Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обострение у Фарион

Обострение у Фарион

Знающие люди, это ее аккаунт точно?

   
Re: Обострение у Фарион

С чего началось:
   
Re: Обострение у Фарион

Ти диви, як регулярно, раз в кілька місяців, тьотка робить вкиди.

І чого цій мразоті так муляють саме азовці?
   
Re: Обострение у Фарион

Цей же автор

Billicьогодні в 07:06
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Не сратся с союзниками. Умерить непримиримость. Перестать навязываться как защитники от русских. Помощь в разумных пределах не думаю что прекратят. А вот по отношению к запросам нашим и планам Москву сжечь нужна коррекция.
   
Re: Обострение у Фарион

Цей же автор

Billicьогодні в 07:06
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Не сратся с союзниками. Умерить непримиримость. Перестать навязываться как защитники от русских. Помощь в разумных пределах не думаю что прекратят. А вот по отношению к запросам нашим и планам Москву сжечь нужна коррекция.

И? По моему я последователен.
Не дразнить союзников, не раскалывать страну.
Максималистские хотелки отталкивают союзников - они четко дают понять - в развалинах Москвы они не заинтересовваны.
   
Re: Обострение у Фарион

На другому році повномасштабної війни з кацапією, після десятків тисяч вбитих, закатованих, скалічених мирних жителях, після десятків, а може і сотень тисяч вбитих українських воїнів читати тему з назвою "Обострение у Фарион"....????
Після такого хочеться підтримати Фаріон.
   
Re: Обострение у Фарион

полк азов вже давно 3 штурмова бригада
   
Re: Обострение у Фарион

На другому році повномасштабної вій з кацапією, після десятків тисяч вбитих, закатованих, скалічених мирних жителях, після десятків, а може і сотень тисяч вбитих українських воїнів читати тему з назвою "Обострение у Фарион"....????
Після такого хочеться підтримати Фаріон.
Так вы поддерживаете?
То есть Азов может идти по домам?
   
Re: Обострение у Фарион

Іще від автора

Billicьогодні в 14:03
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Сліпий, cьогодні в 13:55
Розгорнути попередні цитати...
вони будуть знищені, ну звісно ті хто кордон не встигне перетнути  :-)o

К чему эта накачка? Никто геноцид никакой не планирует
. Посмотрите на оккупированные территории.
Вопрос в ликвидации политической нации украинцев как раз. Главное - лояльность режиму, а языки и прочее - это вторично. Кадыров подтвердит :)

Именно так вопрос стоит: нужно ли украинцам свое государство или они будут в составе россии.
   
Re: Обострение у Фарион

Так вы поддерживаете?
То есть Азов может идти по домам?

ні, я не підтримую вашу наполегливу, маніакальну спробу всетаки побудувати тут, в Україні, кацапію№2
   
Re: Обострение у Фарион

Воно відпрацьовує кацапські гроші...
Ст 161-1 ККУ класична
   
Re: Обострение у Фарион

Іще від автора

Billicьогодні в 14:03
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Сліпий, cьогодні в 13:55
Розгорнути попередні цитати...
вони будуть знищені, ну звісно ті хто кордон не встигне перетнути  :-)o

К чему эта накачка? Никто геноцид никакой не планирует
. Посмотрите на оккупированные территории.
Вопрос в ликвидации политической нации украинцев как раз. Главное - лояльность режиму, а языки и прочее - это вторично. Кадыров подтвердит :)

Именно так вопрос стоит: нужно ли украинцам свое государство или они будут в составе россии.

Я конечно благодарен за реферат, но зачем подчеркивать и так очевидное??

Я против ложной мотивации.
"Русские придут и всех вырежут" - ну зачем такая грубая пропаганда?
Украина воюет за свою свободу, свободу выбора пути.
И мелкая накачка про "орды дикарей" толко вредит.
   
Re: Обострение у Фарион

ні, я не підтримую вашу наполегливу, маніакальну спробу всетаки побудувати тут, в Україні, кацапію№2

Таким образом вы построите тут Россию №1. Потому что проиграете войну.
   
Re: Обострение у Фарион

Таким образом вы построите тут Россию №1. Потому что проиграете войну.

з великої літери...
   
Re: Обострение у Фарион

з великої літери...

Россия->росія

Так победим!
   
Re: Обострение у Фарион

Я конечно благодарен за реферат, но зачем подчеркивать и так очевидное??

Я против ложной мотивации.
"Русские придут и всех вырежут" - ну зачем такая грубая пропаганда?
Украина воюет за свою свободу, свободу выбора пути.
И мелкая накачка про "орды дикарей" толко вредит.

Бучу памятаєш ? це лише маленький приклад. Ти сподіваєся тебе не виріжуть бо ти кацапською балакаєш ? а те що сусіда атошника каструють - то тебе це не обходить?
   
Re: Обострение у Фарион

Россия->росія

Так победим!
хоча б це.вже прогрес. маленькі кроки...
   
Re: Обострение у Фарион

Таким образом вы построите тут Россию №1. Потому что проиграете войну.

Ні не побудуємо.   Тільки нам , українцям, можна судити права, чи не права Фаріон.  Скільки ви, кацапоязикі, натворили тут на нашій землі, то навіть Фаріон не опише.  Так вона  трохи не така, не сучасноліберальна, як прийнято зараз у світі. Але вона щиро вболіває за Україну і українців, а ви вболіваєте за те, щоб і надалі залишитись тут першим сортом, в вільній незалежній Україні.
Розглядайте, розкатуйте своїх, дугіних, пєлєвіних, латиніних і інших властітєлєй мислєй кацапів, а ми зі своїми письменниками і патріотами розберемось самі, без ваших рускомірних соплєй.
   
Re: Обострение у Фарион

Мовний геноцид в Україні завжди був лише в одному напрямку- знищення Українства. Українці завжди толерували парашську мову. Фаріон ексцентрична особа але в Україні немає 1ї поправки як в Конституції США. тому борцунам за права парашської - пиз д у йте в США або в парашу. або розмовляють собі парашською без претензій.
   
Re: Обострение у Фарион

Ні не побудуємо.   Тільки нам , українцям, можна судити права, чи не права Фаріон.  Скільки ви, кацапоязикі, натворили тут на нашій землі, то навіть Фаріон не опише.  Так вона  трохи не така, не сучасноліберальна, як прийнято зараз у світі. Але вона щиро вболіває за Україну і українців, а ви вболіваєте за те, щоб і надалі залишитись тут першим сортом, в вільній незалежній Україні.
Розглядайте, розкатуйте своїх, дугіних, пєлєвіних, латиніних і інших властітєлєй мислєй кацапів, а ми зі своїми письменниками і патріотами розберемось самі, без ваших рускомірних соплєй.
   Полк "Азов", на думку вельмишановної пані Фаріон, це "очманілий зброд", цитую.
   Підтримуєте?
   
Re: Обострение у Фарион

Мовний геноцид в Україні завжди був лише в одному напрямку- знищення Українства. Українці завжди толерували парашську мову. Фаріон ексцентрична особа але в Україні немає 1ї поправки як в Конституції США. тому борцунам за права парашської - пиз д у йте в США або в парашу. або розмовляють собі парашською без претензій.
   Бойся своих желаний. Могут и сбыться. Вот сейчас 30-40 тысяч ( минимум) снимутся с передка и смотаются куда там тебе хочется. Легче станет?
   
Re: Обострение у Фарион

пиз д у йте в США або в парашу

Прелестно

Единство!
   
Re: Обострение у Фарион
Via

   Бойся своих желаний. Могут и сбыться. Вот сейчас 30-40 тысяч ( минимум) снимутся с передка и смотаются куда там тебе хочется. Легче станет?
Які тонкосльозі, знімуться вони. Мовою ворога розмовляти не варто, це ще й маркер в окопах, говорено-ппреговорено.
   
Re: Обострение у Фарион

   Бойся своих желаний. Могут и сбыться. Вот сейчас 30-40 тысяч ( минимум) снимутся с передка и смотаются куда там тебе хочется. Легче станет?
ні не стане. але скажи наведи мені приклад коли Українці кастрували за парашську мову? а от навпаки - це те що відбувається зараз.
   
Re: Обострение у Фарион

Прелестно

Единство!
а спокійно розмовляти парашською тобі ХОЧ ХТОСЬ забороняв хоч колись в Україні?
   
Re: Обострение у Фарион

Які тонкосльозі, знімуться вони. Мовою ворога розмовляти не варто, це ще й маркер в окопах, говорено-ппреговорено.

Пропагандоны всех стран, попуститесь!
   
Re: Обострение у Фарион

   
Re: Обострение у Фарион

а спокійно розмовляти парашською тобі ХОЧ ХТОСЬ забороняв хоч колись в Україні?

Старттопик читал?
   
Re: Обострение у Фарион

Пропагандоны всех стран, попуститесь!

 скажи а в цій війні винуватий хуйло чи північне мясо в цілому. ну от як ти вважаєш.
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Пропагандоны всех стран, попуститесь!
Мови вбивць українців в Україні не буде. Крапка.
   
Re: Обострение у Фарион

скажи а в цій війні винуватий хуйло чи північне мясо в цілому. ну от як ти вважаєш.

Это одно и то же. Он вырастил поколение под себя.
   
Re: Обострение у Фарион

Старттопик читал?
і що він змінює особисто для тебе? цей старт топік. тобі хтось почав яйця в косяк зажимати?
   
Re: Обострение у Фарион

Это одно и то же. Он вырастил поколение под себя.
ну вже прогрес! але ще раз - зрозумій - винищують націю. це болючий процес. ти хочеш чого? особисто.
   
Re: Обострение у Фарион

Мови вбивць українців в Україні не буде. Крапка.
  Яким чином?
   
Re: Обострение у Фарион

  Яким чином?

Вія приїде додому і розрулить ....
Потім 
Колись
   
Re: Обострение у Фарион

Цитувати
Я всіма руками за те, щоб наша мова та культура процвітала, але ця шмара реально щось поплутала.

Багато воїнів говорять російською - це факт, те, що багато з таких вже загинули за нашу державу - також факт.

Ці люди зробили і роблять для нашої країни, як на мене, дуже багато, а що вона зробила, щоб засуджувати їх, ба більше, щоб словесно принижувати??

Найбільш прикре те, що висловлювання таких ідіотів виконистовує русня для підігрівання конфлікту і пропаганди.

Офіцер  (https://t.me/+esPgUXHPD7ZmMjM6)
   
Re: Обострение у Фарион

Теж з трусів вистрибує?
   
Re: Обострение у Фарион

хуйло підключив своїх ударних провокаторів - Фаріон і Арестовича, надіється за їх допомогою щось вимутить?  :gigi:
   
Re: Обострение у Фарион

  Яким чином?

Простым - хуйлостан массово убивает жителей востока Украины. Других вариантов нет.
   
Re: Обострение у Фарион

ну вже прогрес! але ще раз - зрозумій - винищують націю. це болючий процес. ти хочеш чого? особисто.

Я хочу чтобы потом мы не писали мемуаров из канады или сибири про очередные "визвольні змагання", злобных москалей  и разосравшихся наших гетьманов и козаченок
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія