Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Це де таке написано? Я не антивакс, я проти поголовного щеплення, я за щеплення тим кому воно допоможе, за свободу вибору.
https://www.kmu.gov.ua/
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Це де таке написано? Я не антивакс, я проти поголовного щеплення, я за щеплення тим кому воно допоможе, за свободу вибору.

+

Ці неофіти від вакцинації слово 'вакцинація ' помітили тільки зараз. На відміну, наприклад   від мене, який вакцинувався проти сезонного грипу багато років.
Але вони тепер з комісарським запалом всіх хто не з ними записали в якісь ' антиваксьори'.
Хоча по суті вони такими є. Бо нічого крім образ не мають у відповідь на аргументовані питання що до ковідної вакцинації. Що само собі дискредитує саму ідею вакцинації. Бо лозунги  на кшталт ' довбойоби вас треба примусово вакцинувати' або ' уйобки вас треба в табори ' діють на адекватну людину зворотнім чином.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

скільки штук?

2. Алан Чумак і Анатолій Кашпіровський.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

' довбойоби вас треба примусово вакцинувати'

 (tu)

Плюс галоперидол.
   
Ви включаєте "режим дурачка" зараз.
Зайдіть в лікарню до свого лікаря, дайте йому пляшку коньяку чи коробку цукерок, і вийдіть на відвертість.
Оно вище конкретний лікар пише що перехворівших тупо немає сенсу 17 місяців штрикати.
Гляньте самі лінки по кількості ковідних пацієнтів стаціонарів у віці від до 20.
Режим такий, що мені цікаво знати звідки та як люди знаходять тони практикуючих лікарів.
А в результаті практикуючі лікарі це лише думка одного аспіранта на основі нерепрезентативної вибірки. Я ні в якому разі не кажу, що він поганий науковець.
Я до того, що звичайні практикуючі лікарі не мають можливості та часу займатися науковою діяльністю. 
   
https://www.kmu.gov.ua/
Позицію уряду всі знають давно. Точно така як у директора птахоферми чи коровніка.
   
+

Ці неофіти від вакцинації слово 'вакцинація ' помітили тільки зараз. На відміну, наприклад   від мене, який вакцинувався проти сезонного грипу багато років.
Але вони тепер з комісарським запалом всіх хто не з ними записали в якісь ' антиваксьори'.
Хоча по суті вони такими є. Бо нічого крім образ не мають у відповідь на аргументовані питання що до ковідної вакцинації. Що само собі дискредитує саму ідею вакцинації. Бо лозунги  на кшталт ' довбойоби вас треба примусово вакцинувати' або ' уйобки вас треба в табори ' діють на адекватну людину зворотнім чином.
В одному внз призначили відповідальною за перевірку стану вакцинації працівників одного кандидата, нормальна тьотка була. З нею за місяць такі метаморфози негативні відбулись, як ото з Тарасом Чорноволом чи Мариною Ставнійчук після переходу у владу, дарма вона погодилась на таку роботу, карму собі забруднила трохи. Ходить, рахує, на всіх кричить, їй в спину, а деякі відкрито хто себе впевнено почуває, прокльони тикають.

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 12:07:53 від Rocket_Ua
   
Режим такий, що мені цікаво знати звідки та як люди знаходять тони практикуючих лікарів.
А в результаті практикуючі лікарі це лише думка одного аспіранта на основі нерепрезентативної вибірки. Я ні в якому разі не кажу, що він поганий науковець.
Я до того, що звичайні практикуючі лікарі не мають можливості та часу займатися науковою діяльністю.
З Вашого дозволу, пара питань, я на своєму любительському рівні їх спростив як міг щоб максимально збільшити шанси на категоричну відповідь, якщо Ваша ласка відверто видати свою позицію.
1. 18-20 років, чи треба вакцинувати, і скільки доз?
2. Якщо людина через 6 з половиною місяців після хвороби або вакцини має високий рівень антитіл до КОВІД, чи треба вакцинувати?

От я, наприклад, аматор, не лікар, вважаю, що треба вакцинувати всіх старше 60, і всіх 40+-хроніків, але не примусово, просити-роз'яснювати, всіх інших за бажанням, іти в народ, як народовольці, пояснювати всі + і - тільки чесно і по нормальному.

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 12:38:07 від Rocket_Ua
   
З Вашого дозволу, пара питань, я на своєму любительському рівні їх спростив як міг щоб максимально збільшити шанси на категоричну відповідь, якщо Ваша ласка відверто видати свою позицію.
1. 18-20 років, чи треба вакцинувати, і скільки доз?
2. Якщо людина через 6 з половиною місяців після хвороби або вакцини має високий рівень антитіл до КОВІД, чи треба вакцинувати?

Я не істина останньої інстанції :) Просто читаю що пишуть розумні люди
Інфу шукаю перш за все у ВООЗу
1. на прикладі Phizer  хлопці рекомендують починати  у віці 12-15 років
2. а тут навіть про 6 місяців не говорять...
6 місяців рекомендувалося при дефіциті вакцин. Зараз вакцини є. Навіть на вибір.
ТОму, як кажуть німці: Хто вміє читати - той має перевагу
   

Тут питання до влади. Інформування населення, як і вакцинація, провалено.

А люди самі не хочуть шукати інформацію. Тому й читають псевдолікарів, русняві вкиди та не мають анінайменшого бажання перевіряти інформацію, що на них ллється з кожної праски :)
   
Я не істина останньої інстанції :) Просто читаю що пишуть розумні люди
Інфу шукаю перш за все у ВООЗу
1. на прикладі Phizer  хлопці рекомендують починати  у віці 12-15 років
2. а тут навіть про 6 місяців не говорять...
6 місяців рекомендувалося при дефіциті вакцин. Зараз вакцини є. Навіть на вибір.
ТОму, як кажуть німці: Хто вміє читати - той має перевагу
Я сподівався на взаємоповагу.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

А в Литві трохи більше  2 з половиною мільйонів і за  14 жовтня   2861 нових випадків.

При вакцинації майже 70 ℅ .

І який висновок робить розумна людина?

Невакциновані створюють статистику
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

В британской лаборатории остановили тесты на COVID-19 из-за 43 000 неверных результатов

В частной лаборатории английского города Вулвергемптон приостановили тестирование на коронавирус после того, как более 40 тысяч результатов тестов оказались неправильными.

Было начато расследование сообщений о людях, получивших отрицательные результаты ПЦР-теста после того, как они ранее получили положительный результат экспресс-тестов на антиген COVID-19.

По оценкам властей, в лаборатории Immensa Health Clinic в Вулверхэмптоне было обработано 400 000 проб на коронавирус, и примерно 43 000 человек могли получить неверные результаты в период с 8 сентября по 12 октября.

Я же говорю, мрут от другого, а списывают на ковид.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

400 000 -43 000 =357 000

 :weep:

Ну-ну... :facepalm1:

В одній лабораторії... І це найдених хворих а не помереших.


Ти бачиш те що тобі хочеться... Цікаво це проблема з психікою чи упоротість у тебе?


   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

але не примусово
знайди хоч одного примусово вакцинованого
   
Що цікаво: найпередовіші наукові лабораторії світу розробили вакцину, найяскравіші світила в області вірусології її схвалили, найприскіпливіші країни світу її сертифікували (або НЕ сертифікували ті, котрі виявилися не ефективними), - а тут найтупіші з особин, які ще пару десятків років тому заряджали слоїки з водою від телевізорів, раптом заявили, що вони є експертами в медицині і мають праву на особливу думку з того приводу!
Воістину, паноптикум якийсь.
У Вашому дописі - брехня на брехні.
Брехати - погано. (td)
   
Невакциновані створюють статистику
Розумна людина вміє користатися арифметикою і порівнювати блоки даних.
Тому, це не висновок розумної людини. B-)
   
Добавимо ще одного кандидата на галоперидол+вакцину.
Совковые гены - крепкая вещь.
Кроме как терапевтическим битьем, не искореняются ничем.
Записываем Вас на терапию. [ua]
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X
Ser

Моя сестра, проблеми з серцем, пролікувалась і 1 доза Пфайзера, все Ок,
вона працює з дітьми, це обовязково !

А в мене колєга, мав їхати закордон на трансплантацію серця - тільки треба було сертифікат про вакцинацію, перша доза пфіцера і....
до вечора не дожив :(  вчора 40 днів було
питання для чого чоловік 49 років, з проблема з серцем не міг виїхати закордон на операцію???
   
В одній лабораторії...

Это только в одной в которой нашли. А во скольких не искали? Но это риторический вопрос. И это в UK .

А в US все эти тесты с 31 декабря 2021 не будут применяться, так как они очень часто дают фальшивые результаты и не могут отличить COVID-19 от гриппа.

Тут конечно же неплохо было бы провести ревизию всех этих истерических данных о уровне заражений, но похоже не с нашим счастьем.

Цитувати
After December 31, 2021, CDC will withdraw the request to the U.S. Food and Drug Administration (FDA) for Emergency Use Authorization (EUA) of the CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel, the assay first introduced in February 2020 for detection of SARS-CoV-2 only. CDC is providing this advance notice for clinical laboratories to have adequate time to select and implement one of the many FDA-authorized alternatives.

   
6 мільйонів з двома дозами.
нас десь 32 мільйони.
одна п,ята - вакси.
не знаю скільки вас, а нас 42 млн., ну ок, без окацаплених 37 млн.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Это только в одной в которой нашли. А во скольких не искали? Но это риторический вопрос. И это в UK .

А в US все эти тесты с 31 декабря 2021 не будут применяться, так как они очень часто дают фальшивые результаты и не могут отличить COVID-19 от гриппа.

Тут конечно же неплохо было бы провести ревизию всех этих истерических данных о уровне заражений, но похоже не с нашим счастьем.


Ти не пробував звернутись до психіатра?  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія