Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Список ребят за «прямий контракт з кацапами» - поповнюється

Tomcat
Dodosar
   
так це відомі коцапські консерви і рознощики їхньої пропаганди
   
давй цитати
   
Tomcat
Dodosar

Бггг. А де я писала про прямий контракт саме з кацапами? А може з Алжиром? А може з Норгами? А може з турками, як розбурять?
От же ці свині двохвимірні!  :facepalm:
   
Tomcat
Dodosar
я за прямий контракт з Канадою по 250 долларів з доставкою
   
От же ці
ковбасники....  :K
   
Или поехать в Кремль и договориться об адекватной цене на долгосрочный контракт?
   
Бггг. А де я писала про прямий контракт саме з кацапами? А може з Алжиром? А може з Норгами? А може з турками, як розбурять?
От же ці свині двохвимірні!  :facepalm:

Не свісті
   
так це відомі коцапські консерви і рознощики їхньої пропаганди
чому на транзит може бути контракт, а на поставку - ні?
   
написала нам якобы телка со франека под тором :laugh:

Ага, яка останніми днями почала закидати «і варто ото було відмовлятись від кацапського газу»  :facepalm:


Я сильно Вас засмучу, коли скажу, що від кацапського газу ніхто не відмовлявся. Відмовилися від контракту. А газ в трубі як був, так і залишається кацапським.
   
Схоже , що і користувачі деяких нік-неймів ув цій темі , ув одному охвісові сидять та добре знайомі .
   
чому на транзит може бути контракт, а на поставку - ні?

тому що ми можем (могли) заключити вигідний контракт на транзит
а на поставку не можемо

чому так? тому що транзит був потрібен коцапам, а поставки газу були потрібні Україні
   
Бггг. А де я писала про прямий контракт саме з кацапами? А може з Алжиром? А може з Норгами? А може з турками, як розбурять?
От же ці свині двохвимірні!  :facepalm:

Офицерская дочь настоящего саветскага афицера не подвела :D
   
в декабре поговорим ))))
Просто интересно увидеть вашу реакцию когда Витренко и ЗЕля будут с ГП подписывать договор )))
   
в декабре поговорим ))))
Просто интересно увидеть вашу реакцию когда Витренко и ЗЕля будут с ГП подписывать договор )))

Вьі, гнидьі, ещё до декабря доживите.

ЗЕ!  с вами договор может только в Ростове подписать :D
   

І?.... Чий фактично зараз газ в тубі? Шо не так?
   
Лисопєд

ну шо ж, раз националисты используют объявленную Россией газовую войну для поднятия рейтинга обосравшегося кумира, надо идти на поклон к русскому царю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія