Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко контролював 6 офшорів, через які купував шедеври – OCCRP

Якщо те т.з.  дослідження читати російською, то там цілковита маніпуляція. Англійською те хочь  трохи  пристойніший вигляд має. А якщо взяти до уваги, що  фупчиків, в яких англійська без словника, не так вже й багато, то можна й за розумного проканати.
Martin Woods, managing director of the consulting firm AML Woods and an expert on financial crime, said that while a bank “should defend client privacy robustly, it should never accommodate client secrecy.”

In cases involving so-called “politically exposed persons,” a term which generally includes officials with prominent public functions, “secrecy can literally cost lives when governments, as a result, lack the resources to fund health and public services,” he said.

Останнє редагування: 6 травня 2021 17:53:05 від costashu
   
Martin Woods, managing director of the consulting firm AML Woods and an expert on financial crime, said that while a bank “should defend client privacy robustly, it should never accommodate client secrecy.”

In cases involving so-called “politically exposed persons,” a term which generally includes officials with prominent public functions, “secrecy can literally cost lives when governments, as a result, lack the resources to fund health and public services,” he said.

Заклинило бідолагу   :laugh:
   
перекажіть хто-небудь, плс, цій орендованій радіоточці, що воно в мене в ігнорі
я з радіо не балакаю

   
я? преследую? не,
просто цікаво стало кого вона має на увазі коли пише
що її тут переслідує якийсь троль.
бачу Ви про неї погано відізвались, тому припустила що то вона про Вас так скиглить.


я бы сказал, что это она меня преследует,
та вона ж наче притомна дописувачка,
нещодавно сама хвалилася що в її лексиконі нема навіть слова "блін".
Як вона може когось переслідувати? ;o

я ее в игнор занес, но она периодически выпрыгивает с этой жестью на меня через цитирование. я бы предпочел и не знать, что такие ТП бывают в жизни.
ну так буває на форумах що хтось когось ігнорує, це нормально.
не можуть всі всім подобатись. :nea:
   
Заклинило бідолагу   :laugh:
та нехай, "чим би дитя не тішилось, аби не вішалось"(ц)
все-таки вже не обзиває і не проклинає юзерів, і це прогрес. :good:
   
Видно, у Костяші катаракне око сіпається.  :(
Костяша, переключи на українську. Чи на свою рідну (пєрвий язик) - свинособачу, якою ти тут на форумі писав до 2018 року.
   
Видно, у Костяші катаракне око сіпається.  :(
Костяша, переключи на українську. Чи на свою рідну (пєрвий язик) - свинособачу, якою ти тут на форумі писав до 2018 року.

Заігнорте. там тупо скрипти. Там нема інтелекту. Пост - у відповідь скрипт вам копіпаст з методички. дідус, костяша, мимосрала. Це тупо боти.
   
какая мирося конченая ТП. кожанка, маузер, подписка на газету про немецких детей :facepalm1:
свиносмердючко, ти ж хвалилося тут що я у тебе в ігнорі..То що сталося, нечисть?
   
Якби всі виборці викреслили всіх, вони б і не пройшли.
а якщо 100%-во відомо, що такого не трапиться? Що робити - коли з одного боку г-но, а з другого Хуйлова маріонетка? Я віддала перевагу г-ну.
   
Абирвалг! Гав- Пердь ! Абирвалг! Апшори! Абр! абр!
   
Заігнорте. там тупо скрипти. Там нема інтелекту. Пост - у відповідь скрипт вам копіпаст з методички. дідус, костяша, мимосрала. Це тупо боти.
ATF - тупий ганебний підсвинок, з ватою замість мізків
   
Абирвалг! Гав- Пердь ! Абирвалг! Апшори! Абр! абр!
ну от, вгадала
   
а якщо 100%-во відомо, що такого не трапиться? Що робити - коли з одного боку г-но, а з другого Хуйлова маріонетка? Я віддала перевагу г-ну.

Тоді - вимагати від свіжого гімна, яке щойно прилипло до штанів, виконувати обіцянки, а не лише смердіти.

А не бігати по дорозі шукати те, що вже 2 роки тому висохло і відпало.
   
свиносмердючко, ти ж хвалилося тут що я у тебе в ігнорі..То що сталося, нечисть?
мабуть у тебе навчився - ти заявляєш що Кадра у тебе в ігнорі,
і тут же розповідаєш яка вона розпоганезна  8-:
   
Що робити - коли з одного боку г-но, а з другого Хуйлова маріонетка? Я віддала перевагу г-ну.
та ні, тоді ти не могла знати напевне що зе виявиться г-ном
   
Заігнорте. там тупо скрипти. Там нема інтелекту. Пост - у відповідь скрипт вам копіпаст з методички. дідус, костяша, мимосрала. Це тупо боти.
Ого, які технології !
Тільки заради чого?
Повідомлень на якомусь форумі?
Де нікого ні в чому не переконаєш все одно?  :D
   
Єслі Порошенко дєньгі у афшор виводіт - значіт ета плохо!
Значіт наторговал на шоколадє - єта плохо!
Єслі же Зелєнскій дєньгі у афшорах прячет - єто карашо!
Вам любой зілібобік скажет!
   
Ого, які технології !
Тільки заради чого?
Повідомлень на якомусь форумі?
Де нікого ні в чому не переконаєш все одно?  :D

Які в біса технології. Проста дресура зілібобіків на рівні рефлексів собачки Павлова.
Тема про ніс порошенка - шмат калбаси по 2,20.
Тема про афшори - тут пельменів миска вже. Слова знає. Офшори.
Тема про ріст рейтингів Зе - взагалі плюс. Бити методичкою по писку не будуть два дні.
   
Про це кожен мав змогу знати, якби хотів. Адже спонсорування петро антиукраїнської структури ФСБ - МПЪ ні для кого секретом не було, що очевидно стало поштовхом для потужного розвитку бізнесу петро у завжди ворожій Україні паРаші. Україножерські висловлювання на СС Шустера. Інформація з пресконференції Зінченка восени 2005 суттєво прояснювала події всередині помаранчевої команди, які призвели до її руйнування, а разом із нею і руйнування надій українців. Запопадливе плазування перед Янучаром у післяпомаранчевий період.
На додаток у мене була напівприватна інфа про людиноненависницьку поведінку петро проти мешканців гуртожитку на Сурікова, 5.
І при цьому - жодної реальної справи, яка могла би заперечити його антиукраїнську діяльність. Жодної.

+100500 (tu)
Підр пішов "у всі тяжкіє" з тим гуртожитком, виплатив багато грошей на суди, але поводився як повна людино-ненависницька скотина.
Власне це все йде від кацапки Маріни - вона зневажає людей та вважає їх "за бидло", але вміло маскує свої думки та емоції на людях.
така собі друга "Раїса Горбачьова". (td)
   
Костяша, переключи на українську. Чи на свою рідну (пєрвий язик) - свинособачу, якою ти тут на форумі писав до 2018 року.
состашу поліглот, це добре  (tu)
   
поводився як повна людино-ненависницька скотина
без "як", він і є людино-ненависницькою скотиною
   
Тоді - вимагати від свіжого гімна, яке щойно прилипло до штанів, виконувати обіцянки, а не лише смердіти.
його місією було сковирнути з трону нахабного мародера,
він з цим впорався, з нашою допомогою.
Далі треба обирати толкового президента,
який здатен навести лад в пограбованій країні.
Такий кандидат був на виборах-2019,
але українці вчергове помилилися,
не обравши його, вірніше її.
   

без "як", він і є людино-ненависницькою скотиною

 :D

Цитата: costashu

ти гній при житті
гнида
Свинорил
порохоскот
свиняче рило
у заповіднику підсвинків
кнуря
свинокнуря
кнуросвин
дебіл




Останнє редагування: 6 травня 2021 19:33:38 від Пшениця
   
він і є людино-ненависницькою скотиною
це як? обзиває і проклинає людей?
   
його місією було сковирнути з трону нахабного мародера,
він з цим впорався, з нашою допомогою.
Далі треба обирати толкового президента,
який здатен навести лад в пограбованій країні.
Такий кандидат був на виборах-2019,
але українці вчергове помилилися,
не обравши його, вірніше її.

Ой, "сковирнути", не смішіть мої тапки !

Ви про Лукашенка чули? Є такий.
Чи про Хуйло? Ні, не чули?
Може, про сім"ю Кімів з Північної Кореї? Також ні?
Странно.

"Сковирнув"  :laugh:
   
Які в біса технології. Проста дресура зілібобіків на рівні рефлексів собачки Павлова.
Тема про ніс порошенка - шмат калбаси по 2,20.
Тема про афшори - тут пельменів миска вже. Слова знає. Офшори.
Тема про ріст рейтингів Зе - взагалі плюс. Бити методичкою по писку не будуть два дні.

І що, хтось когось навернув цим всім на путь істини? ))
Ні, це не боти.
А реальні (в плані, живі люди) придурки
   
Тоді - вимагати від свіжого гімна, яке щойно прилипло до штанів, виконувати обіцянки, а не лише смердіти.

А не бігати по дорозі шукати те, що вже 2 роки тому висохло і відпало.
Поділися способом, у який можна результативно (або принаймні у сподіванні на результативність) вимагати щось від г-на.
Відмазки на кшталт "я голосував не за зелене г-но, я голосував за Хуйлову маріонетку!" не проканають - на тобі чи мені не написано, за кого хто голосував.
На крайняк поділися досвідом, як і наскільки результативно ти вимагав щось від обраної тобою у 2014 маріонетки. Дякую.

Останнє редагування: 6 травня 2021 20:24:19 від Myroslava
   
варто нагадати Panama Papers -
Ukraine: The President’s Offshore Tax Plan https://www.occrp.org/en/panamapapers/ukraine-poroshenko-offshore/
   
Підр пішов "у всі тяжкіє" з тим гуртожитком, виплатив багато грошей на суди, але поводився як повна людино-ненависницька скотина.
Власне це все йде від кацапки Маріни - вона зневажає людей та вважає їх "за бидло", але вміло маскує свої думки та емоції на людях.
така собі друга "Раїса Горбачьова".
скоріш за все там кожен окремий чобіт вдало знайшов свою пару
але це лише за аморально-людськими якостями
в плані АйКью петро звісно суттєво випереджає цю косноязику дубину стоєросову
   

Зновуж таки, це вони рвуться до влади, щоб робити бізнес, чи ситуація така, що якщо ти не у владі, то ти швидко того бізнесу позбудешся? Там у 2004 році розповідали про якийсь бунт міліонерів проти міліардерів? Це дуже просто пальцем показувати. А не так легко подивитись на себе спершу. От як умовний Кучма став би умовний рошен в умовного порошенка відбирати. Чи багато людей вийшло би той умовний бізнес захищати? Ні? То може яке і є право тоді у того власника робити що він тільки може, щоб захистити свій бізнес? Я кажу, що то не вирішується так, як більшисть думає.
Це можно твльки поступово, досягаючи балансу, впроваджуючи наглядові ради, комісії, асоціації.
Знову ж таки, ви кажете закони написали під себе. Так закон один для всіх, то ж ви теж можете скористатися як ви кажете форою. Та щось більшисть не біжить. Тільки про корупцію розповідають. Як сказала мені колись одна суддя, закони написані, щоб ними користувались. Там дуже багато різного підтексту та мудрості в тому вислові. Я багатьом пропонував би замислитися над тим.
Багато хто не біжить бо гидує зробити перший крок в злочинну систему кругової поруки. Наприклад на нижчому щаблі стати тим колишнім класичним пузатим даїшником чи митником з централізованою квотою передачі наверх. Хоча для декого це недосяжна мрія. Так і в зрощенні влади і бізнесу. Тут ще більше злочинних схем поки ти офіційно зареєструєш перший мільйон. Так що про законність для всіх це казочки про які вже й в дитсадку не всі повірять
   
вона зневажає людей та вважає їх "за бидло"

ну от я зневажаю багатьох людей і вважаю їх за бидло
але я аж ніяк не кацапка

що ж робити, коли людство взагалі бидлувате, а постсовкове - суттєво більше, ніж в середньому по популяції?
поважати таких людей сенсу нема, бо вони не знають нахіба та повага потрібна
   
ну от я зневажаю багатьох людей і вважаю їх за бидло
але я аж ніяк не кацапка
іранка :facepalm:
   
іранка

нехай буде так, хоча я цілком задовільняюсь конфесією і можу спокійно обійтись без національності
але яким чином це впливає на те, що купа людей не поважають ні себе, ні інших, і взагалі не мають жодної уяви, нахіба це треба?
   
можу спокійно обійтись без національності
:lol:
ІРАНКА.
   
:lol:
ІРАНКА.

 B-)
   
так офшори це добре чи погано, га?
   
так офшори це добре чи погано, га?
Лещенко каже, що добре.
   
А чо косташу такий тормоз з пошуком? Теми ж може створювати, значить, внутрішньофорумний пошук працює.
   
Лещенко каже, що добре.
а ти що кажеш, придурок?
   
Я смокчу хyй Зеленського, платять непогано, от колупаюсь у темах 2015 року
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія