Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От таке питання секті ковідовакцинаторів

Гуляйте лісом, ваша примусова вакцинація захлинулася лайном, такого більше не буде.

Слава Україні!

Тому що решті світу таки п1зда.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
Via

Слава Україні!

Тому що решті світу таки п1зда.
Я думаю, що кожна країна окремо якось отямиться. Он норги і шведи вже послали подалі короношоблу.
   
Да, и хотелось бы такую же информацию (образование) получить от антиваксов.

https://www.bitchute.com/video/3jxLlb0B9FnM/
   
https://www.bitchute.com/video/3jxLlb0B9FnM/
Знову притягнув лайна з помийниці, де насрато конспіролохією та антиваксерством?
Гарна спроба, але ніт.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Я думаю, що кожна країна окремо якось отямиться. Он норги і шведи вже послали подалі короношоблу.

А те, що у норгов, наприклад, 90% дорослого населення вакциновано, то нічого...  :lol: 
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
Via

А те, що у норгов, наприклад, 90% дорослого населення вакциновано, то нічого...  :lol: 
Нічого. Шмурдяк десь вилили  у фьордах, довідки видали, все зашибись.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Нічого. Шмурдяк десь вилили  у фьордах, довідки видали, все зашибись.

 :lol:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Населення розвели, як котят, елегантськи розділивши на два табори вірян, бо всі, хто тут пише - саме віряни, жоден достеменно ніц не знає про вірус та вакцини, тому вірять у версію, що вподобають більше, і вже готові зневажати, примушувати, обмежувати і маргіналізувати один одного.
Це старий, як світ, прийом для введення соціуму в стан підвищеної імпринтності, коли не треба докладати зусиль, аби впровадити нові інструменти контролю, які за звичайних умов суспільство ніколи не сприйме та гарантовано відторгне, - бо суспільство само підхоплює навіяну ідеоформу як свою власну й заради неї радо заходитися слиною, лаятись та цькувати незгодних.
Як казав Аві, чим старіша й примітивніша розводка, тим краще вона працює.
Як казала Аліса, на дурака нє нужен нож.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

А что думают антивакцинаторы, что разработчики вакцин и их хозяева хотят уничтожить все человечество? Вакцинируется же весь мир и пока она спасает от тяжелого течения.
Где логика?
   
Знову притягнув лайна з помийниці, де насрато конспіролохією та антиваксерством?
Гарна спроба, але ніт.
Так от я ж і кажу Ніт упоротим безмозким вакцинаторам.
Протидія цьому гімну в світі буде тільки збільшуватись.
   
А что думают антивакцинаторы, что разработчики вакцин и их хозяева хотят уничтожить все человечество? Вакцинируется же весь мир и пока она спасает от тяжелого течения.
Где логика?
Так у вас и нет логики, ширяетесь чем дают, а что будет через пяток годиков думать не хотите.
Ваша самая страшная ошибка, думать что вы нужны кому либо кроме своих близких.
В мире переизбыток рабов, вы нах никому не нужны. Нет никакой заботы правителей о рабах,
никогда не было и не будет.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Аналогічно - ?

1. Вчитель біології та хімії.
2. Біотехнолог
3. к.х.н.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Нічого. Шмурдяк десь вилили  у фьордах, довідки видали, все зашибись.
Вія  - найкраща троляка сезону!! :weep:
( Троляка - це щоб інших означень не вживати, ну бо всі ми гомо, всі ми сапієнси ніби, всім властиво помилятись..)
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Як я бачу вакцину, яку вважаю не шмурдяком. І вакцінувався нею, коли працював в Африці.
The yellow fever vaccine is highly effective. The WHO states that the vaccine provides immunity within 10 days for 80–100% of people. Within 30 days, more than 99% of vaccinated people are immune.

Тобто 99% іммунітет від жовтої лихоманки. А ковідогімно, по суті, не вакцина, а шмурдяк.
Що волали тут вакцинатори? Ви не розумієте, треба, щоб утворився колективний імунітет за рахунок вакйінації і тоді заживемо! Шмцрдяк не спрацював і ваксери відступили на нову лінію оборони: ви ге розумієте, шмурдяк не захищає від ковілу, а дозволяє легше перехворіти.
Дякую, б***ь, я і так не хворів на цю херню протягов всієї ковідоістерії.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Я думаю, що кожна країна окремо якось отямиться. Он норги і шведи вже послали подалі короношоблу.
Після того, як провакцинували більшість населення.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
Via

Вія  - найкраща троляка сезону!! :weep:
( Троляка - це щоб інших означень не вживати, ну бо всі ми гомо, всі ми сапієнси ніби, всім властиво помилятись..)
Дякую, я стараюся.
І навіть поясню, навіщо.
Ми зіткнулися з тролями-геноцидниками, які тролять все людство.
І зупинити їх можна їх же методами, проти лома є прийом - зустрічний лом.
А тому вони колотять шмурдяк і примушують людство до вакцинації, а ми виливаємо шмурдяк і малюємо довідки.
При цьому всі малюють які завгодно відсотки захворюваності, смертності, рівня антитіл, кількості побочоки від вакцинації, летальності і чого завгодно ще. У них свої цифри, у нас - свої.
Оскільки доказів ніяких нема, все це перетворилося на боротьбу віруючих з атеїстами, якщо провести паралелі з релігією. Тому тролі-геноцидники будуть і далі кричати "Корона страшна, Судний день прийшов", а ми кричимо "Корона нестрашна, живемо спокійно далі".
Здоровий цинізм.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Здоровий цинізм.
ти людожерка
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
Via

ти людожерка
Ні, я захисник Вітчизни. На Покрову і моє свято :)
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Ні, я захисник Вітчизни. На Покрову і моє свято :)
ні, ти людожерка, і конкретніше - україножерка
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Тобто 99% іммунітет від жовтої лихоманки. А ковідогімно, по суті, не вакцина, а шмурдяк.
Що волали тут вакцинатори? Ви не розумієте, треба, щоб утворився колективний імунітет за рахунок вакйінації і тоді заживемо! Шмцрдяк не спрацював і ваксери відступили на нову лінію оборони: ви ге розумієте, шмурдяк не захищає від ковілу, а дозволяє легше перехворіти.
Дякую, б***ь, я і так не хворів на цю херню протягов всієї ковідоістерії.

 (tu)
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Спокійно кажу. Полудохлу тещу в баку- вакцінаторі умовно живою примаемо.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Сьогодні, зробилаа нам, офігезний салат. Це вигідно, як тещі не дохнуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія