Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині

Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
tyv

Ви стартопік читали? Там сільський голова. І таки не держслужбовець і тому ні рангу ні вислуги
:D

ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні"
Стаття 14
четверта категорія - посади голів постійних комісій з питань бюджету обласних, Київської та Севастопольської міських рад (у разі коли вони працюють у раді на постійній основі), керівників управлінь і відділів виконавчого апарату обласних, Севастопольської міської та секретаріату Київської міської рад, секретарів міських (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення) рад, заступників міських (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення) голів з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючих справами (секретарів) виконавчих комітетів, директорів, перших заступників, заступників директорів департаментів міських (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення) рад, міських (міст районного значення) голів, селищних і сільських голів, посади заступників голів районних

Тобто четверта категорія посади, ранг 7-9 ранг

Останнє редагування: 7 грудня 2020 22:22:05 від tyv
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
tyv

tyv скромно злиняв :)

пс
жентельмени йдуть не прощаючись
Навіщо пишеш про те в чому не орієнтуєшся?!  ;)

Останнє редагування: 7 грудня 2020 22:22:32 від tyv
   
Тоесть под миллион долларов дохода в год? Бедненько, но ноги не протянет.
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
tyv

Тоесть под миллион долларов дохода в год? Бедненько, но ноги не протянет.
Гривень
   
Гривень

Надбавки посчитала. Которые по сути автоматические. Вы упустили момент надбавок за выдающиеся достижения в труде.
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
tyv

Надбавки посчитала. Которые по сути автоматические. Вы упустили момент надбавок за выдающиеся достижения в труде.
Ні, врахував але вислугу брав +30%
Десь 700к отримує з двома матеріалками, плюс можуть бути премії до святкових та професійних днів
Короче, оримує не більше ляма грязними

Останнє редагування: 7 грудня 2020 22:34:07 від tyv
   
Ні, врахував але вислугу брав +30%
Десь 700к отримує з двома матеріалками, плюс можуть бути премії до святкових та професійних днів

А, понятно. тоесть где-то $35,000 в год чистыми. Всё равно не плохо. Миллион меня тоже удивил когда посчитала.
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
tyv

А, понятно. тоесть где-то $35,000 в год чистыми. Всё равно не плохо. Миллион меня тоже удивил когда посчитала.
Глянув реєстр декларацій, у мера мого міста 842к за минулий рік
   
Кількість сіл - 11

Промислове підприємство - 1 (гранітний кар'єр)

Уявіть стан економіки..

Середній гранітний кар’єр дає ренти в бюджет громади на. 5-10 лямів на рік. Це якщо продає половину добутого по білому.
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині

:D

ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні"
Стаття 14
четверта категорія - посади голів постійних комісій з питань бюджету обласних, Київської та Севастопольської міських рад (у разі коли вони працюють у раді на постійній основі), керівників управлінь і відділів виконавчого апарату обласних, Севастопольської міської та секретаріату Київської міської рад, секретарів міських (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення) рад, заступників міських (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення) голів з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючих справами (секретарів) виконавчих комітетів, директорів, перших заступників, заступників директорів департаментів міських (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення) рад, міських (міст районного значення) голів, селищних і сільських голів, посади заступників голів районних
Тобто четверта категорія посади, ранг 7-9 ранг
оплата за ранги передбачена іншою постановою. Там голів немає.
Надбавки голові встановлюються розпорядженням ради. Нічого іншого крім встановленого він законно не має.

Останнє редагування: 7 грудня 2020 22:44:18 від Agni
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
tyv

оплата за ранги передбачена іншою постановою. Там голів немає.
Надбавки голові встановлюються розпорядженням ради. Нічого іншого крім встановленого він законно не має.
Якою?  :)
Ви теж не орієнтуєтесь, якщо навіть плутаєте статус помс та держслужбовця
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині

у першому повідомленні стандартне розпорядження про умови оплати праці сільського голови.
щодо рангу, то там копійки.
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині

Якою?
тією самою, додаток 57

Ви теж не орієнтуєтесь, якщо навіть плутаєте статус помс та держслужбовця
помс отримує надбавку за ранг і за вислугу років, просто в інших розмірах.
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
U2

      Ну ладно. Деньги посчитали. А какова ж была цель децентрализации? Кричали ж: уменьшатся административные расходы! Так они ж увеличились... Не?
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині

Ні, не так
Оклад 12000 або 11500
+ Ранг
+ Вислуга
+ Надбавка
+ Премія

Думаю десь 50+ штук отримує

Оклад залежить від чисельності населення. Самий більший 8500 на 2020 рік. Там постанова кму згадується, в неї все і розписано.
Надбавка за ранг теж гривень 800 , за вислугу років 40% від окладу, якщо більше 25 років. Тому оті 50% з урахуванням надбавки та вислуги і є ті самі надбавка та вислуга разом взяті.
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині

Якою?  :)
Ви теж не орієнтуєтесь, якщо навіть плутаєте статус помс та держслужбовця
Ви походу не читатель, я навпаки написала що голова не держслужба. 15 постанова січень 2017.
   
я тільки   25500 бачу
щомісяця
без мат.допомоги, премій до свят та відпустки
і це по максимуму

Вибачте, 70 000,00 грн. це з усіма доплатами та на дбавками...
   
      ФранкО, или ФрАнко - Скока там было сельсоветов до децентрализации?

Відверто - не знаю.
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині

Соррі ранг є. Доплата за ранг від 100 до 1000 грн.
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині

Самі подивіться:

https://pbridsr.gov.ua/istorichna-dovidka-21-28-18-07-05-2020/
Подивилася. Нехіло так заминулий рік понад 500 тис. грн.
Щось він цього року продешевив.
   
Дурня
Не дурня а так і є, у нас 80% бюджету нашого містечка іде на утримання цієї 3.14здобратії.
Районні структури як були тай і залишилися, починаючи з райрад.
   
Подивилася. Нехіло так заминулий рік понад 500 тис. грн.
Щось він цього року продешевив.

А ось з ним була така "пригода" як каже той голова: "підкинули прямо в кишеню...".

https://www.УНН/uk/news/1841147-na-kirovogradschini-silskogo-golovu-zatrimali-cherez-khabar
   
та кого б не обрали -- результат 100% однаковий завжди

"систему треба міняти"
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині

Районні структури як були тай і залишилися, починаючи з райрад.
а для чого вони, якщо все рішається в ОТГ?
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині

.     Сказать: п...ец - это ничего не сказать. Какой Дибил проводил там децентрализацию? Я не верю, шо до децентрализации там в каждом селе был сельсовет с 5-ю работниками штатной численности.
кто проводил уже не важно

важно то что зеленая вошь сказала "я иду делать реформы" - а в итоге выгнал всех реформаторов спустя 4 месяца.

сейчас они стыдливо опускают глаза в пол и рассказывают про корону, когда спрашиваешь о реформах.

выбрали олигархическое чучело на свою голову, которое проиммитирует еще 5 лет!
   
а для чого вони, якщо все рішається в ОТГ?
Не знаю що там рішається, але всі прихльобателі при кориті.
Правда центр надання адміністративних послуг був у районі, а тепер будують ще й в нашому ОТГ.
Тепер пристроять ще пару десятків родичів кумів і сватів.
   
Хіба голова ОТГ не виборна посада?
   
Хіба голова ОТГ не виборна посада?

Так ото ж -  "зробили свідомий вибір"... Візьміть хоча б того самого Лозінського...

Тут за посиланням, якщо обрати дату 14 грудня, розділ кримінальні справи, ця особистість притягнута до кримінальної відповідальності... . Але, думаю, що відкупиться - було дві кримінальні справи на розгляді у одного і того ж судді (!!!) і одну вже закрили "за ....".... Підстави мені невідомі.


https://dv.kr.court.gov.ua/sud1105/gromadyanam/csz/

Останнє редагування: 8 грудня 2020 10:49:07 від ФРАНКО
   
Середній гранітний кар’єр дає ренти в бюджет громади на. 5-10 лямів на рік. Це якщо продає половину добутого по білому.

Кар'єр потужний, але, зі слів депутата, не дає і мільйона грн/рік...

Саме цей депутат попрохав мене допомогти розібратися зі станом справ у "вотчині" Голови...
   
Так ото ж -  "зробили свідомий вибір"...

Тут за посиланням, якщо обрати дату 14 грудня, розділ кримінальні справи, ця особистість притягнута до кримінальної відповідальності... . Але, думаю, що відкупиться - було дві кримінальні справи на розгляді у одного і того ж судді (!!!) і одну вже закрили "за ....".... Підстави мені невідомі.


https://dv.kr.court.gov.ua/sud1105/gromadyanam/csz/

ну і хто тим виборцям в ОТГ лікар?
вибрали - жеріть
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
U2

ну і хто тим виборцям в ОТГ лікар?
вибрали - жеріть
.     Это вот была цель децентрализации - спихнуть ответственность на манюпаса? Но феодалов жэ ж не манюпас насоздавал.
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
U2

кто проводил уже не важно

важно то что зеленая вошь сказала "я иду делать реформы" - а в итоге выгнал всех реформаторов спустя 4 месяца.

сейчас они стыдливо опускают глаза в пол и рассказывают про корону, когда спрашиваешь о реформах.

выбрали олигархическое чучело на свою голову, которое проиммитирует еще 5 лет!
.   Ну как, неважно? Он сломал основу страны. И теперь - не важно? Тут есть 2 вопроса: он тупой или вражина?
   
.     Это вот была цель децентрализации - спихнуть ответственность на манюпаса? Но феодалов жэ ж не манюпас насоздавал.

мета децентралізації - збільшення можливостей розпорядження коштами на місцях
ман юпасу, оцьому міфічному, такі голови всю дорогу на Центр кивали - не дали грошей, не дозволили робити
тепер нема такої можливості
а відповідальність на виборці лежить з часів запровадження демократії 
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
U2

мета децентралізації - збільшення можливостей розпорядження коштами на місцях
ман юпасу, оцьому міфічному, такі голови всю дорогу на Центр кивали - не дали грошей, не дозволили робити
тепер нема такої можливості
а відповідальність на виборці лежить з часів запровадження демократії 
.    Не ври. Не знаеш  матчасть - лучше промолчи.
   
.   Ну как, неважно? Он сломал основу страны. И теперь - не важно? Тут есть 2 вопроса: он тупой или вражина?

Думаю, що кожна влада в Україні, з 1991 року внесла свій внесок у злам основ як державності так і сприйняття справедливості,  як основ суспільних відносин. Все це робилося  під оплески як сусідів "братніх" республік та країн бувшого Варшавського договору так і країн бувшого ворожого нам табору...
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
U2

Думаю, що кожна влада в Україні, з 1991 року внесла свій внесок у злам основ як державності так і сприйняття справедливості,  як основ суспільних відносин. Все це робилося  під оплески як сусідів "братніх" республік та країн бувшого Варшавського договору так і країн бувшого ворожого нам табору...
.     Нууууу... Это глобально... А вот конкретно - например, Тигипко поднял пенсвозраст для женщин. А кто же творил децентрализацию? Кто ломал самую что ни на есть основу?
   
.     Нууууу... Это глобально... А вот конкретно - например, Тигипко поднял пенсвозраст для женщин. А кто же творил децентрализацию? Кто ломал самую что ни на есть основу?

Децентралізацію почали обговорювати ще в 2010 році ПР+.
Не знаю, що відбувалося при Порошенко, але за 5 місяців відпрацювати, прорахувати та ЗОБОВ'ЯЗАТИ с/ради об'єднатися в громади, до червня 2020 року - з кондачка не здійсниш...

Але ж хтось у цьому переконав... Подав на блюдці... Запевнив, що економічно вигідно та увійде в історію... (???)

   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
U2

Децентралізацію почали обговорювати ще в 2010 році ПР+.
Не знаю, що відбувалося при Порошенко, але за 5 місяців відпрацювати, прорахувати та ЗОБОВ'ЯЗАТИ с/ради об'єднатися в громади, до червня 2020 року - з кондачка не здійсниш...

Але ж хтось у цьому переконав... Подав на блюдці... Запевнив, що економічно вигідно та увійде в історію... (???)
.    Шымкив? Зубко? Оба - по реформам. А дальше - дело техники: вызываеш председателей облсоветов, глав ОДА - и за жирную пайку они тебе сделают.
   
Re: Зарплата Голови с/ради на Кіровоградщині
U2

Децентралізацію почали обговорювати ще в 2010 році ПР+.
Не знаю, що відбувалося при Порошенко, але за 5 місяців відпрацювати, прорахувати та ЗОБОВ'ЯЗАТИ с/ради об'єднатися в громади, до червня 2020 року - з кондачка не здійсниш...

Але ж хтось у цьому переконав... Подав на блюдці... Запевнив, що економічно вигідно та увійде в історію... (???)
.     Или экономическое обоснование делал министр экономики в правительстве Азарова? Или валили сексоты фсб?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія