Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

га?
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Тю так а що?
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?
VG

У нас не має невідворотності виконання закону. Ця норма через раз використовується лише для простих смертних. Непрості смертні, у разі форсмажору, просто віддають мізерну абонплату, від раніше наскирдованого, за спокійне перебування в неньці . Чому йому і решті з наближених переживати?
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

У нас не має невідворотності виконання закону. Ця норма через раз використовується лише для простих смертних. Непрості смертні, у разі форсмажору, просто віддають мізерну абонплату, від раніше наскирдованого, за спокійне перебування в неньці . Чому йому і решті з наближених переживати?
Ведь все уверены на сто процентов:даже если вернется Порро он у зелени тупо возьмет бабло и на этом все закончится.Система так работает все тридцать лет и ее никто менять не собирается
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Ведь все уверены на сто процентов:даже если вернется Порро он у зелени тупо возьмет бабло и на этом все закончится.Система так работает все тридцать лет и ее никто менять не собирается

до чого тут ~в законний спосіб~, гм?

чаушеску-стайл, киргизреволюсьйон (с)
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Ведь все уверены на сто процентов:даже если вернется Порро он у зелени тупо возьмет бабло и на этом все закончится.Система так работает все тридцать лет и ее никто менять не собирается

Абсолютно справедливе визначення діючої системи влади в Україні.
І це не тільки рівень стосунків поміж владою - те ж саме відбувається і серед їх прислуги, хоча б серед таборів По.. та Зе... Ніби виливають тони лайна один на одного, а наближення до реальної влади більш небезпечного Му... вони "не помічають".
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

вы смешные или наивные. когда появилась угроза системе реальная извне, что случилось? Саша Белый зашел к прокурору и как закончилась история?
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Ведь все уверены на сто процентов:даже если вернется Порро он у зелени тупо возьмет бабло и на этом все закончится.Система так работает все тридцать лет и ее никто менять не собирается
(tu)  найвища пора Порошенку  зуб давати,що посадить зебуїна.Якщо хоче мати хоч примарний шанс.
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

(tu)  найвища пора Порошенку  зуб давати,що посадить зебуїна.Якщо хоче мати хоч примарний шанс.

не просто,

а на палю,

під оплески.

ото буде відосик!

   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

(tu)  найвища пора Порошенку  зуб давати,що посадить зебуїна.Якщо хоче мати хоч примарний шанс.
Пять лет достаточно было чтобы понять:не сможет он это сделать,психологически перебороть себя он уже не сможет.В пятьдесят лет приоритеты в жизни поздно менять
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Пять лет достаточно было чтобы понять:не сможет он это сделать,психологически перебороть себя он уже не сможет.В пятьдесят лет приоритеты в жизни поздно менять
Та ясно ,але я про інше написав,про зуб...
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

га?

Невже як і вилупок почав кришувати бізнес кума хуйла і ночами таємно з ним зустрічається?  :S
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

(tu)  найвища пора Порошенку  зуб давати,що посадить зебуїна.Якщо хоче мати хоч примарний шанс.

Ви продовжуєте вірити їх "обіцянкам"? Ми вже чули про "я ваш вирок"... Кожна тварюка, що рвалася до влади говорила виборцям те, на що вони сподівалися, але і думки не мали виконувати обіцяне...
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

А чого йому боятися?  :S
Кого в Україні покарали з високопосадовців?
як діти малі...
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Ви продовжуєте вірити їх "обіцянкам"? Ми вже чули про "я ваш вирок"... Кожна тварюка, що рвалася до влади говорила виборцям те, на що вони сподівалися, але і думки не мали виконувати обіцяне...
То була іронія і підколка порохоботів.
Але у двобої зелепня і Порошенка я не вагаючись виберу останнього.
   
навіщо недолуге садити??? 
Краще би посадили тих, хто вбив йому в голову про його геніальність і випхав його на трон, як маріонетку, і дотепер смикає за мотузки.
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Невже як і вилупок почав кришувати бізнес кума хуйла і ночами таємно з ним зустрічається?  :S
З вилупком ми будемо корумповані задвірки західного світу,а із зелепнем все те саме тільки  реінтегровані до московії,із перспективою  втратою держави.
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Та ясно ,але я про інше написав,про зуб...
То есть,пообещать и не выполнить?
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

То есть,пообещать и не выполнить?
А що тут такого?
Але він  вже навіть пообєщать не пробує.
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

То була іронія і підколка порохоботів.
Але у двобої зелепня і Порошенка я не вагаючись виберу останнього.

 :facepalm1:

Раб навіть не соромиться заявляти, що не проти б вибирати яке з двох шматків лайна буде потім його мати  :bueee:
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

З вилупком ми будемо корумповані задвірки західного світу,а із зелепнем все те саме тільки  реінтегровані до московії,із перспективою  втратою держави.

 :facepalm1:  :weep:
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

:facepalm1:  :weep:
Що ,не знайшов і пари слів щоб показати євроустремління Зелепня?
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Що ,не знайшов і пари слів щоб показати євроустремління Зелепня?

 :facepalm1:

Кому? Pабу-сектанту, який молиться на вилупка кума хуйла?  :bueee:

Клоун в міру його клоунських здібностей забрав у кума хуйла привілеї, надані вилупком, і навіть ввів додаткове мито на його бізнес. Це вже плюс  (tu)
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Зелена падлюка навіть США не боїться (?), див. випадок з Дубінським B-)

Хіба штатівське правосуддя дасть вирок розірвати його на шматки-зелючки, маленькі часточки брехливої плоті?  X(
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Ведь все уверены на сто процентов:даже если вернется Порро он у зелени тупо возьмет бабло и на этом все закончится.Система так работает все тридцать лет и ее никто менять не собирается
Порох почав змінювати,  але квартал95 все повернув взад
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Порох почав змінювати,  але квартал95 все повернув взад
Шо зминювати?Вернув сбежавшего в Москву Медведчука ,начал мутить с ним бизнес а потом орать:пращайнимытаярасея?Суцильна брехня його и погубила как и погубит Зе-плесень.
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?
a49

Карма,  і це невідворотне...
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Кому? Pабу-сектанту, який молиться на вилупка кума хуйла? 

Ти мене з кимось переплутав.Я цілком тверезий і ні на кого не молюся.Це на фоні упоротих косноязиких порохоботів я тобі здаюся таким.
 :laugh:

Клоун в міру його клоунських здібностей забрав у кума хуйла привілеї
Забрав(якщо забрав) привілеї одному , а надав іншим. Паралельно привівши агентів ФСБ у владу (як бачимо)  пачками.
Не густо як на державного діяча ,голову армії і зовнішньополітичног о відомства.
Оце і все.
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Порох почав змінювати,  але квартал95 все повернув взад
"почав" це в перші три місяці, а за 5 років повинен вже завершувати заплановане,
і в усіх українських президентів саме так і було - на троні вони
активно втілювати в реал свої таємні плани а зовсім не обіцяне ротом.
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Так а чого йому боятися - з ізраїльським пачпортом ??
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Ти мене з кимось переплутав.Я цілком тверезий і ні на кого не молюся.Це на фоні упоротих косноязиких порохоботів я тобі здаюся таким.
 :laugh:

Забрав(якщо забрав) привілеї одному , а надав іншим. Паралельно привівши агентів ФСБ у владу (як бачимо)  пачками.
Не густо як на державного діяча ,голову армії і зовнішньополітичног о відомства.
Оце і все.

Кому він віддав? Дуже б хотілося б знати яка ще тварюка по шкоді нанесеної Україні може бути порівнянна з кумом хуйла? Хто має свій персональний повітряний коридор для польотів до хуйла за інструкціями і хто зустрічається таємно ночами з президентом?
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

навіщо недолуге садити??? 
Краще би посадили тих, хто вбив йому в голову про його геніальність і випхав його на трон, як маріонетку, і дотепер смикає за мотузки.
Ну, вбили йому в голову про його геніальність 73%, які справно ходили на його концерти, дивилися Сватів і ржали.  :)
А випхав на трон його зовсім інший дядя.
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Ну, вбили йому в голову про його геніальність 73%, які справно ходили на його концерти, дивилися Сватів і ржали.  :)
А випхав на трон його зовсім інший дядя.

А треба було вилупка? Панамське хуйло в хуйлостанi і то було скромніше у свій перший термін...
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Хто має свій персональний повітряний коридор для польотів до хуйла за інструкціями і хто зустрічається таємно ночами з президентом?
То що вже не літає?
Кому він віддав?
Єрмак-замельдував вагнеровців,
Дубінський-агент кремля,
Венедіктова- гальмує справи по привату
Ну і посцяв  ще на тебе зверху бо порошенка не посадив.


   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Кому він віддав? Дуже б хотілося б знати яка ще тварюка по шкоді нанесеної Україні може бути порівнянна з кумом хуйла? Хто має свій персональний повітряний коридор для польотів до хуйла за інструкціями і хто зустрічається таємно ночами з президентом?
Медведчук переконує, що його літак не перевозив представників РФ в Оман, поки там перебував Зеленський
Борис Ткачук
14 січня, 2020 17:37
Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук переконує, що літаком, яким він користується, з Оману до Москви 8 січня летіла лише його сім’я. Раніше ЗМІ припустили, що борт доставив в Оман представників Росії, які зустрілись там з президентом Зеленським.
Про пасажирів літака Віктор Медведчук розповів у коментарі журналістам «Радіо Свобода».

«Він в даному випадку перевозив сім’ю моєї старшої доньки (Ірини – ред.). І більше на борту цього літака ні на шляху до Оману, ні на шляху з Оману до Москви, крім сім'ї моєї дочки, нікого не було», — зазначив Медведчук.

За його словами, дочка приїхала до Оману на відпочинок наприкінці грудня. Крім неї на борту були її чоловік Андрій Рюмін та троє їхніх дітей.


Раніше ЗМІ повідомляли, що переліт літака Медведчука до Оману і назад збігся з перебуванням у тій країні президента Володимира Зеленського.

Програма «Схеми» повідомляла, що Зеленський повернувся в Україну літаком Bombardier з номером 9H-VJN. Ним же в Оман, за інформацією ЗМІ, раніше нібито прибула «делегація з Москви».
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

То що вже не літає?

Він і бізнес веде ... але вже не під дахом брелків. Персонального повітряного коридору у нього вже немає і він більше не пише від імені України "безальтернативні" мінські домовленості.

Єрмак-замельдував вагнеровців,
Дубінський-агент кремля,
Венедіктова- гальмує справи по привату
Ну і посцяв  ще на тебе зверху бо порошенка не посадив.

 :facepalm1:

Ось тільки не треба порівнювати член з пальцем. Порівнювати кума хуйла навіть з усіма цими разом узятими Ярмаками, Дубинськими, Семочками, Труханoвими та іншим сміттям - це все одно що порівнювати шкоду вилупка зі шкодою хуйла, навіть не дивлячись на "зелений" коридор, організований вилупком для розстрілу наших воїнів в упор  :X
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Медведчук переконує, що його літак не перевозив представників РФ в Оман, поки там перебував Зеленський
Борис Ткачук
14 січня, 2020 17:37
Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук переконує, що літаком, яким він користується, з Оману до Москви 8 січня летіла лише його сім’я. Раніше ЗМІ припустили, що борт доставив в Оман представників Росії, які зустрілись там з президентом Зеленським.
Про пасажирів літака Віктор Медведчук розповів у коментарі журналістам «Радіо Свобода».

«Він в даному випадку перевозив сім’ю моєї старшої доньки (Ірини – ред.). І більше на борту цього літака ні на шляху до Оману, ні на шляху з Оману до Москви, крім сім'ї моєї дочки, нікого не було», — зазначив Медведчук.

За його словами, дочка приїхала до Оману на відпочинок наприкінці грудня. Крім неї на борту були її чоловік Андрій Рюмін та троє їхніх дітей.


Раніше ЗМІ повідомляли, що переліт літака Медведчука до Оману і назад збігся з перебуванням у тій країні президента Володимира Зеленського.

Програма «Схеми» повідомляла, що Зеленський повернувся в Україну літаком Bombardier з номером 9H-VJN. Ним же в Оман, за інформацією ЗМІ, раніше нібито прибула «делегація з Москви».
:facepalm1:
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Він і бізнес веде
Тобто ти просто так  дрищеш поносом ?
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

так не тільке зелений х#й понесе кару, але й його рідня, служки та охвістя з проплаченою клакою  B-)
   
Re: зелена БАРИГА :bueee: , ти не не боїшься?

Тобто ти просто так  дрищеш поносом ?

 8-:

Ти дійсно такий талпайоп чи тільки прикидаєшся?  :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія