Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чяечька - 28% :-B

Re: Чяечька - 28%  :-B

И что будет?
Предатели Украины сами рассосутся?

Нет будете более объективны в оценке внешности окружающих...о предательстве это отдельная тема...
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

возрази  B-)
кому???  :lol: Вы хоть страшная и тупая зато иногда - смешная (tu)
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Нет будете более объективны в оценке внешности окружающих...о предательстве это отдельная тема...
мне внешность окружающих по барабану. Особенно политиков.
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

кому???  :lol: Вы хоть страшная и тупая зато иногда - смешная (tu)
возразить нечем, да?
отсюда и демонстрация собственных комплексов  B-)
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Ганя, комплексы тока в отношении Вас.Согласитесь, что это - нормально - Вас пугаццо. особенно по утрам)))
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Пєрєвєді...
ужасть біз канца... це він очевидно про Пороха. :)
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Нет
28% - єто не уровень доверя чаєчкє. Она тут вообще непричем.
:lol:
Оналітэка.
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Ганя, комплексы тока в отношении Вас.Согласитесь, что это - нормально - Вас пугаццо. особенно по утрам)))
не сцышься хоть с перепугу? и кто такая Ганя?
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

:lol:
Оналітэка.
Хорош троллить ганю! :lol:
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

не сцышься хоть с перепугу? и кто такая Ганя?
Я - труслват, но шоб ссать на Вас??? 8-) лучше забегу за угол
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

трусоват
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

трусоват
и скучный
   
Re: Чяечька - 28%  :-B
Geo

Дядя, ти дурак...

Більш кремлівської курви, чим педро, годі навіть сподіватись...

Я не сомневался в таком ответе.
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Дядя, ти дурак...

Більш кремлівської курви, чим педро, годі навіть сподіватись...
Расскажи нам, что педро это проект кремля, пополни процент ебанутых. Пожалуйста.
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Расскажи нам, что педро это проект кремля, пополни процент ебанутых. Пожалуйста.
Как убєдітєльни шоколадниє в правєдном гнєвє! B-)
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Как убєдітєльни шоколадниє в правєдном гнєвє! B-)

йди вже працюй, трутень
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

йди вже працюй, трутень
  По топіку нема розумного проголосити?
   
Re: Чяечька - 28%  :-B
LSD

Я дивуюсь людям які голосують за жулю. Невже не достатньо прикладу її премєрства, або ось цього кривляння з хворобою, лабутенами.....?
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Я дивуюсь людям які голосують за жулю. Невже не достатньо прикладу її премєрства, або ось цього кривляння з хворобою, лабутенами.....?
Можна порівняти прем'єрство Жулі з прем'єрством Хряка. :D
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Можна порівняти прем'єрство Жулі з прем'єрством Хряка. :D

якого хряка?
я можу порівняти
ніколи так не щемили, як при вашій багіні
яник тупо щемив великий бізнес
його люди вимагали долі в прибуткових бізнесах
а макака щемила всіх підряд
ти ж того не знаєш, бо ніколи не займвся бізнесом
та ти й зараз безробітний
хоч колись податки платив?
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

якого хряка?
я можу порівняти
ніколи так не щемили, як при вашій багіні
яник тупо щемив великий бізнес
його люди вимагали долі в прибуткових бізнесах
а макака щемила всіх підряд
ти ж того не знаєш, бо ніколи не займвся бізнесом
та ти й зараз безробітний
хоч колись податки платив?

Так макака щемила, що зараз більшість авто на вулиці куплені у 2005-2008 роках.  :rotate:
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Можна порівняти прем'єрство Жулі з прем'єрством Хряка. :D

Або з яйценюком чи гройсмандом. По купівельній спроможності, хоча б.
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

якого хряка?
я можу порівняти
ніколи так не щемили, як при вашій багіні
яник тупо щемив великий бізнес
його люди вимагали долі в прибуткових бізнесах
а макака щемила всіх підряд
ти ж того не знаєш, бо ніколи не займвся бізнесом
та ти й зараз безробітний
хоч колись податки платив?
Неправду пишете.
 Цікаво тільки одне - наскільки свідомо.
 І після того одразу ж переходите на особистості.
 Доброго здоров'я і гарного настрою. B-)
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Або з яйценюком чи гройсмандом. По купівельній спроможності, хоча б.

Вся критика Юлі зводиться тільки до емоцій, бо проти цифр нічого виставити...
Тому словесний понос в стилі вароффка, макака, хіхікала з хуйло... все...
   
Re: Чяечька - 28%  :-B
Geo

Повідомлення занадто довге
   
Re: Чяечька - 28%  :-B
Geo

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=14898

Поіменне голосування про проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях (№7163) - за основу
06.10.2017 10:29
За:233 Проти:32 Утрималися:7 Не голосували:63 Всього:335
Рішення прийнято


Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Кількість депутатів: 138
За:114 Проти:0 Утрималися:3 Не голосували:12 Відсутні:9

Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Кількість депутатів: 81
За:71 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:3 Відсутні:7

Позафракційні
Кількість депутатів: 49
За:19 Проти:3 Утрималися:1 Не голосували:6 Відсутні:20

Фракція Політичної партії "Опозиційний блок"
Кількість депутатів: 43
За:0 Проти:24 Утрималися:0 Не голосували:6 Відсутні:13

Фракція Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Кількість депутатів: 26
За:0 Проти:4 Утрималися:0 Не голосували:8 Відсутні:14

Група "Партія "Відродження"
Кількість депутатів: 26
За:0 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:8 Відсутні:18

Фракція політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Кількість депутатів: 20
За:0 Проти:0 Утрималися:3 Не голосували:14 Відсутні:3

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Кількість депутатів: 20
За:17 Проти:1 Утрималися:0 Не голосували:0 Відсутні:2

Група "Воля народу"
Кількість депутатів: 19
За:12 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:6 Відсутні:1
   
Re: Чяечька - 28%  :-B
Geo

http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/65493/Tymoshenko_vs_Turchynov_STeNOGRAMA_zasidanna_RNBO_vid


ТИМОШЕНКО Ю.В.
Шановні друзі, я не хотіла виступати, але як лідер найбільшої партії коаліції не можу мовчати.
Ціна сьогоднішнього рішення неймовірно висока, і ми не маємо права на помилку. Я провела консультації з найдосвідченішими людьми і можу сказати, що хуйло хоче реалізувати абхазький сценарій і тільки чекає, аби ми дали йому привід. Ви пригадуєте, як тоді повівся на його провокацію Саакашвілі, і програв! Ми не маємо права повторювати його помилок. Тому закликаю всіх і кожного сім разів подумати перед тим, як зробити хоч один крок.
Що я хочу сказати. Якби в нас був хоча б один шанс зі ста виграти в хуйло, я була б перша, хто б підтримав активні дії. Але подивіться, в якому стані зараз наша Армія. Подивіться, чи можемо ми протистояти йому в Криму, де на порядок більше російських солдатів, найсучасніша зброя та повноцінні російські військові бази?
Я також розмовляла з нашими закордонними партнерами, і вони теж підтверджують — російські війська на кордонах, і просять не робити жодних рухів. Ми маємо їх послухати, бо без них ми абсолютно безсилі.
Тому ми маємо сьогодні благати все міжнародне співтовариство стати на захист України. Це наша єдина надія. ЖОДЕН ТАНК НЕ ПОВИНЕН ВИЇХАТИ З КАЗАРМИ, ЖОДЕН СОЛДАТ НЕ ПОВИНЕН ПІДНЯТИ ЗБРОЮ, БО ЦЕ ОЗНАЧАТИМЕ ПРОГРАШ.
Ніякого воєнного стану й активізації наших військ! Ми маємо стати самою мирною нацією на планеті, просто поводити себе як голуби миру ...

ТУРЧИНОВ О.В.
Ви пропонуєте нічого не робити?

ТИМОШЕНКО Ю.В.
Маємо придумати якісь нестандартні ходи. Наприклад, запросити лідерів європейських країн на якийсь мирний саміт до Києва чи до Криму. Провести конференцію з питань миру. Маємо всі разом писати звернення в ООН, до НАТО, США за миротворчими військами. Задіяти всі дипломатичні зв’язки.
І тому я дуже прошу вас не робити поспішних кроків. Я не можу голосувати, бо не є членом Ради нацбезпеки, але прошу почути мене, оцінити все і в жодному разі не запроваджувати воєнний стан та не потрапити до пастки хуйло.

ТУРЧИНОВ О.В.
Давайте завершувати обговорення!
Якщо зважити рівень готовності російських військ на наших східних кордонах, то ми маємо зробити все, аби бути спроможними захищатися. Росіяни будуть рахуватися лише з сильними.
МИ МАЄМО ЗРОБИТИ ВСЕ, АБИ БУТИ СПРОМОЖНИМИ ЗАХИЩАТИСЯ. РОСІЯНИ БУДУТЬ РАХУВАТИСЯ ЛИШЕ З СИЛЬНИМИ.

ТИМОШЕНКО Ю.В.
Але в тому то й справа, що ми слабкі.

ТУРЧИНОВ О.В.
Нам потрібна повна мобілізація країни, необхідно негайно почати перекидати наявні війська з Центру та Заходу на Схід та Південь. Це життєво необхідно!

ТИМОШЕНКО Ю.В.
Ви уявляєте, що почнеться в країні, якщо танки та БТРи почнуть їхати по вулицям міст? Це спровокує масову паніку. Люди почнуть масово тікати з країни. Проблема з продовольством, з паливом ...

ТУРЧИНОВ О.В.
Я Вас не перебивав, Юлія Володимирівна. Ще більша паніка буде, коли на Хрещатику будуть російські танки. Ми мусимо зробити все для того, аби бути спроможними захищатися, в тому числі і самотужки, якщо не дочекаємося військової допомоги від Заходу. А для цього потрібно діяти. Тому я не можу не поставити на голосування РНБО рішення про запровадження в країні воєнного стану.
Хто «ЗА»? Ясно. «ЗА» — один Турчинов. Це означає, що рішення не прийнято.
   
Re: Чяечька - 28%  :-B
Geo

   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Вся критика Юлі зводиться тільки до емоцій, бо проти цифр нічого виставити...
Перепрошую, але нам в методичці не надали інформацію про об'єм і водотонажність бапціної дупи.
Може Ви допоможете?
Тоді ми зможемо розмовляти мовою цифр.
   
Re: Чяечька - 28%  :-B
Geo

http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/65493/Tymoshenko_vs_Turchynov_STeNOGRAMA_zasidanna_RNBO_vid


ТИМОШЕНКО Ю.В.
Шановні друзі, я не хотіла виступати, але як лідер найбільшої партії коаліції не можу мовчати.
Ціна сьогоднішнього рішення неймовірно висока, і ми не маємо права на помилку. Я провела консультації з найдосвідченішими людьми і можу сказати, що хуйло хоче реалізувати абхазький сценарій і тільки чекає, аби ми дали йому привід. Ви пригадуєте, як тоді повівся на його провокацію Саакашвілі, і програв! Ми не маємо права повторювати його помилок. Тому закликаю всіх і кожного сім разів подумати перед тим, як зробити хоч один крок.
Що я хочу сказати. Якби в нас був хоча б один шанс зі ста виграти в хуйло, я була б перша, хто б підтримав активні дії. Але подивіться, в якому стані зараз наша Армія. Подивіться, чи можемо ми протистояти йому в Криму, де на порядок більше російських солдатів, найсучасніша зброя та повноцінні російські військові бази?
Я також розмовляла з нашими закордонними партнерами, і вони теж підтверджують — російські війська на кордонах, і просять не робити жодних рухів. Ми маємо їх послухати, бо без них ми абсолютно безсилі.
Тому ми маємо сьогодні благати все міжнародне співтовариство стати на захист України. Це наша єдина надія. ЖОДЕН ТАНК НЕ ПОВИНЕН ВИЇХАТИ З КАЗАРМИ, ЖОДЕН СОЛДАТ НЕ ПОВИНЕН ПІДНЯТИ ЗБРОЮ, БО ЦЕ ОЗНАЧАТИМЕ ПРОГРАШ.
Ніякого воєнного стану й активізації наших військ! Ми маємо стати самою мирною нацією на планеті, просто поводити себе як голуби миру ...

ТУРЧИНОВ О.В.
Ви пропонуєте нічого не робити?

ТИМОШЕНКО Ю.В.
Маємо придумати якісь нестандартні ходи. Наприклад, запросити лідерів європейських країн на якийсь мирний саміт до Києва чи до Криму. Провести конференцію з питань миру. Маємо всі разом писати звернення в ООН, до НАТО, США за миротворчими військами. Задіяти всі дипломатичні зв’язки.
І тому я дуже прошу вас не робити поспішних кроків. Я не можу голосувати, бо не є членом Ради нацбезпеки, але прошу почути мене, оцінити все і в жодному разі не запроваджувати воєнний стан та не потрапити до пастки хуйло.

ТУРЧИНОВ О.В.
Давайте завершувати обговорення!
Якщо зважити рівень готовності російських військ на наших східних кордонах, то ми маємо зробити все, аби бути спроможними захищатися. Росіяни будуть рахуватися лише з сильними.
МИ МАЄМО ЗРОБИТИ ВСЕ, АБИ БУТИ СПРОМОЖНИМИ ЗАХИЩАТИСЯ. РОСІЯНИ БУДУТЬ РАХУВАТИСЯ ЛИШЕ З СИЛЬНИМИ.

ТИМОШЕНКО Ю.В.
Але в тому то й справа, що ми слабкі.

ТУРЧИНОВ О.В.
Нам потрібна повна мобілізація країни, необхідно негайно почати перекидати наявні війська з Центру та Заходу на Схід та Південь. Це життєво необхідно!

ТИМОШЕНКО Ю.В.
Ви уявляєте, що почнеться в країні, якщо танки та БТРи почнуть їхати по вулицям міст? Це спровокує масову паніку. Люди почнуть масово тікати з країни. Проблема з продовольством, з паливом ...

ТУРЧИНОВ О.В.
Я Вас не перебивав, Юлія Володимирівна. Ще більша паніка буде, коли на Хрещатику будуть російські танки. Ми мусимо зробити все для того, аби бути спроможними захищатися, в тому числі і самотужки, якщо не дочекаємося військової допомоги від Заходу. А для цього потрібно діяти. Тому я не можу не поставити на голосування РНБО рішення про запровадження в країні воєнного стану.
Хто «ЗА»? Ясно. «ЗА» — один Турчинов. Це означає, що рішення не прийнято.
===================

Тимошенко НИ РАЗУ !! за всю войну не была с солдатами АТО просто даже в зоне АТО и на Дні Незалежності України.

===================

15 ЛИСТОПАДА, 2016. "Юля - Кремлівська Зозуля".

Юлія Тимошенко і Віктор Медведчук шляхом маніпуляцій хотіли змусити Юрія Шухевича (депутата Радикальної Партії Ляшка) ініціювати імпічмент Президента, затим - вбити Шухевича, і скористатися його загибеллю для дестабілізації ситуації в країні.

1.Через охоронця Медведчука, Олександра "Монаха" Білика, який зумів використати всліпу праведних гнів кількох авторитетних патріотів, Шухевичу намагались всунути у виступ заклик до початку процедури імпічменту Порошенка.
2.Розкрутка заяви Шухевича у одній зв'язці з "майданом", за яким стоятиме Кремль.
3. Вбивство і використання загибелі Шухевича, як головний дестабілізуючий фактор. "Винуватці" - Порошенко і влада,  ескалація протестів і заклик людей штурмувати державні установи.
4. Бінго!

==============================
Тимошенко с сепарами в Донецке апрель 2014 года
https://ukrainian.voanews.com/a/tymoshenko-separatists/1899440.html
http://glavred.info/politika/timoshenko-nachala-dialog-s-separatistami-v-donecke-opublikovany-foto-277434.html
=======================================
   
Re: Чяечька - 28%  :-B
Geo

Мало?

Еще?
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Та ОТГ то фігня, на виборах Президента пролетить як Лє Пен над Паріжем  B-)

Вата може розходитись
   
Re: Чяечька - 28%  :-B
Geo

Fenix2017

Прочти ВСЕ внимательно и больше не нарывайся. Ты на ФУПе. Помни, черпак.
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Между прочим, очень нормальный вариант еще. Страна в кризисе, процент ебанутых резко повышается до 60. Умеренно ебанутых, практически нормальных - еще 20%. Остальные 20% - разной степени успешности более-менее рациональные люди. Из просто ебанутых 28% крайне ебанутых, то есть тех, которые сочли нужным принять участие в опросах, плюс заказуха. Сложно все это, очень сложно, но процентов 5% за Юлию я бы дал точно от всего населення. Из 100 человек гарантированно 5 полностью неадекватных. И снова же, в любой стране.

годный анализ (tu)
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Fenix2017

Прочти ВСЕ внимательно и больше не нарывайся. Ты на ФУПе. Помни, черпак.

пропоную в цілях безпеки і юзерів і держави закрити фуп к іпіням.  B-)
   
Re: Чяечька - 28%  :-B
LSD

Можна порівняти прем'єрство Жулі з прем'єрством Хряка. :D
Майже один до одного. Був у той час на держслужбі.
   
Re: Чяечька - 28%  :-B
LSD

якого хряка?
я можу порівняти
ніколи так не щемили, як при вашій багіні
яник тупо щемив великий бізнес
його люди вимагали долі в прибуткових бізнесах
а макака щемила всіх підряд
ти ж того не знаєш, бо ніколи не займвся бізнесом
та ти й зараз безробітний
хоч колись податки платив?
(tu)
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Fenix2017

Прочти ВСЕ внимательно и больше не нарывайся. Ты на ФУПе. Помни, черпак.

Все, що ти запостив, то суцільні емоції.

Ти давай цифри економічних показників країни за прем'єрства Тимошенко, і порівнюй їх з реформаторськими здобутками Януковиче, Яценюка, Гройсмана, Порошенка...

Тільки без емоцій і цитат з фейсбука...
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Ти давай цифри економічних показників країни за прем'єрства Тимошенко,
Я вже вчора постив про австралійську кенгурятину в 2005 році.
Пагаварім?
   
Re: Чяечька - 28%  :-B

Все, що ти запостив, то суцільні емоції.

Ти давай цифри економічних показників країни за прем'єрства Тимошенко, і порівнюй їх з реформаторськими здобутками Януковиче, Яценюка, Гройсмана, Порошенка...

Тільки без емоцій і цитат з фейсбука...

Хоч ти йому плюй в очі, він каже: «Божа роса ..
(фольклорне)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія