Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Потрібно говорити чесно: У вас два місяці: Наталія Мосейчук — Агіль Рустамзаде

Но в Телеграме он очень активно публикуется – на портале «STEM». Это независимый аналитический центр, специализирующийся на вопросах национальной и международной политики, экономики, безопасности. Штаб-квартира «STEM» располагается в Азербайджане, в Баку.

Вибачте, ми Азербайджан? Чому ми повинні слухати цю персону?  :facepalm1:

Скажіть, а якийсь непальський гуру є, щоб послухати?  :facepalm1:

Бутанський також підійде  :facepalm1:

Скажіть, а якийсь непальський гуру є, щоб послухати?  :facepalm1:
для таких як ти є телемарафон

Хто проти Мосейчук, її інтерв'ю та гостей - той порохобот.

Потім поступово перейдемо до прослуховування думок шаманів десь з Амазонки  :facepalm1:

Ну за два тижня ніякого телемарафона не буде  :-)o

Вибачте, ми Азербайджан? Чому ми повинні слухати цю персону?  :facepalm1:

Азербайджан під шумок повернув Карабах і вважають себе стратегами

Вибачте, а що це таке? Де його можна послухати?

Ну за два тижня ніякого телемарафона не буде  :-)o

цебто чому?

Потім поступово перейдемо до прослуховування думок шаманів десь з Амазонки  :facepalm1:

ну не тебя ж слушать :laugh:

Вибачте, а що це таке? Де його можна послухати?
це така інформаційна тепла ванна

цебто чому?
Бо в назві теми ясно окреслено скільки нам всього залишилось  :(

:(

ну не тебя ж слушать :laugh:

А чим я поганий? Можу також заунивно нить і бумкати в бубен  :facepalm1:

Хоча ні, так, напевне, не подужаю

не подужаю

не подужаеш
мозгов не хватит

Доречі ,агіль ще на початку війни казав що нам потрібно дууууже багато дронів камікадзе ,і те що нам дали кілька сот світсблейдів(може кто ще пам'ятає),то це крапля с море . Зараз бачу він був на 100% правий .Ми робимо самоделкі котрі є успішні на поле бою ,і де ці світчблейди?

Доречі ,агіль ще на початку війни казав що нам потрібно дууууже багато дронів камікадзе ,і те що нам дали кілька сот світсблейдів(може кто ще пам'ятає),то це крапля с море . Зараз бачу він був на 100% правий .Ми робимо самоделкі котрі є успішні на поле бою ,і де ці світчблейди?

свичблейды дорогие
это штучный товар, для особых целей

Зібрати б в купу все що він казав і подивитись на "процент попадання"  :D
Ну нічого, за два місяці буде ясно який з нього аналітик  :-)o

Бо так вирішив великий шаман тумба-юмба?

він багато чого справедливого тоді казав та каже зараз,
не знаю, чому тут так на нього зараз накинулись,
йому можна дорікнути лише тим, що дав інтерв'ю українській скабєєвій,
але він іноземець, може не знати, що то за хвойда,
ну а хвойда покликала його до себе, звісно, не просто так, а за вказівкою, бо озвучка саме такої позиції зараз потрібна опі   

свичблейды дорогие
это штучный товар, для особых целей
я про те що він прогнозував що нам потрібно буде на поле бою ,щоб починали самі щось розробляти та не надіялись на поставки союзників ,але віз і нині там

Коли рашка котилась в писту, кацапські царі романови слухали великого шамана распутіна. В нас зараз такий же момент настав - слухати великих шаманів тумба-юмба?  :facepalm1:

Коли рашка котилась в писту, кацапські царі романови слухали великого шамана распутіна. В нас зараз такий же момент настав - слухати великих шаманів тумба-юмба?  :facepalm1:
ну і порівняння  8-:

Так я вас і спитав же - хто той типчик, і чому ми зобов'язані його слухати  :facepalm1:

Бо так вирішив великий шаман тумба-юмба?
Бінго  (tu) 

Так я вас і спитав же - хто той типчик, і чому ми зобов'язані його слухати  :facepalm1:
Бо його запросила Мосейчук. Це гарантія якості, любові до України, поваги до чинної влади та непримиренної боротьби проти кривавих бариг, які довели Україну до стану поточного.

Вважаю, що напади на Мосейчук треба вважати дискримінацією чинної влади.

як на мене ,нормальний ,без переможних необгрунтованих реляцій ,говорить біль менш притомно.А ви можете слухати мрійників про пиво влітку 23 го у Криму .

Народ слухає заворожено якогось шамана десь з нетр Амазонки, от в мене і виникають запитання - якого хера?  :facepalm1:

Якщо притягнуть якогось шамана десь з Непалу, який буде говорити "притомно" - ми теж зобов'язані його слухати?  8-)

Нормальні в нього тези

Про "радянську" армію  та дрони вік казав ще весною 22

Якщо притягнуть якогось шамана десь з Непалу, який буде говорити "притомно" - ми теж зобов'язані його слухати?  8-)
та ніхто не зобов'язаний ,заспокойся вже ,лише одна із мільонів думок

Якщо притягне Мосейчук - так.

Якщо притягне Мосейчук - так.

Так нам притягують шаманів тумба-юмба десь з Амазонії якраз для того, щоб насаджувати в голову якісь думки  :facepalm1:

Нормальні в нього тези

Про "радянську" армію  та дрони вік казав ще весною 22

і правильно казав,
я знаю багато прикладів радянщини в наших військах з перших рук,
і не тільки я, нажаль

Агиль, Портников, Черник - вот пожалуй, и все "эксперты", которые с самого начала войны говорят примерно то же, что и сейчас.
И чья аналитика находит подтверждение на практике.

Бачу, ти дууууже хочеш, щоб Зе та За крєпко закрутили тобі гайки. Ну не плач тоді, мрії збуваються.
Это не я хочу, это Агиль советует, прошу заметить .
А я только копию Шахеда хочу.

Такий же зрадойоб як ти або Арістовічь  (P)
Блин, странно , что тут ещё не вошло в обиход антоним понятию "зоадойоб". Какой нить "перемогадроч". Типа другая крайность, только с другой стороны. Пан был бы их ярким представителем.

Агиль, Портников, Черник - вот пожалуй, и все "эксперты", которые с самого начала войны говорят примерно то же, что и сейчас.
И чья аналитика находит подтверждение на практике.

Бєлєсков ще

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія