Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Два раза укололся Пфайзером.Никаких симптомов
скорей всего прокисший был
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

https://twitter.com/view/status/1416797410899095556

а клован с китайцами начал заигрывать. :X
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Не знаю.Хоча обідві вважають гарними. Не голімий индуський Ковишилд чи ЧайнаВакс.  Ті взагалі не діють.
на алкоголіків ніяка вакцина не діє.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

джонсон и джонсон один укол..

Так, J & J - один укол.

Кілька днів тому 500 000 доз J & J отримала Молдова:

   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Модерна годится для путешествий, как и пфайзер, в смысле признания сертификата в европе?
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Модерна годится для путешествий, как и пфайзер, в смысле признания сертификата в европе?

Какие вакцины согласованы в ЕС?

Сейчас регулятор ЕС одобрил только четыре вакцины от COVID-19, разработанные компаниями Moderna, AstraZeneca, Pfizer/BioNTech и Johnson & Johnson. В то же время отдельные страны ЕС могут признавать вакцинацию препаратами, которые еще не получили разрешение в Европе.

Система сертификатов вакцинации в ЕС поэтапно была запущена с начала июня.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Буду вдячний за пораду .


Якщо чесно, то різниці ніякої не побачиш.Яка із них доступна, ту і можеш колоти.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Якщо чесно, то різниці ніякої не побачиш.Яка із них доступна, ту і можеш колоти.

Завтра колюсь Moderna. Хоча до того наголошував (не приховую цього), що буду вакцинуватись лише Phizer. Але впевнився, що різниці немає, отже погодився на Moderna.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

вколовся китайскою.
поки-що живий)
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Шановний ТС! Невже ти серьйозно?
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Після першої  Модерни у мене другий день невеличка температура, вчора було до 38, сьогодні 37,5. Почало боліти місце уколу, але, так би мовити, делікатно - немов після синця чи удару в плече. Вчора рука не боліла взагалі і я навіть не одразу знайшла місце укола.

У чоловіка температура ще менша, теж трохи болить плече, поїхав на роботу. У знайомих, які вакцинувалися з нами, приблизно така ж картина, у кого - більша, у кого - менша, але хоч маленька реакція на вакцину була. Але поки все дуже терпимо, майже без дискомфорту.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Після першої  Модерни у мене другий день невеличка температура, вчора було до 38, сьогодні 37,5. Почало боліти місце уколу, але, так би мовити, делікатно - немов після синця чи удару в плече. Вчора рука не боліла взагалі і я навіть не одразу знайшла місце укола.

У чоловіка температура ще менша, теж трохи болить плече, поїхав на роботу. У знайомих, які вакцинувалися з нами, приблизно така ж картина, у кого - більша, у кого - менша, але хоч маленька реакція на вакцину була. Але поки все дуже терпимо, майже без дискомфорту.

в 11 укололи Модерною перший раз, навіть цятки не видно , місце уколу не болить.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Так шо педдроти, і американськими вакцинами вкололись, і асфальт свіжий. А ви істерили.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

в 11 укололи Модерною перший раз, навіть цятки не видно , місце уколу не болить.

Заждіть до вечора, у нас теж так було спочатку - теж шукали місце уколу. Температура піднялася пізніше, і рука почала боліти на наступний ень. Але все в межах норми.

До речі, я так зрозуміла, колять інсуліновими шприцями, тож укол практично безболісний.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Так шо педдроти, і американськими вакцинами вкололись, і асфальт свіжий. А ви істерили.
але не завдяки зельмінтам, прихильники певної політсили. а програмі КОВАКС, що є ганьбою для поважаючих себе країн.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

але не завдяки зельмінтам, прихильники певної політсили. а програмі КОВАКС, що є ганьбою для поважаючих себе країн.

+1000.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

але не завдяки зельмінтам, прихильники певної політсили. а програмі КОВАКС, що є ганьбою для поважаючих себе країн.
в поважаючій себе країні ваш кумир вже б чалився на зоні.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

в поважаючій себе країні ваш кумир вже б чалився на зоні.
джаст вейт, невідомо чим він ще закінче. а зараз уявляю як в компанії з "аристократами" перемігуються: "а молодці ми, і баблішко ковідфонду розпиляли, і вакцини нахаляву дістали. бєз лаха і жизнь плаха Ваван, ги-ги.."
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?
Agh

джаст вейт, невідомо чим він ще закінче. а зараз уявляю як в компанії з "аристократами" перемігуються: "а молодці ми, і баблішко ковідфонду розпиляли, і вакцини нахаляву дістали. бєз лаха і жизнь плаха Ваван, ги-ги.."
То Ваван, ваш кумір?  ;o
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Не знаю.Хоча обідві вважають гарними. Не голімий индуський Ковишилд чи ЧайнаВакс.  Ті взагалі не діють.
:sad:
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Есть только один момент. Так как Модерна по ходу единоразовая акция, то кто его знает - зарезервируют ли вторую всем, кто получит первую дозу Модерны? Как-то не особо хотелось бы мешать таки разные.
Интересно есть какие-то гарантии или фиг там?
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Есть только один момент. Так как Модерна по ходу единоразовая акция, то кто его знает - зарезервируют ли вторую всем, кто получит первую дозу Модерны? Как-то не особо хотелось бы мешать таки разные.
Интересно есть какие-то гарантии или фиг там?

Так, коли розраховують кількість щеплень, то лікарі  розуміють, що вакцинуватися буде треба два рази. Тож кількість завезених вакцин, в принципі, треба ділити на два. Саме тому на підприємствах, які подають заявки на вакцинацію  своїх співробітників, міністерство Охорони Здоров'я вже замінює Файзер на Модерну. Бо Файзером ще буде треба проколоти через три тижні тих, кого вже вакцинували у цьому місяці.  Теж саме і по Модерні.

Саме тому, я вже писала, Міністерство Охорони здоров'я почало рекомендувати підприємствам вакцинуватися вже китайською вакциною, якої в Україні достатньо. Тож робіть висновки.

Бо Файзер і Модерна - то була благодійність Україні від США, як для країн третього світу.

Останнє редагування: 21 липня 2021 23:43:21 від шуша
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Мене дивує і лякає ось це...
На прохання виробника в Україні дозволили після розмороження зберігати нерозведену вакцину Comirnaty компанії Pfizer за температури від +2°C до +8°C протягом місяця, замість 5 днів.

Джерело: пресслужба МОЗ

Деталі: У травні компанія Pfizer звернулася до органів охорони здоров’я різних країн з проханням послабити вимоги до холодового ланцюга своєї антиковідної вакцини.

Зокрема, виробник просив дозволити зберігати після розмороження нерозведений препарат за температури від +2°C до +8°C протягом місяця, замість 5 днів.

 8-:
То було -70, а тепер +8 ??? Що змінилося в вакцині ?
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Мене дивує і лякає ось це...

То було -70, а тепер +8 ??? Що змінилося в вакцині ?
нічого.

змінилися дослідження за рахунок часу. вони встановили, що вакціна стабильна і не втрачає властивостей і при менших температурах.
там цілий температурний ланцюг було дослідженно. Усі ці нові норми підтвердило американська FDA

-72С  зберігання до 6 місяців, потім -25С зберігання 2 місяця, потім +2+8С -зберігання 30 діб, при +30 до 2 годин  вже розведена )))
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

нічого.

змінилися дослідження за рахунок часу. вони встановили, що вакціна стабильна і не втрачає властивостей і при менших температурах.
там цілий температурний ланцюг було дослідженно. Усі ці нові норми підтвердило американська FDA

-72С  зберігання до 6 місяців, потім -25С зберігання 2 місяця, потім +2+8С -зберігання 30 діб, при +30 до 2 годин  вже розведена )))

Саме тому вони збирають певну кількість бажаючих вакцинуватися, перш ніж відкривають свіжий флакон.

Так само було і у нас. Ми чекали хвилин сорок, бо була обідня перерва, поки назбирається рівно десять людей - саме та кількість, на яку розрахован один флакон Модерни.

Пи. Си. Флакон відкрили при мені, бо я була перша в черзі.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Так, коли розраховують кількість щеплень, то лікарі  розуміють, що вакцинуватися буде треба два рази. Тож кількість завезених вакцин, в принципі, треба ділити на два. Саме тому на підприємствах, які подають заявки на вакцинацію  своїх співробітників, міністерство Охорони Здоров'я вже замінює Файзер на Модерну. Бо Файзером ще буде треба проколоти через три тижні тих, кого вже вакцинували у цьому місяці.  Теж саме і по Модерні.

Саме тому, я вже писала, Міністерство Охорони здоров'я почало рекомендувати підприємствам вакцинуватися вже китайською вакциною, якої в Україні достатньо. Тож робіть виводи.

Бо Файзер і Модерна - то була благодійність Україні від США, як для країн третього світу.

Ясно понятно. Большое спасибо за пояснения. Так-же на предприятии зарегистрирован на пятницу. Но в последний момент заменили Pfizer на Moderna - вот был в раздумиях, тем более болел COVID меньше 3 месяцев назад. Наверное тогда уколюсь чтоль..
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Ясно понятно. Большое спасибо за пояснения. Так-же на предприятии зарегистрирован на пятницу. Но в последний момент заменили Pfizer на Moderna - вот был в раздумиях, тем более болел COVID меньше 3 месяцев назад. Наверное тогда уколюсь чтоль..

Так, краще не зволікати. Бо пізніше можуть запропонувати взагалі китайську.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

я думаю, в нас друга доза замість пфайзера теж модерною буде.

здається, пфайзер закінчився тотально. ))
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Так шо педдроти, і американськими вакцинами вкололись, і асфальт свіжий. А ви істерили.

Тада, свіжий - вже розповзяється  :laugh:
Спасібо зесрані: кисневі концентратори більше не потрібні ! а їх і не було - ахахаха ! Шутка за 100.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

я думаю, в нас друга доза замість пфайзера теж модерною буде.

здається, пфайзер закінчився тотально. ))

Валом в Миргороді. з відучора щеплять.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Валом в Миргороді. з відучора щеплять.

То, Бякуся, квота на ваш регіон. Писали, в Чернігів з Києва їздили на Файзер, бо в Києві ще не було, а там було валом, не дуже люди й шли.

Останнє редагування: 22 липня 2021 00:01:14 від шуша
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Читал, после модерны и пфайзер есть вопросы к спермограмме!
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Читал, после модерны и пфайзер есть вопросы к спермограмме!

А коли зможут 5 Джі роздавати?

Ця мулька вже давно гуляє інтернетом - щеплення потрібні Світовому Уряду, щоб скоротити народжуваність у манюпаса, поки не залишиться золотий мільярд.
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Читал, после модерны и пфайзер есть вопросы к спермограмме!

Это те же, что пишут, что зато от Спутника все зашибись? Узнаю))
https://economictimes.indiatimes.com/industry/healthcare/biotech/pharmaceuticals/pfizer-moderna-covid-19-vaccines-dont-lower-sperm-count-study-says/articleshow/83636866.cms?from=mdr
   
Re: Що краще ? Пфайзер чи Модерна ?

Сьогодні на роботі вколюсь Модерною (був Файзер та раптово переінакшили)
Дружина вчора записалась на понеділок теж на Модерну але вже в одному з центрів щеплень у Києві
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія