Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Всі професії будуть автоматизовані

Re: Всі професії будуть автоматизовані
PAL

натуральне господарство щоб прогодувати себе
їсти хочуть всі

якщо людина не може обміняти свою працю на їжу в інших (все навкруги автоматизовано -- її праця нікому не потрібна)
то буде міняти сама в себе -- сама працюватиме і їстиме те що виростила

початок 19 сторіччя
"якщо людина не може обміняти свою працю на їжу в інших (все навкруги автоматизовано -- її праця нікому не потрібна)
то буде міняти сама в себе -- сама працюватиме і їстиме те що виростила"

луддити знищують верстати, бо автоматизація праці приводила до безробіття!

Нічого не нагадує?

   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

картина формируется бизнесом - например - мы хотим построить  интеграцию с Пейпалом или мы хотим построить новый портал. там всех требований- кот наплакал. и реально их никто не знает.

поэтому придумали аджайл - выделить САМОЕ главное и запустить пораньше. пусть даже оно не работает до конца как надо но чтобы за титьки его потрогатаь можно было.

вот скажи- ты говоришь спецификации - на какой период времени их пишут? в смысле сколько по времени надо потратить чтобы импоементировать спецификацию?

ну ви працюєте над стандартними задачами, які вже вирішувались міліони разів.............. ваші специфікації просто зашиті в тулзи, які ви використовуєте.....
я працюю над принципово новими інструментами, яких не існує в природі (або існують в іншому незручному вигляді), причому мені треба щоб розробка цього інструменту відпповідала вимогам FDA.......
Тому хоча у мене і не вимагають офіційної документації та дозволів, аля я повинен бути на 100 відсотків впевнений що моє бачення повністю співпадає з баченням замовника перед тим як приступати за дизайн та реалізацію.
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

ну ви працюєте над стандартними задачами, які вже вирішувались міліони разів.............. ваші специфікації просто зашиті в тулзи, які ви використовуєте.....
я працюю над принципово новими інструментами, яких не існує в природі (або існують в іншому незручному вигляді), причому мені треба щоб розробка цього інструменту відпповідала вимогам FDA.......
Тому хоча у мене і не вимагають офіційної документації та дозволів, аля я повинен бути на 100 відсотків впевнений що моє бачення повністю співпадає з баченням замовника перед тим як приступати за дизайн та реалізацію.

не ну если заказчик предоставил чёткие спецификации то нет проблем.
в этом случае работа это скорее monkey business тупо лабать код по чётко выверенным и предостаыленным критериям.
я говорил о чем то когда есть лишь видение но нет деталей и никто деталей не знает. в этом случае практика показывает лучше аджайла ничего нет.
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

не ну если заказчик предоставил чёткие спецификации то нет проблем.

Ні, я визначаю де можуть бути неоднозначності, де що виглядає невизначеним для мене з точки зору дизайну а не кодування.......... .  Потім все це систематизую так щоб йому було зрозуміло...... Далі він дивиться та уточнює всі невизначенності, і тд................ в процесі у нього можуть з'явитися нові ідеї, або згадаються якісь нюанси про які він не повідомив.......
В результаті буде документ, який задовольняє нас обох, і більше нічого придумати та надумати ми неможемо.......... Тобто цей документ - то є виключно засіб комунікації між мною та замовником......... . якщо на нього забити, то всі ці невизначенності та нюанси вспливають під час дизайну та імплементації, на цьому етапі вони рази в 3-10 дорожчі........ ї
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Айтишников скорее всего и автоматизируют. Ну останутся, конечно особые супер креативные, ну то такое. 
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Айтишников скорее всего и автоматизируют. Ну останутся, конечно особые супер креативные, ну то такое. 

 (tu)
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Ні, я визначаю де можуть бути неоднозначності, де що виглядає невизначеним для мене з точки зору дизайну а не кодування.......... .  Потім все це систематизую так щоб йому було зрозуміло...... Далі він дивиться та уточнює всі невизначенності, і тд................ в процесі у нього можуть з'явитися нові ідеї, або згадаються якісь нюанси про які він не повідомив.......
В результаті буде документ, який задовольняє нас обох, і більше нічого придумати та надумати ми неможемо.......... Тобто цей документ - то є виключно засіб комунікації між мною та замовником......... . якщо на нього забити, то всі ці невизначенності та нюанси вспливають під час дизайну та імплементації, на цьому етапі вони рази в 3-10 дорожчі........ ї
ок, у вас такой заказчик под waterfall. пишете софт на заказ под бюджет и ключ. я на таком работал раньше да и счас иногда подрабатываю. тогда конечно спеки нужны
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Айтишников скорее всего и автоматизируют. Ну останутся, конечно особые супер креативные, ну то такое. 
в самом конце, когда автоматизируют всех остальных. только смысл их автоматизировать? ну и опять же смотря какие профессии из айти. админов заменили девопсы. мануал QA - автоматизиторы.
писателей внб сайтов WordPress.  но оно постоянно мигрирует и трансформируется и спрос становится только больше
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

строители уже так строят, не знал?
а шо тепер роблять програмісти?  :S
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

ок, у вас такой заказчик под waterfall. пишете софт на заказ под бюджет и ключ. я на таком работал раньше да и счас иногда подрабатываю. тогда конечно спеки нужны

Мої замовники це наші Агенти-Продавці.............  Клієнтів десятки тисяч......... Агенти знають чого не вистача на цьому ринку, та які нові фічі утримуватимуть старих та заохочуватимуть нових клієнтів........... в процесі розробки специфікацій я разом з агентом фактично окреслюємо як працюватиме та виглядатиме нова фіча..........
От і все
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Мої замовники це наші Агенти-Продавці.............  Клієнтів десятки тисяч......... Агенти знають чого не вистача на цьому ринку, та які нові фічі утримуватимуть старих та заохочуватимуть нових клієнтів........... в процесі розробки специфікацій я разом з агентом фактично окреслюємо як працюватиме та виглядатиме нова фіча..........
От і все
тю а агент что тебе не доверяет? все хочет проверить до мелочей прежде чем делать?
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

тю а агент что тебе не доверяет? все хочет проверить до мелочей прежде чем делать?

Не вполне понятно как вы это себе представляете. Так и будете FDA сообщать что пацану можно верить? А Uki_ похоже типичная поддержка. Ему открыли тикет - он сделал. Просто титулы красивые - агент.
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

тю а агент что тебе не доверяет? все хочет проверить до мелочей прежде чем делать?

ще раз............. мова про принципово нові фічі, яких ще в природі не існує............ як я можу знати як повинна ця фіча виглядати та працювати щоб нею було зручно користуватись "в полі", якщо я "в полі" ніколи не працював.
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Стосовно інструментів - FDA довіряє їх розробнику допоки розробник дотримуєтся процедур, які відповідають стандартам FDA. FDA час відчасу проводить аудит дотримання процедур..... Ті стандарти розроблені таким чином щоб FDA могла в любий момент легко втрутитись та швидко розібратись, якщо отримає претензії стосовно інструменту ......
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

ще раз............. мова про принципово нові фічі, яких ще в природі не існує............ як я можу знати як повинна ця фіча виглядати та працювати щоб нею було зручно користуватись "в полі", якщо я "в полі" ніколи не працював.
а откуда агент знает? он типа бог что ли?
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Стосовно інструментів - FDA довіряє їх розробнику допоки розробник дотримуєтся процедур, які відповідають стандартам FDA. FDA час відчасу проводить аудит дотримання процедур..... Ті стандарти розроблені таким чином щоб FDA могла в любий момент легко втрутитись та швидко розібратись, якщо отримає претензії стосовно інструменту ......
ну это понятно. стандарты должны быть выдержаны
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

а откуда агент знает? он типа бог что ли?

Агенти зазвичай з колишніх завзятих та фанатичних клієнтів. Він сам колись був працівником "поля", і тпепер він тісно співпрацює з ними......... Він допомагає їм розібратись як найефектичніше використовувати інструмент для їхніх задач, він робить для них кастомізацію та сапорт........... він дихає цим.......
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Стосовно інструментів - FDA довіряє їх розробнику допоки розробник дотримуєтся процедур, які відповідають стандартам FDA. FDA час відчасу проводить аудит дотримання процедур..... Ті стандарти розроблені таким чином щоб FDA могла в любий момент легко втрутитись та швидко розібратись, якщо отримає претензії стосовно інструменту ......

Редкий случай когда Uki_ совершенно не врёт. Подтверждаю как аудитор. Если не понятно как оно работает то будет как минимум observation.
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Агенти зазвичай з колишніх завзятих та фанатичних клієнтів. Він сам колись був працівником "поля", і тпепер він тісно співпрацює з ними......... Він допомагає їм розібратись як найефектичніше використовувати інструмент для їхніх задач, він робить для них кастомізацію та сапорт........... він дихає цим.......
понятно он погружен в домен, по сути продакт овнер.

но все равно требования обычно формируются командой вместе с экспертом по домену. хотя каждая организациями работает как удобно.

предложите вашему эксперту идти маленькими протатипами и движению у цели спинтами . фокусиррваться на деталях только на ближайшую маленькую итерацию...
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

понятно он погружен в домен, по сути продакт овнер.

но все равно требования обычно формируются командой вместе с экспертом по домену. хотя каждая организациями работает как удобно.

предложите вашему эксперту идти маленькими протатипами и движению у цели спинтами . фокусиррваться на деталях только на ближайшую маленькую итерацию...

Так все і робиться. Просто домен настільки складний що на кожну ітерацію робляться окремі специфікації....... ...... Я не розумію яка проблема з цими специфікаціями..... . яка взагалі різниця чи на словах це обсудити, чи мати систематизовані результати обговорення на папері?
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

А то что не успели или не получилось  переносим в следующий  спринт.
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Такого поняття як "не успєлі" практично не існує, адже дедлайни ми самі собі виставляєм......... . менеджмент втручається лише коли розробка фічі затягується ну дуже надовго....... тоді можемо зібратись та разом визначитись що обов'язково треба залишити на цю ітерацію, а що можна перенести на інші.......... але це буває дуже рідко.....
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Так все і робиться. Просто домен настільки складний що на кожну ітерацію робляться окремі специфікації....... ...... Я не розумію яка проблема з цими специфікаціями..... . яка взагалі різниця чи на словах це обсудити, чи мати систематизовані результати обговорення на папері?
да не все ок. ты просто назвал сначала SRS - это стандарт некий, часть шаблона Rational Unified Process  ... я и подумал что вы масштабные доки пишете. маленькие писульки это ок я и сам пишу.
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Такого поняття як "не успєлі" практично не існує, адже дедлайни ми самі собі виставляєм......... . менеджмент втручається лише коли розробка фічі затягується ну дуже надовго....... тоді можемо зібратись та разом визначитись що обов'язково треба залишити на цю ітерацію, а що можна перенести на інші.......... але це буває дуже рідко.....
и какой у вас  размер итерации?
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Поки не залишится одна - розробники програмного продукту.

Буй то правда
Рибороздільчі цеха сосуд автоматизоване гімно
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

и какой у вас  размер итерации?

Змінний. Від місяця до пів-року.......
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

да не все ок. ты просто назвал сначала SRS - это стандарт некий, часть шаблона Rational Unified Process  ... я и подумал что вы масштабные доки пишете. маленькие писульки это ок я и сам пишу.

для мене це просто абревіатура - Softare Requirement Specifications. Цей термін дуже чітко визнача що воно таке........ Писульки писульками, але ми маємо свій внутрішній стандарт в якій формі їх робити....... просто визначили найбільш зручну для всих форму.
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Поки не залишится одна - розробники програмного продукту.

2 шланга, в рот и в Ж, могли бы спокойно решить вопросы корма и  утилизации отходов
Ну что бы ничего не мешало програмить...
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

для мене це просто абревіатура - Softare Requirement Specifications. Цей термін дуже чітко визнача що воно таке........ Писульки писульками, але ми маємо свій внутрішній стандарт в якій формі їх робити....... просто визначили найбільш зручну для всих форму.

понятно значит Watefall...
это часть ведения проекта по RUP.
http://files.defcon.no/RUP/process/templates.htm
там есть еще стандартные шаблоны. UML юзаешь?
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

2 шланга, в рот и в Ж, могли бы спокойно решить вопросы корма и  утилизации отходов
Ну что бы ничего не мешало програмить...
можно еще 3-й...
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Вже все давно придумали у хвільмі Матриця. пора приступати до побудови Матриці.
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

понятно значит Watefall...
это часть ведения проекта по RUP.
http://files.defcon.no/RUP/process/templates.htm
там есть еще стандартные шаблоны. UML юзаешь?

ми не заморачуємся цими термінами...... робимо якомога зручніше та ефективніше для нас та щоб дотримуватись стандартів ФДА......... ЮМЛ колись дуже давно пробували адаптувати в наш процес, але не пішло......... 
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Змінний. Від місяця до пів-року.......
тогда это RUP а не срам
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Вже все давно придумали у хвільмі Матриця. пора приступати до побудови Матриці.

Вже приступили

   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

   
Re: Всі професії будуть автоматизовані


   
не ну если заказчик предоставил чёткие спецификации то нет проблем.
в этом случае работа это скорее monkey business тупо лабать код
ти фактично написав, що формулювання специфікацій - це і є програмування в чистому вигляді

решта - кодування, яке до речі, також буде автоматизоване  :gigi:
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Поки не залишится одна - розробники програмного продукту.

Мені треба ремонт в квартирі зробити, каналізацію в будинку полагодити
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

Та фигня! Появились уже домашний автоматические книттеры,что вяжут усьо,очень компьютеризированны е и производительные, практически готов пошивочный робот, куда только ткань засовывать и мерки вводить, универсальный книттер-ткацкий станок, который що хошь соткёть с любым рисунком, вышивальная машина, 3D принтеры,шо могуть усё, короча: хвабрики будут на дому и нужны только мозги,шоб придумать. А вот с мозгами не у всех... :D
   
Re: Всі професії будуть автоматизовані

ти фактично написав, що формулювання специфікацій - це і є програмування в чистому вигляді

решта - кодування, яке до речі, також буде автоматизоване  :gigi:
такі програмери так. програмери які приймають рішення - останні .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія