Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про COVID-19 дві новини.

Про COVID-19 дві новини.

Дивився вчора вночі свіженький National geographic.
Перша новина погана: МИ НЕ ЗНАЄМО НІЧОГО! Тобто не знаємо нічого від слова взагалі. Чи набувають люди,що перехворіли імунітету-не знаємо. Бо одні кажуть,що не на довго,інші не мають антитіл,а треті кажуть,що він буде сидіти в організмі вічно як той герпес. І  вбивати,коли щось заманеться. Чи передається і як він з поверхонь- не знаємо.Точніше передається але  скільки і скільки потрібно часу для деактивації?  Чи буде вакцина-не знають. Як взагалі заражаються їм,чому в інших країнах так,а інших по іншому.... Перераховувати те що НЕ ЗНАЮТЬ можна тут дуже довго. А нафіга?

 Друга новина хороша МИ НЕ ЗНАЄМО НІЧОГО. Тобто він може раптово просто зникнути,щоб з'явитися знову,або з'явитися через років 20 значно послабленим. Він може стати просто своєрідним ще одним грипоподібним вірусом... Можливо якісь ліки зможуть певною мірою знизити хоча б летальність. НЕВІДОМО.

 ===================
Це відносно здоров'я.
А відносно економіки та образу життя,то я згоден з Дубинянським. ВСЕ, чувачки та чувіхі. Світ , який був до ковіда зник практично назавжди. До старого образу життя вже повернення не буде ніколи. Ну мріють за років 15-20...але це поки що мрії-бо не знають,знов таки,нічого. Принаймні 5 років буде страшна жопа. Вважалося,що,якщо економіка якось відновиться до кінця другого кварталу,то є ще певні шанси якось какось...але навіть США визнало,що до 3 кварталу навіть вони не дотягнуть без повного обвалу. А що зміниться? Нічого. Ось ми,в реалі лише МІСЯЦЬ на карантині. До цього лише кабаки закривали,то було таке... За ще 3 місяці всі посказяться від сидіння у домі. Доречі це ще й погано для здоров'я. Буде страшна рецесія. А вже ясно,що тре розробляти певну стратегію,як світову,так і національну. ЕС- здохне. Все буде навпаки тому,що було до цього часу. Це вже усі відкрито визнають. І тут є те ж дві новини,погана,про яку я вже писав трохи та хороша.

 Хороша: виживуть IT-шники,бо попит на зв'язок,дистанційку, розваги буде зростати. Виживуть транспорт та логістика, можливо навіть автомобільна промисловість,бо пересування приватним транспортом буде безпечніше.Та й розвозити будуть багато. Будівництво виживе. Але з часом.Будуть вкладання у медицину. Суднобудування. Авіабудування в плані вантажних літаків. Їжа,звісно. Далі якісь відпочинок буде.але дуже це буде дорого. Бо обмеження кількості відпочиваючих буде законом. Фешн,хоріка,та усілякі артисти- це навряд...Ну 5 років точно. Може буде якісь інший формат,але який і коли... Будуть будувати заводи в Європі та США,повертаючи виробництво з Китаю, це те ж щось дасть. Але тре буде змінювати усю податкову систему та розподіл матеріальних благ. Будуть кордони та мита. Це гарантовано.

Погана- всі інші будуть  в жопі.
Нехай щастить... B-)

Останнє редагування: 18 квітня 2020 21:30:36 від Wolter
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Периферийный хвилософ начитался интернетов, обобщил, размешал слегонца алкоголем в остатках мозгов и выдал на гора кучку говна. Иди во дворах агитируй, знавец нечистой силы.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Дивився вчора вночі свіженький National geographic.
Перша новина погана: МИ НЕ ЗНАЄМО НІЧОГО! Тобто не знаємо нічого від слова взагалі. Чи набувають люди,що перехворіли імунітету-не знаємо. Бо одні кажуть,що не на довго,інші не мають антитіл,а треті кажуть,що він буде сидіти в організмі вічно як той герпес. І  вбивати,коли щось заманеться. Чи передається і як він з поверхонь- не знаємо.Точніше передається але  скільки і скільки потрібно часу для деактивації?  Чи буде вакцина-не знають. Як взагалі заражаються їм,чому в інших країнах так,а інших по іншому.... Перераховувати те що НЕ ЗНАЮТЬ можна тут дуже довго. А нафіга?

 Друга новина хороша МИ НЕ ЗНАЄМО НІЧОГО. Тобто він може раптово просто зникнути,щоб з'явитися знову,або з'явитися через років 20 значно послабленим. Він може стати просто своєрідним ще одним грипоподібним вірусом... Можливо якісь ліки зможуть певною мірою знизити хоча б летальність. НЕВІДОМО.

 ===================
Це відносно здоров'я.
А відносно економіки та образу життя,то я згоден з Дубинянським. ВСЕ, чувачки та чувіхі. Світ , який був до ковіда зник практично назавжди. До старого образу життя вже повернення не буде ніколи. Ну мріють за років 15-20...але це поки що мрії-бо не знають,знов таки,нічого. Принаймні 5 років буде страшна жопа. Вважалося,що,якщо економіка якось відновиться до кінця другого кварталу,то є ще певні шанси якось какось...але навіть США визнало,що до 3 кварталу навіть вони не дотягнуть без повного обвалу. А що зміниться? Нічого. Ось ми,в реалі лише МІСЯЦЬ на карантині. До цього лише кабаки закривали,то було таке... За ще 3 місяці всі посказяться від сидіння у домі. Доречі це ще й погано для здоров'я. Буде страшна рецесія. А вже ясно,що тре розробляти певну стратегію,як світову,так і національну. ЕС- здохне. Все буде навпаки тому,що було до цього часу. Це вже усі відкрито визнають. І тут є те ж дві новини,погана,про яку я вже писав трохи та хороша.

 Хороша: виживуть IT-шники,бо попит на зв'язок,дистанційку, розваги буде зростати. Виживуть транспорт та логістика, можливо навіть автомобільна промисловість,бо пересування приватним транспортом буде безпечніше.Та й розвозити будуть багато. Будівництво виживе. Але з часом.Будуть вкладання у медицину. Суднобудування. Авіабудування в плані вантажних літаків. Їжа,звісно. Далі якісь відпочинок буде.але дуже це буде дорого. Бо обмеження кількості відпочиваючих буде законом. Фешн,хоріка,та усілякі артисти- це навряд...Ну 5 років точно. Може буде якісь інший формат,але який і коли... Будуть будувати заводи в Європі та США,повертаючи виробництво з Китаю, це те ж щось дасть. Але тре буде змінювати усю податкову систему та розподіл матеріальних благ. Будуть кордони та мита. Це гарантовано.

Погана- всі інші будуть  в жопі.
Нехай щастить... B-)
\гроші відімруть і буде натуральний обмін? Чи введуть єдину світову валюту на кшталт долара?
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Не согласен чуток.
Это не жопа, это перерождение.
После каждой из мировых войн мир стремительно менялся и ускоренно развивался.
Сейчас будет такое же.

Да, разные трутни и стрекозы-попрыгуньи подзатянут пояса.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.
a49

Периферийный хвилософ начитался интернетов, обобщил, размешал слегонца алкоголем в остатках мозгов и выдал на гора кучку говна. Иди во дворах агитируй, знавец нечистой силы.
Не тупи и не хами - изложена позиция National geographic.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Не тупи и не хами - изложена позиция National geographic.
Йебись ты во все щели (да хоть вместе с волькой) со своими поучениями. Где ссылка на NG? А раз выдаёт за своё, то что я не правильно написал? Такие мысли у докуя кого. Только это говно мамонта, а не мысли. Паникерство и лжепророчество. Оракулы, блеать!
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Паникерство и лжепророчество. Оракулы, блеать

теж не розумію  - для чого постійно нудити про те, що всім буде погано,всі пропадемо й тд. (td)
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Накручивают, сцуко, друг друга и надрачивают. А завтра снова по тому же кругу. Мыльте молча дома веревки и не йебите людям мозги.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Перша новина погана: МИ НЕ ЗНАЄМО НІЧОГО! Тобто не знаємо нічого від слова взагалі. Чи набувають люди,що перехворіли імунітету-не знаємо. Бо одні кажуть,що не на довго,інші не мають антитіл,а треті кажуть,що він буде сидіти в організмі вічно як той герпес. І  вбивати,коли щось заманеться. Чи передається і як він з поверхонь- не знаємо.Точніше передається але  скільки і скільки потрібно часу для деактивації?  Чи буде вакцина-не знають. Як взагалі заражаються їм,чому в інших країнах так,а інших по іншому.... Перераховувати те що НЕ ЗНАЮТЬ можна тут дуже довго. А нафіга?

 Друга новина хороша МИ НЕ ЗНАЄМО НІЧОГО. Тобто він може раптово просто зникнути,щоб з'явитися знову,або з'явитися через років 20 значно послабленим. Він може стати просто своєрідним ще одним грипоподібним вірусом... Можливо якісь ліки зможуть певною мірою знизити хоча б летальність. НЕВІДОМО.

Вольтер, якщо продовжувати логічну лінію, то ми так само НЕ ЗНАЄМО НІЧОГО, що далі буде :-)
Припущень багато, а що буде НЕВІДОМО.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Погана- всі інші будуть  в жопі.

Инши — это кто? Блогеры? Ты назвал столько всех, кому будет хорошо. А ведь для того, чтоб им было хорошо, должна быть куча других рабочих мест в смежных областях.

Айти — это не только программеры. Это еще и производство железа (от микросхем до конечных девайсов). Это спутники, оптоволокно, сети, инфраструктура под все это.

Транспорт — это ваще неисчерпаемая область, где та же электроника, машиностроение, металлургия, дороги, топливо, техобслуживание...

Медицина, жрачка — без комментариев. Плюс биотехнологии, генная инженерия. Наука наконец займется нужными вещами, а не всякой куйней типа бозона Хиггса.

ну и т.д.

Фэшн не наипнется, просто станет более утилитарным. Трусы, носки, кэжуал одежду никто ни на что не заменит. Просто торговля уйдет полностью в онлайн, айтишнеки тебе даже примерочную сделают виртуальную — загрузишь свою голую фотку, а софт ее оденет, повращает (я удивлен, что до сих пор этого нет). Единственно — так как хоум офис станет нормой для всех, кто работает головой, а не руками, то одежды будет надо намного меньше (по себе знаю, так как много лет уже на удаленке).

Турызм наипнется, это да. Украина это точно переживет. Мы не Египет и не Таиланд, которые живут за счет этого.

Все остальное — да и накуй всю эту пену.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

\гроші відімруть і буде натуральний обмін? Чи введуть єдину світову валюту на кшталт долара?
блокчейн буде
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Единственное, что я пока не осознаю, как оно будет — это образование, особенно школьное. Как заставить этих глупых личинок смотреть онлайн уроки, если их и в классе тяжело заставить слушать учителя. Учиться не из-под палки, когда тебя не контролируют, как в оффлайне, могут 5-10% детей. Что делать с остальными?
   
Re: Про COVID-19 дві новини.
PAL

блокчейн буде

ніякого блокчейна не буде
він абсолютно непрактичний для розрахунків у магазині - ніхто не буде чекати півгодини, доки пройде транзакція
буде безготівковий обіг, то й усе
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Единственное, что я пока не осознаю, как оно будет — это образование, особенно школьное. Как заставить этих глупых личинок смотреть онлайн уроки, если их и в классе тяжело заставить слушать учителя. Учиться не из-под палки, когда тебя не контролируют, как в оффлайне, могут 5-10% детей. Что делать с остальными?

Будут работать в доставке продуктов и товаров как вырастут
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Единственное, что я пока не осознаю, как оно будет — это образование, особенно школьное. Как заставить этих глупых личинок смотреть онлайн уроки, если их и в классе тяжело заставить слушать учителя. Учиться не из-под палки, когда тебя не контролируют, как в оффлайне, могут 5-10% детей. Что делать с остальными?

Спеціальний ошийник одіваєш, типу як для собаки, якщо не дивиться на екран, то б'є єлектрічеством.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.
PAL

Спеціальний ошийник одіваєш, типу як для собаки, якщо не дивиться на екран, то б'є єлектрічеством.

навіщо ці полумєри?
ось, гарантований засіб!
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Спеціальний ошийник одіваєш, типу як для собаки, якщо не дивиться на екран, то б'є єлектрічеством.
Він може дивитися на екран але все рівно бути тупим та не розуміти про що мова йде.
Скоріше навчання стане «елітарним» заняттям, а більшість буде рахувати «на пальцях» як й 150 років тому назад.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Світ давно швидко рухався до кризи.
Нові технології і т.п. потребують значних змін в організації і виродництва і збуту.
Все зараз зміниться і світ знову піде вперед, але він буде зовсім іншим.


   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Ничего ужасного не будет,Контролируемо снимут долговую нагрузку(кого то дефолтнут ,кому-то напечатают)и пойдёт  все по старому
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Будут работать в доставке продуктов и товаров как вырастут
(tu)
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Все старики пишут про жопу и апокалиптичные сценарии. Молодеж полна оптимизма и срать хотела на завывания старых пердунов как все плохо.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.
nik

Але тре буде змінювати усю податкову систему та розподіл матеріальних благ.


наконец то тебя трутня возьмут за жопу  :laugh:
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Нехай щастить, сидіти вдома споживати інтернет
   
Re: Про COVID-19 дві новини.
nik

Не тупи и не хами - изложена позиция National geographic.

 :lol:  :facepalm:

   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Периферийный хвилософ начитался интернетов, обобщил, размешал слегонца алкоголем в остатках мозгов и выдал на гора кучку говна. Иди во дворах агитируй, знавец нечистой силы.
==============================
Та йди нах....й! Довбане чмо! Тупий козел. :fuck:
   
Re: Про COVID-19 дві новини.
nik

==============================
Та йди нах....й! Довбане чмо! Тупий козел. :fuck:

круто ты его размазал  :gigi:

волька ты надышался?
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

наконец то тебя трутня возьмут за жопу  :laugh:
-----------------------------------
Та це ти трутень.Я то працюю,а тебе, говносракому роботи не буде.Вішайся. Я багато що пережив. Бачив все і до всього готовий. А ти? Ти ж тупе як дверь от параши кацапской во дворе... B-)
   
Re: Про COVID-19 дві новини.
nik

-----------------------------------
Та це ти трутень.Я то працюю,а тебе, говносракому роботи не буде.Вішайся. Я багато що пережив. Бачив все і до всього готовий. А ти? Ти ж тупе як дверь от параши кацапской во дворе... B-)
шо ти там пережив, трутень?  :laugh:

брехун і крадун
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

==============================
Та йди нах....й! Довбане чмо! Тупий козел. :fuck:
Очевидные следы деменции в твоих словах, Волька, наблюдаю я. Время неумолимо. Увы, не далёк тот час, когда и я буду идти по этой же дорожке по твоим стопам. Так же беззубо буду матюкаться в ответ. Буду нести такую же забобонную ахинею. Одна надежда, что хватит ума не проявлять свою мыслительную импотенцию публично. А твой фонтан иссяк, алхимик. Прими с достоинством. Чтоб не ходить с йебалом, перемазанным говном.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Ты хде, алхимик? Народ уже в паре веток ищет истериков и всепропальщиков.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

"МИ НЕ ЗНАЄМО НІЧОГО"

Не пройло і 2,5 тисяч років і людина дійшла до рівня Сократа.

Ну..., майже дійшла.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Ковідгейт - шанс для національних економік. Не проіпать би.
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Ты хде, алхимик? Народ уже в паре веток ищет истериков и всепропальщиков.

Якщо відкинути "погана новина"/ "гарна новина", то в принципі лише одне уточнення: 15-20 років. Якщо це експеримент на предмет, як відреагують і згортаємось, то це одне. Якщо це всерйоз і надовго, то не бачу чогось там панікьорского. В таких ситуаціях світ позбавляється неппрактичного. А серед сучасної молоді її валом: дизайн, стиль життя, імідж, реп... Як це не визначай, але людство в таких випадках завжди відмовляється від "красоти".
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Світ давно швидко рухався до кризи.
Нові технології і т.п. потребують значних змін в організації і виродництва і збуту.
Все зараз зміниться і світ знову піде вперед, але він буде зовсім іншим.

куди подінуться мільярди людей які не продукують і є балластним споживачем на екосистемі?
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

МИ НЕ ЗНАЄМО НІЧОГО!

зате ми знаємо, що ця вся істерія з карантином була не потрібна
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

посилання на дубинського -  :bueee:

пророкування смерті ЄС - два  :bueee:
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

зате ми знаємо, що ця вся істерія з карантином була не потрібна

Ну, про істерію - це вже до Платона.
Печера. Тіні на стінці...
   
Re: Про COVID-19 дві новини.

Шановні фупчики, а чи чули ви разом зі словом  "коронавірус" слово "адренохром"? І про які "масштабні арешти йдуть по всьому світу" казав Трамп у виступі 06.04.2020 присвяченому коронавірусу?
   
Re: Про COVID-19 дві новини. Нове

На дискавери science сейчас фильм. Написано "премьера".

"Pandemic: COVID-19"

Останнє редагування: 19 квітня 2020 21:48:41 від alex_kiev
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія