Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

штаты резко смягчают карантин - "экономика страны должны заработать к Пасхе, 12 апреля"

Рішення мають бути прийняті не на підставі політичних вигід, а на підставі даних. Я впевнений, що зараз тисячі спеціалістів по аналізу даних, від федеральних лабораторій до приватних компаній як IBM, Google, та багато інших, вдосконалюють математичні моделі розвитку подій, на підставі тисяч data points зводячи все докупи та покращуючи їх показники та точність. І ці моделі значно складніші ніж простий регресійний тест з ROC кривими. Якщо в певний момент часу переваги послабити обмеження будуть домінувати над недоліками, навіть якщо це означатиме збільшення очікуваної смертності від коронавірусу, то це і буде оптимальним моментом послабити обмеження. А те що ми маємо зараз, це політичні спекуляції з бажанням підняти свій рейтинг з усіх сторін.

Мені не зрозумілі нападки на Трампа в цей момент, який як лідер має дати людям надію, а не бігати як губернатор НЙ з очима на викат, та кричати «все пропало». Мені також не зрозуміла реакція окремих форумчан, що бажають повної зупинки та колапсу економіки США, не зрозумілі їх мотиви та їх цілі.
   
:weep:

а трамп нібито не піариться
ну що ти він просто спати не може ,всю ніч думає-а как народ. ну точно як його шеф-хуйло.не гоже американському резиденту не наслідувати шефа. :)
   
Рішення мають бути прийняті не на підставі політичних вигід, а на підставі даних. Я впевнений, що зараз тисячі спеціалістів по аналізу даних, від федеральних лабораторій до приватних компаній як IBM, Google, та багато інших, вдосконалюють математичні моделі розвитку подій, на підставі тисяч data points зводячи все докупи та покращуючи їх показники та точність. І ці моделі значно складніші ніж простий регресійний тест з ROC кривими. Якщо в певний момент часу переваги послабити обмеження будуть домінувати над недоліками, навіть якщо це означатиме збільшення очікуваної смертності від коронавірусу, то це і буде оптимальним моментом послабити обмеження. А те що ми маємо зараз, це політичні спекуляції з бажанням підняти свій рейтинг з усіх сторін.

Мені не зрозумілі нападки на Трампа в цей момент, який як лідер має дати людям надію, а не бігати як губернатор НЙ з очима на викат, та кричати «все пропало». Мені також не зрозуміла реакція окремих форумчан, що бажають повної зупинки та колапсу економіки США, не зрозумілі їх мотиви та їх цілі.

+100500 про анализ
если бы они их еще и публиковали

но есть простые методы анализа которые дают некие граничные оценки

допустим по той же италии - ломбардии - смертность у пожилых на 80% превышает обычную смертность
это пример граничной оченки смертности - когда нет карантина (сейчас умирают те кто заразился до карантина) - и здравоохранение перегружено
и это не миллионы
   
и +80% в ломбардии - это + 6000 умерших за весь период
   
Циник довольно откровенно и объяснил. Задача ставится добится полного коллапса экономики, в надежде что осенью на выборах удастся обвинить во всём Трампа, мол "не доглядел".

Отсюда и истеричные прогонозы про миллионы трупов, визги о "нехватке всего" и "саботаже". Хотя более трезвые головы таки очнулись. Со скрипом но проголосовали необходимые меры (не забыв конечно и про себя, что есть то есть). Тот же Куомо и Ньюсом словесный понос в основном прекратили и занялись своими прямыми обязанностями.

Чужаками в этом смысле скорее выглядят визгливая тётка из Мичигана да вечно полубезумный мэр Нью-Йорка.

Останнє редагування: 29 березня 2020 01:41:36 від Olga Taylor
   
Рішення мають бути прийняті не на підставі політичних вигід, а на підставі даних. Я впевнений, що зараз тисячі спеціалістів по аналізу даних, від федеральних лабораторій до приватних компаній як IBM, Google, та багато інших, вдосконалюють математичні моделі розвитку подій, на підставі тисяч data points зводячи все докупи та покращуючи їх показники та точність. І ці моделі значно складніші ніж простий регресійний тест з ROC кривими. Якщо в певний момент часу переваги послабити обмеження будуть домінувати над недоліками, навіть якщо це означатиме збільшення очікуваної смертності від коронавірусу, то це і буде оптимальним моментом послабити обмеження. А те що ми маємо зараз, це політичні спекуляції з бажанням підняти свій рейтинг з усіх сторін.

Мені не зрозумілі нападки на Трампа в цей момент, який як лідер має дати людям надію, а не бігати як губернатор НЙ з очима на викат, та кричати «все пропало». Мені також не зрозуміла реакція окремих форумчан, що бажають повної зупинки та колапсу економіки США, не зрозумілі їх мотиви та їх цілі.
він як президент повинен був ще на зорі киьтайського початку виступити хоча б перед істекблішментом і губернаторами і дати їм як картину в цілому так і план дій.ПОСЛІДОВНИЙ.ПА що в реалі-спочатку -то все дурня.то грипа і все буде чікі-пікі і ми перможемо.ніяко\ї паніки .все під контролем.Потім коли вже виявилосЯ,що не під контролем,послідувало дьоргання-закриваємо не закриваємо.потім коли побачили що європа в жопі прийшло розуміння,що і тут буде то саме,бо ні ми ні європа не китай чи корея з їх дисциплінованими жителями і жорсткою можливістю ЗРАЗУ обрізати всі привілегії індивідуалу. Потім коли побачили,що ні місць в госпіталях ні апаратури ні допоміжних засобів профілактики просто катастрофічно нема( у мене друзі в госпіталях працюють-рукавички ,дизинфекційні засоби для загалу і т.д щезли на раз -два,хоч до цього їх ніхто і не рахував-почали шкробати по сусєках(ось послали вже воєнні санітарні кораблі на допомогу).тепер стратєг бовкнув про -вірус стоп 12 квітня і нє *бйот,хоч вже зараз кажуть-в*бйот ще як. деякі вже продовжили канікули для школи ще на два тижні мінімум.Інші медики говорять-ми ще навіть не дійшли до половини зросту виходячи з графіків європи.Але додіку пече.От як би вони так рухалися як гроші кинути з вертольоту-за тиждень і визначилися скільки і кому і проголосували в обох палатах і підписали (хоч результат на який очікують видно не здійснитьсЯ виходячи з трендів)все то не було б тої ні паніки населення ні шарпанини децизій, ні провалі в у всеготовності до епідемії. Чи інші б зробили краще-ніхто не знає,але сьогоднішні зробили не все і не на випередження а виключно доганяючи. А це ж не китайська ситуація першенства,був таки час спрацювати як по ринку.Просто ринок то святе.а тут якийсь вірусняк(в розумінні додіка і його команди) не співвимірні речі.А виявилося що така маленька істота,що навіть не жива,поклала за два місяці кульку в параліч.не ЯО,війна ,а проста річ,що в мікроском не всякий побачиш. і авіаносці та гіпезвукові ракети на 30 махів виявилися безсилими.А ми ще гордимося що -царі планети. Віруси ми а не царі.
   
Циник довольно откровенно и объяснил. Задача ставится добится полного коллапса экономики, в надежде что осенью на выборах удастся обвинить во всём Трампа, мол "не доглядел".

Отсюда и истеричные прогонозы про миллионы трупов, визги о "нехватке всего" и "саботаже". Хотя более трезвые головы таки очнулись. Со скрипом но проголосовали необходимые меры (не забыв конечно и про себя, что есть то есть). Тот же Куомо и Ньюсом словесный понос в основном прекратили и занялись своими прямыми обязанностями.

Чужаками в этом смысле скорее выглядят визгливая тётка из Мичигана да вечно полубезумный мэр Нью-Йорка.
з оьбох сторін на фоні вірусняка і рецесії іде політборотьба З ОБОХ сторін.І додіка наїз на мічіганського гудернатора-дема з цьої опери.Як і спроби провести через пакет допомоги ніштяки для своїх жертовників у виборчий фонт репів і преза так і для друзів типу товариша по гольфу додіка у флоріді ,що в ипадково виявився головою круїзної к\омпанії(але деми зарізали допомогу таким що навіть не є під юрисдикцією американською,як круїзні компанії). і акції пішли на дно ідруг ображений.ну і репи відповідно обрізали "сало" для демівських.Але все то за пару годин,бо банкет задовольнив обох сторін.
 І оля тут ще буде киздіти ,що політика виключно з демівського фронту.Вона з обох завжди і буде навіть коли ракети судного дня вже будуть над вашінгтоном.Тоді напевнол ділитимуть хто буде сидіти в бункері а хто десь по Гемптонах :D  То саме і про все інше-кожен ловить рибку в мутній воді.А сьогодні той води завались.І додік тут випереджає всіх-бо має можливість керувати фінансовою допомогою як штатам так і ринкам і окремим галузям.Одна проблема-вірус на то клав ,і тому у додіка одна ціль з ним-12 стоп  ЗА ЛЮБУ ЦІНУ.А втрати потім попробують пояснити .Після листропада.
  Оля а ти чого так за арбайтен? Що,на мєлі вже на другому тижні? А якже мільйони в загашнику? чи то все ринок ,що на чвертку впав зЇв.Я от готовий карантинити хоч рік. а ена попкорн мені вистарчить-додік і конгрес от виділив з твоїх грошей на це :D

Останнє редагування: 29 березня 2020 02:03:03 від cynic
   
Циник довольно откровенно и объяснил. Задача ставится добится полного коллапса экономики, в надежде что осенью на выборах удастся обвинить во всём Трампа, мол "не доглядел".

Отсюда и истеричные прогонозы про миллионы трупов, визги о "нехватке всего" и "саботаже". Хотя более трезвые головы таки очнулись. Со скрипом но проголосовали необходимые меры (не забыв конечно и про себя, что есть то есть). Тот же Куомо и Ньюсом словесный понос в основном прекратили и занялись своими прямыми обязанностями.

Чужаками в этом смысле скорее выглядят визгливая тётка из Мичигана да вечно полубезумный мэр Нью-Йорка.

шо за фігню ви пишете.
він не цинік. Він - супіс.
Або (ніжно так) - суууупізд.
   
шо за фігню ви пишете.
він не цинік. Він - супіс.
Або (ніжно так) - суууупізд.
о клаповухий обізвався.таки читає мене хоч клявся. Ніякої гордості за свої слова.Тху B-)
   
19 тысяч заражённых за день, 515 смертей...
Go Easter Shopping (один рыжий стабильный гений) :facepalm:
   
19 тысяч заражённых за день, 515 смертей...
Go Easter Shopping (один рыжий стабильный гений) :facepalm:
12 ми єто кончім(оля тейлор).Оцень жрать хоцца.
   
Ну положим идея что все должны голодать если это позволит "спасти хоть одну жизнь" это грязнейшая демагогия.

В реальной жизни так не делается. В реанимационных в какой-то момент отключают аппаратуру, ограничение скорости на хайвеях не устанавливают в десять миль в час и тому подобное.   Должен быть баланс. Просто некоторые животные (они сами отлично знают кто они) рассматривают вирус прежде всего с точки зрения политики, выборов и власти.
   
 ми знаємо цю тварюку і ти її можеш побачити.тільки підійди до дзеркала наша ти неполітична. :)
   
Цей рижий клоун просрав повністю ВСЮ підготовку до епідемії.  Тільки кидав дурні заяви, що Нічого серйозного нема.. і його реднеки слухають далі— за весь час бачив тільки 2(!) людей в масці.. амери такі самі дебіли як і італійці... за українців мовчу, 73% мусить платити життям за свій вибір

Останнє редагування: 29 березня 2020 02:44:53 від andy lev
   
Рішення мають бути прийняті не на підставі політичних вигід, а на підставі даних. Я впевнений, що зараз тисячі спеціалістів по аналізу даних, від федеральних лабораторій до приватних компаній як IBM, Google, та багато інших, вдосконалюють математичні моделі розвитку подій, на підставі тисяч data points зводячи все докупи та покращуючи їх показники та точність. І ці моделі значно складніші ніж простий регресійний тест з ROC кривими. Якщо в певний момент часу переваги послабити обмеження будуть домінувати над недоліками, навіть якщо це означатиме збільшення очікуваної смертності від коронавірусу, то це і буде оптимальним моментом послабити обмеження. А те що ми маємо зараз, це політичні спекуляції з бажанням підняти свій рейтинг з усіх сторін.

Мені не зрозумілі нападки на Трампа в цей момент, який як лідер має дати людям надію, а не бігати як губернатор НЙ з очима на викат, та кричати «все пропало». Мені також не зрозуміла реакція окремих форумчан, що бажають повної зупинки та колапсу економіки США, не зрозумілі їх мотиви та їх цілі.

Лидер и чирлидер это две большие разницы.
Лидер должен с помощью специалистов трезво оценить угрозу и выработать шаги по ее устранению.
А от нашего стабильного Лидера-гения сплошные шарахания.
От «ничего страшного, все под контролем, всего 25 случаев, скоро будет ноль, и вообще это хоакс придуманный демократами и их мас медиа» до «все пропало, нужно 9 миллиардов, не 300 миллиардов, не 2 триллиона», потом опять «лечение не должно быть хуже болезни, выходи на улицы и в магазины» и снова «завтра закрою 3 штата на карантин», а через пол дня «не, не буду закрывать»...
Это не лидер а гавно в ополонке, которое болтается туда сюда в зависимости от того кто последний ему на ухо нашептал.
С таким болтающимся лидером и страну болтает и тошнит :(
   
Рыжий решил пожертвовать примерно 1/10 американцев. Эффект для єкономики будет. но Но толлько в очень краткосрочной перспективе. А если поток гробов хлынет как в Ломбардии, то он просто пролетит на выборах. Сисилисту Сандерсу - в первую очередь. Если у короны нет сезонности - взрыва смертности можно ожидать через месяц, когда захлебнется здравоохранение. Не зря кацапы так на него молились. Чем дурнее лидер их врага - тем им лучше.
   
Ну вот, животные себя узнали и промолчать не смогли
   
Передайте кто-нибудь последнему животному - у вуханьского гриппа не может не быть сезонности. Оно очевидно просто не понимает что такое вирус.
   
Цей рижий клоун просрав повністю ВСЮ підготовку до епідемії.  Тільки кидав дурні заяви, що Нічого серйозного нема.. і його реднеки слухають далі— за весь час бачив тільки 2(!) людей в масці.. амери такі самі дебіли як і італійці... за українців мовчу, 73% мусить платити життям за свій вибір

+2

госпіталі вже починають вихожити на забастовки через нестачу захисних матеріалів

До речі, Трамп вже відмовися від своіх слів, і карантин для штату Нью Йорк буде введено

https://www.cnn.com/2020/03/28/politics/trump-new-york-new-jersey-quarantine-coronavirus/index.html
   
Ну вот, животные себя узнали и промолчать не смогли

а кто у нас животніе?
   
+2

госпіталі вже починають вихожити на забастовки через нестачу захисних матеріалів

До речі, Трамп вже відмовися від своіх слів, і карантин для штату Нью Йорк буде введено

https://www.cnn.com/2020/03/28/politics/trump-new-york-new-jersey-quarantine-coronavirus/index.html

Вам бы вашим придурком-танцором озаботится однако товарищ кацапская балалайка   :facepalm1:
   
Вам бы вашим придурком-танцором озаботится однако товарищ кацапская балалайка   :facepalm1:

в канаді хоч медицина для усіх, а не для вибраних з страховками

нагадати як трамп хотів забрати coverage у тих хто його отримав за обами?
   
Відміна Обамакер це був найбільший ідіотизм Трампа. Вірус і відмова у медичному страхуванні можуть вбити рейтинг  цього ідіота.
   
Все что создавал Трампон за 3 три года непосильным трудом, всё пропало...  :-)o
   
в канаді хоч медицина для усіх, а не для вибраних з страховками

нагадати як трамп хотів забрати coverage у тих хто його отримав за обами?

Как всё запущено.  Качество и доступность легендарной канадской медицины обсуждались много раз. После определённого возраста пациент обязан умереть ради общей пользы.
   
Відміна Обамакер це був найбільший ідіотизм Трампа. Вірус і відмова у медичному страхуванні можуть вбити рейтинг  цього ідіота.

Очередное животное больное рейтингами отметилось :)
   
Відміна Обамакер це був найбільший ідіотизм Трампа. Вірус і відмова у медичному страхуванні можуть вбити рейтинг  цього ідіота.
Як на мене, то за це я чи не найбільше вдячний Трампу. Обамакер це була найгірша бздура яку я зустрів в США за більше як 20 років.
   
Да ничего необычного в Обамакере не было. Типичнейшая схема - бедных обязали субсидировать богатых. И без того весьма нищих миллениалз и младше обязали субсидировать медицинские расходы богатейшего поколения беби-бумеров.
   
Да ничего необычного в Обамакере не было. Типичнейшая схема - бедных обязали субсидировать богатых. И без того весьма нищих миллениалз и младше обязали субсидировать медицинские расходы богатейшего поколения беби-бумеров.
А теперь за беби бумерами пришел коварный ковид.
   
В Ковиде тоже нет ничего особо необычного. Эффект новизны пройдёт и станет просто очередная версия гриппа.
   
Рішення мають бути прийняті не на підставі політичних вигід, а на підставі даних. Я впевнений, що зараз тисячі спеціалістів по аналізу даних, від федеральних лабораторій до приватних компаній як IBM, Google, та багато інших, вдосконалюють математичні моделі розвитку подій, на підставі тисяч data points зводячи все докупи та покращуючи їх показники та точність. І ці моделі значно складніші ніж простий регресійний тест з ROC кривими. Якщо в певний момент часу переваги послабити обмеження будуть домінувати над недоліками, навіть якщо це означатиме збільшення очікуваної смертності від коронавірусу, то це і буде оптимальним моментом послабити обмеження. А те що ми маємо зараз, це політичні спекуляції з бажанням підняти свій рейтинг з усіх сторін.

Мені не зрозумілі нападки на Трампа в цей момент, який як лідер має дати людям надію, а не бігати як губернатор НЙ з очима на викат, та кричати «все пропало». Мені також не зрозуміла реакція окремих форумчан, що бажають повної зупинки та колапсу економіки США, не зрозумілі їх мотиви та їх цілі.
Ви занадто високої думки про "федеральнї лабораторії та приватні компанії", де вони були до тепер ? Чому не прорахували, що вірус з Вуханя добереться таки до штатів і треба посилено до цього готуватись ? У мене враження, що епідемія в Нью-Йорку захопила владу США зненацька і уряд там тепер в розгубленності і розпачі.
 Трамп - це самозакоханий нарцис-ідіот, який сам не розуміє що робити в цій ситуації і робить хорошу міну при поганій грі, видаючи часом взаємовиключені заяви. Йому не оптимізм треба тепер випромінювати, а рятувати ситуацію в інших штатах, Ньо-Йорк він вже просрав, там через 10-14 днів  картина буде жахливіше Бергамо....

Останнє редагування: 29 березня 2020 06:33:25 від анабиоз_
   
Ви занадто високої думки про "федеральнї лабораторії та приватні компанії", де вони були до тепер ? Чому не прорахували, що вірус з Вуханя добереться таки до штатів і треба посилено до цього готуватись ? У мене враження, що епідемія в Нью-Йорку захопила владу США зненацька і уряд там тепер в розгубленності і розпачі.
 Трамп - це самозакоханий нарцис-ідіот, який сам не розуміє що робити в цій ситуації і робить хорошу міну при поганій грі, видаючи часом взаємовиключені заяви. Йому не оптимізм треба тепер випромінювати, а рятувати ситуацію в інших штатах, Ньо-Йорк він вже просрав, там через 10-14 днів  картина буде жахливіше Бергамо....

Фактом є те, що медична система НЙ справляється з епідеміє у повному обсязі сьогодні. Досить швидко масштабують готуючись до збільшення хворих. Мідія старано намагається знайти «душещіпательниє» історіі, давати на слезу та намагаючись збільшити аудиторію як померлих складують у рефрежератори, не згадуючи що ці рефрежератори вже 50 років їздять по всій країні до місць стихійних лих - пожежі, урагани, землетруси... Або «душещіпательне» інтерв’ю з якимись НЙ ідіотом, який відчув симптоми простуди, і 7 годин простояв під дощем щоб протестуватися на коронавірус, або інтерв’ю з лікарем, який потіє за захистним одягом, і це жахливо, бо він ще так ніколи не працював. Робота така в мідія - знайти якусь тему,  та мусолити її до рвоти, борючись за кожний пункт рейтингу.
   
Як на мене, то за це я чи не найбільше вдячний Трампу. Обамакер це була найгірша бздура яку я зустрів в США за більше як 20 років.

Вы живете в Штатах без медицинской страховки???
   
+2

госпіталі вже починають вихожити на забастовки через нестачу захисних матеріалів

До речі, Трамп вже відмовися від своіх слів, і карантин для штату Нью Йорк буде введено

https://www.cnn.com/2020/03/28/politics/trump-new-york-new-jersey-quarantine-coronavirus/index.html

Он снова відмовися від своіх слів, і карантин для штату Нью Йорк не буде введено

Наш президент такой ветреный и переменчивый :lol:
   
Вы живете в Штатах без медицинской страховки???
Страховку маю, бксало що не мав. Але обамакера це був випадок насильства, забрано право вибору. Ця система суперечила економічним законам, тому і обвалилася. Обамівська бздура.
   
Страховку маю, бксало що не мав. Але обамакера це був випадок насильства, забрано право вибору. Ця система суперечила економічним законам, тому і обвалилася. Обамівська бздура.

Извините не понял. Вы маете страховку потому что вас Обамакер заставил ее купить?
Или вы купили страховку из других соображений но против Обамакэр из принципа права свободного человека делать что хочет?
   
Відміна Обамакер це був найбільший ідіотизм Трампа. Вірус і відмова у медичному страхуванні можуть вбити рейтинг  цього ідіота.

До речі - страховим кампаніям може настати масштабний пісєц, саме зараз. Якщо заховріє пару мільйонів, а бачучи швидкість розповсюдження - так воно й буде, - де візьмуть страхові гроші на виплати? Страховий бізнес не може існувати, коли страхові випадки стаються сотнями тисяч протягом кількох тижнів.
   
Стаття з сьогоднішнього New York Times під заголовком «я в жаху». Почав читати щож там за жах. З’ясувалось, що якийсь працівник швидкої перевозив якимись людей до госпіталя з симптомами схожими на коронавірус, і це викликало в нього жах. Який це може бути жах - люди не обгорілі, не порізані на шматки, тебе не викликали на місце авіакастрофи де все що ти бачив це 350 розірваних на шматки обгорілі фрагменти тіл, в тому числі дитячі. А перевезти в госпіталь людей з симптомами грипу, це не жах. Проте NYT розмістила статтю під кричущим за голодовкам « ‘I’m Terrified,’ a Paramedic Says«. І це одна з самих респектабельних газет.
   
Ещё один пример четкого и уверенного организации войны с эпидемией Додиком.

Он подписал введение в действие закона о производстве во время войны. Но неделю никаких приказов кому что производить не давал. Дженерал Моторс в спулке с компанией из штата Вашингтон (?) проделали большую работу по организации логистики поставок компонентов (700 комплектующих), подготовили фабрику в Индиане к выпуску 100,000 вентиляторов в месяц и обратились к администрации с просьбой дать заказ им и субподрядчикам.
В ответ Додик разразился истерикой в твиттере и приказал ДжиЭм немедленно открыть фабрику в Огайщине и начать там выпускать вентиляторы. Одна беда, они эту фабрику продали.
После этого Додик решил применить закон о производстве и поручил HHS отдать ДжиЭм приказ!
Приказа до сих пор нет. Бо FEMA вдруг задумались или им нужно 80,000 вентиляторов :facepalm:

Так на хрена всю эту кашу заварили? Тем более что Форд начинает готовиться к выпуску этих вентиляторов.
И одна из ведущих фирм по их производству Медтроникс готовы построить дополнительную линию и удвоить выпуск.

Без царя в голове :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія