Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"приватні перевізники заявили, що більше не обслуговуватимуть Полтаву. "


Еще пзабавили стоны дурака-перевозчика -


перевозчик не может поставить цену за билет которую хочет. потому что у нас совок

почему в бла бла каре водий может свою цену поставить, а перевозчик нет?
   
перевозчик не может поставить цену за билет которую хочет. потому что у нас совок

почему в бла бла каре водий может свою цену поставить, а перевозчик нет?

Пусть ставит, рассказы про штрафы - бред.
Ну будет стоять пустой по 10 гривен.
У нас же это блядво давало старому мэру бабло, тот тупо тралики не выпускал на маршрут
   
В общем так.
Облезет сявота на 5 гривен.
Развивать гортранс, а весь этот цирк гнать к чертям. Пусть куда хотят туда и идут, там половина владельцев - уголовные рыла или родычи местного мажорства.
   
Пусть ставит, рассказы про штрафы - бред.
Ну будет стоять пустой по 10 гривен.
У нас же это блядво давало старому мэру бабло, тот тупо тралики не выпускал на маршрут

не знаю про полтаву - в киеве - горсовет
https://www.autocentre.ua/ua/news/sobytie/kto-ustanavlivaet-tarify-na-avtobusnye-perevozki-v-stolitse-45830.html

Цитувати
Киевский горсовет принял решение об установлении полномочий исполнительного органа Киеврады (КГГА) относительно регулирования тарифов на социально значимые услуги автотранспорта.


Согласно решению, установлено, что социально значимыми услугами автомобильного транспорта являются услуги по перевозке пассажиров автобусными маршрутами общего пользования, на которых осуществляется перевозка в обычном режиме движения.

Как отмечается, принятие данного решения позволит КГГА устанавливать тарифы на услуги городского автотранспорта по перевозке пассажиров с учетом методики расчета тарифов на услуги пассажирского автомобильного транспорта, утвержденной приказом Министерства транспорта и связи Украины от 17 ноября в 2009 г.

«Это позволит удовлетворить социальные потребности, реализовать гарантии государства относительно льготных условий пользования общественным транспортом и выполнения органом местного самоуправления положенных на него законодательством Украины обязанностей», говорится в сообщении пресс-служба КГГА.

зы сколько у нас социалистов - без бабла
   
В общем так.
Облезет сявота на 5 гривен.
Развивать гортранс, а весь этот цирк гнать к чертям. Пусть куда хотят туда и идут, там половина владельцев - уголовные рыла или родычи местного мажорства.

ты ж писал что они могут любые цены ставить? или не могут?
   
чуєш, гамно, здрисни звідси, сєпар паршивий, труси гройсмана.
"труси гройсмана" - это подпись грозного оскорбителя в дискуссии?

подозреваю, что нет.
обычно негодяи предпочитают не подписываться.
ты негодяй? тварь последняя?
очень похож, если нет.
   
Отлично в каментах

Стоят перевозчики, один в рубахе от армани, а другой в джемпере от Puma от 2000 грн. минимум и рассказывают людям как они херово живут...
   
В общем так.
Облезет сявота на 5 гривен.
Развивать гортранс, а весь этот цирк гнать к чертям. Пусть куда хотят туда и идут, там половина владельцев - уголовные рыла или родычи местного мажорства.
а ко мне кто поедет?
я и так 30 грн плачу за маршрутку.
а твоя сявота сколько просит?
   
"труси гройсмана" - это подпись грозного оскорбителя в дискуссии?

подозреваю, что нет.
обычно негодяи предпочитают не подписываться.
ты негодяй? тварь последняя?
очень похож, если нет.

да, я ненавижу донбасское гавно, принесшее в нашу страну всякую срань - от яныка до гиркина
   
Отлично в каментах

Стоят перевозчики, один в рубахе от армани, а другой в джемпере от Puma от 2000 грн. минимум и рассказывают людям как они херово живут...

так все - не будет теперь перевозчиков, в рубашках от армани тоже.
полтава в радостном шоке от этого
   
да, я ненавижу донбасское гавно, принесшее в нашу страну всякую срань - от яныка до гиркина
а я ненавижу вату и поосбников оккупантов моего города.
в том числе и тебя.
в чем я не прав?

Останнє редагування: 11 травня 2019 23:09:37 від Дон-бас
   
Полтава - це не місто, це село.
Гидко і бридко, що мій обл центр є таким собі негативним role model, прикладом як не треба робити.
Чомусь завжди полтавці славилися тим, що вони кінчені (зе/макако) лохи для яких не існує критичне мислення.
Це просто якась космічна прірва. Чому так така неймовірна конценрація дебілів?
   
Чому так така неймовірна конценрація дебілів?
там
   
так все - не будет теперь перевозчиков, в рубашках от армани тоже.
полтава в радостном шоке от этого


 :lol:
та все буде добре

щоб ти не так інтенсивно рвав на собі псевдоліберальну тєльняшку, я тобі поясню, що за показухою із захистом пасажирів стоять Матковський і Каплін із місцевого БПП
а перевізниками керує Чередніченко і Ківа із СПУ, близькі до Авакова

а конфлікт має давнє коріння, іще коли Чередніченко оплатив Матковському місце в списку БПП, пройшов у міськраду а потім його образили при дільожці пирога.

так що усе прямо протилежно до того, що ти собі нафантазував
   
да, я ненавижу донбасское гавно, принесшее в нашу страну всякую срань - от яныка до гиркина

в нашу страну всю срань принесла кыёвская мразь
   
У польтаві прогнали Свинарчуків з маршруток (tu) заживуть
   
У польтаві прогнали Свинарчуків з маршруток (tu) заживуть
в полтаве будет всё нормально
а если людасов выгнать из поллтавы - то буде быстро, красиво и весело
   
В джемпєрє от Пума за 2000 грівєн ... афігєть, скажіть що його наіпали :laugh:
   
Так тобі і треба зелений сіціліст... Отримав по заслузі))) тепер на власній машині їзди, а краще як новий през Головобородьки на веліку, будеш як Алієет, уським тролем ))))) :shuffle:
   
:lol:
та все буде добре

щоб ти не так інтенсивно рвав на собі псевдоліберальну тєльняшку, я тобі поясню, що за показухою із захистом пасажирів стоять Матковський і Каплін із місцевого БПП
а перевізниками керує Чередніченко і Ківа із СПУ, близькі до Авакова

а конфлікт має давнє коріння, іще коли Чередніченко оплатив Матковському місце в списку БПП, пройшов у міськраду а потім його образили при дільожці пирога.

так що усе прямо протилежно до того, що ти собі нафантазував

и шо - ездят большие благоухающие автобусы, со стюардами, с невизжащими тормозами, по гладкому асфальту?? особенно на въезде в полтаву со стороны харькова  :D
кстати - это дороги на полтавском местном балансе

социалисты  :D

Останнє редагування: 11 травня 2019 23:43:08 від sklm
   
в испании - городоской автобус - евро 40 центов - это 40 грн. в 10 раз больше
поэтому испанцы ездят на велах, мотороллерах, мотыках
а не как паны на проржавевших машрутках

венесуэла блт
   
Так тобі і треба зелений сіціліст... Отримав по заслузі))) тепер на власній машині їзди, а краще як новий през Головобородьки на веліку, будеш як Алієет, уським тролем ))))) :shuffle:
+

у меня 30 грн маршрутка на 15 км
я не парюсь, я имею возможность, как и все селяне соего села
кстатии, они все проголосовали на 55% за порошенка

Останнє редагування: 11 травня 2019 23:49:49 від Дон-бас
   
В общем так.
Облезет сявота на 5 гривен.
Развивать гортранс, а весь этот цирк гнать к чертям. Пусть куда хотят туда и идут, там половина владельцев - уголовные рыла или родычи местного мажорства.

+ багато
   
в полтаве будет всё нормально
а если людасов выгнать из поллтавы - то буде быстро, красиво и весело


Та ні , сука сепарська , це ти звідси поїдеш. А йопаній мамє.
   
в испании - городоской автобус - евро 40 центов - это 40 грн. в 10 раз больше
поэтому испанцы ездят на велах, мотороллерах, мотыках
а не как паны на проржавевших машрутках

венесуэла блт


а в Сомалі ніхто нічого не регулює
а от у Нью Йорку жорсткі вимоги, просто так колимагу на вулицю не виженеш

тому тобі краще жити в Сомалі
   
В общем так.
Облезет сявота на 5 гривен.
Развивать гортранс, а весь этот цирк гнать к чертям. Пусть куда хотят туда и идут, там половина владельцев - уголовные рыла или родычи местного мажорства.
Ага тримай кишеню ширше.
Усі ці маршрутки годівниця місцевих депутатів.
Такшо дохлий номер.
   
Та ні , сука сепарська , це ти звідси поїдеш. А йопаній мамє.
ок.
ты - сука
ты - комми
ты - пособник оккупантов моего города
а я доллжен по-твоему опять ехать куда-то?
та лучше оккупантов снесем вместе с тобой
   
Волька , скільки коштують маршрутки в Запорі ?
Це приватники тебе возять? от і нехай ВОНИ визначать скільки хочуть за проїзд і беруть то.А люди проголосують своїми грошима і за вчасність прибуття і за чистоту і за кількість пасажирів і за обслугу.А конкуренція і залишить тих, у яких їх хотілки збігаються НАЙБЛИЩЕ  :D  до хотілок громадян.Причому НОРМАЛЬНИХ і відповідальних а не крикунів і на халяву.так і визначеться хто буде перевозити і ХТо буде їздити а хто буде далі "зубожілий" почукач революцій і зелі..
   
Це приватники тебе возять? от і нехай ВОНИ визначать скільки хочуть за проїзд і беруть то.А люди проголосують своїми грошима і за вчасність прибуття і за чистоту і за кількість пасажирів і за обслугу.А конкуренція і залишить тих, у яких їх хотілки збігаються НАЙБЛИЩЕ  :D  до хотілок громадян.Причому НОРМАЛЬНИХ і відповідальних а не крикунів і на халяву.так і визначеться хто буде перевозити і ХТо буде їздити а хто буде далі "зубожілий" почукач революцій і зелі..
))))

перевізнии у змові синхронно піднімають ціни)) картельна змова. і нікуди манюпасам не дітись))
   
а хто повертає кошти за пільговиків?
   
мда. полтава невеличка. 6 км діаметром)))

можее просто пасажирів мало
Може радіусом таки, баране?

Площа Полтави 115 км2. Якщо вона ідеальний круг то 115 = пі* р^2
Р^2 = 115 / 3,14 = 36
Р = корінь квадратний з 36 = 6
Діаметр, дурню, відповідно 12

Я тепер розумію голосування на виборах
   
Чекайте, перевізника ніхто не заставляв подаватися на конкурс і вигравати його - виграв будь добрий і виконуй умови
Громадський транспорт це ще й Соц функція
І квиточки не забувай віддавати, а ще краще електронний облік вести
Соціалізму не треба, але наглі ти теж не треба
   
Чекайте, перевізника ніхто не заставляв подаватися на конкурс і вигравати його - виграв будь добрий і виконуй умови
Громадський транспорт це ще й Соц функція
І квиточки не забувай віддавати, а ще краще електронний облік вести
Соціалізму не треба, але наглі ти теж не треба
Саме так!
Але їм хочеться забивати колимаги людьми і отримувати наддоходи. І що олдбой написав- теж причина.
   
Як це нагадує мені Львів!Були страшні маршрутки,водії-хами,заоблачні ціни.Але оце недавно після ремонту доріг все почало мінятись.Як за порухом чарівної палички-нові марштутки,рівненькі дороги,графік стабільний навіть в свята.Зараз до маршруток-жодних претензій.Що кардинально змінило ситуацію з транспортом в Львові в кращу сторону?Звичайно,мадуровщини немає,ціни на квитки високі-7 грн.Але якщо поставити нижче-завтра всі водії маршруток будуть в Польщі,в Львові страшенний дефіцит кадрів
   
Оплату транспортної роботи в Полтаві,  звісно,  запровадити не хочуть.
А взагалі,  добре,  що валиться ця дурнувата система громадського транспорту,  нарешті муніципалітети будуть змушені робити зміни
   
Як це нагадує мені Львів!Були страшні маршрутки,водії-хами,заоблачні ціни.Але оце недавно після ремонту доріг все почало мінятись.Як за порухом чарівної палички-нові марштутки,рівненькі дороги,графік стабільний навіть в свята.Зараз до маршруток-жодних претензій.Що кардинально змінило ситуацію з транспортом в Львові в кращу сторону?Звичайно,мадуровщини немає,ціни на квитки високі-7 грн.Але якщо поставити нижче-завтра всі водії маршруток будуть в Польщі,в Львові страшенний дефіцит кадрів
ну у нас вже трохи зарухались, якщо введуть ОПР, як обіцяють - буде великий крок вперед.
7 грн - від лого ніякого покращення і не мало бути,  це тупо щоб не завалилось навіть те,  що є. Очевидно ж,  що то мінімальна ціна
   
проголосують
Есть себестоимость она считается просто по еще советским книжкам сырье + аммортизация+ банковский процент + норма пибыли .
было посчитано до 14 года ,доллар обвалили а цену не подняли .

   
Есть себестоимость она считается просто по еще советским книжкам сырье + аммортизация+ банковский процент + норма пибыли .
было посчитано до 14 года ,доллар обвалили а цену не подняли .

підняли і гарно підняли !
у нас
бідних маршрутчиків(водіїв) не бачив, про хазяїв мовчу

Але я хожу пішком, для здоровя полізно !
   
Показова гілка.. тепер зрозуміло чого хочуть люмпени типу людаса - шоб на них за копійку хтось ішачив, шоб усьо було сісілізм.
Цікаво, а за який кошт ці довбойопи куплять громадський транспорт? чи він теж буде безкоштовний для них?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія