Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Так и горя у крымчан тоже нет.

А Донбасс?
   
А Донбасс?

У Донбасса (ОРДИЛО) только две беды: обстрелы и неопределенный юрстатус предприятий, препятствующим им нормально осуществлять внешнеэкономическую деятельность.

   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

У Донбасса (ОРДИЛО) только две беды: обстрелы и неопределенный юрстатус предприятий, препятствующим им нормально осуществлять внешнеэкономическую деятельность.

Всего-то
   
У Донбасса (ОРДИЛО) только две беды: обстрелы и неопределенный юрстатус предприятий, препятствующим им нормально осуществлять внешнеэкономическую деятельность.
---------------

Велесов, не хочещь  ли в ордло, скот?
   
---------------

Велесов, не хочещь  ли в ордло, скот?

Нет, мудило, я хочу в УССР  :laugh:
   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Так и горя у крымчан тоже нет.
ощущение жосткого наипалова и есть горе
   
У Донбасса (ОРДИЛО) только две беды: обстрелы и неопределенный юрстатус предприятий, препятствующим им нормально осуществлять внешнеэкономическую деятельность.

ну це заява із серії - "у бомжа лише дві біди - нема чого їсти і де ночувати"
формально - так і є
   
Нет, мудило, я хочу в УССР  :laugh:

импотент :laugh:
   
Французи пишуть що пдч було головною темою від зе

Макрон не давав обіцянок.
Він переніс тему, відклавши її на наступний саміт Альянсу.

Macron n’a rien promis.
Il a décalé le sujet en le reportant au prochain sommet de l’Alliance.

За словами інформованого джерела, зустріч двох президентів була "доброзичливою і теплою".
La rencontre entre les deux présidents a été, selon une source proche du dossier, «amicale et chaleureuse».
   
Турч, твою "інтуіцію" слухати після того як ти в Польщі двічі ! на протязі  місяця на одну швабру наступив - то себе не поважати.
Крім того ти кацап та ще родом з Карелії , що автоматично тебе робить дауном. Попередня теза це лише зайвий раз доводить.
Нічого особистого.  Лише факти. Ти ж придурок.

Останнє редагування: 17 квітня 2021 22:46:10 від Людас
   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Турч, твою "інтуіцію" слухати після того як ти в Польщі двічі ! на протязі  місяця на одну швабру наступив - то себе не поважати.
Крім того ти кацап та ще родом з Карелії , що автоматично тебе робить дауном. Попередня теза це лише зайвий раз доводить.
Нічого осорбистого.  Лише факти. Ти ж придурок.

 :laugh:
   
Нет, мудило, я хочу в УССР  :laugh:

 :laugh:

   
Турч, твою "інтуіцію" слухати після того як ти в Польщі двічі ! на протязі  місяця на одну швабру наступив - то себе не поважати.
Крім того ти кацап та ще родом з Карелії , що автоматично тебе робить дауном. Попередня теза це лише зайвий раз доводить.
Нічого осорбистого.  Лише факти. Ти ж придурок.

Ойййй дурааккк
   
:laugh:

 :-B

   
Ойййй дурааккк

Хто ? " Граф" ?   Двічі піймати ковід в Польщі на протязі місяця ? БП дурак.
   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Нет, мудило, я хочу в УССР  :laugh:

це молитва зкацапленого хохла !!
 :)

   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Нет.
Я уехал от обстрелов ВСУ в Харьков - потому что по моим расчетам фронт двигался только на восток. Да и в Харькове у меня родичи.
А так что бандиты-впочленцы, что бандиты нацгады - разницы не было. Под Сватово такая срань с автоматами тусила на перекрестке - ну зэки, натуральные рецидивисты! Хуже кизяков!
У твоего страха глаза велики. Узнаю в тебе трусливого кацапа, боящегося украинцев.
   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Потому что у меня в Ростове нет родственников.
А Харьков - родной город
Потому что у тебя нет кацапского гражданства и ты знал, что не получишь.
   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Нет, мудило, я хочу в УССР  :laugh:

Тебя рашка кинула при распаде совка. Потому что все вкусные активы они прибрали себе, а колонии отправили в свободное плаванье кормить себя самим.
При этом все это время они обирали бывшие колонии, подкупом элит продавая им ресурсы дороже чем европейцам и скупая произведённое здесь за копейки. Так что и тебе залазя в карман.
Потом они тебя выгнали из квартиры, потому что возможность обворовывать колонии как раньше уплывала и в этой ситуации ты конкретно Рашке абсолютно фиолетов.
И если ты думаешь, что рашка хочет захватить Украину чтобы кормить тебя из скучнеющего нефтяного кошелька, то вынужден тебя разочаровать - они будут только грабить и вывозить в рашку все стоящее, включая еду за копейки.
Какая нахрен усср? Рашке своё быдло кормить нечем и все эти движения не к добру- высылка эмигрантов, разгром оппозиции ( пусть даже такой хреновой как фбк), высылка дипломатов и переброска войск. Закаливание может вполне быть прелюдией к внешней агрессии. Надеюсь что все же в Украину напасть не решатся.

   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Тебя рашка кинула при распаде совка. Потому что все вкусные активы они прибрали себе, а колонии отправили в свободное плаванье кормить себя самим.
При этом все это время они обирали бывшие колонии, подкупом элит продавая им ресурсы дороже чем европейцам и скупая произведённое здесь за копейки. Так что и тебе залазя в карман.
Потом они тебя выгнали из квартиры, потому что возможность обворовывать колонии как раньше уплывала и в этой ситуации ты конкретно Рашке абсолютно фиолетов.
И если ты думаешь, что рашка хочет захватить Украину чтобы кормить тебя из скучнеющего нефтяного кошелька, то вынужден тебя разочаровать - они будут только грабить и вывозить в рашку все стоящее, включая еду за копейки.
Какая нахрен усср? Рашке своё быдло кормить нечем и все эти движения не к добру- высылка эмигрантов, разгром оппозиции ( пусть даже такой хреновой как фбк), высылка дипломатов и переброска войск. Закаливание может вполне быть прелюдией к внешней агрессии. Надеюсь что все же в Украину напасть не решатся.

+ 55
   
 :weep: Турч, на тебе там гикавка(икота по-русски) випадково не напала? А вуха не горять чи не почервонілий?...
 :laugh: на цугопомийці темку відкрило якесь муділо камєнєц....з такою ж самою назвою...
Може ти випадково того камєнца ...колись реально випоров?....))))
   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Тебя рашка кинула при распаде совка. Потому что все вкусные активы они прибрали себе, а колонии отправили в свободное плаванье кормить себя самим.
При этом все это время они обирали бывшие колонии, подкупом элит продавая им ресурсы дороже чем европейцам и скупая произведённое здесь за копейки. Так что и тебе залазя в карман.
Потом они тебя выгнали из квартиры, потому что возможность обворовывать колонии как раньше уплывала и в этой ситуации ты конкретно Рашке абсолютно фиолетов.
И если ты думаешь, что рашка хочет захватить Украину чтобы кормить тебя из скучнеющего нефтяного кошелька, то вынужден тебя разочаровать - они будут только грабить и вывозить в рашку все стоящее, включая еду за копейки.
Какая нахрен усср? Рашке своё быдло кормить нечем и все эти движения не к добру- высылка эмигрантов, разгром оппозиции ( пусть даже такой хреновой как фбк), высылка дипломатов и переброска войск. Закаливание может вполне быть прелюдией к внешней агрессии. Надеюсь что все же в Украину напасть не решатся.
Ватники и совки этого не понимают. Они хотят колбасу по 2.20.
   
:weep: Турч, на тебе там гикавка(икота по-русски) випадково не напала? А вуха не горять чи не почервонілий?...
 :laugh: на цугопомийці темку відкрило якесь муділо камєнєц....з такою ж самою назвою...
Може ти випадково того камєнца ...колись реально випоров?....))))

Схоже той " Камєнєц"  зараз тут вже  Domless.
 
Упоротий кацап.  Але не перефарбувся як той же Турч , Алєжка чи  деГенерал.
Впертий.
   
Потому что у тебя нет кацапского гражданства и ты знал, что не получишь.
Та він же руський язик знає і навіть історію КПРС, таким хуйло вроді громадянство дає на раз два.
Чи знову брешуть? Просто він з тих, хто хуйла любить тим міцніше, чим далі від нього мешкає.
От у Львові він хуйла і руський мір ще міцніше любив ніж з Маріуполя.
   
Схоже той " Камєнєц"  зараз тут вже  Domless.
 
Упоротий кацап.  Але не перефарбувся як той же Турч , Алєжка чи  деГенерал.
Впертий.
Так...скоріш за все. Десь бачив там нещодавно...як воно вихвалялось - як на Фупі воно стібеться з бєндєр...і що модемів тут нема тому можна срати тут досхочу...
   
Ватники и совки этого не понимают. Они хотят колбасу по 2.20.

Что плохого в колбасе?
   
Схоже той " Камєнєц"  зараз тут вже  Domless.

О, дякую! Будемо ганяти))) Каменец був упоротим тролякою.
   
Что плохого в колбасе?

Тобі що, не вистачає зараз різних сортів ковбас?

Скучив за трьома сортами в УССР?

Може, ще й за сірими макарошками радянськими скучив, які злипалися у гливку масу?
   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Тобі що, не вистачає зараз різних сортів ковбас?

Скучив за трьома сортами в УССР?

Може, ще й за сірими макарошками радянськими скучив, які злипалися у гливку масу?
йому зараз не вистачає грошей навідь на ліверну. Що ж ви такі жорстокі?
   
йому зараз не вистачає грошей навідь на ліверну. Що ж ви такі жорстокі?

А по дорозі до кумунизму годувати ніхто не обіцяв.
   
Что плохого в колбасе?
2.20 це дуже дорого
піковий рік СРСР коли ще щось було в магазинах 1980 зарплатня середня в МССР  106 рублів
зараз в РМ зарплатня середня --7 800 лей 1 :77

ковбаса по 2.2 була діфіцітом навіть в 1980 більш менш в магазинах була по 2.90

але берем 2.20х77 =169   а зараз в РМ класна докторська коштуе 90-110 лей я повторюю класна ,бо е і по 55-80 за кг ,за 179 вже можно сирокопчену купити  а 2.90х77=223 --це вже цына зараз сухоы ковбаси
https://www.linella.md/ro/catalog/salamuri_crud_-uscate
тобто по факту тубі в СРСР впарювали варену ковбасу з бумаги по ціні сухоіі  ти за неі ще бігав та в чергах стояв ,а люди з сусідних областей за нею їхали в Москву ,Київ та Кішінів


найди середню зарплатню в УССР на 1980 вона не була більшою за 120 рублів ( в МССР була наіменшою але в магазинах такі с чергою ковбасу можно було дістати де коли) склади пропорцію з середньоі зарплатнею зараз і оціни ту ціну
2.2о то дуже дорого в порівняні с середньою зарплатнею зараз дешевше,без чергі і можно знайти ковбасу з мясом

а пломбір за 15 копійок
15 х77  и подилимо на 0.62 щоб в гривну перевести то буде 18.6 грвн  це дешево?

о знайшов тубы в допомогу


зараз середня зарплатня в Украъна 12 500 грвн (теж офыцыальна статистика)
тобто на 1980 коли ще ковбаса де коли була в магазинах  помножуй на 120-- зараз би вона коштувала 264 грвн кг  -це варена ковбаса невыдомо с чого!
а та що трохы краща --2.90х120=348 грвн ---Це точно дешево для вареноы ковбаси?
А совки за нею билися в чергах Йздили в сусыдны областы быльш по 200 км



Останнє редагування: 18 квітня 2021 08:00:49 від bassarabia
   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Ватники и совки этого не понимают. Они хотят колбасу по 2.20.

Та хай вже подзвонять у Крим на будь який номер незнайомцю, скажуть що дзвонять з України та хочуть попитатися як тим кримчанам подобається рашкованьська ковбаса. Дорого, їсти не можна, лікувати потім ніхто не буде, похоронять як собаку.
Як загарбають Україну вивезуть всю ковбасу до Пскова. Це прямо як в народній пісні, беріть собі дівчину, залиште пироги, та вони все собі забрали. 300 років і все те саме. Вивите українську щоб хоча б ту пісню почути, про що вона.
   
Re: Мои интуитивные ощущения про встречу в Париже.

Україна і Велесови

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія