Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украинцы утверждают что олигархат и политэлита это воры, лжецы и аморальные личности.. ок, проверим

Ну шо ты мелешь????? Какая "рыночная цена", если покупатель физически не способен ее заплатить? Может сначала должны быть "рыночные зарплаты", а не миска баланды, которой расплачиваются наши олигархи, огородив страну от внешних игроков?

У кияші то ціна на комуналку на швейцарській біржі...
   
Німцям впарили, геноцид - то їхня майже головна цінність за декілька років...

нет- немцам впарали социализ м геноцид стал его следствием.

украинцам впарлили тоже социализм .. олигархат стал его следствием.

следствия бывают разыне как побочка от лекарств зависит от индивидуальных характеристик организма.
   
нет- немцам впарали социализ м геноцид стал его следствием.

украинцам впарлили тоже социализм .. олигархат стал его следствием.

следствия бывают разыне как побочка от лекарств зависит от индивидуальных характеристик организма.

О, то таки ж впарили!  :facepalm:
От і я ж про те.
Ті, хто має ресурси, впарює, а стадо радісно потім хрюкає...
   
Абсолютно згоден. Але ж топік-стартер в своїх постах весь час стверджує, що саме овеча отара винна в тому, що з'являються вовки. Хоча вся історія людства показує, що наявність і відношення вовків і овець в будь який-час в будь-якій країні практично стала величина.
Овеча отара все ж є постачальником матеріалу, з якого дозрівають вовки. Щоправда, вовки-неофіти тут же забувають про своє овече походження.
З другим твердженням не можу погодитись.
   
Ті, хто має ресурси, впарює, а стадо радісно потім хрюкає...

неще раз возвращаю к первоначальному тезису - нельзя людям впарить что-то не соответвующее их ценностям

веганы не ходят в шашлычные а мясоеды в вегансие рестораны.

   
неще раз возвращаю к первоначальному тезису - нельзя людям впарить что-то не соответвующее их ценностям

веганы не ходят в шашлычные а мясоеды в вегансие рестораны.

От якраз ті "цінності" і впарюють...
Можуть навіть впарювати різним групам різні "цінності" - це принцип "розділяй і володарюй"
   
Знаєте за що требе піздити українських олігархів ?

Що ці довбодятли не хочуть будувати свою державу....

Бо якщо ти еліта, то будуй державу, а якщо нє, то пи3дуй наxуй. :D
Категорично плюсую.
   
Це стадо, яким керує пастух.
Чудове визнання - але це визнання того що суспільство, саме таке яке воно є, робить в демократичних умовах саме  той вибір який бажає - саме  тому що воно таким є.. І тому Ваше "професійно обробили і не залишили вибору" та ще й у прив'язці до Гіммлера, який на початку 30 був рядовим депутатом, якого відносно мало хто знав в країні - я не розумію. Можливо Ви помилилися в призвіщах, і мали на увазі Гебельса та його пропагандистську машину, то і тут скажу - це вибір суспільства кого саме слухати Гебельса чи Тельмана і чию газету читати. Ще раз, наскільки я знаю - це офіційна історія Німеччини, в якій немає ніяких рептілоїдів які спотворили вибір суспільства..
   
От якраз ті "цінності" і впарюють...
Можуть навіть впарювати різним групам різні "цінності" - це принцип "розділяй і володарюй"


вот вы опять неуважаете народ.

я уверен что ценности народа нельзя изменить ..они лабильны, но только через измнение поколений и существенных активных усилиях.

т.е. я уверен в природной человеческой принципиальности .... а вы нет )))
   
Чудове визнання - але це визнання того що суспільство, саме таке яке воно є, робить в демократичних умовах саме  той вибір який бажає - саме  тому що воно таким є.. І тому Ваше "професійно обробили і не залишили вибору" та ще й у прив'язці до Гіммлера, який на початку 30 був рядовим депутатом, якого відносно мало хто знав в країні - я не розумію. Можливо Ви помилилися в призвіщах, і мали на увазі Гебельса та його пропагандистську машину, то і тут скажу - це вибір суспільства кого саме слухати Гебельса чи Тельмана і чию газету читати. Ще раз - це офіційна історія Німеччини, в якій немає ніяких рептілоїдів які спотворили вибір суспільства..

Угу...
У стада дуже великий вибір: щипати траву на пасовищі, або померти з голоду...
Демократія і вибір в світі немов би росте, але ще 40 років тому купити те ж власне житло в розвинутих країнаїх було простіше, ніж сьогодні.
   
Угу чи не угу - я так не зрозумів Вашої думки - хто саме в 33 лишив німців вибору і в чому Гіммлер був майстром тоді..
   
вот вы опять неуважаете народ.

я уверен что ценности народа нельзя изменить ..они лабильны, но только через измнение поколений и существенных активных усилиях.

т.е. я уверен в природной человеческой принципиальности .... а вы нет )))

Я поважаю, але це об'єктивна реальність.
Як тільки зовнішні умови міняються, одні "цінності" дуже швидко заміщуються іншими.
А стабільні лише інстинкти самозбереження, продовження роду і т.п.
Є жорстокий приклад голодомору, коли "цінності" за сезон зникли у мільйонів...
   
Є жорстокий приклад голодомору, коли "цінності" за сезон зникли у мільйонів...

это не ценности исчезли а носители ценностей
   
Угу чи не угу - я так не зрозумів Вашої думки - хто саме в 33 лишив німців вибору і в чому Гіммлер був майстром тоді..

То в 32му вже були газові камери?
   
Тезіс - "німців в 33 лишили вибору" і тому обрали Гітлера (як я зрозумів думку, бо саме про переломні 32-33 роки мова йшла у ТС - коли німці цілком демократично обирали собі владу)
Уточнюче питання - "хто саме?"
Відповідь - "Гіммлер був майстер"
Уточнюче питання - "хто саме лишив і в чому майстер? не зрозуміло".
Відповідь - "То в 32му вже були газові камери?"  :S  :S  :S


Останнє редагування: 3 грудня 2021 17:54:35 від Sagin
   
Тезіс - "німців в 33 лишили вибору" і тому обрали Гітлера (як я зрозумів думку, бо саме про переломні 32-33 роки мова йшла у ТС - коли німці цілком демократично обирали собі владу)
Уточнюче питання - "хто саме?"
Відповідь - "Гіммлер був майстер"
Уточнюче питання - "хто саме лишив і в чому майстер? не зрозуміло".
Відповідь - "То в 32му вже були газові камери?"  :S  :S  :S

мова йшла про "цінності" і як газові камери стали цінностями німців за такий короткий термін...
   
мова йшла про "цінності" і як газові камери стали цінностями німців за такий короткий термін...
Стали внаслідок їх вибору жеж. Вибору, якого позбавив майстер Гіммлер. B-)
   

мова йшла про "цінності" і

Коли саме  німці голосували за цінності, а не за владу яка ті цінності потім насаджала?  :S
Перед тим як проголосувати, їх професійно обробили і не залишили вибору.
   
Стали внаслідок їх вибору жеж. Вибору, якого позбавив майстер Гіммлер. B-)

Тобто ти теж погоджуєтесь, що газові камери німці придумали на "жеківських" зборах і за сімейними вечерями?
   
Тобто ти теж погоджуєтесь, що газові камери німці придумали на "жеківських" зборах і за сімейними вечерями?
Газові камери придумала влада, котру німці вибрали на вільних виборах, отже влада ця - їх плоть од плоті. Вибрали те, до чого "лежала душа" суспільства.
А висновки твої з чужих слів - ну дуже неакуратно перекручені.
   
Газові камери придумала влада, котру німці вибрали на вільних виборах, отже влада ця - їх плоть од плоті. Вибрали те, до чого "лежала душа" суспільства.

угу...
А потім різко через декілька років душа половини німців зажадала будувати капіталізм, а інщої половини будувати сіцілізм.
   
угу...
А потім різко через декілька років душа половини німців зажадала будувати капіталізм, а інщої половини будувати сіцілізм.
У половини - так і є. Отримали писди і спохопились.
Інша половина отримала писди і внаслідок - владу, яку їм насадили московські сталіністи.
   
У половини - так і є. Отримали писди і спохопились.
Інша половина отримала писди і внаслідок - владу, яку їм насадили московські сталіністи.

Ось тобі той же кияша з іншой теми:

"правовое стойло" создали эти самые аристократы и прочие буржуа.

не народ их туда загянял,- а они туда народ.

І тут я з ним погоджуюсь.
Схоже в нього роздвоєння особистості.
Вже зарікася з ним сперечатись. Ну і ви практично погодились, що різноманітні пендалі різко міняють і "цінності" і вибір...
   
Знаєте за що требе піздити українських олігархів ?

Що ці довбодятли не хочуть будувати свою державу....

Бо якщо ти еліта, то будуй державу, а якщо нє, то пи3дуй наxуй. :D
Десь так.
У олігархів є ресурс виховувати і випестовувати манюпаса і владу в потрібному векторі, щоб нарід і влада мудрішали, розумнішали і розбудовували свою країну. Але олігархи грошей заносили пасіпакам, щоб по факту ще більше видоїти з країни, а нарід через власні змі, якомога сильніше дебілізувати. І це в них виходило не погано, тактично вони були у виграші, і залишаються зі своїми активами досі, але стратегічно країна дуже повільно розвивається, ми втратили багато часу. І не треба розповідати, що благородний дон Ахметов насправді  виділяв гроші на умовну євроінтеграцію, а його посіпаки обманювали і спонсорували сепарів без його відома.
Ахметов, до речі, не дурний він може однією рукою виділяти копійчину на гарну справу, публічно, а не публічно мільярди на сепарів.
   
если все так просто - вбейте этому стаду что-то не соответсвующее их ценностям.

например рыночную цену на коммуналку.
вот когда у вас получится - тогда поверю )))))))))))))

Пчелы против меда, социалка и тарифы это главный конек партии регионов, главный спонсор которой Ахметов. Даже когда были при власти лили в уши глупым людям про плохую власть и что партия регионов прийдет, снизит тарифы, повысит пенсии и вот это все. Было бы желание провести разъяснительную работу на счет рыночной экономики, все бы сработало, ну может нужно было не год как в Польше, потратить, а 5 лет на это, вот только на олигархических каналах никто этим не занимается, а наоборот, продолжают играть с манюпасом в популизм. Повестка вся та же, вы же не глупый человек, не можете отрицать очевидного.
   
главный конек партии регионов
Я конечно извиняюсь, но хоть одну партию, которая имеет какие то шансы попасть в ВР,  назовете - у которой это не главный конек? "Газ по себестоимости", "Я снижу цены в 4раза", " трубу народу", "учителю по $4000“ - это не потому что народ в подавляющем большинстве хочет волшебника который все это ему принесёт на блюдечке с голубой каемочкой ?  :)
   
Я конечно извиняюсь, но хоть одну партию, которая имеет какие то шансы попасть в ВР,  назовете - у которой это не главный конек? "Газ по себестоимости", "Я снижу цены в 4раза", " трубу народу", "учителю по $4000“ - это не потому что народ в подавляющем большинстве хочет волшебника который все это ему принесёт на блюдечке с голубой каемочкой ?  :)

Таких партий почти нет, все олигархические партии популисткие по своей сути и о чем это нам говорит? Что эта повестка навязана как раз олигархами. Я не понимаю о чем тут Киевлянин вообще распинается.
   
люди різні: дурні - розумні, нечесні - чесні, і т.д.
Зе відбирав собі подібних.
то це автор гілки не про українців а про моральний образ чинного


 (tu)  :-B
   
Что эта повестка навязана как раз олигархами
А в чем профит олигархов от навязывания такой повестки?Если Вы или я, допустим,  владелец газовой скважины или угольного блока - что нам выгодней: продавать газ/электричество по себестоимости(чего требуют все популисты, подразумевая под себестоимостью каждый свое) или по рыночной цене?
   
А в чем профит олигархов от навязывания такой повестки?Если Вы или я, допустим,  владелец газовой скважины или угольного блока - что выгодней: продавать газ/электричество по себестоимости(что требуют все популисты) или по рыночной цене?

В чем профит обманывать ребенка? Манипуляция банальная, наобещают с 3 короба, пройдут снова во власть, дадут для виду субсидию, а свое потом из бюджета возьмут, получив какие-то преференции или льготы. Украл, выпил...

Останнє редагування: 3 грудня 2021 20:27:00 від Amid
   
или по рыночной цене?
О какой "рыночной цене" идет речь? В Роттердаме" Сплавить все, что добыли, вырастили, украли за бугор, и оставить страну с голой жопой? Без сомнения профит в этом имеется.
Вот для этого и существует государство.
Недра - собственность народная, и продавать государство заставить имеет полное право с минимальной маржей.
   
В чем профит обманывать ребенка? Манипуляция банальная, наобещают с 3 короба, пройдут снова во власть, дадут для виду субсидию, а свое потом из бюджета возьмут, получив какие-то преференции или льготы. Украл, выпил...
Мне кажется у Вас искривленная в пространстве  причинно следственная связь. К сожалению, как Вы сами сказали  у нас практически нет партий не популистических, но это не потому что олигархи формируют такое поле, а потому что наше общество находится на таком этапе развития - тут ТС недалек от истины, а олигархи этим пользуются.
Зачем далеко ходить - попробуйте на ФУПе высказать мысль что популизм убивает энергетику, что снижение цены на электроэнергию не принесёт пользы этой стране, да просто, вон как видно, упомяни "рыночные цены"  тебя и тут же заклеймят как ахметовца, рошеновца, лахтинца и пр. и пр. Вы думаете это потому что Ахметов энд Компани формируют такую повестку дня?:)
   
ыло бы желание провести разъяснительную работу на счет рыночной экономики, все бы сработало


озимое поколение

помните??

и как- сработало??  :lol:
   
эта повестка навязана как раз олигархами. Я не понимаю о чем тут Киевлянин вообще распинается.


о том что олигархи и другие альтернативы предлагаи но выжили в этом общесте только предложения халявы

куда делатсь ПРП??

растворилась в социал-популизме БЮТ потому что за реализм НЕ ГОЛОСОВАЛИ!!!

   
Так что вас заставляет и далее думать что в ваших бедах виноваты ахметовы-порошенки если на самом деле они более умны чем среднестатистическо е большинство считающее их действия глупыми .. более честны чем среднестатистическо е большинство считающее их лживыми… более рациональны к использованию денег чем среднестатистическо е большинство считающее их жадными
Що в тій голові робиться! В чому їх чесність проявляється? Мовчу про переважно про їх досить кримінальне минуле з вбивствами
   
В чому їх чесність проявляється?

в соблюдении законов например .. в большей мере чем среднестатистически й украинец.
   
в соблюдении законов например ..
Олігарх не може порушити закони апріорі. Він їх для себе створює. Вчить матчастину  :D
   
От якраз ті "цінності" і впарюють...
Можуть навіть впарювати різним групам різні "цінності" - це принцип "розділяй і володарюй"

Это главное правило.На примере рашки это хорошо видно.Правые воюют с кавказцами и либералами,веруны воюют с атеистами,сталинисты с антисталинистами итд Разжигается ненависть одних групп против других и фокус внимания смещается с повседневных проблем:цены,зарплаты,коррупция,медицина итд на ничего не значащие разборки.То же самое делается и у нас:язык,Бандера,совок итд.Все эти вещи второстепенные,но для многих политсил являются основным локомотивом для прохода в раду.Если отбросить всю эту шелуху,то у бошьшинства партий программы будут практически идентичыми
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія