Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

питання до лібертаріанців

Re: питання до лібертаріанців

А, то пан анархіст? Якщо ні, то єдине інше пояснення чисто медицинського плану.
яким чином то що пан пише відноситься до тексту? У відповідь на мій тезіс А ви приводите лівий тезіс В з яким жвавенько погоджуєтесь і присипаєте все якоюсь незрозумілою зверхністю. Це навіть не a straw man  це super straw man. Ви не спілкуєтесь в форматі: ваш тезіс не вірний тому що а, b, c  тому що вам не хочеться спілкуватись, вам хочеться просто грати свою заїзжену платівку о наболєвшем, а це справді щось медичне.
   
Re: питання до лібертаріанців

мій тезіс А

Давайте, в студію, чекаю!
   
Re: питання до лібертаріанців

Я тобі це з самого початку пишу: твоїх тез не видно за горою жовчі. Давай, радімий, давай свій тезіс.
   
Re: питання до лібертаріанців

Я гдето утверждал чтонить про доступ манюпуса к управлению компаниями? COJIOMOH рассказывал про сташные огромные компании оббирающие манюпуса я прсото просвятил человека что манюпус и есть владелец этих компаний. А про доярок управляющих станной плавли спасибо хватит пусть Тим управляет Apple а дворник подметает двор.
у вас очень креативный подход к понятию о собственности. Манюпас ничем не владеет и ни на что не влияет, он получает (или не получает) дивиденды, зачастую дивидендов вообще нет, и манюпас может что то получить только продав акции (в хороший момент) или остаться у разбитого корыта. Как правило цена акций ползет вверх после новостей о увольнениях и прочих оптимизациях прижимающих хвост манюпасу. Но то что он приобритает на рынке акций никак не компенсирует то что он теряет на раб. месте, а иначе он уже не манюпас.
   
Re: питання до лібертаріанців

Я тобі це з самого початку пишу: твоїх тез не видно за горою жовчі. Давай, радімий, давай свій тезіс.
пане в дурника не грайте, а навчайтесь логічному спілкуванню.
 
   
Re: питання до лібертаріанців

хотів би всеж почути від COJIOMOH

що таке справедливе распределяння
   
Re: питання до лібертаріанців

пане в дурника не грайте, а навчайтесь логічному спілкуванню.

Опа. Пан пролетарій наклав купу і надув щоки.  :gigi:
   
Re: питання до лібертаріанців

Давай тезу, жовчогін! Чи таки не дочекаємося? А как дисал!  :laugh:
   
Re: питання до лібертаріанців

Опа. Пан пролетарій наклав купу і надув щоки.  :gigi:
не нервуйтесь, не пєтушіться, а вчіться логічно мислити. Я вам допоможу.
   
Re: питання до лібертаріанців

не нервуйтесь, не пєтушіться, а вчіться логічно мислити. Я вам допоможу.

Давай, дорогенький Учитель, давай! Тезу в студію! Будь-ласка.
   
Re: питання до лібертаріанців

у вас очень креативный подход к понятию о собственности. Манюпас ничем не владеет и ни на что не влияет, он получает (или не получает) дивиденды, зачастую дивидендов вообще нет
У вас просто минимальное представление как это работает
   
Re: питання до лібертаріанців

хотів би всеж почути від COJIOMOH

що таке справедливе распределяння
це мабуть распрєдєлєніє без економічного або фізичного примусу.
   
Re: питання до лібертаріанців

Для того что бы судить об успешности либертарианцев за них сначала надо проголосовать. А то забавно когда про провал либертарианства рассказывает коммунист.

 (tu) и репост
   
Re: питання до лібертаріанців

це мабуть распрєдєлєніє без економічного або фізичного примусу.
Шановний Учитель! Ти мабуть говориш про вільний ринок, нє?!
   
Re: питання до лібертаріанців

У вас просто минимальное представление как это работает
как работает манюпас не знает, а если знает толку то, все равно нужно денежку проффесионалам давать чтобы играть. Манюпас знает - давай денежку в 401к, mutual funds или какие то еще фонды - процент набежит, может быть. Вот такая она  собственность.
   
Re: питання до лібертаріанців

Шановний Учитель! Ти мабуть говориш про вільний ринок, нє?!
звідки ви взяли що я говорю про те чого в природі не існує?
   
Re: питання до лібертаріанців

звідки ви взяли що я говорю про те чого в природі не існує?

То про що Ви, Учитель, тоді говорите?!  :weep:
   
Re: питання до лібертаріанців

"Хачю справєдлівості. Чітоби кастєтом і пістолєтом. І мінє прінасілі чєсно атобранноє патамуша я ж заслужіл."

A side note.
   
Re: питання до лібертаріанців

То про що Ви, Учитель, тоді говорите?!  :weep:
логіку, statement A is (in)correct because a, b, c. ... Думаєте здолаєте цю премудрість сьогодні?
   
Re: питання до лібертаріанців

логіку, statement A is (in)correct because a, b, c. ... Думаєте здолаєте цю премудрість сьогодні?

Вже здолав. Дарагой Учітєль іде ------->
   
Re: питання до лібертаріанців

Вже здолав. Дарагой Учітєль іде ------->
не потрібно так до серця брати та нервуватись, учитись ніколи не пізно і не соромно.
   
Re: питання до лібертаріанців

отже, крім США(в минулому) в жодній країні не працює лібертаріанство?
   
Re: питання до лібертаріанців

отже, крім США(в минулому) в жодній країні не працює лібертаріанство?
а коли воно в сша працювало якщо не секрет?
   
Re: питання до лібертаріанців

а коли воно в сша працювало якщо не секрет?

не знаю
кажуть раніше
мабуть у 19 ст
   
Re: питання до лібертаріанців

кажуть раніше в США було лібертаріанство потім переросло в соціалізм
отже зараз ніде лібертаріанство не працює

   
Re: питання до лібертаріанців

Тогда начнем, пожалуй.

Apple.

Кто же владеет Apple? Это не Тим Кук, как, наверное, многие думают, владельцы – это акционеры, список которых легко гуглится.

1) The Vanguard Group, Inc. – 6,43%
2) BlackRock Fund Advisors- 4,22%
3) SSgA Funds Management, Inc.-4,19%
4) Fidelity Management & Research Co.-2,84%
5) Northern Trust Investments, Inc.-1,26%




Я привел список первых 5 держателей. Интересует нас номер 1 – The Vanguard Group inc.

Почти 6,5 процентов, казалось бы немного, какие же из них владельцы?

Но можно копнуть поглубже, давайте посмотрим на владельцев номер 2 в списке - BlackRock Fund Advisors


Акционеры BlackRock Fund Advisors:

1) PNC FINANCIAL SERVICES GROUP, INC. 21,33%
2) NORGES BANK 5,28%

3) VANGUARD GROUP INC 4,65%

4) Wellington Management Company, LLP 4,46%
5) State Street Corporation 3,29%

Так, интересно….А кто же акционер у PNC?


PNC FINANCIAL SERVICES GROUP, INC

1) VANGUARD GROUP INC 6,71%

2) State Street Corporation 4,92%

Идем дальше.

Следующий, пожалуй, State Street Corporation (у которого доли в PNC, BlackRock и Apple)


1) Price (T.Rowe) Associates Inc – 9,67% (владельцы VANGUARD GROUP INC . 7,20%, State Street Corporation 6,05%, JP Morgan Chase & Company )


............

3) VANGUARD GROUP INC  5,81%

Хм.

Вот Jp Morgan Chase & Company (напомню,Jp Morgan Chase & Company <=Price (T.Rowe) Associates Inc <= State Street Corporation)  кто же там? - VANGUARD GROUP INC  6,65%, State Street Corporation 4,73%


Знакомые лица…

Northern Trust Investments, Inc ( VANGUARD GROUP INC  5,9%, Northern Trust Investments, N.A. 5,75%, Wellington Management Company 5,69%)

ОТОВСЮДУ торчат уши VANGUARD GROUP INC  так или иначе эта компания имеет доли практически у всех акционеров Apple.


Мне стало интересно, если взять другие крупные организации, такова ли картина в них?


1) Wall-Mart – VANGUARD GROUP INC – 3,32%, State Street Corporation 2,37%, BlackRock Institutional Trust Company, N.A. 1,37%


2) Exxon Mobil Corporation - VANGUARD GROUP INC -6,96%, State Street Corporation – 4,82%, BlackRock Institutional Trust Company, N.A. – 2,69%

3) Total System Services, Inc - VANGUARD GROUP INC . (The) 8,44%
4) Berkshire Hathaway – VANGUARD GROUP INC 8,68%, State Street Corporation 6,3%)

5) General Motors VANGUARD GROUP INC 5,82%, 3,88%

6) General Electric - VANGUARD GROUP INC 6,57%, State Street Corporation 4,04%, BlackRock Institutional Trust Company, N.A. 2,68%

7) Ford Motor Company – VANGUARD GROUP INC 6,56%, State Street Corporation 4,07%, BlackRock Institutional Trust Company, N.A. 2,67%

8) AT&T – VANGUARD GROUP INC 6,56%, State Street – 4,33%,

9) Verizion - VANGUARD GROUP INC 6,6% , State Street – 4,07%

https://pikabu.ru/story/taynyie_vladeltsyi_mira_vanguard_group_5039946

Джон Клифтон Богл — американский предприниматель, известный инвестор, основатель и бывший генеральный директор The Vanguard Group — крупнейшей инвестиционной компании в мире.

Так куда стекаются сливки со всего мира?

И, как называются те, кто пытается это отрицать?

У Vanguard близько 20 млн інвесторів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія