Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

гречка

гречка



тиць

народ, ви що там, зовсім показилися? чи гречку кропили сльозами однорогів замість води?
   
Re: гречка

Ну так війна.....  :facepalm1: Звичайно ж продукти в рази дорожчі на війні
   
Re: гречка

гречку кропили сльозами однорогів замість води?

Кров'ю фермерів підірваних на мінах :(
   
Re: гречка

Показати зображення...
тиць
народ, ви що там, зовсім показилися? чи гречку кропили сльозами однорогів замість води?
А что удивляет?
Цитата:  
За середнім показником врожайності гречки наразі лідирує Черкащина — 2,0 т/га, слідом йдуть господарствах Київської (1,84 т/га) та Хмельницької (1,8 т/га) областей.
Меня всегда удивляла низкая цена на гречку ,поскольку она менее урожайная чем ,например рис.
Цитувати
Средняя урожайность около 60 ц/га (6 т/га или 600 т/км²), но в традиционных рисоводческих странах рис собирают по несколько раз в год.
   
Re: гречка

Кров'ю фермерів підірваних на мінах :(

не треба..
не тільки гречку збирають
та й це ще торічна.. цього року жнива тільки розпочалися
   
Re: гречка

не треба..
не тільки гречку збирають
та й це ще торічна.. цього року жнива тільки розпочалися

Запаси закінчються.... поповнення іде слабо... от і притримують, не поспішають позбуватись минулорічної продукції
   
Re: гречка

Всі хто хоче низької ціни на гречку мають право скористатися вільним ціноутворенням і продавати гречку дешево.
Я підтримую всіх хто має гречку і продає її. Не мати гречки і когось засуджувати це якесь плебейство.
   
Re: гречка

То есть соль по 30 гривен вас не удивляет? только гречка по 110
   
Re: гречка

Гречка в Сильпо вчора була по 88 найдешевша
Ота ситий двір що на фото справа по 99
   
Re: гречка

Показати зображення...
тиць
народ, ви що там, зовсім показилися? чи гречку кропили сльозами однорогів замість води?

Це імпортована гречка з рф


   
Re: гречка

Хто в європах ту гречку їсть?
   
Re: гречка

Хто в європах ту гречку їсть?
Точно!
ТС, скільки у вас у Фінляндії коштує гречка?
   
Re: гречка

Точно!
ТС, скільки у вас у Фінляндії коштує гречка?
ше тре у Вольки пробити
   
Re: гречка

Хто в європах ту гречку їсть?

Многие... В ТЕСКО 2.98 евро кг...  :D
   
Re: гречка

Многие... В ТЕСКО 2.98 евро кг...  :D
Україна це Європа, по ходу самі українці і кацапи там попит на грєчю роблять
   
Re: гречка

Це імпортована гречка з рф
я тут зі «своєю дорогою родиною» посварився через москальську гречку. Сам особисто не купував нічого російського приблизно з 2005р. Звичайно, були виключення, мобільний зв’язок або щось приховане…
А тут вони мене змушували їхати в «руський магазин» за гречкою. Там є товари з України, продукція Рошен, Чумак, Тернопільське пиво… але гречка лише російська.
Ну після початку війни, на прохання дочки загиблого в 1948 році вояка УПА, привезти їй гречки, вже навіть я, в принципі добрий, толерантний, делікатний чоловік, вкурвився. Нахамив
   
Re: гречка

А тут вони мене змушували їхати в «руський магазин» за гречкою. Там є товари з України, продукція Рошен, Чумак, Тернопільське пиво… але гречка лише російська.

У нас была раньше украинская точно, бо кацапские товары не покупаю... И у магазинов есть названия... Мы таримся в Полонезе и в Молдове... Никаких "русских" магазинов у нас нет...  :D
   
Re: гречка

То есть соль по 30 гривен вас не удивляет? только гречка по 110
скільки тобі тієі солі треба?  11 кг на закруткі?  :facepalm1:
   
Re: гречка

Гречка в Сильпо вчора була по 88 найдешевша
Ота ситий двір що на фото справа по 99
В Ашані минулого тижня по 87.
   
Re: гречка

я тут зі «своєю дорогою родиною» посварився через москальську гречку. Сам особисто не купував нічого російського приблизно з 2005р. Звичайно, були виключення, мобільний зв’язок або щось приховане…
А тут вони мене змушували їхати в «руський магазин» за гречкою. Там є товари з України, продукція Рошен, Чумак, Тернопільське пиво… але гречка лише російська.
Ну після початку війни, на прохання дочки загиблого в 1948 році вояка УПА, привезти їй гречки, вже навіть я, в принципі добрий, толерантний, делікатний чоловік, вкурвився. Нахамив
Беріть Сквирянку. ЇЇ декільки видів на всі смаки.
   
Re: гречка

скільки тобі тієі солі треба?  11 кг на закруткі?  :facepalm1:
соль это как пример

не пойму чего так вас интересует чего мне сколько надо
   
Re: гречка

Хто в європах ту гречку їсть?
я ее и в Украине не ем, килограмма хватает на год
   
Re: гречка

В ринковій економіці все коштує стільки, скільки має коштувати . Як приклад - зниження цін на пальне.
   
Re: гречка

я ее и в Украине не ем, килограмма хватает на год
вообще никакую крупу не ешь?
   
Re: гречка

Показати зображення...
тиць
народ, ви що там, зовсім показилися? чи гречку кропили сльозами однорогів замість води?

вы все, уже финн ?

я так думаю за пару месяцев советы пойдут, как управлять государством и вести войну
   
Re: гречка
DBA

Хто в європах ту гречку їсть?
будешь удивлен, но речку везде едят
у нас в сиднее где-то в районе 170-280 грн за 1кг (смотря где и какой проиводитель)
   
Re: гречка

Беріть Сквирянку. ЇЇ декільки видів на всі смаки.

Я раніше бачив і казахську і китайську.
В нас фасували
   
Re: гречка

будешь удивлен, но речку везде едят
у нас в сиднее где-то в районе 170-280 грн за 1кг (смотря где и какой проиводитель)
виїхавші совки купують вегани чи діабетики?
   
Re: гречка

Многие... В ТЕСКО 2.98 евро кг...  :D
Многіє хіба якщо з слов'янськими літцамі.
Словяно поляки менше але ніби беруть

Хто жере гречку з місцевих?
Ніхто
Навіть вегани недуплять того непоганого в принципі продукту.

Хоча наприклад кускус є)

В мережах германців Алді і норд і зюд також лідл і тд формат супермаркт гречки немає
Є Кефір ще пару слов'янських видів корму але саме гречки немає.
В уськієпродукти де турок торгує в Відні 3,50-5є кіло
200грн по курсу
   
Re: гречка

виїхавші совки купують вегани чи діабетики?
Просто постсовок
Разом з сільоткою і сгущьонкою
Які йопт вегани і діабетики))
   
Re: гречка
DBA

виїхавші совки купують вегани чи діабетики?

раньше лет 10-15 назад можно было гречку купить только в магазах, торгующих совковой продукцией.
в последнее время пошла мода на здоровую еду, гречка туда входит (5 star rating), вот и покупать стали много. 
продают в обычных магазинах во многих районах, и не только постсовковую, а и других стран (даже с местной распаковкой и сертификацией)
   
Re: гречка

Просто постсовок
Разом з сільоткою і сгущьонкою
Які йопт вегани і діабетики))
та вони жеруть якусь зелену не обсмажену
   
Re: гречка

раньше лет 10-15 назад можно было гречку купить только в магазах, торгующих совковой продукцией.


Нет, она всегда была в магазинах здоровой пищи... Но стоила дороже. Мы в ирландии её покупаем с 95го...
   
Re: гречка

Я раніше бачив і казахську і китайську.
В нас фасували
Казахи жруть гречку в європах
Разом з увареним мясом з коника
   
Re: гречка

Нет, она всегда была в магазинах здоровой пищи... Но стоила дороже. Мы в ирландии её покупаем с 95го...
как тока сїбалі с савка но вкус нє забилі  :laugh:
   
Re: гречка

Казахи жруть гречку в європах
Разом з увареним мясом з коника
от ці казахи шо в німці переїхали толпою і за совком тужать?
   
Re: гречка

Просто постсовок
Разом з сільоткою і сгущьонкою
Які йопт вегани і діабетики))
Дочого тут постсовок? Гречкосії це про нас українців з споконвіку кажуть.
   
Re: гречка

У нас была раньше украинская точно, бо кацапские товары не покупаю... И у магазинов есть названия... Мы таримся в Полонезе и в Молдове... Никаких "русских" магазинов у нас нет...  :D
тут в нас цю мережу магазинів по різному називають, хтось єврейською, хтось російською. Власники євреї, без сумніву
Але не в тому річ, не в тім печаль… колись,в 1996 році, перед нашим одруженням мене вони обзивали москалем. Тому що я народився Рівненській області. Вони були репресовані, хтось загинув, хтось осів у красноярському краї… теща ховалась, і вижила, хоча її тата, вояка УПА, вбили совєти в 1948р.
Яка іронія долі… зараз я, типу «москаль», намагаюсь її, типу патріотку, послати нафуй за бажання жерти російську гречку
Не знаю. Я жодного разу не їв ту срану гречку, чорний хліб зрідка купляв в тому магазині…
Коротше кажучи, я відмовився їздити в той магазин, тим більше, заради гречки для своєї тещі під час війни.
Нехай жере американські чіпси
   
Re: гречка

та вони жеруть якусь зелену не обсмажену
О то взагалі тренд. Колись моя мама називала її «розмазня». Взагалі то просто не прожарена крупа.
   
Re: гречка

Нет, она всегда была в магазинах здоровой пищи... Но стоила дороже. Мы в ирландии её покупаем с 95го...
Моі гості з місцевих (близьких друзів) де не жив всі плювалися.
Моя колишня і у франціі і від вашого острова інша

Казали що то папужок добре кормити.
Чому не заведу папужок раз маю той корм

Жерли борщ (цікавий супчик) жерли київський торт від рошена і укркондитерку (дуууууже солодке)
Навіть сало пробували (брехав що то альпійський хохшпік)

Але гречка то корм папужок(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія