Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

і не тільки Копф.)
давай скріни, почитаємо :good: чи ти, як і шуша, звичайна брехуха-пліткарка? ;o
   
Тамилко, ви марите?
Коли це ми з вами були друзями на ФБ?
Ви про що???
2010-2011, півтора роки поспіль,
в той період ми з тобою щоденно переписувались у ел-пошті.
потім ти вирішила воювати зі мною, досі не написавши причину.
   
2010-2011, півтора роки поспіль,
в той період ми з тобою щоденно переписувались у ел-пошті.
потім ти вирішила воювати зі мною, досі не написавши причину.
Ви марите?
Які є "друзі" в ел-пошті, з яких можна "викинути"?
НІКОЛИ ми з вами не були друзями на ФБ, з яких можна викинути або навпаки.
Ви вже остаточно забрехалися.
І я з вами не воюю і ніколи не воювала - вас немає, нуль, зіро.
Я взагалі ні з ким не воюю, а з нулями і поготів.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Ну шо тут, очередь за ником выстроилась или традицинно по теме ветки уже страниц пять не говорят
и споры идут о вселенских проблемах? :lol:
   
Ви марите?
Які є "друзі" в ел-пошті, з яких можна "викинути"?
НІКОЛИ ми з вами не були друзями на ФБ, з яких можна викинути або навпаки.
:D ти неуважно читаєш мої дописи,
ну або вже повечеряла із "сусід-алкаш дядя Коля" :facepalm: .


І я з вами не воюю і ніколи не воювала - вас немає, нуль, зіро.
Я взагалі ні з ким не воюю, а з нулями і поготів.
:cray: це з твого боку нелогічно,
адже нулі повинні знати про себе все,
навіть те чого ніколи не було в їх житті,
тому ти повинна негайно написати тут
як нулі щось комусь пишуть по приватах,
і як на ту їхню таємну писанину публічно скаржаться юзери.
Ти не маєш права приховувати від форуму
цю супер-важливу для кожного дописувача інфу.
Адже ті нулі в будь-яку мить можуть напасти на будь-якого юзера,
і в приваті набридати йому, і як від цього рятуватися?
А так вони будуть знати що треба шукати Мирославу,
вона вже має досвід спілкування з нулями
і знає як їх знищувати на форумах. :good:

   
нафіга тут оцей двохтомний трахтат? Інанна пішла з форуму,
ви повинні радіти, якщо вона вам так заважала,
а ви скиглите одна поперед другої і тягаєте якісь свої хворі фантазії,
перемішані з бріхнями  :facepalm: заспокойтесь вже,
на форумі є що обговорювати і без полоскання Інанни.

ти диви! :pooh_lol:

Радіоточка, яка кілька разів в день транслює в ефір свою Жалісну Історію, раптом закликає інших "заспокоїтися"!

То й ти заспокойся вже!

На форумі є що обговорювати і без полоскання Інанни твоїх поневірянь на Дурдомі. :gigi:

   
Господи..Який жах.. :facepalm1:
   
От як боротися з наклепами у приват авторства Мирослави,
дописувачка Вєра придумала - вивалила інфу про той Миросін приват у паблік,
і всі дізналися як Мирослава готує знищення неугодних підлими методами.
Всі відповідні скріни я маю, кому цікаво - можу показати.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Я. Я хочу нік та пароль інанни, може тиждень, може два храніти, аж покі сама не прібежить за ними. Віддам в рукі. Є такій рітуал, коли щось коштовне на час віддають. В мене не пропаде і нікуди не піде. Дуже люблю рітуали.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Тут нема людини, що сказала би, що беггі іі ошукав.
   
..кілька разів в день транслює в ефір свою Жалісну Історію, раптом закликає інших "заспокоїтися"!
то не моя історія, а доля чудового форуму,
який брудні неадеквати втопили у власному лайні.
І я не хочу щоб вони при твоїй допомозі зробили це із фупом,
а спроби такі є, і серйозні, на жаль :sad:

То й ти заспокойся вже!
я спокійна завжди, що раджу і тобі :drinks:

 
На форумі є що обговорювати і без полоскання Інанни твоїх поневірянь на Дурдомі.
але тобі чомусь подобається обговорювати саме це,
тому ти постійно чухаєш цей свій гондурас. :facepalm:
Чому тобі так болить той Дурдом? Навіть Мирося он не протестує,
аби я про те писала, а ти шкварчиш при кожній згадці про ДД.
Так в чому твоя проблема? не соромся, напиши, тут всі свої :friends:
   
Ну шо тут, очередь за ником выстроилась или традицинно по теме ветки уже страниц пять не говорят
и споры идут о вселенских проблемах? :lol:
ну що? всі кому те цікаво, очікують появи ніку Інанна,
для них важливо що саме буде публікувати новий власник ніку,
а Мирося з нетерпінням чекає коли нік Інанна поповнить
зграю недолугих горе-цькувальників і разом з ними нападатиме на Кадру :D
А поки-що вони в старому складі намагаються вкусити Кадру іклами за чобіт))
   
Я. Я хочу нік та пароль інанни, може тиждень, може два храніти, аж покі сама не прібежить за ними. Віддам в рукі. Є такій рітуал, коли щось коштовне на час віддають. В мене не пропаде і нікуди не піде. Дуже люблю рітуали.
вона тобі не дасть  :D і не мрій  :punish:
   
От як боротися з наклепами у приват авторства Мирослави,
дописувачка Вєра придумала - вивалила інфу про той Миросін приват у паблік,
і всі дізналися як Мирослава готує знищення неугодних підлими методами.
Всі відповідні скріни я маю, кому цікаво - можу показати.
І знову брешете. Вчергове, і з одного й того приводу. Я вже відновлювала вашу пам"ять, але вас влаштовує виключно зручна вам вигадка.
Тоді Вера взялася нескінченно скиглити на форумі щось на кшталт "ви мені обидві дорогі, помиріться, я вас благаю".
Тому я написала їй у приват ВСЬОГО ЛИШЕ просьбу припинити ці скиглення,  Вера вистрибнула у паблік з вереском, що я їй написала у приват - без уточнення, що саме я написала.
Тому я сама - не Вера, а саме я - оприлюднила той приват, і всі побачили, що там міститься всього лише просьба дати мені спокій з зазначенням, що я маю право на відсутність будь-якого контакту з вами на форумі. І нічого більше.
А ви брешете і брешете, марите і марите, до нескінченності.
Ідіть в ж*пу, Тамилко.
Все. З ранку зняла ігнор, зараз відновлюю.

Останнє редагування: 21 червня 2021 01:29:38 від Myroslava
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

вона тобі не дасть  :D і не мрій  :punish:
мені він і не потрібен. Свій маю. На збереження. Благодійність. Жодного злого помисла. Та тут з лайном змішають, як на піввідсотка щось не чесно.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Умови зберегання ніку та паролю: 1 цент на день. Щоб ви не думали, що благодійність бува на шару.
   
Беггі, скоріш за все Інанна вже віддала свой нік Кадрі чи комусь з її рідні. Бо Кадра навряд чи буде писати одразу з двох ніків - не дай Боже, забанять.

Щоб була підтримка бєдной Кадрє, яку цькують та тролять.

Ось побачите, якщо вигулькне тут ще раз Інанна, як буде вже типа не Інанна, вона майже стопроцентно буде підтримувати маячню Кадри.

Запам'ятайте ці слова :gigi:
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Беггі, скоріш за все Інанна вже віддала свой нік Кадрі чи комусь з її рідні. Бо Кадра навряд чи буде писати одразу з двох ніків - не дай Боже, забанять.

Щоб була підтримка бєдной Кадрє, яку цькують та тролять.

Ось побачите, якщо вигулькне тут ще раз Інанна, як буде вже типа не Інанна, вона майже стопроцентно буде підтримувати маячню Кадри.

Запам'ятайте ці слова :gigi:
поспостерігаемо.
   
   Що тут? Кадра таки втратила навик. Сплутала привати, Однокласники і ФБ, де ми  друзями  були лише в її уяві. Тобто викинути вона нікого не могла. Тікали від неї самі.

   Я стала втікати ще на ДД, коли вона намагалася мене використовувати в своїй нескінченній боротьбі з іншими юзерами. Вона обнагліла і почала в приваті мені нав'язувати, що я маю писати на форумі, аби її захистити, і щоб скандал розгорівся ще більше. Коли я стала її закликати не звертати уваги, бути толерантнішою, вона оголосила мене ворогом. І переслідує, як і Мирославу, вже чи не десять років.


  Якби вона в реалі переслідувала всіх, хто від неї відвернувся, ходила б синя, мабуть. А так сидить у своєму дворі і плюється отрутою на форумах.
     І вважає, що вона драйвує.
     Любиш драйв? Попрацюй на виборах, збери і відвези щось на передову, візьми шефство над старенькою немічною людиною, організуй збір допомоги хворим дітям і пройди через їхній біль. Забудеш про свій і не хотітимеш тут дуркувати, клоунша недолуга.
     У мене поки що все про цю огидну, а насправді нещасну істоту, яка примітивно дбає лише про себе і не розуміє, як то - жити в суспільстві. Воно її викинуло.

Останнє редагування: 21 червня 2021 06:10:05 від тигрик паласатий
   
2010-2011, півтора роки поспіль,
в той період ми з тобою щоденно переписувались у ел-пошті.
потім ти вирішила воювати зі мною, досі не написавши причину.

Ну і що ?

Найкращий спосіб воювати - це ігнор
   
Ну і що ? 

Найкращий спосіб воювати - це ігнор
Є таке поняття в психіатрії - проекція. Простими словами це означає, що людина своє приписує іншим. Мирослава від неї тікає роками, Кадра зачіпає її де тільки можна, провокує, при цьому доводить, що саме Мирослава вирішила повоювати.  :facepalm1:

Останнє редагування: 21 червня 2021 08:47:07 від тигрик паласатий
   

         Я  - "зацікавлений"  ....... Якось не поЙняв , чого треба віддавати Нік ... ?  ;)
   

         Я  - "зацікавлений"  ....... Якось не поЙняв , чого треба віддавати Нік ... ?  ;)
Та все пойнятно. ))) Пані епічно засралась.
   
Вона обнагліла і почала в приваті мені нав'язувати, що я маю писати на форумі, аби її захистити, і щоб скандал розгорівся ще більше.
зі мною було точно це ж саме
ми тоді замирилися з Дієм після тривалої сварки, це її взбісило, вона почала спочатку в приваті, а потім на форумі вимагати, щоб я "анулювала" це примирення, поки Дій публічно не вибачиться
ніякі вмовляння типу "тебе це не стосується, це наша з Дієм справа" не діяли, розпаляли її ще гірше
ця людина живе і живиться віртуальними срачами
   
(tu)
абсолютно згоден !

сотні, якщо вдвох, то мабуть до тисячі постів за добу і по всіх темах !
коли появились, то я навіть відповідав ...
і зверхнє ставлення, будто тут находяться якісь бухарі

і повчають. і розказують...
незаймана в 40 років  :D , шубу ложили, щоб перейшла калюжу і тд ...  :D
за язик хтось тягнув таке говорити ?
діаманти подарували, лексус  :D
Але звичайно обом дамам +, трусонули ФУП ! :D
ще нумерний і хорват також коні мочать
квартирка, флячкі ...
я так і не зрозумів, що таке фляки чи флячки, кишки варять ?

   
Нарешті Тамилка дізналася, у чому полягає оте її улюблене "поставити на місце" )))
а то досі напевно вважала, що настирно тягатися за кимось слідом зі своїми нескінченними соплями, як люто її ображали на фДД 10 років тому якісь міфічні "брудні стада неадекватів" - це і є самоє воно  :gigi:
   
я так і не зрозумів, що таке фляки чи флячки, кишки варять ?

Зазвичай це густий суп з рубців, тобто коров'ячого шлунка. Це польська кухня.

Ще фляками називають той же смажений рубець, чи страву з требухів.

Що мали на увазі наші дописувачі - не знаю.
   
Так где счастливый обладатель Ванькиного ника? Хочется поглядеть на дебют.. :beach:
   
Так где счастливый обладатель Ванькиного ника? Хочется поглядеть на дебют.. :beach:

Нікому не підійшов розмір панталонів  :gigi:
   
Нікому не підійшов розмір панталонів  :gigi:
Мабуть придется Ваньке сделать вид, шо она - это не она. Хотя порося вмішку не сховаєш. :D
   
Мабуть придется Ваньке сделать вид, шо она - это не она. Хотя порося вмішку не сховаєш. :D
згідно її психотипу, буде певний час парла давати чоловікові та дитині. Ломка, однако.
   
згідно її психотипу, буде певний час парла давати чоловікові та дитині. Ломка, однако.
Та никому ее ник и нахрен не упал. Щас мабуть репетирует - корчит перед зеркалом рожи, меняет интонации, примеряет новые роли, шоб выступить кагбе новым юзером.  :lol:  Хотя как там замаскируешь отсутствие кукушки - хз. Разве Тамилачьку можно представить без нытья, заламывания рук и плачей по старым обидам? Хиба шо полдня. не более.
   
На що розраховувала людина, відкриваючи цю гілку?
Що всі кинуться умовляти її залишитися? Але по-перше це навряд чи набуло би аж настільки масового характеру, а по-друге - нафіга це потрібно притомній людині?
Що растаманчік почне писати листи на пошту забаненим з пропозицією взяти собі цей нік - замість просто взяти і розбанити тих забанених? Ідіотизм. І знову ж таки - нафіга це самій Інанні?
Залишається один варіант, але теж дебілкуватий. Потреба голосно крикнути : "Ви -плохіє і я від вас ухажу, можливо навіть назавжди!"
Дуже хотілося зайвого разу почути глузливе "Нікому не підійшов розмір панталонів" ?
Мазохізм, за будь-якого варіанту.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Та никому ее ник и нахрен не упал. Щас мабуть репетирует - корчит перед зеркалом рожи, меняет интонации, примеряет новые роли, шоб выступить кагбе новым юзером.  :lol:  Хотя как там замаскируешь отсутствие кукушки - хз. Разве Тамилачьку можно представить без нытья, заламывания рук и плачей по старым обидам? Хиба шо полдня. не более.
овва! оце досвід!  ;o  глиба!  :D
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Зазвичай це густий суп з рубців, тобто коров'ячого шлунка. Це польська кухня.


Пуэрто-риканский суп менудо то же самое. Только туда нужно обязательно сок лайма и кориандр.

Опохмеляться хорошо.

   
Пуэрто-риканский суп менудо то же самое. Только туда нужно обязательно сок лайма и кориандр.

Опохмеляться хорошо.

У грузинів, армян та азербайджанців є хаш, наваристий бульйон  з коров'ячих ніжок, того ж рубця, часнику та зелені.

Зазвичай хозяйки починають варити ще ввечері, якщо чоловіки зібралися компанією та вживають спиртне. Варять, довго, як на холодець. Рано вранці  подають горячим, окремо - лаваш, часник та зелень, теж добре знимає похмільний синдром.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

1. Я вся из себя фря, а вы все козлы и лузеры.
2. У меня все самое кульное, от комаров в лесу до срача в гараже и в голове! У меня одна прическа стоит $500!
3. Я каждый день ем писчу богов - сушики с начёсом! А ещё я умею варить борщ с брокколи и ананасами в шампанском, а вы все козлы! Вчера принесли огромный букет роз и огромную коробку крафтовых конфет от всемирно известного калгарийского шоколатье! Съела все! Можете все повеситься от зависти!
4. Я самая умная и меня все ценят. Кто не ценит, тот козел и отползает!
5. Кавалеры все «умирают за мной», но я «другому отдана», а вы все импотенты!
6. Кашемировыми пальто мне стелят дорогу и заносят на руках прямо в трамвай! Не верите? Вы тупые дегенераты!
7. Заткнитесь, поскольку моя «глупость - это частный случай ума!»
8. Я на вас всех подам в суд и победю, кретины старые и неудовлетворенные бабцы!
9. Самая кульная страна для украинцев - Канада, и самый раздевелопеный и житель Френдли город в этой кантри - Калгари! Вы все дураки!
10. Меня возят на работу, поскольку для кипинга моей фигуры я поедаю самую делишиз фуд - пиццу и крылья! Вы все умственно отсталые, а мне ещё в школе носили портфель!
11. Все, надоели вы мне, ухожу! Мне маст спендить мор тайм с моей фамили! Не скучайте, бараны тупые!
12. Ноги моей здесь больше не будет! Засрали тему, как свиньи! Свиньи, кстати, очень чистоплотные животные, не такие свиньи, как вы!
13. А что такое глубокое горло? Кто знает, в личку! И пошли вы все!
14. Ну что, заждались, дебильчики? Я опять с вами, становитесь в очередь на порку!

Далее следует пункт 1.
   
1. Я вся из себя фря, а вы все козлы и лузеры.
2. У меня все самое кульное, от комаров в лесу до срача в гараже и в голове! У меня одна прическа стоит $500!
3. Я каждый день ем писчу богов - сушики с начёсом! А ещё я умею варить борщ с брокколи и ананасами в шампанском, а вы все козлы! Вчера принесли огромный букет роз и огромную коробку крафтовых конфет от всемирно известного калгарийского шоколатье! Съела все! Можете все повеситься от зависти!
4. Я самая умная и меня все ценят. Кто не ценит, тот козел и отползает!
5. Кавалеры все «умирают за мной», но я «другому отдана», а вы все импотенты!
6. Кашемировыми пальто мне стелят дорогу и заносят на руках прямо в трамвай! Не верите? Вы тупые дегенераты!
7. Заткнитесь, поскольку моя «глупость - это частный случай ума!»
8. Я на вас всех подам в суд и победю, кретины старые и неудовлетворенные бабцы!
9. Самая кульная страна для украинцев - Канада, и самый раздевелопеный и житель Френдли город в этой кантри - Калгари! Вы все дураки!
10. Меня возят на работу, поскольку для кипинга моей фигуры я поедаю самую делишиз фуд - пиццу и крылья! Вы все умственно отсталые, а мне ещё в школе носили портфель!
11. Все, надоели вы мне, ухожу! Мне маст спендить мор тайм с моей фамили! Не скучайте, бараны тупые!
12. Ноги моей здесь больше не будет! Засрали тему, как свиньи! Свиньи, кстати, очень чистоплотные животные, не такие свиньи, как вы!
13. А что такое глубокое горло? Кто знает, в личку! И пошли вы все!
14. Ну что, заждались, дебильчики? Я опять с вами, становитесь в очередь на порку!

Далее следует пункт 1.


 :laugh:
   
Кашемировыми пальто мне стелят дорогу и заносят на руках прямо в трамвай! Не верите? Вы тупые дегенераты!
:laugh:
но - нєт!
отето "нє вєрітє?" зайве
там і думки не припускалося, що хтось взагалі може піддати сумніву якісь її слова
чоловік знімає обручку, коли миє посуд, а головним доказом наявності посудомийної машини стало : "Я ж навіть марку і виробника називала!"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія