Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кузя фсё

Re: Кузя фсё

"Как сообщил источник в Министерстве обороны, произошло плановое затопление отслужившей техники. Приказ о затоплении был подписан еще неделю назад и все это время шла подготовка".
   
Re: Кузя фсё

Шутка. :gigi:
   
Re: Кузя фсё

расходитесь, нашли причину.
   
Re: Кузя фсё

А якщо повздовжній крен?
Кузю витягують з доку. Частина доку,  з якої вже витягнули, піднімається вверх бо насоси не справляються. Іншу частину Кузя ще давить своєю вагою.
Ну і крани нахиляються набік і їбошать об судно.
Чим не версія?

Можуть
   
Re: Кузя фсё

Взагалі це знакова подія. Це кінець Московії. Поворотний момент...

Адмирал Нахимов

1986 год
   
Re: Кузя фсё

серебрыный прибор с того корабля. солонка, перечница и, видимо, горчичница. остались у первой жены. И спер не я, а первый тесть, я маленький в то время был. Да и не пер бы я.
   
Re: Кузя фсё

гібридненько   :X
шведи в НАТО?
шведы нейтральная страна
   
Re: Кузя фсё


Комменты из-под видео
:D
   
Re: Кузя фсё

хочу побачити кузю.
поки не покажуть - не повірю що витягли.
   
Re: Кузя фсё

неконтролируемый сброс электроэнергии
а, я понял - короткое замыкание! :)
   
Re: Кузя фсё

Що таке "жилая башня" дока?
   
Re: Кузя фсё

Що таке "жилая башня" дока?

Помещения для экипажа, жилые блоки, обычно в надстройке по борту
   
Re: Кузя фсё

   
Re: Кузя фсё

Щось неясно яку лінію гне ольгінська методичка ?
Бо штатний бот з трьох букв дуже вяло працює.
Вимагаю чітких поясненнь.

Якщо крали корабель в України, тоді навіщо писати "што он нє нужен", "нєту захватнічєской  ваєннай дактріни"...
Раз крали значить був нужен.А тепер що?
   
Re: Кузя фсё

Що таке "жилая башня" дока?

То и значит - цпу, управление клапанами
   
Re: Кузя фсё

Огромный корабль утопил самый большой док, в ответ, на авианосец, напал башенный кран и проломил ему палубу...

Кто же думал, что востание машин начнется на свалке металлолома?(с)
   
Re: Кузя фсё

   
Re: Кузя фсё

Командування таким кораблем, як Кузя, мабуть відповідає командуванню цілою сухопутною армією, що є дуже почесним, впливовим і, звичайно, грошовитим кроком в кар'єрі кожного високопоставленого моряка.
Цікаво, чи стоїть черга бажаючих покомандувати Кузєю??? :-)o  :lol:
   
Re: Кузя фсё

   
Re: Кузя фсё

у него вышли из строя несколько паровых котлов

Паровые котлы, блин  X(
   
Re: Кузя фсё

:cray:  це просто неможливо собі уявити...якщо, даже не мотроси а мторісти з Сбіру,, але де ж було всі офіцери БЧ-5? Як таке можливо? Це ж все одно, що тушити пожежу керосином.
Я відмовляюсь в це вірити.
:facepalm1: "Масли всьо дєлают па інструкциі". :lol:
   
Re: Кузя фсё

Показати зображення...

Та нічого страшного, попрацюють лопатами  :lol:
   
Re: Кузя фсё



я там был
после торжественного спуска одним из двух П-образных кранов на освободившийся стапель опустили секцию нового корабля - последнего, "Риги" (потом Варяга)
теперь проходя по воде от Нибулона до Никморпорта можно видеть поросли камыша на том самом стапеле



Краны монтируют надстройку на авианосец.

поганенькое ощущение, скажу я вам

   
Re: Кузя фсё

:facepalm1: "Масли всьо дєлают па інструкциі". :lol:

Котли обслуговують механіки, яки розуміють, що це копєц контуру. Якщо мотористи це зробили самі - дурні, що тут ще можна сказати. Котел може потекти відразу, як дуршлак.

По темі: у  [M]  все тоне,  падає та не літає. Бо без нас (tu) і це мегачудово
   
Re: Кузя фсё

Котли обслуговують механіки, яки розуміють, що це копєц контуру. Якщо мотористи це зробили самі - дурні, що тут ще можна сказати. Котел може потекти відразу, як дуршлак.

   Деяким краще мовчати... "Механіки" забортну воду відрами носили. :D - подібна фантазія більш реальна, ніж Ваші припущення.
   Папірьок барща на ложкє плавалі? :lol:

 
 

Останнє редагування: 31 жовтня 2018 00:24:03 від Топа
   
Re: Кузя фсё

Кузя попав в рай, а док просто здох  :lol:
   
Re: Кузя фсё

   
Re: Кузя фсё

"Ну ничего вы не поняли. Это первая надводная цель, уничтоженная Кузей! "
   
Re: Кузя фсё

Огромный корабль утопил самый большой док, в ответ, на авианосец, напал башенный кран и проломил ему палубу...

Кто же думал, что востание машин начнется на свалке металлолома?(с)

 :weep:  :lol:
   
Re: Кузя фсё

Так що, не потонув ? Віднині нарікаємо ж це сУдно Адмірал Говнєцов
   
Re: Кузя фсё

Так що, не потонув ? Віднині нарікаємо ж це сУдно Адмірал Говнєцов

Невідомо. Він зник. Можливо затонув.
   
Re: Кузя фсё

Невідомо. Він зник. Можливо затонув.

...Но за день до этого его списали/уволили/отправили в отставку/порезали на металлолом. :D
   
Re: Кузя фсё

...Но за день до этого его списали/уволили/отправили в отставку/порезали на металлолом. :D

Це питання варто поширювати на москальських пабліках. Де Кузя? Де вєлічіє?
   
Re: Кузя фсё

Кузя зараз в Раю. А док - здох  :gigi:
   
Re: Кузя фсё

Ну что ж, господа сварщики. Ваш выход! Ваш звёздный час. Не подкачайте! :super:  :laugh:
Только не включайте все аппараты сразу, бо снова КЗ будет.
   
Re: Кузя фсё

Кузя попав в рай, а док просто здох  :lol:

  (tu)  :lol:
   
Re: Кузя фсё

Так що, не потонув ? Віднині нарікаємо ж це сУдно Адмірал Говнєцов

у нього вже давно канонічна назва отмєрал Пьіздєцов. А док напевно Нафаньою звати :lol:

Останнє редагування: 31 жовтня 2018 09:07:11 від злий вуйко
   
Re: Кузя фсё

А по суті це ж дійсно писець - держава з міжнародними резервами у півтрільйона баксів (колись таке було), яка марить своїм морським вєлічієм, не може побудувати доки для власних підводних човнів...
   
Re: Кузя фсё

А по суті це ж дійсно писець - держава з міжнародними резервами у півтрільйона баксів (колись таке було), яка марить своїм морським вєлічієм, не може побудувати доки для власних підводних човнів...

А зачем если можно купить?
   
Re: Кузя фсё
Agh

А по суті це ж дійсно писець - держава з міжнародними резервами у півтрільйона баксів (колись таке було), яка марить своїм морським вєлічієм, не може побудувати доки для власних підводних човнів...
Гірше, вони економлять на пару сотен літрів соляри для дизеля і пару тисяч рублів на зарплаті працівників дока  ;o

«Привожу пример, перед моим уходом, не знаю кто это придумал, док перевели на электротягу, то есть, погружение и всплытие идёт от берегового питания, и как радовались начальники, что теперь моторную группу можно сократить, сэкономить на дизельном топливе. Спорить и доказывать было бесполезно, итог налицо. Соболезную ребята, держитесь я с вами».
Из Правил работы с ДОКом:
"При проведении доковых операций все без исключения системы дока переводятся на автономное электропитание от дизельэлектрических агрегатов".

А зачем если можно купить?
Боюсь, что уже нельзя ;)

Останнє редагування: 31 жовтня 2018 11:03:59 від Agh
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія