Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !

Плохое началось задовго до Супрун. Зараз воно лише почало вилазити назовні. І проблема не в Супрун, а в тих Авгієвих стайнях, в яких потрібно наводити порядок.
А його таки потрібно наводити. Не "хотябы сохранить то что имеем", а в деяких місцях його реально треба розвалити і зробити з нуля.

 (tu)  Приятно четать толкового врача. Я бы не побоялся лечь к тебе под нож
   
И по факту - большинство иностранных фармацевтических производителей, чьи препараты попали в список по ограничению цены готовятся остановить
Что за п***а.. почему же эти производители продают свои препараты в разы дешевле в других странах??

Ще раз:
Ну  то порахуй ціноутворення. Відкати за реєстрацію-сертифікацію, за допуск до ринку взагалі, відкати на таможнях, відкати в аптеках всіляким перевіряючим, сюди ж ПДВ на ліки, іншв податки. Комуналку в аптеках. Податки на фонд зарплати. Це ВСЕ ЛЯГАЄ В ЦІНУ!!! І порівняй з Польщею.

Що наші коммерси хочуть зразу велику рентабельність - то так. Але причина не тільки в цьому. А решту факторів МОЗ не усунув. Тобто їм або у збиток торгувати, або не возити ліки зі списку взагалі.
   
Давить коррупцию в МОЗ
Супрун це пробує робити?
официально дать право больничкам брать небольшую денежку за лечение и консультации
Ви напевне чули про офіційні благодійні фонди в больнічках? Допомагає? Це я про державні больнічки. А щодо планів реформування, то приклад приватної стоматології тут теж уже приводився.
направив госфинансирование больше на Скорую помощь,роды
Зараз госфінансування  направлять на первинну ланку. Чи не потрібно цього робити?
   
І шо шановне товариство мовчить по питанню ТКМ в Охмадиті???!!! Нічого сказати?

чого Супрун не підписує дозвіл на неродинну трансплантацію кісткового мозку? Скільки дітей можна було б врятувати?!!!

Люба Павлова
А причем тут закон по трансплантациям к ТКМ? Трансплантацию костного мозна от неродственного донора реально проводить сейчас в Охматдете. Есть все необходимое для этого, нужна только подпись минздрава, чтобы Украину подключили к уже существующей немецкой базе, как в Белоруссии. С немцами тоже все решено. Нет только резолюции МОЗа. Может пани Супрун все таки ответит на вопрос - в чем причина того, что три месяца она не подписывает ?
19 января в 0:13

Люба Павлова Ірина Андреєва Ирина, тут даже свою базу пока создавать не нужно, нужно только подключиться к немецкой. Немцы согласны. Наши? Непонятно
19 января в 0:23

Люба Павлова Ірина Андреєва даже мне в фонд часто звонят люди и спрашивают, что нужно, чтобы стать донором костного мозга.
Видимо по какой то причине МОЗу не выгодно, чтобы ТКМ от неродственного донора делали в Украине. Если есть реальная другая причина, то логично таки ее озвучить. А то похоже на ответ в стиле "неа ))" Тоурову.
19 января в 0:33
   
(tu)  Приятно четать толкового врача. Я бы не побоялся лечь к тебе под нож
:lol: я гінеколог.
   
Но по мнению большинства гастроэнтерологов - креон является самым эффективным
Розповісти вам, як формується мнєніє большинства?
   
:lol: я гінеколог.

 :facepalm:  :facepalm:  :zrada:
   
Твільки не лякайтеся, коли від побічки у Вас волосся на руках рости почне.
Воно у мене і на руках і на ногах і в решті цікавих місць росте і без генериків)
   
чого Супрун не підписує дозвіл на неродинну трансплантацію кісткового мозку? Скільки дітей можна було б врятувати?!!!
Можна почитати підготовлені нормативні документи щодо трансплантації? Я реально не в темі. Підкажіть де глянути.
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !

Испания, Франция, Италия, США. Кроме случаев сложных, требующих вмешательство медицины высшего класса - во всех остальных случаях лучше болеть в Украине. Если интересует результат, конечно :)))
Пистишь, как дышишь...
Наша "медицина" это ацкий ад...
Без разницы, в простых или сложный случаях...
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !

Розповісти вам, як формується мнєніє большинства?
У Вас есть выбор.
А в случае если МОЗ продавит свои решения - его не будет. По 21 МНН.
И дальше всем будете назначать панкреатин. Фармак, Дарница, БХФЗ, Умань и т.д.
   
Все що я знаю - це пости волонтера Охмадит вище. Якщо бракує документів, то МОЗ мав би повернути лист з відповідною резолюцією. Я так розумію, що родинну ТКМ в нас роблять. Значить технології є. Чому не потратити свої сили на те, що можна зробити без особливих проблем вже зараз і чим врятувати тисячі життів. Дитячих.
Я думаю, що навить опору особливого в ВР не повинно бути, бо донорство кісткового мозку - це щось на  зразок донорства крові. Він швидко відновлюється і тут нема страху, що розберуть на органи. Чому законом не вивести донорство для ТКМ з-під дії закону про заборону неродинного донорства?

Ця волонтер є в Фейсбуку. Можете там задати їй питання.
   
И дальше всем будете назначать панкреатин. Фармак, Дарница, БХФЗ, Умань и т.д.
Дальше я буду призначати лікування згідно клінічних протоколів з врахуванням можливостей пацієнта.
   
Чому законом не вивести донорство для ТКМ з-під дії закону про заборону неродинного донорства?
Це не до Супрун, це до Богомолець.
   

И дальше всем будете назначать панкреатин. Фармак, Дарница, БХФЗ, Умань и т.д.
Дальше я буду призначати лікування згідно клінічних протоколів з врахуванням можливостей пацієнта.

Цитуйте акуратніше. то не мої слова.
   
Це не до Супрун, це до Богомолець.

Лист про приєднання до бази донорів Німеччини був на МОЗ. Три місяці тишина.
   
Дальше я буду призначати лікування згідно клінічних протоколів з врахуванням можливостей пацієнта.

Пацієнт буде позбавлений вибору.
Пригадую епопею з Індаром. Хворі на діабет, яким він не підходив, були змушені або купувати імпортний за свої гроші, або сліпнути, втрачати кінцівки, а потім і життя на Індарі. Знаю, бо в мене знайома діабетик і індарівський інсулін їй не підходив.

А тут буде ще гірше. Бо в Україну не будуть завозити взагалі.
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !

Дальше я буду призначати лікування згідно клінічних протоколів з врахуванням можливостей пацієнта.
А вот возможности тут будут уже не важны. Все панкреатины что будут, стоить будут одинаково.
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !

А тут буде ще гірше. Бо в Україну не будуть завозити взагалі.
Именно!!!
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !

мафія, як щороку цупила з наших кишень до тридцяти мільярдів гривень, занепокоїлася 8-)
   
Цитуйте акуратніше. то не мої слова.
Глюк ФУПа
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . ! Нове
A-Lexx72 [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 19:43
IP/Host: ---.lancom.kiev.ua
tom_cat, cьогодні в 19:39
А тут буде ще гірше. Бо в Україну не будуть завозити взагалі.
Именно!!!
УЖАААААС!!!
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !

УЖАААААС!!!
Вам то точно нет. А вот тем, кто с учетом их возможностей (как вы утверждаете), готов был лечиться оригинальными препаратами - придется переходить на отечку. или привозить препараты из-за границы - благо пути уже проторены.
   
Вам то точно нет. А вот тем, кто с учетом их возможностей (как вы утверждаете), готов был лечиться оригинальными препаратами - придется переходить на отечку. или привозить препараты из-за границы - благо пути уже проторены.
Поживемо - побачимо.
   
Я б іще підтримав таку "зраду" від МОЗ, як заборона в ЗМІ реклами фармпрепаратів та виробів лікпризначення.
+ продаж ліків тільки за рецептом (за деякими виключеннями).
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !

продаж ліків тільки за рецептом (за деякими виключеннями).
Точно. И заставить наконец-то врачей соблюдать законодательство, и ПРАВИЛЬНО выписывать рецепты на бланках (вместо листиков из блокнота) и нести за эти назначения ответственность.
   
Точно. И заставить наконец-то врачей соблюдать законодательство, и ПРАВИЛЬНО выписывать рецепты на бланках (вместо листиков из блокнота) и нести за эти назначения ответственность.
Саме так.
   
Послухайте,шановні симпатики Супрун! Я теж буй її симпатиком. Вона патріотка та суспільний діяч... не корумпована (мабуть ще...мабуть..) і це добре. Навіть я вважаю,що цьго на першому етапі було б достатньо. Але вона почала нищити усе. Полізла ламати.

 :facepalm1: боже, як заєбли вже ваші причитання!!!((( а як побудувати НОВУ СИСТЕМУ НЕ ЗЛАМАВШИ СТАРУ?  ппц, тупі, дебільні співгромадяни(((
   
xiaomimi5

:facepalm1: боже, як заєбли вже ваші причитання!!!((( а як побудувати НОВУ СИСТЕМУ НЕ ЗЛАМАВШИ СТАРУ?  ппц, тупі, дебільні співгромадяни(((
І  що ?  ЇЇ  ЗЛАМАЛИ ?  Ну як типу  Югик  плокулол  зламав  плокулатулу ?  Чи мо  як  люстрували суддів чи рехвормували поліцаїв ?  Так само  ламаєте стару систему ? 

Ну ну  .  Доки що єдиний  позитив від Супрун -  завивання  зі  сторони жопоблоку . Але то таке .
   
 югік не Супрун. це раз. реформа за 3 дні не робиться- це два.ви собі доктора сімейного вибрали? договір заключили? користувались новим сервісом? нє? чи так?
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !
LSD

Смотрите внимательно. Кто  за Супрун? Одни иммигранты или дияспора. И ТОЛЬКО! Вы тут живете? Нет.Тока п***а.
А це з якого часу Львів відділився від України?
   
про що взагалі ви тут п***а?
   
волька, невже життя так придушило, що взався лайномьотити на майже єдину надію з реформи мадицини? ну хтоб її не робив? га? не соромно? а хто може зламати страшену корупцію, що сприймається за норму ? ХТО?????  може ти підеш та попрацюєш?
   
всі колись хворіють, стають старі та немічні..люди, прийдіть до тями і замість гівно видавати з своїх дурних та ледащих голів йдіть і допомогайте..а сидіть сутками на форумах -це або просто заробіток, або нездарство до реального життя. і у першому ,і у другому випадку думка таких "писак" взагалі не цікавить..в-за-га-лі.
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !
LSD

Та да... От поляки, чехи, німці і ін ідіоти - запрошують наших лікарів на роботу до себе. Дебіли, нє?
Зупиніться, тут мова не іде про її професіональні навики лікаря. Подивіться навкруги скільки біля нас ходить докторів, професорів, академіків, які і в книжку ніколи не заглядали і не назвуть теми своєї кандидатської чи докторської, чого вартий приклад яника. Мова іде про адміністратора і в першу чергу, чесну людину.
   
xiaomimi5

югік не Супрун. це раз. реформа за 3 дні не робиться- це два.ви собі доктора сімейного вибрали? договір заключили? користувались новим сервісом? нє? чи так?
  Раз двас -  і  пєрємога ,  ага .
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !

волька, невже життя так придушило, що взався лайномьотити на майже єдину надію з реформи мадицини?
Странным образом это совпало с визитом Супрун.
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !
v10

Я б іще підтримав таку "зраду" від МОЗ, як заборона в ЗМІ реклами фармпрепаратів та виробів лікпризначення.
+ продаж ліків тільки за рецептом (за деякими виключеннями).
а я против этого. можно с рецептом на какую-то компенсацию от страховой рассчитывать - можно сделать. но за свои деньги должна быть возможность купить что угодно.

по рекламе тоже вопрос спорный.
   
а я против этого. можно с рецептом на какую-то компенсацию от страховой рассчитывать - можно сделать. но за свои деньги должна быть возможность купить что угодно.

по рекламе тоже вопрос спорный.

Ви не розумієте. За шо Морчеба ікру на хліб купить, коли медицина стане повністю платною, а в народу буде грошей або на лікаря, або на ліки?!!! Треба примусити навить тампакси по рецепту купувати, сцуко!  :lol:
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !

волька, невже життя так придушило, що взався лайномьотити на майже єдину надію з реформи мадицини? ну хтоб її не робив? га? не соромно? а хто може зламати страшену корупцію, що сприймається за норму ? ХТО?????  може ти підеш та попрацюєш?
============================
ИДИОТ!  У меня просто нет слов! Сратый ломатель...Иди нах,придурок!
   
Re: Полное разочарование в Ульяне Супрун. . !

Странным образом это совпало с визитом Супрун.
===========================
Да.... Видел я местные новости...Такая же идиотка. Главврачу: "А почему у вас тут не все компьютиризировано? -Врач: а в бюджете на это деньги предусмотрены?   А Супруниха неадекватно пожимает плечами... :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія