Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

знаем ли мы русскую классическую литературу? нет? а врага надо знать

а можна я буду любити творчість емм... ну хоча б Б. Пастернака?
   
чи там Стругацьких якихось разом з Пелевіним? Можна?
   
Пастернака нє чітал, но осуждаю (с)

це уже класика
   
а можна я буду любити творчість емм... ну хоча б Б. Пастернака?

я тоже люблю Пастернака. речь идет не о том чобі любить или нет а о том что вот то что вы любите- это оружие против врага. я имею в виду русскую классику а не конкретно пастернака.
   
Ирокез, призиви вивчити "русскую душу" у мене, наприклад, асоціюється із призивом пасматрєть в глаза хуйлу.
Вся ця загадочность "русской души", розвіюється після першого, смАчного удару по загадочному хлєбальнику. Всьо.
Далі, кацап перестає бути загадочним, і стає простим і абсолютно прогнозованим.
От, наприклад, яку, бляtь, душу ви тут зібрались вивчати?

   
чи там Стругацьких якихось разом з Пелевіним? Можна?


це дуже аполітично...
тим більше коли на світі є така література:

   
Не знаю про шо тут, какая то херня чую
Я с петром, мы с петром любим рус классику
Пращай немытая асия
   
я тоже люблю Пастернака. речь идет не о том чобі любить или нет а о том что вот то что вы любите- это оружие против врага. я имею в виду русскую классику а не конкретно пастернака.
Пастернак це русская класика
   
Ирокез, призиви вивчити "русскую душу" у мене, наприклад, асоціюється із призивом пасматрєть в глаза хуйлу.
Вся ця загадочность "русской души", розвіюється після першого, смАчного удару по загадочному хлєбальнику. Всьо.
Далі, кацап перестає бути загадочним, і стає простим і абсолютно прогнозованим.
От, наприклад, яку, бляtь, душу ви тут зібрались вивчати?

https://youtu.be/G_QYTrOe2Lk
этому как раз и учит  русская классика. мы  должны понять что они сильны до первого ответного удара. еще многому учит- по части русской души )))
   
правда, тут у нас була дискусія, чи є русскою класикою творчість Гоголя. Думки розділились
   
Пастернак це русская класика
ну да. а что нельзя любитьчто т ои пользоваться им как оружием одновременно?
   
Пастернака нє чітал, но осуждаю (с)

це уже класика
я читав, прикиньте))
   
правда, тут у нас була дискусія, чи є русскою класикою творчість Гоголя. Думки розділились

я думаю нет. это украинская классика.
   
це дуже аполітично
йо, що ж тепер робити?! Я ще й Гамсуна люблю, в сенсі творчість. Ну хоч не кацап :laugh:
   
йо, що ж тепер робити?! Я ще й Гамсуна люблю, в сенсі творчість. Ну хоч не кацап :laugh:
я тоже. как человек простой предпочитаю голод а не пана. и все прочее ))). но гамсун же.... к кому же нас причислить?
   
этому как раз и учит  русская классика. мы  должны понять что они сильны до первого ответного удара. еще многому учит- по части русской души )))

Ну от.
Ви вже і так практично прийшли до потрібного висновку.
Для цього не потрібно перелопачувати всю цю купу офуєнно загадкових класиків  :gigi:
   
ну да. а что нельзя любитьчто т ои пользоваться им как оружием одновременно?
в сенсі кидатися книжками чи по голові?
   
але я так і не зрозумів головного задуму щодо використання російської класики як зброї масового ураження  :snoozer1:
   
в сенсі кидатися книжками чи по голові?
но вы же понимаете что я не об этом.
   
с кем воююем? для того чтобы победить врага надо его знать. а лучше всего понять
душу русского человека  если читать русских писателей и вообще умных русскоязычных людей
только внимательно читать
они ведь писали о том что диктовала среда и общество - думать могли по другому
на то и писатели, поэты или ученые. мы попытались собрать тексты русских классиков
и будем это продолжать. кто поможет- будем благодарны.

https://destinyukraine.forumotion.me/t27-topic

це маячня
Пояснюю: рузская" класична література" писана дворянским класом
Дворяне то субэтнос в Московіі який мав до мокшей .єрзя,вепсів  та тувінців,яки зараз керубть Московіей таке саме відношеня як геморой до гонорару.


Дворянски суб'етнос мокші знищили с звірячей жорстокостью,напевне не тільки по класові але і по національні ненавісті
Наприклад ліцеістів та випускників ліцею в якому вчився Пушкін зібрали всіх і розстріляли  в 1925 ,був би серед них Пушкін розтріляли би і його.

так що читати ту літературу (про якість та її гнилу мораль окрема розмова_) з метою вивчати ворога немае ніякого сенса бо до сучасних "руззских" вона не мае ніякого менттального  та духовного стосунку
Хіба що совдеповскі та сучасні мокші могли щось с того мавпувати .

Хочь одно імя назовіть літератора класіка РІ за національностью коріного народа Московіі щоб він не був німець,татарін,поляк,грузин,украінець чі француз?Навіть молдован Антіох кантемір там засновник якогось напрямку московской літератури ....а з місцевих ви не знайдете нікого --перший був мабуть  Есенін

Останнє редагування: 24 жовтня 2020 19:52:47 від bassarabia
   
я тоже. как человек простой предпочитаю голод а не пана. и все прочее ))). но гамсун же.... к кому же нас причислить?
вас до поціновувача мистецтва, однозначно
   
но вы же понимаете что я не об этом.
ви ж розумієте що я розумію. Але яку саме мету ви ставите?
   
именно этому учит русска классика. я  еще добавлю из Вересаева. вы напомнили

Я - русский человек, я не знаю никакого "Вересаева". Хотя, с другой стороны, я знаю Айрон Мэйден:
   
У мене всегда "вызывал живой отклик" :D  эпизод из "Капитанской дочки", когда комендантша (кажется) говорила о конфликте двух персон, что "разберемся, кто прав, кто виноват, да и накажем обоих примерно"
   
Цікава теорія причини втрати Криму і частини Донбасу.
Виявляється кацапи начитались Котляревського з Шевченком.
   
це маячня
Пояснюю: рузская" класична література" писана дворянским класом
Дворяне то субэтнос в Московіі який мав до мокшей .єрзя,вепсів  та тувінців,яки зараз керубть Московіей таке саме відношеня як геморой до гонорару.


Дворянски суб'етнос мокші знищили с звірячей жорстокостью,напевне не тільки по класові але і по національні ненавісті
Наприклад ліцеістів та випускників ліцею в якому вчився Пушкін зібрали всіх і розстріляли  в 1925 ,був би серед них Пушкін розтріляли би і його.

так що читати ту літературу (про якість та її гнилу мораль окрема розмова_) з метою вивчати ворога немае ніякого сенса бо до сучасних "руззских" вона не мае ніякого менттального  та духовного стосунку
Хіба що совдеповскі та сучасні мокші могли щось с того мавпувати .

Хочь одно імя назовіть літератора класіка РІ за національностью коріного народа Московіі щоб він не був німець,татарін,поляк,грузин,украінець чі француз?Навіть молдован Антіох кантемір там засновник чогось ....а з місцевих ви не знайдете нікого --перший був мабуть  Есенін
это конечно верно. но то что они писали безотносительно к тому  кого потом расстреляли- надо знать. не всем конечно кто воюет а ткем кто это оружие умеет применить. так было во всех войнах
   
зная душу, начнешь входить в их положение, начнешь пытаться их понять, потом простить,

Странный ход событий. Знание души садиста тоже вызывает желание понять и простить :S
Знание о чем-то, наоборот, дает осознанный выбор, что с этим можно делать.
   
Странный ход событий. Знание души садиста тоже вызывает желание понять и простить :S
Знание о чем-то, наоборот, дает осознанный выбор, что с этим можно делать.

именно. знание души садиста поможет его поймать. называется составить профиль.
   
Та все я прочитав. Нічого не сподобалось. "КАВО-ЧАВО!"
   
Странный ход событий. Знание души садиста тоже вызывает желание понять и простить :S
Знание о чем-то, наоборот, дает осознанный выбор, что с этим можно делать.

С этим уже однажды сделал Рональд Рейган. Для чего нужно изобретать велосипед, когда он уже есть?!
   
Та все я прочитав. Нічого не сподобалось. "КАВО-ЧАВО!"


Наведи порядок от БЦ до Днепра. Мне стыдно за Запорожье, вроде не настолько плохой город.
   
Та все я прочитав. Нічого не сподобалось. "КАВО-ЧАВО!"


нє согласєн я (с)

 :laugh:
   
С этим уже однажды сделал Рональд Рейган. Для чего нужно изобретать велосипед, когда он уже есть?!
Так он тут не пишет :shuffle:
И потом "новое - хорошо забытое старое"
   
Та все я прочитав. Нічого не сподобалось. "КАВО-ЧАВО!"
:lol:
   
нє согласєн я (с)

 :laugh:
==============================
Примеры,пля!  B-)
   
нє согласєн я (с)

 :laugh:
шукав якраз фрагмент, але короткого не знайшов
   
==============================
Примеры,пля!  B-)
та от

   
це маячня
Пояснюю: рузская" класична література" писана дворянским класом
Дворяне то субэтнос в Московіі який мав до мокшей .єрзя,вепсів  та тувінців,яки зараз керубть Московіей таке саме відношеня як геморой до гонорару.


Дворянски суб'етнос мокші знищили с звірячей жорстокостью,напевне не тільки по класові але і по національні ненавісті
Наприклад ліцеістів та випускників ліцею в якому вчився Пушкін зібрали всіх і розстріляли  в 1925 ,був би серед них Пушкін розтріляли би і його.

так що читати ту літературу (про якість та її гнилу мораль окрема розмова_) з метою вивчати ворога немае ніякого сенса бо до сучасних "руззских" вона не мае ніякого менттального  та духовного стосунку
Хіба що совдеповскі та сучасні мокші могли щось с того мавпувати .

Хочь одно імя назовіть літератора класіка РІ за національностью коріного народа Московіі щоб він не був німець,татарін,поляк,грузин,украінець чі француз?Навіть молдован Антіох кантемір там засновник якогось напрямку московской літератури ....а з місцевих ви не знайдете нікого --перший був мабуть  Есенін
Яка різниця, якої національності був той,хто описував, якщо він описував не свою автобіографію, а навколишній народ.
   
та от

https://www.youtube.com/watch?v=InmQLS3VxZM
да булгаков прекрасно показал русского человека. это- шариков. но для этого понадобилось гениальное собачье сердце. )))
   
да булгаков прекрасно показал русского человека. это- шариков. но для этого понадобилось гениальное собачье сердце. )))


я каг бе ні на што нє намєкаю, але хочу нагадати, що Булгаков був киянин  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія