Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сучєчкі ФСБ московського патріархату погрожують розділом країни

   
Шантажирують,падлы. Еретики!
   
Шантажирують,падлы. Еретики!
шо ярлики вішаєш?
   
шо ярлики вішаєш?
==============================
Ну и ? Еретики и враги. А шо? Нет?
   
а ти католик з 14го століття?

пс..
навіть тоді вони називалися схозматиками
   
а ти католик з 14го століття?

пс..
навіть тоді вони називалися схозматиками

Захищаєш сучєчок?
   
а ти католик з 14го століття?

пс..
навіть тоді вони називалися схозматиками
----------------------------------------
Я не католик. Я православний  Киевского патриархату.
   
----------------------------------------
Я не католик. Я православний  Киевского патриархату.

хтонічненько

станом на сьогодні виходить що ти єретик чи розкольник

хз..не знаю хто точно
   
хтонічненько

станом на сьогодні виходить що ти єретик чи розкольник

хз..не знаю хто точно
=================================
Ще тут  один такий "ІКПЄРД" по релігієзнавству вискочило. B-)  :facepalm:
   
ну ярлики ти вішаєш
   
А чим неправильно. Лапті МП погрожують розколом... Отже розкольники, нє?
   
Я не знаю , что такое томос и автокефалия и не должен знать эти средневековые словечки.  Общественная организация на территории Украины будет функционировать по правилам установленным светским государством. Церковь в Украине отделена от государства , а это обозначает , что все внутренние заморочки общественной организации являются внутренними организации и не имеют ни какого значения для светского государства на территории которой осуществляет свою деятельность организация.
   
хтонічненько

станом на сьогодні виходить що ти єретик чи розкольник

хз..не знаю хто точно
З якого це дива? Православя на відміну від католицизму наприклад невимагає якоїсь вертикальної структури впорядкування.
   
https://twitter.com/view/status/1000132458560524295

Бабло!  бабло уходить..
Вся фігня в тому що без Украіни все їх паства буде нараховувати тільки 12- 14 млн.  З Украіною 31- 39 млн.  Робить висновки..

Як діти... Но вони вже не діти.. По любе і ВІДпоДати  Будуть..
   
А що каже вірний прихожанин МП Петро Ліпецький?
   
На мій превеликий жаль ніхто з священників патріотичних церков не використовує єдину можливу зброю проти мракобісся МП.
Просто адміністративно це важко вирішити
Може волонтери б зайнялися?
   
Я не знаю , что такое томос и автокефалия и не должен знать эти средневековые словечки.  Общественная организация на территории Украины будет функционировать по правилам установленным светским государством. Церковь в Украине отделена от государства , а это обозначает , что все внутренние заморочки общественной организации являются внутренними организации и не имеют ни какого значения для светского государства на территории которой осуществляет свою деятельность организация.

Ти з якої планети прилетів?
   
Гра на публіку.
80% перейде.
Упоротим хіба лишиться нові печери рити...

Архімандрит УМП МП Кирило (Говорун) заявив, що Томос про автокефалію Української православної церкви вже написано, та назвав його автора - професора Афінського університету


Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

Архієпископ Кирило зазначив: "Томос вже готовий. Він вже написаний. Я навіть знаю, хто його писав. Писав мій учитель в Афінському університеті, в якому я навчався. Це один з найкращих каноністів в православному світі. Він геніальний абсолютно каноніст. І тексти, які він пише, канонічні, вони є абсолютно досконалими. Тому я думаю, що Томос буде прекрасним документом канонічності. До нього не можна буде висловити жодних претензій. Томос готовий".

Він продовжив: "Суть в тому, що Константинопольськи й патріархат задіє деяку процедуру надання цього Томосу, яка передбачає, що це є прерогатива Константинопольсько го патріархату. Давати Томос про автокефалію - давня ініціатива, яка бере свої витоки ще за часів Візантійської імперії. І на основі цієї прерогативи, права Константинополя серед православних церков, він даватиме цю автокефалію. Потім почнеться процес рецепції цієї автокефалії з боку інших православних церков. Зараз згоди усіх православних церков не потрібно. Вона не передбачається цією процедурою".

"На другому етапі будуть проблеми. Певні проблеми рецепції. Це займе певний час. Це може бути досить тривалий час. Наприклад, свого часу в 1970 році Москва дала автокефалію православної церкви в Америці. І це було зроблено в односторонньому порядку Москвою. І потім почався процес визнання цієї автокефалії, який триває до сьогоднішнього часу. Але невизначеність стосовно цієї православної церкви в Америці не настільки трагічна, не настільки болюча, як невизначеність, коли цієї церкви не існувало взагалі. Це, до певної міри, якісь технічні моменти рецепції. Але головну проблему вирішено", - підсумував архімандрит Кирило.


   
На мій превеликий жаль ніхто з священників патріотичних церков не використовує єдину можливу зброю проти мракобісся МП.
Просто адміністративно це важко вирішити
Може волонтери б зайнялися?

Яку?
   
А от не було б релігій і на один привід для срачу було б менше.
Замисліться, хто придумав релігіі і навіщо.
Невже неясно що для роздраю між людьми?
Вірте в Бога. Вірте вдома, не ходіть до церков.
Не корміть самозванців попів,
які прикриваючись ім*ям Бога
дуже часто сіють хаос в ваших головах.
Ні в якому разі не намагаюсь образити почуття
віруючих. Ви ж все таки вірите в Бога, а не в церкву.
Я теж вірю в Бога і мені не потрібні посередники.
   
Ти з якої планети прилетів?


Я атеист и церкви отношусь как к фольклорному коллективу. И не вижу ни одной причины государству руководствоваться средневековыми догмами фольклорного коллектива.  На территории Украины не должны действовать общественные организации и их филиалы управляемые из страны-агрессора, тем более организации замеченные в связи с руководством страны развязавшей войну против Украины.
   
Яку?

Те що монахи практикують.
   
Скільки ще будуть терпіти тих московських ФСБ-шних попів?
В СБУ є всі докази, що вони ведуть антидержавницьку діяльність. Чому з ними цяцькаються?
   
А що каже вірний прихожанин МП Петро Ліпецький?
Ну так Петро і звернувсф до Константинопольсько го Патріарха з проханням про надання томоса. Так що прівєт Хуйлу, Грузчик. :pooh_on_b:
   
Я не знаю , что такое томос и автокефалия и не должен знать эти средневековые словечки.  Общественная организация на территории Украины будет функционировать по правилам установленным светским государством. Церковь в Украине отделена от государства , а это обозначает , что все внутренние заморочки общественной организации являются внутренними организации и не имеют ни какого значения для светского государства на территории которой осуществляет свою деятельность организация.
у вас ситуация страуса который засунул голову в песок, а то шо попы МП на проповедях людям рассказывают про недогосударство Украина вас это не смущает?? И почему тогда государство не должно обращать на это внимание?

Останнє редагування: 26 травня 2018 10:38:46 від кноп
   
у вас ситуация страуса который засунул голову в песок,

Из чего следует такое умозаключение? Я утверждаю прямо противоположное , что государство вправе принимать любые меры по обеспечению своей государственной безопасности без оглядки на догмы общественной организации которые для государства не имеют ни какого значения. А то играются в эти средневековые игрища с томосами и автокефалиями на которые государству должно быть наплевать.
   
Из чего следует такое умозаключение? Я утверждаю прямо противоположное , что государство вправе принимать любые меры по обеспечению своей государственной безопасности без оглядки на догмы общественной организации которые для государства не имеют ни какого значения. А то играются в эти средневековые игрища с томосами и автокефалиями на которые государству должно быть наплевать.
В тому числі заходи по забороні державної мови держави-агресора :)
   
В тому числі заходи по забороні державної мови держави-агресора :)


Тебе Пригожин премию выдал москальско-фашистсккаея шавка? Ты так не пались. По легенде ты должен идиотом прикидываться уровня "моя твоя не понимает" и не должен мне отвечать.

Останнє редагування: 26 травня 2018 10:56:08 від Южанин
   
А що каже вірний прихожанин МП Петро Ліпецький?

Дивно.
Я вже три роки поспіль бачу його на великодній святковій літургії у Володимирському соборі.
Там вірян МП не буває.
   
руссопидорасты. По суду снять с регистрации, имущество  в доход бюджета, попов МП и К - судить, на пожизненное  аЛвру отобрать первую, показательно, попов гнать подсрачниками оттель

Останнє редагування: 26 травня 2018 11:06:18 від lot
   
В тому числі заходи по забороні державної мови держави-агресора :)
  Вы вот через эти хитрые свои конструкции про запрет пытаетесь навязать мысль, что русский язык принадлежит России. Фиг вы угадали. Покажите документы, подтверждающие право собственности россии на русский язык. Пусть Россия запрещает русский язык потому что на нем говорят в Украине. У вас есть чеченский, карельский, ингушский. вот на них и говорите.
   
Це явний приклад франчизи.Франчизою є і ГКЦ,якій я вірний.Але православна церква КП довела свою вірність під час Майдану,коли вона спасла студентів.За це їй можна простити любі помилки і недоліки.Церкви ГКЦ також були з народом і в горі,і в радості.Тому вона народна,рідна церква.А москальські жерці-абсолютно ворожі,чужі народу.
   
хтонічненько

станом на сьогодні виходить що ти єретик чи розкольник
Ну ось, птєнцы Быкової полізли.
   
Ну ось, птєнцы Быкової полізли.

щось хочеш?
   
Я не знаю , что такое томос и автокефалия и не должен знать эти средневековые словечки.  Общественная организация на территории Украины будет функционировать по правилам установленным светским государством. Церковь в Украине отделена от государства , а это обозначает , что все внутренние заморочки общественной организации являются внутренними организации и не имеют ни какого значения для светского государства на территории которой осуществляет свою деятельность организация.
Ваші слова та Богу у вуха... На жаль усе не так.
   
https://twitter.com/view/status/1000132458560524295


американцы оказались более шустрыми, потому как, если не изменяет память, около месяца назад их комиссия пришла к выводу, что РПЦ МП производит действия на территории Украины, которые несут дестабилизацию и угрозу унитарности.
   
то ми підходим до церкви зі світськими критеріями?

то таки неподобство
   
Автофекалия...
Попів на ножі, усіх..
   
Я не знаю , что такое томос и автокефалия и не должен знать эти средневековые словечки.  Общественная организация на территории Украины будет функционировать по правилам установленным светским государством. Церковь в Украине отделена от государства , а это обозначает , что все внутренние заморочки общественной организации являются внутренними организации и не имеют ни какого значения для светского государства на территории которой осуществляет свою деятельность организация.


поинтересуйтесь, вы откроете много интересного.
хотя бы то, что наследницей Константинополя окажется не Москва, а Киев.
в этом случае идея Москвы как Третьего Рима и идея православного мессианства Москвы летит прямиков к ипеням.
Или почему вы думаете МП так всполошилось от перспективы получения Киевом автокефалии?
   
щось хочеш?
Ну ось, птєнцы Быкової пішли на зачіпку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія