Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В цих умовах хитати країну можуть виключно гниди хуйла.

:lol:  :lol:  :lol:
А у 2019 "впевненість" була?
Зелена гнида дозволяла на щось розраховувати?
Ні, блядскі   "державники" - хуже не будет  и  хоть поржом!  :gigi:


А у 2019 що були якісь неконституційні нюанси по зміні влади? Мова ж не про законну зміну влади шляхом виборів.Бубочка 99% всьо. Ще 2 роки таких шоу і навіть до самих скажімо так не високоінтелектуальн их його прихильників закрадеться думка що шото не то) . Тема ж про інше,хитати бубочку вже дехто хоче.
   
Людас мог бы написать очень просто : извините,ребята, ну ошибся я в 19- м году,ну с кем не бывает.Вместо этого он бьётся в конвульсиях и продолжает защищать персонажа,который при настоящей зарубе свалит из страны или подпишет акт о капитуляции. Тут хоть шатай,хоть не шатай результат очевиден.
   
В цих умовах хитати країну можуть виключно гниди  хуйла.
Це очевидно.
+++ :-B


Юлія Тимошенко
 — Вирує Майдан, уряд де-факто відправлений у відставку, коаліція розвалена, клани взяли владу і в ...







   
Від Людаса таке чути особливо ржачно
Зєлєбобіеі взагалі смішні, відчувається вплив  Кварталу  :weep:
   
:lol:  :lol:  :lol:
А у 2019 "впевненість" була?
Зелена гнида дозволяла на щось розраховувати?
Ні, блядскі   "державники" - хуже не будет  и  хоть поржом!  :gigi:

Навіть не боялись, що доведеться сміятись на кутні.
   
цікаво ЯКИМ?
хоча  б 3-4 для прикладу

Наприклад, курдам.
   
А у 2019 що були якісь неконституційні нюанси по зміні влади? Мова ж не про законну зміну влади шляхом виборів.Бубочка 99% всьо. Ще 2 роки таких шоу і навіть до самих скажімо так не високоінтелектуальн их його прихильників закрадеться думка що шото не то) . Тема ж про інше,хитати бубочку вже дехто хоче.

Бубочка сам дуже добре порається із своїм "хитанням".
   
Re: В цих умовах хитати країну можуть виключно гниди  хуйла.
a49

Взагалі то, ТС правий, що зараз не варто розхитувати країну.
Але.
Сам найвеличніший починає розхитувати, нє?
Інакше, на хіба на прес-конференції оголошувати про якийсь переворот?
Нехай цим займаються спецслужби. На хіба додавати напругу в державі і людей лякати?
Ця болван-істота свій спокій цінує вище за Україну (td)
   
Я правильно понимаю - в адрес Людаса какашки летят от ников, которые ждут или уверенны в победе петро?
Добить зелепука и вот они выборы и петро!!
А если не петро, если ахметов решит с медведчуком ( денег там немерено с кремлевской поддержкой - петро нищеброд просто) - ставим разумкова ( бойко премьер медведчук парламент к примеру)
конец войне, газ по сто, кредиты, торговля - есть с чем на выборы.
То тогда опять народ быдло, а вы тут с петро ирой г, поярковым, лешиком и луценки цвет нации?
Все правильно?
   
А в умовах Майдана 2013-2014  - кто хитав страну?

Тоді було по іншому - нормальні люди хитали кінчене чмо - януковича, що тобі не так...!?
   
Я правильно понимаю - в адрес Людаса какашки летят от ников, которые ждут или уверенны в победе петро?
Добить зелепука и вот они выборы и петро!!
А если не петро, если ахметов решит с медведчуком ( денег там немерено с кремлевской поддержкой - петро нищеброд просто) - ставим разумкова ( бойко премьер медведчук парламент к примеру)
конец войне, газ по сто, кредиты, торговля - есть с чем на выборы.
То тогда опять народ быдло, а вы тут с петро ирой г, поярковым, лешиком и луценки цвет нации?
Все правильно?

Все вірно.  Хто не за петра той зрадник і слуга москалів.   У них все чорно біло
   
Все вірно.  Хто не за петра той зрадник і слуга москалів.   У них все чорно біло
іпать, а зараз оця істерика поциєнтів — «ета другоє»?  :lol:
   
Це очевидно.


Гниди хуйла у 2019 році обрали президентом запропонованого гнидами хуйла зєзєнського  (td)
   
Скільки пафосу!
Навіть Дідусь своїй Юлецці так не підлизує.
Як жеж змінюються люди...

Ты ж первый начнёшь вижжать,если Украина посыпется ( на радость хуйло)
   
Гниди хуйла у 2019 році обрали президентом запропонованого гнидами хуйла зєзєнського  (td)

Ну надо же..В УКраине оказывается живёт 73 % гнид
   
Гниди хуйла у 2019 році обрали президентом запропонованого гнидами хуйла зєзєнського  (td)

А в 14 году это были не гниды, а великий свободолюбивый народ, который всему миру показал стремление к свободе к евро ценностям, даже ценой своей жизни.
Есть записи и видио и аудио и печатные тексты от самого петро ( а мы ему верим непоколебимо)
Кто же это мужественный народ за пять лет превратил в гнид?
А когда настанут выборы то гниды опять будут свободолюбимыми Украинцами?
   
Тоді було по іншому - нормальні люди хитали кінчене чмо - януковича, що тобі не так...!?

Влада зелених не менш кінчена влади регіонів.
   
Я правильно понимаю - в адрес Людаса какашки летят от ников, которые ждут или уверенны в победе петро?
Добить зелепука и вот они выборы и петро!!
А если не петро, если ахметов решит с медведчуком ( денег там немерено с кремлевской поддержкой - петро нищеброд просто) - ставим разумкова ( бойко премьер медведчук парламент к примеру)
конец войне, газ по сто, кредиты, торговля - есть с чем на выборы.
То тогда опять народ быдло, а вы тут с петро ирой г, поярковым, лешиком и луценки цвет нации?
Все правильно?

Свинные все равно скажут,что виноват ЗЕ
   
А в умовах Майдана 2013-2014  - кто хитав страну?

1. Адміністрація Обами-Байдена яка вирішила покарати Януковича за неслухняність (відмову підписувати Угоду з ЄС про Асоціацію, вкрай невигідну для України).
2. Українська опозиція, що прагнула влади та грошей за будь-яку ціну.
3.  Обмануті люди, які щиро повірили у казки про членство України в ЄС.
   
Re: В цих умовах хитати країну можуть виключно гниди  хуйла.

А в 14 году это были не гниды, а великий свободолюбивый народ...
В більшості то були перелякані гниди, які сподівались що "барига якось порішає без війни".
   
+++ :-B


Юлія Тимошенко
 — Вирує Майдан, уряд де-факто відправлений у відставку, коаліція розвалена, клани взяли владу і в ...


Показати зображення...

Показати зображення...
Показати зображення...

Показати зображення...
мокнули людаса мордой в говно [ua]
   
В більшості то були перелякані гниди, які сподівались що "барига якось порішає без війни".

А почему перед выборами перепуганные гниды становятся Великим Украинским Народом?
Или к примеру, к примеру..
петро выйдет на трибуну где нибудь на митинге и заявит - гниды, голосуйте за меня..
 я не прав?
 И еще..
Вступлю в партию ЕС и буду наблюдателем на форуме укр правды.. и как только кто нибудь ( типо патриот ) оскорбит Великий Украинский Народ, доложу в штаб!
 Будет не бан, а разяснительная работа в реале..

   
замечу 2 вещи
1. действительно, сейчас не время для протестов. как бы мне не хотелось выписать ЗЕ!компашке подсрачник - но кацапы ждут заварух у нас. для начала атаки
2. ЗЕ!компашка неслабо охYела от осознания п.1 - реально пошли по беспределу. у меня 2 версии: пытаются хапнуть побольше перед тем, как сдрыснуть или работают в связке с кацапами.

шо делать?
по-хорошему, надо бы их поменять.
НО! без заварух
а это сейчас маловероятно. ЗЕ! понимает, шо как только его оторвут от табуретки - он отправится на ПМЖ в Лукьяновку. со всей своей шоблой. а они туда ОЧЕНЬ не хотят.
   
замечу 2 вещи
1. действительно, сейчас не время для протестов. как бы мне не хотелось выписать ЗЕ!компашке подсрачник - но кацапы ждут заварух у нас. для начала атаки
2. ЗЕ!компашка неслабо охYела от осознания п.1 - реально пошли по беспределу. у меня 2 версии: пытаются хапнуть побольше перед тем, как сдрыснуть или работают в связке с кацапами.

шо делать?
по-хорошему, надо бы их поменять.
НО! без заварух
а это сейчас маловероятно. ЗЕ! понимает, шо как только его оторвут от табуретки - он отправится на ПМЖ в Лукьяновку. со всей своей шоблой. а они туда ОЧЕНЬ не хотят.
...
Неправильно..
После Зе будут рыги.. Не светит петро, даже до петро это дошло. Но он пригодится рыгам, в качесте жеской оппозиции для картинки западу...
Одна проблема - сам медведчук с рф, который потом всех этих  петро, беней, ахметовых сожрет .
Рыги в нерешительности
Потому и не туда и не сюда.. гавкают со своих тв как собаки сраные с посыпаками в  фф ютюбе и на фупе..
И все..
Зе сидит далее спокойно.
   
Зе сидит далее спокойно.

Янык тоже сидел спокойно.. а потом как сдрыснул  B-)
   
Наприклад, курдам.

крымские татары

цыгане - ромы

игил
   
(Гілку не читав)

Людас! X(  X(  X(

Толя (дивлячись в вікно). Папа, оно диви - самосвал.
Опанас (гладить синка по голові). Ото, синок, якби ти щас на доpогу вибіжав, де той самосвал, так би усє кишки у тєбя і шваpкнули.
Толя. Папа, оно диви - гоpи. Папа, а там наші билі?
Опанас (гладить Толю по голові). Билі, синок, оні кpугом билі.
Толя. Папа, а оні там стоялі насмєpть?
Опанас (пизdить Толю по голові). Замовч!!! Hе пизdи!!! Вже заїбав батька у доску!
   
Re: В цих умовах хитати країну можуть виключно гниди  хуйла.

Це очевидно.
  тебе вже оцінили і щоб не хитав відправили на канапу.
   
ходямимо, cьогодні в 16:49
замечу 2 вещи
1. действительно, сейчас не время для протестов. как бы мне не хотелось выписать ЗЕ!компашке подсрачник - но кацапы ждут заварух у нас. для начала атаки
2. ЗЕ!компашка неслабо охYела от осознания п.1 - реально пошли по беспределу. у меня 2 версии: пытаются хапнуть побольше перед тем, как сдрыснуть или работают в связке с кацапами.

шо делать?
по-хорошему, надо бы их поменять.
НО! без заварух
а это сейчас маловероятно. ЗЕ! понимает, шо как только его оторвут от табуретки - он отправится на ПМЖ в Лукьяновку. со всей своей шоблой. а они туда ОЧЕНЬ не хотят,


а кто сказал что его Зеленского оторвут от табуретки,,
 на ВЫБОРЫ  пойдем те,
 и у Петра  шансов 0 против ЗЕ,
 так какого Вы пену гоните :D


 жди те  2,5 года , и имейте терпение
   
Вот поэтому Разумкова и сняли.
   
Вот поэтому Разумкова и сняли.

Хитав?  :K
   
Я правильно понимаю - в адрес Людаса какашки летят от ников, которые ждут или уверенны в победе петро?
Добить зелепука и вот они выборы и петро!!
А если не петро, если ахметов решит с медведчуком ( денег там немерено с кремлевской поддержкой - петро нищеброд просто) - ставим разумкова ( бойко премьер медведчук парламент к примеру)
конец войне, газ по сто, кредиты, торговля - есть с чем на выборы.
То тогда опять народ быдло, а вы тут с петро ирой г, поярковым, лешиком и луценки цвет нации?
Все правильно?

так, правильно.

Я не буду голосувати ні за Медведчука ні за Разумкова ні за Бойка

А хто проголосує за цих персонажів - той бидло
   
А в 14 году это были не гниды, а великий свободолюбивый народ, который всему миру показал стремление к свободе к евро ценностям, даже ценой своей жизни.
Есть записи и видио и аудио и печатные тексты от самого петро ( а мы ему верим непоколебимо)
Кто же это мужественный народ за пять лет превратил в гнид?
А когда настанут выборы то гниды опять будут свободолюбимыми Украинцами?

73%-54%=19%
ну не весь народ а всього лиш 19% народу перетворилося на бидло від безтурботності, безпеки, росту рівня життя, "усталасті ат вайни", проблем з паркомісцями у дворах (бо за Петра кількість авто збільшилась в рази)

Ви звинувачуєте Петра в тому що він незаслужено похвалив бидло і назвав народом?! Ну це не найбільший гріх. Таке буває з ввічливими і культурними людьми
   
Re: В цих умовах хитати країну можуть виключно гниди  хуйла.

Ви звинувачуєте Петра в тому що він незаслужено похвалив бидло і назвав народом?! Ну це не найбільший гріх. Таке буває з ввічливими і культурними людьми
Саме так.
Це гріх і його і Ющенка.
З біомасою що заслуговує лише на держака від лопати в сраку, розмовляли і поводились як з громадянами.
Тобто буквально "метали бісєр перед свинями". Отвєтка не забарилась.
Тому я не бачу сенсу у простому "поверненні Петра" на хвилі чергового "зубажіння" нікчем.
Без справжньої зачистки України , це буде черговий прогиб під ватну масу з її "хотєлками" - тарифами, цінами, курсом
та іншою х-нею.
Україні потрібна справжня українська "встряска", коли кожному гордону вночі почне снитися Бузина.
   
73%-54%=19%
ну не весь народ а всього лиш 19% народу перетворилося на бидло від безтурботності, безпеки, росту рівня життя, "усталасті ат вайни", проблем з паркомісцями у дворах (бо за Петра кількість авто збільшилась в рази)

Ви звинувачуєте Петра в тому що він незаслужено похвалив бидло і назвав народом?! Ну це не найбільший гріх. Таке буває з ввічливими і культурними людьми

Не понятно..
Твои коллеги по цвет нации и все такое, постоянно давят на 73...
А теперь какие то жалкие 19……
Януковича кстати избирал кто? ( Которого потом одной левой лишь бы не чаечка, та и Андреич светоч агитировал за хозяйственника крепкого, петро в правительстве федоровича - они не быдло, не?)
И я совсем не удивлюсь когда петро и посыпаки ради спасения нации с ахметовым разумковым поделят влась и у вас тут же найдутся кандидаты на новое быдло и новые цифры..
Вообщем кратко - рядом с петро ты не быдло, даже если петро ( допустим) с .... ..... любая фамилия .. любой расклад..
А словесного поноса у вас на всех хватит
   
Не читав зовсім шо написано вище.Зелю ГЕТЬ однозначно.1 грудня починаємо акцію-зелю геть.Україну,народ України,захищають сини України.Зараз це велика сила.Народ довіряє ЗСУ.Зеля нічого не вирішує.Без нього військові знають що робити.Якщо буде потрібна допомога ЗСУ,народ допоможе.Ще раз наголошую-всю зелену шоблу ГЕТЬ.
   
Повторю ще раз - так, як хитає країну Зе, ніхто більше не зможе.

Одна його заява про путч вже гарно хитанула.
   
"Гниди хуйла" - це ті, хто привів зеленого наркомана до влади.
   
Я правильно понимаю - в адрес Людаса какашки летят от ников, которые ждут или уверенны в победе петро?
Добить зелепука и вот они выборы и петро!!
А если не петро, если ахметов решит с медведчуком ( денег там немерено с кремлевской поддержкой - петро нищеброд просто) - ставим разумкова ( бойко премьер медведчук парламент к примеру)
конец войне, газ по сто, кредиты, торговля - есть с чем на выборы.
То тогда опять народ быдло, а вы тут с петро ирой г, поярковым, лешиком и луценки цвет нации?
Все правильно?

Ну так вони вже собі й куздюмчики наготовили й платтячка - петро зустрічати. До баби не ходи.
Тіко одна біда - петро неізбіраємоє. Вобщє. Ніяк. Навіть під виття всієї поросявої когорти фісбуку й хвупу і при підтримці супу

А коє-хто й сєню тягнє . І вовє гойсман похудєвший оно бігає , такий кгасівий, хоч з нього партрет пиши "я і моя мамє в Винниці"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія