Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"приватні перевізники заявили, що більше не обслуговуватимуть Полтаву. "

у меня маршрутка в 15-30 грн.
я не парюсь
что не так?

За яку відстань, сепар ? Можеш не паритись далі. Вільний. Донецьк ти вже наїбнув. Полтаву не дамо.

Останнє редагування: 11 травня 2019 21:43:03 від Людас
   
Перевозчики сказали денег мало, даже расходы не окупаются. Люди сказали больше не дадим. Перевозчики сказали хорошо, мы не ездим. А проблема то в чем? Если этого действительно достаточно, то обязательно зайдут другие и будут их возить. Тем более я так понял миськрада с радостью выдаст лицензии новым. Совсем не понимаю в чем проблем.
ЗЫ сам с Днепра. Троллейбус, трамвай 4 грн. Маршрутки 7.
   
это тебе не панда
продавай теперь и мати.
душу ти продав. свою теж.
що залишилось в хворого ватника? )))

Ти про себе ? Це риторичне питання. Вали назад в Донецьк, кацапидло.
   
Перевозчики сказали денег мало, даже расходы не окупаются. Люди сказали больше не дадим. Перевозчики сказали хорошо, мы не ездим. А проблема то в чем? Если этого действительно достаточно, то обязательно зайдут другие и будут их возить. Тем более я так понял миськрада с радостью выдаст лицензии новым. Совсем не понимаю в чем проблем.
ЗЫ сам с Днепра. Троллейбус, трамвай 4 грн. Маршрутки 7.

не люди сказали что больше не дадут.
миськрада сказала что дороже нельзя - иначе штрафы

так и строится венесуэла
   
на ровери кляті  свиначуки на ровери))) вся європа від греції до норвегії на роверах а голожопі гонорові корупціонери бридують  :laugh:
не, надо с прапором шагать вместо выполнения присяги
   
не люди сказали что больше не дадут.
миськрада сказала что дороже нельзя - иначе штрафы

так и строится венесуэла
А почему это в Полтаве низя, то что например в Днепре можно? Там че другая Украина?
   
Перевозчики сказали денег мало, даже расходы не окупаются. Люди сказали больше не дадим. Перевозчики сказали хорошо, мы не ездим. А проблема то в чем? Если этого действительно достаточно, то обязательно зайдут другие и будут их возить. Тем более я так понял миськрада с радостью выдаст лицензии новым. Совсем не понимаю в чем проблем.
ЗЫ сам с Днепра. Троллейбус, трамвай 4 грн. Маршрутки 7.

Працював в Дніпрі. Один проспект Кірова чого вартий. Ваші маршрутчики святі з таками цінами.

Наші б з вас брали гривень 25 за такі відстані.
   
Ти про себе ? Це риторичне питання. Вали назад в Донецьк, кацапидло.
"останівка за рогом, а ти - кацап, уже приїхав"

саме ти і є кацеБидло.
а азіров тобі перекладе.

що, ватничку - дошкуляє тобі україна?
   
не люди сказали что больше не дадут.
миськрада сказала что дороже нельзя - иначе штрафы

так и строится венесуэла

Як на мене ці маршрутки взагалі мають здохнути. Має бути великий комунальний транспорт.
І такі пропозиції були від ЄБРР. Але міській владі нецікаво. Немає відкатів.
   
"останівка за рогом, а ти - кацап, уже приїхав"

саме ти і є кацеБидло.
а азіров тобі перекладе.

що, ватничку - дошкуляє тобі україна?

Данєцкій, я тобі вже сказав. П.здуй взад в Данєцк там твоє місце. Сука сепарська.
   
Наші б з вас брали гривень 25 за такі відстані.
ваші з нас беруть по 30 вже зараз
жоден не париться.
ну, крім коммі та расистів ))
   
Працював в Дніпрі. Один проспект Кірова чого вартий. Ваші маршрутчики святі з таками цінами.

Наші б з вас брали гривень 25 за такі відстані.
Зара він вже проспект Поля, але  не суть. Що в ньому такого страшного. Доволі короткий та широкий... в Дніпрі є набагато довші й вулиці й маршрути... ;) Довгі маршрути цінні тим, що там виходять та заходять по дорозі... й не раз... ;) Наші мрашрутчики також бажають більше, але доки не так критично....
   
Зара він вже проспект Поля, але  не суть. Що в ньому такого страшного. Доволі короткий та широкий... в Дніпрі є набагато довші й вулиці й маршрути... ;) Довгі маршрути цінні тим, що там виходять та заходять по дорозі... й не раз... ;) Наші мрашрутчики також бажають більше, але доки не так критично....

Так оте ваше коротке в нас дуже довге. Розумієш різницю ?
   
Данєцкій, я тобі вже сказав. П.здуй взад в Данєцк там твоє місце. Сука сепарська.
підпис знатний.
то, що ти сука - то не потребує доказів.
расист та коммі - то відомо.
про сепарські свої давай докладніше.
   
ваші з нас беруть по 30 вже зараз
жоден не париться.
ну, крім коммі та расистів ))

Ох жалко тебе не було сьогодні в полтавському тролейбусі з такими деклараціями..
   
підпис знатний.
то, що ти сука - то не потребує доказів.
расист та коммі - то відомо.
про сепарські свої давай докладніше.

Така гниль як ти і перетворила Україну в Донбас.
   
Ох жалко тебе не було сьогодні в полтавському тролейбусі з такими деклараціями..
ти вважаєш, що полтавський тролейбус - то є зборище коммі та расистів?
   
ти вважаєш, що полтавський тролейбус - то є зборище коммі та расистів?

Ні . Я вважаю, що ти мудак.
   
Така гниль як ти і перетворила Україну в Донбас.
вже?
я вважаю. що то навпроти - україна здала донбас. Зе наразі розбере, хто саме, поіменно.
ні?
   
Так оте ваше коротке в нас дуже довге. Розумієш різницю ?
Й що. Я ж вже писав. Якщо ціна конкуретна й такі перевозки окупаються й ще щось заробляється, то зайдуть інші перевізники. Зара в країні криза, й бажаючих працювати достатьньо. Не бачу проблему.
   
вже?
я вважаю. що то навпроти - україна здала донбас. Зе наразі розбере, хто саме, поіменно.
ні?

Україна ?  ??  Ах ти чмо..
   
Ні . Я вважаю, що ти мудак.
то ти жалкуєш за мудаками в полтавському тролейбусі?
дарма.
ти ж там був? )))
   
Україна ?  ??  Ах ти чмо..
вибач.
то були інопланетяни, а не держава україна. да?
))))
   
модеры!
забаньте идиота!
пусть не позорит политический форум украины.
   
ЗУПИНКА ПРИВАТНОГО ТРАНСПОРТУ У ПОЛТАВІ: ХТО ВИНЕН І ЩО РОБИТИ ДАЛІ?

https://poltava.to/news/50954/

Бред какой-то

Какой-то комитет при горисполкоме устанавливает тарифы для коммерсантов.

Да идут они нахер, пусть сами организуют городской транспорт и возят.
   
А почему это в Полтаве низя, то что например в Днепре можно? Там че другая Украина?

значит в днепре миськрада адекватнее
   
Як на мене ці маршрутки взагалі мають здохнути. Має бути великий комунальний транспорт.
І такі пропозиції були від ЄБРР. Але міській владі нецікаво. Немає відкатів.

бабло на это где брать?
с чего кредиты ебрр  отдавать?
   
Бред какой-то

Какой-то комитет при горисполкоме устанавливает тарифы для коммерсантов.

Да идут они нахер, пусть сами организуют городской транспорт и возят.

 (tu)
   
модеры!
забаньте идиота!
пусть не позорит политический форум украины.
да лана. пише есчо, чего уж там...Чего тя банить?
   
моя маршрутка меньше 15 грн не едит
что у меня не так?
почему полтава круче/дешевле меня? должна быть по людасу/комми?
   
да лана. пише есчо, чего уж там...Чего тя банить?
ага!
ватный на всю голову людас в твоей реальности не может быть идиотом, да?
но, всякий, кто тупового ватника именует тупым ватником ты готов считать ненормальным?

я тебя разочарую
это твой сраный русский мир ненормальный вместе с ватным людасом
   
гугл ирс  показує 6 км в ссередньому. це не серйозно.  я б в полтаві і машину не купував би


я з дому із Яру на психлікарню їду 12-13 км, це якраз через усе місто
   
я з дому із Яру на психлікарню їду 12-13 км, це якраз через усе місто

ти можееш їхати на пси лікарню і 30 кмю гугл ірс показує пляму забудови полтави деесь в 6 км діаметром
   

Да идут они нахер, пусть сами организуют городской транспорт и возят.


дик давно пора
оголошують конкурс, виставляють умови і вимоги
і щоб транспорт був схожий на міський транспорт, а не на скотовозки
щоб водіїв перевіряли перед виходом на маршрут

а то у нас традиційно бардак плутають із вільним ринком представники троєщинської школи лібералізму
   
ти можееш їхати на пси лікарню і 30 кмю гугл ірс показує пляму забудови полтави деесь в 6 км діаметром


до мене регулярно на вулицю приїжджають якісь довбойоби, яких гугл мепс на манівці заводить
я тепер знаю що їм казати  :weep:
   
до речі, у полтавській міськраді владу захопила коаліція БПП, ригів (рідне місто) і Свободи.

так що порохоботи в цій гілочці традиційно почали сцяти проти вітру  :lol:
   
По каментам - тут собралась сявота, которая нихера не понимает в жизни, а может только строчить воззвания запидра

По теие - тезка, понимаешь какая херь. Всякие дольбоебы , вроде того же аелита звездят всякую херь про "велисопеды", "у вас село" и всякую прочую херь. Расплодилось блядва....
Шел сегодня пешим с дома до пятой школы и ни грамма не жалел.
Права была тетка, которая говорила про алкашей и быдло за рулем. Нах этот металлолом с улиц города - так сраная ж власть города тролики выпускает в минимальном количестве , АБЫ ОТЬО ХЛЬОПЦИ ЗАРЬОБЛЯЛИ. К чертям собачьим пусть валят.

Еще пзабавили стоны дурака-перевозчика -


еревізники вже не отримують прибутку 6 місяців.

Киздеж. отрымують, оно новую машыну купило . \
 Великі автобуси стали. Перевантаження — замість 19 чоловік в салон заходить 40. Влітку пасажиропотік падає, тому ситуація буде ще гіршою.

Так вы ж сами, бляди выли "оцэ нам трэба возыты повни онтобуси бо шо ото возьдух возыть"

 Недобір водіїв. Дійшло до того, що на водіїв приходять ті, у кого права і довідка. Він під парканом вчора валявся, його беруть і ще цілують в зад, бо нікому працювати. Ми не можемо їм запропонувати високу зарплату, вони не дорожать роботою. Він ключі кинув і поїхав у Польщу. Люди працюють по 18 годин в день.


Все правильно - тут вверху шото чвякало про рынок - вот рынок и расставил все на свои места, только так расставил, что всем херово. Наши скоробагатьки не платят человеческих зарплат, заявляя - "ты отьо бидло, я од тыбья круче , бо я хазявин" - и получают то что и заслужили - ПИСЕЦ. А в Польше ГОСУДАРСТВО следит за перевозками в городах, вместе с городскими властями, а у нас не ГОСУДАРСТВО , а РОШЕНОВСКАЯ ВОТЧИНА, а будет ПИНЧУКОВА СРАНЬ.


Короче, говнюки хотят жрать в три горла. Не выйдет. Слава Богу мамайка не успел провода покрасть, хотя очень хотел.

   
представники троєщинської школи
а другие есть?
   
дик давно пора
оголошують конкурс, виставляють умови і вимоги
і щоб транспорт був схожий на міський транспорт, а не на скотовозки
щоб водіїв перевіряли перед виходом на маршрут

а то у нас традиційно бардак плутають із вільним ринком представники троєщинської школи лібералізму

Так воно й є. Але ж ці придурки моляться на відкати - домолилися, що містом вже таке їзде, що на нього страшно сідати.
   
а другие есть?

чуєш, гамно, здрисни звідси, сєпар паршивий, труси гройсмана.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія