Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

У меня почему-то начинает зарождаться подозрение, что на самом деле скрижали Моисею попали по ошибке.

И что на самом деле ад - здесь.
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Водочка?
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Водочка?

Хуедочка
   
У меня почему-то начинает зарождаться подозрение, что на самом деле скрижали Моисею попали по ошибке.

И что на самом деле ад - здесь.
Олена Блавадська про ЦЕ давно написала........... .
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Олена Блавадська про ЦЕ давно написала........... .

Не знаком с ней.
   
Читайте " Тайная доктрина"
   
У меня почему-то начинает зарождаться подозрение, что на самом деле скрижали Моисею попали по ошибке.

И что на самом деле ад - здесь.
так нічого крім пекла і немає. Воно просто тільки лише  різної комфорності. Ну як отелі - зірковий, двозірковий ....
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Profilaktik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 21:34
IP/Host: ---.130.178-146.soho.net.ua
Болгарин, cьогодні в 21:34

    Розгорнути попередні цитати...
    Олена Блавадська про ЦЕ давно написала........... .


Не знаком с ней.
..не видавай джерело...:)))
   
У меня почему-то начинает зарождаться подозрение, что на самом деле скрижали Моисею попали по ошибке.

И что на самом деле ад - здесь.

Тут і то і інше..
Це межа але вона розмита тут є пекло і тут є рай.
Цей Всесвіт межа між 8 Мірами ..
Сама планета Земля - іскра на який зароджуються души .. тут вони чисті з'являються і тут вони роблять вибір.
Чумацький Шлях має ще 3 майже один в один таки самі сонячні Світи ..

Але всьому свій час .. на все потрібен час ..і все буде вчасно.
   
У меня почему-то начинает зарождаться подозрение, что на самом деле скрижали Моисею попали по ошибке.

И что на самом деле ад - здесь.
Чисто математично - виходить що  чисельність ангелів безперервно скорочується, адже, чисельність людства неухильно зростає і темп росту теж зростає.
Цікаво, коли ангели закінчаться, чи буде це означати що  настав час час "переповнення аду" ?  :-)o
   
Чисто математично - виходить що  чисельність ангелів безперервно скорочується, адже, чисельність людства неухильно зростає і темп росту теж зростає.
Цікаво, коли ангели закінчаться, чи буде це означати що  настав час час "переповнення аду" ?  :-)o

Тут народжуються души..
Але біля воріт раю приходить багато ось тільки в раю залишається мало... Дуже мало ..
А винно бути навпаки.
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Ангелы не умирают.
   
Ангелы не умирают.

Угу..
   
Ангелы не умирают.
Их, за проступки, низвергают  :-)o
   
І рай і пекло - в свідомості людини.
   
І рай і пекло - в свідомості людини.

Аллах значно ближче чим серця.
Храм це душа людини.  Без людей, церква - це просто споруда.
Ангел знаходиться на правому плечі , діявол на лівому
Слухайте Совість (вона у всіх однакова) і все зрозумієте.
Боже надав людині право вибору.

Це все з різних релігій і все вони мають однакову суть.

   
 :facepalm1:
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Ангелы не умирают.

Они смотрят на тебя
   
 :angel:    :buba:
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Чисто математично - виходить що  чисельність ангелів безперервно скорочується, адже, чисельність людства неухильно зростає і темп росту теж зростає.
Цікаво, коли ангели закінчаться, чи буде це означати що  настав час час "переповнення аду" ?  :-)o

Чисто математически я бы не всех гомо сапиенсов называл людьми. Некоторые из них внешне и по повадкам напоминают людей, но на самом деле - просто самодвижущиеся кожаные мешки.

Удивительно, но только сочетание кожаного мешка с душой является признаком человека.
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Читайте " Тайная доктрина"

Зачем?
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Водочка?

та в нього депресуха з пяток років вже ...
ніяк себе в житті знайти не може
   
нема ні пекла ні раю у класичному розумінні
все людство вариться у власній сансарі
і реінкарнується у майбутнє, створене ним
же у попередніх життях
автоматично отримучи по заслугах своїх :-)o
   
Когда ангелы умирают, они превращаются в людей
А когда черти умирают, в кого они превращаются?
Короче, это дело темное
   
У меня почему-то начинает зарождаться подозрение, что на самом деле скрижали Моисею попали по ошибке.

И что на самом деле ад - здесь.
================================
Не рай, точно,но и не ад. Ад,  Профилактичек, ты узнаешь сразу... Что до ангелов, то точно не превращаются в людей. Падшие ангелы становятся демонами.
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

А когда черти умирают, в кого они превращаются?
Короче, это дело темное

Смысл слова "умирает" до конца не изучен в этой теме.

Вам никогда не казалось странным, что слова "мир" и "умирать" настолько похожи?

И - опять же - мир как покой и мир как космос - очень похожи но уже по смыслу
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

нема ні пекла ні раю у класичному розумінні
все людство вариться у власній сансарі
і реінкарнується у майбутнє, створене ним
же у попередніх життях
автоматично отримучи по заслугах своїх :-)o

Мне кажется, что основная проблема умных людей в том, что они уж слишком полагаются на чьи-то чужие мысли и чьи-то чужие слова.

Вы совершенно верно заметили, что сансара у каждого своя.
   
Чисто математически я бы не всех гомо сапиенсов называл людьми. Некоторые из них внешне и по повадкам напоминают людей, но на самом деле - просто самодвижущиеся кожаные мешки.

Удивительно, но только сочетание кожаного мешка с душой является признаком человека.
Тоді, чисто математично, додаємо нову умову, не всі люди в аду-землі з'явилися внаслідок смерті ангелів.
Та основного тренду це не змінює, кількість людей зростає значить кількість ангелів скорочується, просто темп скорочення дещо повільніший (наскільки повільніший можна визначити якщо буде відомо яка кількість людей народжується як "самодвижущиеся кожаные мешки" але без душі.)
Задачка цікава та поки немає більш точних цифр ясно одне - кількість ангелів падає.
Цікаво що буде коли вони скінчаться?  :-)o 
   
Тоді, чисто математично, додаємо нову умову, не всі люди в аду-землі з'явилися внаслідок смерті ангелів.
Та основного тренду це не змінює, кількість людей зростає значить кількість ангелів скорочується, просто темп скорочення дещо повільніший (наскільки повільніший можна визначити якщо буде відомо яка кількість людей народжується як "самодвижущиеся кожаные мешки" але без душі.)
Задачка цікава та поки немає більш точних цифр ясно одне - кількість ангелів падає.
Цікаво що буде коли вони скінчаться?  :-)o 
------------------------------------------
А що каже останній перепис ангелів? B-)
   
------------------------------------------
А що каже останній перепис ангелів? B-)
Канали зв'язку із "небесною канцелярією" працюють зараз (за виключенням поодиноких, до того ж сумнівних випадків) тільки на прийом заявок з землі. Тому детальну статистику, нажаль, отримати нема можливості  :(
Нам залишаються тільки "умозрительные игры разума"  :-)o
   
Мне кажется, что основная проблема умных людей в том, что они уж слишком полагаются на чьи-то чужие мысли и чьи-то чужие слова.

Вы совершенно верно заметили, что сансара у каждого своя.
Так ти ж теж повівся на чужі мислі,і зараз їх ретранслюєш навішуючи на одних ярлики "кожаних мішків" а інших,типу себе ,вважаєш створінням з душею
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Ангелы не умирают.

а по кино и романам они, когда становятся людьми, становятся смертными.
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Так ти ж теж повівся на чужі мислі,і зараз їх ретранслюєш навішуючи на одних ярлики "кожаних мішків" а інших,типу себе ,вважаєш створінням з душею

Я не исключаю себя, разумеется.
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей
RS

В контексті згадування про Блаватську цікаво почути думку суспільства - Чи можна вважати Тайну Доктрину частиною укрвїнської культури ( мадам народилася у Дніпрі)
   
================================
Не рай, точно,но и не ад. Ад,  Профилактичек, ты узнаешь сразу... Что до ангелов, то точно не превращаются в людей. Падшие ангелы становятся демонами.

Вольфганг,  ты меня удивляешь с каждым разом.
Падшие ангелы, кто они?
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

В контексті згадування про Блаватську цікаво почути думку суспільства - Чи можна вважати Тайну Доктрину частиною укрвїнської культури ( мадам народилася у Дніпрі)

Все что угодно можно считать частью Украинской культуры.

Это не запрещено.
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей
RS

Все что угодно можно считать частью Украинской культуры.

 Все що завгодно – це відповідь ні про що , бо тоді потрібно доказати, що те, що завгодно, мало хоч якийсь вплив на українське буття. А от у випадку з Блаватською це доказати дуже легко – достатньо пригадати бум езотеричних культів в Україні у 90х, біле братство, масу літератури на вулицях та ін. Це одна з таємних   сторін нашої ідентичності, далека від офіційних та напівофіційних  Армовіра та Русі-України. Взагалі, не так багато культур в світі мають свою особисто розроблену езотеричну картину світу.
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Чисто математически я бы не всех гомо сапиенсов называл людьми. Некоторые из них внешне и по повадкам напоминают людей, но на самом деле - просто самодвижущиеся кожаные мешки.

Удивительно, но только сочетание кожаного мешка с душой является признаком человека.
Я думала , что этому открытию удивляются только в подростковом возрасте. Потом смиряются и учатся с этим знанием жить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія