законодавчий механізм.

Ці всі ваши дописи : упрекати мо  що населення гроши збірає то це не МО хуйове а Українці Круті бо вони це роблять.



   
Re: Контрнаступ

Якщо державі на то грошей бракує, то вводиться військовий податок необхідної величини.
Вже давно пора вводити прогресивний військовий налог. З іншого боку дивлячись як держава тринькає гроші... Але якщо держава не буде ефективною то війну ми програємо, ніяки донати неефектівність держави не компенсують.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 29 гостей
 
Повна версія