Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як можна в таку жару працювати?

Re: Як можна в таку жару працювати?

А як в Єгипті люди працюють в 40 градусів?

Пан Хорват натякае що треба полежати
   
Re: Як можна в таку жару працювати?

Гарна світлина  (tu)
Знакова. Еталонний  зе виборець
Коли більше, ніж за рік до президентських виборів я писав, що Порошенка будуть гнати сцяними шматами і йому президенство більше не світить, мені ніхто тоді не вірив. В суспільстві тоді була дуже велика підтримка Порошенка. Мене питали, якщо не Порошенко, то хто?
Я тоді навіть з багатьма поспорив, що Порошенкові нічого не світить, і повигравав ці спори.

Тепер, я вам говорю наступне. Запам'ятайте і запишіть собі цей пост. Через 5-10 років перевірите.

Зміни, які започаткує Зеленський і його команда, приведуть до процвітання України.
Україна стане найсильнішою і найбільшою країною в Європі.
З Україною будуть рахуватися всі і у всьому світі.

Бачучи економічний підйом України, бачучи те, що в Україні дійсно нема ніякої хунти, а вибори дійсно демократичні і виграти може будь-хто, навіть клоун, в Росії через це почнуться Майдани, які розвалять Росію. Росія почне втрачати території, частина яких почне сама проситися в Україну (Придністров'я, Кубань, можливо Білгород і тд). За рахунок цього Україна стане найбільшою в Європі, а Росія розвалиться.

В Україну почнуть надходити інвестиції, почнуть повертатися люди, емігранти.
І я не виключаю такої можливості, що повернусь в Україну.
Бути українцем стане престижно. У всьому світі стануть пишатися і поважати українців.

І започаткує це все – Зеленський.
Запамятайте і запишіть собі це.


Останнє редагування: 10 червня 2021 08:51:07 від Plzen
   
Re: Як можна в таку жару працювати?

Знакова. Еталонний  зе виборець

 :facepalm1:
   
Re: Як можна в таку жару працювати?

Хіба хочеш? - мусиш!
   
Re: Як можна в таку жару працювати?

Пан Хорват натякае що треба полежати

З його вагою це шкідливо для здоров'я.
   
Re: Як можна в таку жару працювати?

Два здорові чоловіки у дитячому басейні. Жесть.
   
Re: Як можна в таку жару працювати?

Два здорові чоловіки у дитячому басейні. Жесть.
там далі на світлинах нормальний басейн стоїть, але хлопцям чогось подобався цей
   
Re: Як можна в таку жару працювати?

там далі на світлинах нормальний басейн стоїть, але хлопцям чогось подобався цей
В тому дівки плавають, а в цьому - хлопці. Пан Турч а ви у 45 років сиділи у такому басейні з іншим чоловіком у одних плавках?

Останнє редагування: 10 червня 2021 10:31:11 від Фома Липецкий
   
Re: Як можна в таку жару працювати?

В тому дівки плавають, а в цьому - хлопці. Пан Турч а ви у 45 років сиділи у так ому басейні з іншим чоловіком у одних плавках?



Та з жабкою на голові? Ні
Це вже не перша така світлина, десь були ще як пан Іван полежуе біля басейну з надувними черепашками, без дитинки до речі.
   
Re: Як можна в таку жару працювати?

Та з жабкою на голові? Ні
Хорват тебе на крок попереду  :laugh:
   
Re: Як можна в таку жару працювати?

Хорват тебе на крок попереду  :laugh:

Хорват притримуеться Европейських цінностей в цьому питанні
   
Re: Як можна в таку жару працювати?

Лежить Хорват в своїм басейні
З якимось дядьком у трусах
А потім каже: йдем в кімнату
Тобі я біцепс покажу
   
Re: Як можна в таку жару працювати?
rst

Сьогодні має бути в тіні +31.

Колега вернувся з відпустки з Іспанії, то каже, що в Польщі зараз тепліше, ніж в Іспанії.
А Францію дощі заливають.

А тут - Сієста...  :D

Показати зображення...

ну что ж. ТС пробил дно во всех смыслах. Великолепный камминг-аут.
Ну и возьму на себя смелость провести психологический анализ, который так любит хорват.
На фото щаслива родина и кахання всього життя. Все по-европейски,(еврогейски). Однополый брак, причем по следующим фото в любимых хорватом плавочках спидо (теперь мы понимаем почему))) четко ясно, кто в этой паре жена.
Теперь также становится понятной розовая спальня, фотки цветочков, мороженка (умело лижет на фото))),  ,бабское поведение и т.д. С другой стороны зацикленность на физической форме (чтобы мужественней выглядеть), постоянные обвинения оппонентов в гомосексуализме, постоянное выпячивание "щасливой родини, дытины, коханой жинки". Это маска. 
В Польше, которая, как правильно отметил Фома, является католическим халифатом, тем более в селе, пидарасов не любят (мягко сказано). Поэтому имеем фиктивную жену. Которая служит прикрытием и , скорее всего, стала суррогатной матерью, бо два геи хотилы дытынку. Женщину осуждать не будем. Что ждало мать-одиночку в Украине? А тут выгодная работка. Непыльная. Изображать нормальную семью и любящую жену.
Становится понятным поздний брак и поздний ребенок. Мы же понимаем , что с таким деффектом трудно завести отношения с женщиной и оплодотворить ее.

Так что все стало на свои места. Это ни хорошо и ни плохо. Это факт. Это "модно, стильно, современно". Только зачем совать нос в чужую жизнь?

П.С. Проясняется и ситуация с "квартирантом". Мы же с вами теперь знаем кто это))))

П.П.С. можете хоть обосраться, крича, что это второй ник Турча.



   
Re: Як можна в таку жару працювати?

https://forum.durdom.club/viewtopic.php?f=4&t=3226
Так я працював же ж...  B-)
   
Re: Як можна в таку жару працювати?
rst

ну что ж. ТС пробил дно во всех смыслах. Великолепный камминг-аут.
Ну и возьму на себя смелость провести психологический анализ, который так любит хорват.
На фото щаслива родина и кахання всього життя. Все по-европейски,(еврогейски). Однополый брак, причем по следующим фото в любимых хорватом плавочках спидо (теперь мы понимаем почему))) четко ясно, кто в этой паре жена.
Теперь также становится понятной розовая спальня, фотки цветочков, мороженка (умело лижет на фото))),  ,бабское поведение и т.д. С другой стороны зацикленность на физической форме (чтобы мужественней выглядеть), постоянные обвинения оппонентов в гомосексуализме, постоянное выпячивание "щасливой родини, дытины, коханой жинки". Это маска. 
В Польше, которая, как правильно отметил Фома, является католическим халифатом, тем более в селе, пидарасов не любят (мягко сказано). Поэтому имеем фиктивную жену. Которая служит прикрытием и , скорее всего, стала суррогатной матерью, бо два геи хотилы дытынку. Женщину осуждать не будем. Что ждало мать-одиночку в Украине? А тут выгодная работка. Непыльная. Изображать нормальную семью и любящую жену.
Становится понятным поздний брак и поздний ребенок. Мы же понимаем , что с таким деффектом трудно завести отношения с женщиной и оплодотворить ее.

Так что все стало на свои места. Это ни хорошо и ни плохо. Это факт. Это "модно, стильно, современно". Только зачем совать нос в чужую жизнь?

П.С. Проясняется и ситуация с "квартирантом". Мы же с вами теперь знаем кто это))))

П.П.С. можете хоть обосраться, крича, что это второй ник Турча.

ап! Местных п.и.д.а.р.о.в.  нужно знать в жирное 120-кг рыло)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія