Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"На главной мировой конференции по климату готовятся обсудить, как остановить глобальное потепление.

Вав, як цікаво, ти такий розумний, а що ти ще знаєш про США і демократів?
Пролітав недалеко від америки, чи однокласник живе там? Звідки тобі все це відомо?

Ну як тобі сказати... Я знаю більше про америку ніж ти можеш собі уявити.
Я читав твітер, тобі ясно? Та CNN дивився. Ну ще є дещо але то дрібниці.

Процес урбанізації триває, тому триває процес змін в архаїчному відсталому суспільстві США, де досі >50% вірить що Сатана - реальний та впливає на їх життя.
   
:D

Там в сусідній гілці про Маска і Сандерса згадали і Безоса.
Тут на днях промелькнула цікава новина про Безоса,
але це більше підходить до теми глобального потепління,
тому це тут, а не там.

Борцун з глобальним потеплінням Безос, який приймав участь
у світовій кліматичній конференції у Глазго,
придбав маєток за 78 мільйонів доларів на острові Мауї, Гаваї.
І все б нічого, але цей маєток біля самого океану.

Борцун з потеплінням не бїться, що океан підніметься і
затопить нафік цю його хатину, ... ну, - коли весь лід на планеті розтопиться. :weep:

Показати зображення...
По посиланню там є багато фоток і більше інформації.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10182507/Jeff-Bezos-new-78million-Hawaii-estate-spans-fourteen-acres-dormant-lava-fields.html

Цікавий діагноз, але можу тебе запевнити: світогляд респів буде зруйнований та їх пам'ятатимуть як партії рабовласників Півдня США 19 сторіччя.
Ми це робимо.
   
їх пам'ятатимуть як партії рабовласників Півдня США 19 сторіччя.

 :D

Вірю, що знаєш багато про америку, далі можеш не продовжувати, все ясно.

   
:D

Вірю, що знаєш багато про америку, далі можеш не продовжувати, все ясно.

Питай що тебе цікавить  :)
Знаєш, до речі, як діяв McConnell у 2018?
   
Ми це робимо.

От ложной скромности вы не умрете.
   
Цікавий діагноз, але можу тебе запевнити: світогляд респів буде зруйнований та їх пам'ятатимуть як партії рабовласників Півдня США 19 сторіччя.
Ми це робимо.

Не спорьте на политическом форуме, а то вас назад в собаку превратят, Полиграф.
   
"Я дивився на карту виборів тому й так кажу." якщо ви дивитися карту виборів то ви бачили де живе ядрьоний демократичний електорат?
   
Принц Філіп (той, що нещодавно помер) дуже скептично ставився до всіх цих борців з глобальним потеплінням і вважав їх повними шахраями і придурками.
Він вийшов із правління WWF (World Wildlife Fund) і припинив фінансову підтримку фонду, коли той став витрачати гроші на боротьбу з глобальним потеплінням.
При цьому він активно боровся із забрудненням довкілля - пластиком, відходами, знищенням природи через видобування корисних копалин.
Він був палким прихильником теорії, яку пропагує австралійський геолог Ian Plimer, зокрема у книжках "The Climate Change Delusion", "Heaven and Earth, Global Warming: The Missing Science".
Плаймера за ці праці люто ненавидять прихильники теорії рукотворного глобального потепління.
   
 :D

Тут фупчеги літають на різні острови віддихати, ви дивіться там, - одним оком наблюдайте за океаном, а то раптом він різко підніметься і що тоді?

Дивітся як міністр з острівної країни Тувалу вже стоїть по коліна у воді і каже, що буде ще гірше.


Міністр закордонних справ Тувалу Саймон Кофе стоїть по коліна в морській воді,
щоб продемонструвати «реалії зміни клімату» та підвищення рівня моря.

«Ми тонемо, але й усі інші».

p.s.

В америці є така телекомпанія CNN, так вони точно так само знімали прямий репортаж з місця де пройшов ураган:




p.p.s.

Той чувак з Тувалу напевне читає фуп.  :gigi:





   
 :D

Кейт Браун демократка, губернаторка штату Орегон, борцунка з глобальним потеплінням:

   
А почему борцы с потеплением не скажут открыто и честно. Ребята , дофига народу. Давайте сокращаться. Если сократимся , то значительно уменьшим и мусор и влияние. Мальтус то был прав.
   
А почему борцы с потеплением не скажут открыто и честно. Ребята , дофига народу. Давайте сокращаться. Если сократимся , то значительно уменьшим и мусор и влияние. Мальтус то был прав.
Почему борцы с потеплением не скажут честно, ребята, климат по-барабану, просто давайте деньги.
Когда-то людей вообще не было, а климат изменялся, были потепления, были похолодания.
   
Почему борцы с потеплением не скажут честно, ребята, климат по-барабану, просто давайте деньги.
Когда-то людей вообще не было, а климат изменялся, были потепления, были похолодания.

мова не про те шо було, а про те шо буде
так ось, якщо людство швидко не прийме досить рішучих дій, то його (людства) таки дійсно вже не буде

   
:D

Кейт Браун демократка, губернаторка штату Орегон, борцунка з глобальним потеплінням:

Показати зображення...

 :D

   
мова не про те шо було, а про те шо буде
так ось, якщо людство швидко не прийме досить рішучих дій, то його (людства) таки дійсно вже не буде

як пліснява на каструлі може впливати на її нагрів на плиті або охолодження у холодильнику?  :lol:
Панове, ну скажіть нарешті вже чесно: "дайте ще грошей!"
Процеси зміни клімату занадто глобальні, щоб людство могло впливати на це (одночасний підрив ядерного боєзапасу усіх країн не враховуємо)
Я вже не один раз показував, що планета виходить з зони льодовикових періодів, потепління неминуче й воно відбудеться, щоб людство не робило
Ну, якщо доростемо до рівня "витягти у точку лагранжа між Землею та Сонцем здоровезне дзеркало, щоб прикрити планету" - тоді да, тоді можна регулювати клімат (залишається питання "а чи треба це робить")
   
мова не про те шо було, а про те шо буде
так ось, якщо людство швидко не прийме досить рішучих дій, то його (людства) таки дійсно вже не буде

игра на страхе. короновирус, климат...
события приходят и уходят а на страхе можно неплохо заработать.
   
вообще все это борение с климатом лечится очень просто. борцунов вынимают из их домов, машин и прочих благ цивилизации вместе с семьями детьми, и переселяют as is  куда нить в глушь в дикую природу.
на месяц например
а потом возвращают назад в комфорт, тех кто выжил.
сразу мозги станут на место.
   
Рашка уже по Арктике плавает, как по Волге. Ну реально теплеет же, только вот смогут ли люди даже в теории это остановить?

NATO сможет их остановить  :)
   
мова не про те шо було, а про те шо буде
так ось, якщо людство швидко не прийме досить рішучих дій, то його (людства) таки дійсно вже не буде
да, неважно что происходило на Земле миллионы миллионов лет, это неинтересно,
интересно что мы все скоро умрём, потому что станет тепло.
наука, о!
   
Показати зображення...

Нащо ти це лайно російське постиш?

Це ж ніякого відношення до клімату не має та ще й проти наших друзів - демократів США.
   
Ну реально теплеет же, только вот смогут ли люди даже в теории это остановить?
Вряд ли. Да никто и не собирается, что показал COP26.
К концу века по самым оптимистическим прикидкам +2.4..+2.7.
Ни о каких +1.5 речь уже по сути не идет. Это все пустая болтовня.
Частота стихийных бедствий будет нарастать. Засухи, наводнения, дольше голод,.. Вторая половина века пройдет в постоянных войнах за продукты питания, питьевую воду, территорию. Количество беженцев и переселенцев будет считаться миллионами. А трупы считать вообще никто не будет. Плюс вряд ли удасться избежать применения ЯО.
В общем, цивилизация, какой мы ее знаем, доживает последние десятилетия.
   
Вряд ли. Да никто и не собирается, что показал COP26.
К концу века по самым оптимистическим прикидкам +2.4..+2.7.
Ни о каких +1.5 речь уже по сути не идет. Это все пустая болтовня.
Частота стихийных бедствий будет нарастать. Засухи, наводнения, дольше голод,.. Вторая половина века пройдет в постоянных войнах за продукты питания, питьевую воду, территорию. Количество беженцев и переселенцев будет считаться миллионами. А трупы считать вообще никто не будет. Плюс вряд ли удасться избежать применения ЯО.
В общем, цивилизация, какой мы ее знаем, доживает последние десятилетия.

насколько мне не изменяет память, в 80х годах прошлого века прогнозировали, что запасов углеводородов в мире едва хватит на 50 лет. После чего наступит энергетический кризис и "пройдет в постоянных войнах за продукты питания, питьевую воду, территорию".
Данный прогноз корректировали каждые десять лет. И в 2020м запасов углеводородов все также "хватит не более чем на 50 лет"
Как я понимаю а там или ишак сдохнет или падишах, но денежки свои мы за исследование получили   :laugh:

Точно то же относится и к прогнозам по климату

Еще раз повторю, и буду повторять!
Человек - даже не плесень на поверхности планеты, он простейшее, которое паразитирует на этой плесени
Считать, что повседневная деятельность человека влияет на столь глобальные вещи, как климат планеты - это антропоцентризм!
Я реально задолбался уже тягать графики средней температуры на планете за последние 300 млн лет. Но нет, это не аргумент для апологетов "глобального потепления"! Их аргументы - графики в лучшем случае за пару сот лет! Вы прогноз погоды на следующий год не хотите составить? Я вам дам два показания температуры воздуха: в 07:35:49.365 утра 3го марта и в 07:35:59.827 3 марта. А вы мне составьте прогноз даже не на следующий год, а на ночь с 3го по 4е марта. Возьметесь?
   
насколько мне не изменяет память
Изменяет.
Вот что прогнозировали нормальные ученые в 80-ых:


Тогда, собственно, и нужно было начинать массово инвестировать в альтернативную энергетику, вместо того чтоб продолжать вливать триллионы в нефтегазовую отрасль.
А сейчас уже поздно. Неущийся на всех парах паравоз на раз-два уже не остановить.


   
Изменяет.
Вот что прогнозировали нормальные ученые в 80-ых:
https://www.youtube.com/watch?v=Wp-WiNXH6hI
Тогда, собственно, и нужно было начинать массово инвестировать в альтернативную энергетику, вместо того чтоб продолжать вливать триллионы в нефтегазовую отрасль.
А сейчас уже поздно. Неущийся на всех парах паравоз на раз-два уже не остановить.

еще раз повторяю
возьметесь составить прогноз на вечер 3го марта по отсчетам температуры между 07:35:49.365 утра 3го марта и 07:35:59.827 утра 3 марта?
Температура растет, между прочим, быстро растет. И соседний завод кучу CO2 начал выделять.
Вечером будет холодно или жарко?
   
еще раз повторяю
возьметесь составить прогноз на вечер 3го марта по отсчетам температуры между 07:35:49.365 утра 3го марта и 07:35:59.827 утра 3 марта?
Температура растет, между прочим, быстро растет
Вечером будет холодно или жарко?
Вам сюда:

   
Вам сюда:
https://www.youtube.com/watch?v=YbAWny7FV3w

не надо мне агиток любителей пилить бюджеты стран
Третий раз спрашиваю - возьметесь составить прогноз или нет?
   
Итак, борцунам против потепления. Задачка.
3го марта утром температура составила
07:35:49  +4.85С
07:35:50  +4.87С
07:35:51  +4.85С
07:35:52  +4.88С
07:35:53  +4.88С
07:35:54  +4.86С
07:35:55  +4.88С
07:35:56  +4.92С
07:35:57  +4.95С
07:35:58  +4.98С
07:35:59  +5.01С

налицо имеем быстрое потепление

Прошу предоставить мне ожидаемую температуру 3го марта в 20:00
Можете аппроксимировать графиками
   
Третий раз спрашиваю - возьметесь составить прогноз или нет?
Разницу между климатом и погодой сейчас даже дети понимат. А вам слабо? :)


В общем, можно прятаться за подобной галиматьей, вроде искуственной подмены понятий климат/погода, уверениями, что планета такое уже переживала  и т. п.  профанацией, которой весь интернет переполнен.
Или можно доверять смехотворным уверениям правительств, что они все уже вот-вот уже почти-почти готовы начать резко уменьшать выбросы и не допустить повышения температуры больше чем на 1.5 от доиндустриального  (сейчас уже больше +1.2,  кстати).
Или быть реалистами, и готовится к грядущему п%&децу с неизбежным повышением средней температуры до +2 и выше уже в этом веке.
Выбор не такой уж и богатый, на самом деле.




   
Разницу между климатом и погодой сейчас даже дети понимат. А вам слабо? :)


В общем, можно прятаться за подобной галиматьей, вроде искуственной подмены понятий климат/погода, уверениями, что планета такое уже переживала  и т. п.  профанацией, которой весь интернет переполнен.
Или можно доверять смехотворным уверениям правительств, что они все уже вот-вот уже почти-почти готовы начать резко уменьшать выбросы и не допустить повышения температуры больше чем на 1.5 от доиндустриального  (сейчас уже больше +1.2,  кстати).
Или быть реалистами, и готовится к грядущему п%&децу с неизбежным повышением средней температуры до +2 и выше уже в этом веке.
Выбор не такой уж и богатый, на самом деле.

цуко
Я реально задолбался постить эти графики, ну сколько же можно!
1. галактический год для Солнечной системы 270-300 млн лет
2. рассматривать изменения климата за меньший период времени - невежество и профанация. Почему, надо объяснять? Проведи аналогию с астрономическим годом Земли.
3. но хер с тобой, золотая рыбка. Вот график всего лишь за 66 млн лет. Т.е. ВЧЕТВЕРО меньший период.


Умному человеку даже этого более чем достаточно, а дурака с промытыми мозгами переубедить невозможно

У нас на самом деле сейчас - зимний период, оледенение!
Конец февраля-начало марта по земным меркам


Останнє редагування: 16 листопада 2021 22:47:34 від PAL
   
вообще все это борение с климатом лечится очень просто. борцунов вынимают из их домов, машин и прочих благ цивилизации вместе с семьями детьми, и переселяют as is  куда нить в глушь в дикую природу.
на месяц например
а потом возвращают назад в комфорт, тех кто выжил.
сразу мозги станут на место.
ну на твою херню можна і нам сказати-а таких як ти -в сахару,щоб ти з тиждень там пожив зі сімєю і зрозумів ,чого ти можеш довести землю. Чи тебе ЗА ЩО? B-)
   
ну на твою херню можна і нам сказати-а таких як ти -в сахару,щоб ти з тиждень там пожив зі сімєю і зрозумів ,чого ти можеш довести землю. Чи тебе ЗА ЩО? B-)

жду каменты на мой график выше
   
жду каменты на мой график выше

А хто міряв температур на графіку?
   
А хто міряв температур на графіку?

вчені-палеонтологи та геологи

https://en.wikipedia.org/wiki/Integrated_Ocean_Drilling_Program
   
вчені-палеонтологи та геологи

Помилка дуже велика, на підставі купи припущень. Реальні виміри робляться останні (не знаю точно), ну не більше 150-200 років. От на це і треба дивитися.
   
жду каменты на мой график выше
які тобі коменти написати? позитивні чи негативні? по бажанню ми все можемо B-) .адже вони нічого не коштують і нічого не значать...так само як твої графіки.
   
Помилка дуже велика, на підставі купи припущень. Реальні виміри робляться останні (не знаю точно), ну не більше 150-200 років. От на це і треба дивитися.

Ніяких помилок
Так ще докотимося, що ніяких динозаврів 60-300 млн років тому не було, а були допотопні тварі  3000 років тому
Цам виключно научні методи використовуються

щодо 150-200 років..
Йди вірішуй задачку про 3 березня вище, зможеш вирішити?
Я навіть не прошу якихось точних розрахунків, дай оціночну температуру, а далі я тобі розкажу, як в ті дні насправді все було
   
цуко
Я реально задолбался
Поздравляю, вы выбрали первый вариант и постите графики из интренетов, показывающие, что такие же климатические условия на планете уже были десятки миллионы лет назад, когда на планете была совершенна другая биосфера.
Дарвин за вас счастлив. Будущая биосфера тоже. :)
   
Ніяких помилок
Так ще докотимося, що ніяких динозаврів 60-300 млн років тому не було, а були допотопні тварі  3000 років тому
Цам виключно научні методи використовуються

щодо 150-200 років..
Йди вірішуй задачку про 3 березня вище, зможеш вирішити?
Я навіть не прошу якихось точних розрахунків, дай оціночну температуру, а далі я тобі розкажу, як в ті дні насправді все було

Яка похибка? Які припущення у закладеній моделі?

Ну нема прямих вимірів!
   
які тобі коменти написати? позитивні чи негативні? по бажанню ми все можемо B-) .адже вони нічого не коштують і нічого не значать...так само як твої графіки.

ну, тоді нам прото ні про що сперечатися
Бла-бла-бла про "гробальне потепління" (до речі, про "потепління вже не кажуть, бо облажалися, зараз можно казать "зміни клімату", не уточнюючи, які, щоб знову не обгадитися), так от, блаблабла за гроші може будь-який невіглас, й Грета тому яскравий приклад
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія