Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А кацапи розуміють, що це вони - "фіктивний вигаданий народ"?

Перепрограмовані під фіктивних "слов'ян" фіно-угри, які розмовляють на староболгарській мові, і це при тому, що ця мова абсолютно чужа для їх фонетики?  :facepalm1:

Чи можна придумати щось більш безглузде і уйопищне, ніж кацапський "народ"? Вони на себе дивились "незамутньонним" поглядом?  :facepalm1:

Ани понимают - что богоизбранные, им завидують и хатять парабатить, нато и пиндосы хотять отобрать скрепы вяличае кильку в томате и брагу

Мене просто вражає їхній апломб у вигадках про нашу "штучність" та "вигаданість". І це при тому, що у нас колосальний нештучний і невигаданий фольклор, а кацапи не мають взагалі ніякого фольклору  :facepalm1: 

Мене просто вражає їхній апломб у вигадках про нашу "штучність" та "вигаданість". І це при тому, що у нас колосальний нештучний і невигаданий фольклор, а кацапи не мають взагалі ніякого фольклору  :facepalm1: 
ну апломб у тебе не гірше ніж у кацапів.

а хтось ще тут розуміє шо цей недолугий дописувач ТС вкладає в вираз "фіктивний вигаданий народ"?
з точки зору історичного процесу нарід собі та нарід
ну кінцевий резалт, хіба що, бридкий вийшов (з моральної точки зору)
так таких прикладів купа в історії

Кацапам (як і всім шизофреніками) пофуй. Самі придумали собі світ - самі в ньому живуть. І їм так Заєбісь!

Ну раз кацапи нам закинули таку "подачу", що ми "фіктивний вигаданий" народ, то нехай спростовують таку подачу, що це самі кацапи - "фіктивний вигаданий" народ. Нехай доводять, що не верблюди, а ми подивимось на їхні "аргументи"  8-)

а хтось ще тут розуміє шо цей недолугий дописувач ТС вкладає в вираз "фіктивний вигаданий народ"?
результат до речі не кінцевий. Японці тероризували всю Азію, а тепер хоч до рани прикладай.

Я розумію, вони не той народ, як його усі презставляють. Світ думає, що вони звичайні словяни, не тільки мовно, а й генетично! А те, що словяни сільськогосподарськ а культура нікшму в голову не приходить, це глибоко пронизано у всій культурі. Словянам властива певний рівень демократії, звідти пішли всякі сейми і тд. Поширений індивідуалізм, інколи занадто. Цінність сімї теж в словян грає вагому роль у кудьтурі.
Яку сферу не візьми, то кацапи дуже ментально і культурно різняться з усіма словянами, а звідки це взялося? Пояснити одною лише Золотою ордою? Чомусь іспанці арабами не стали, як і греки турками.

Та я думаю, світ вже давно почав щось недобре підозрювати, хто пробував вивчати кацапську мову. Я ще з дитинства це недобре запідозрив, коли зустрівся з дичиною, що змушений писати одну літеру, а вимовляти зовсім інший звук. Ви будете шоковані, але я одразу ж почав міркувати над тим, як така нездорова херня могла виникнути  :gigi:

Хз, спитай в них.

Бандво з єдиною ідеєю про грабіж і вбивство, яка тримає їх купи - це ніхуя не народ.

Їм пофуй.

Спочатку були фінно угри з рідким домішком попів і колоністів, потім добавили татар, потім загеноцидили Новгород і добряче добавили собі слов'янського днк, потім відгеноцидили білорусів і знову ж таки багато біомаси переселили до Московії, а потім прийшла черга хахлов маларосов, поляків і таке інше що добавили московитам добряче біоматеріалу. Як не крути а середній московит це десь на 25% скацапізований під корінь хахол.  І навіть загально національну ідею мають - поклоніння державі і кремльовським ман'якам що її репрезентують. А пихи і гордостєй, поляки обзавидуються, і міфи і сказкі є. Коротше як не крути кацапи це йобнутий але народ, і локті кусати хочеться від того що хохлятина так вклалася в кацапського гомункула що має знищення України як ідею фікс.

Та я думаю, світ вже давно почав щось недобре підозрювати, хто пробував вивчати кацапську мову. Я ще з дитинства це недобре запідозрив, коли зустрівся з дичиною, що змушений писати одну літеру, а вимовляти зовсім інший звук. Ви будете шоковані, але я одразу ж почав міркувати над тим, як така нездорова херня могла виникнути  :gigi:
Це типу як кацапи пишуть москва, а кажуть масква?
Або кажуть падажді, а пишуть подожді?
В мене немає пояснення чому така нездорова херня виникла, але в цьому кацапська мова не унікальна. Англійська чи французська мова теж мають багато такої нездорової херні, як і інші мови

Це типу як кацапи пишуть москва, а кажуть масква?
Або кажуть падажді, а пишуть подожді?
В мене немає пояснення чому така нездорова херня виникла, але в цьому кацапська мова не унікальна. Англійська чи французська мова теж мають багато такої нездорової херні, як і інші мови

Саме так! Але ні англійці, ні французи не приховують, що це від того, що у них "з чужого плеча свитка" (у французів свитка з плеча латинян, а у англійців - з чужого плеча французів). Цілком логічно припустити, що і у кацапів - з чужого плеча свитка. Що власне так і є, залишилось лише озвучити цей простий факт :gigi:

це є в усіх мовах, де більше, де менше.
Це херня, уяви іноземця коли він стикається з відмінюванням в чотирьох відмінках іменників і в двох дієслів з багаточисельними виключеннями. А найтупіший росіянин чи українець з тим проблем немає.

Саме так! Але ні англійці, ні французи не приховують, що це від того, що у них "з чужого плеча свитка" (у французів свитка з плеча латинян, а у англійців - з чужого плеча французів). Цілком логічно припустити, що і у кацапів - з чужого плеча свитка. Що власне так і є, залишилось лише озвучити цей простий факт :gigi:
в українській мові так само безударна Е переходить в И. Заспокойся, якби це було єдиним недоліком росіян.

це є в усіх мовах, де більше, де менше.
Це херня, уяви іноземця коли він стикається з відмінюванням в чотирьох відмінках іменників і в двох дієслів з багаточисельними виключеннями. А найтупіший росіянин чи українець з тим проблем немає.

Та відмінки є і були у більшості мов. В англійців вони також раніше були, але велика кількість загарбників призвела до того, що відмінки "загубили"

шо цей недолугий дописувач ТС вкладає в вираз "фіктивний вигаданий народ"?
А що, є "нефіктивний вигаданий народ" чи "фіктивний невигаданий народ" ?

Кацапи взялися оперувати термінами "фіктивний вигаданий народ". От я їм і запропонував довести, що вони - не "фіктивний вигаданий народ". Маю право?  8-)

Якщо ти плануєш когось звинувачувати в тому, що він верблюд, треба починати з того, як ти плануєш відповідати на звинувачення в тому, що ти верблюд  :gigi:

навіть загально національну ідею мають - поклоніння державі і кремльовським ман'якам що її репрезентують.

Ідея (менталітет) вбивати та грабувати і з того жити - це ідея не народу, а терористичного угрупування.

Цитувати
А пихи і гордостєй, поляки обзавидуються, і міфи і сказкі є
Чемний гвалтівник? Скоромний вбивця?  :)

В якій ще країні так буйно квітне тюремна романтика, феня та блатняк? Оце насправді і є їхньою масовою "культуркою", а не Толстоєвські з Пушкіними та Єсенінами.

До речі, про Новгород. Згідно літописів, "словене" там становили лише один кінець міста з трьох. Тобто найбільш слов'янське місто Росії було на дві третини фіно-угорське  8-)

Дефектний народ

Дефектний народ

Я особисто не вважаю кацапів ні дефектним, ні "фіктивним вигаданим". Просто лише пропоную кацапам відповісти на всі ті звинувачення, які вони продвигають в чужому напрямку  8-)

Німці теж колись шизанулися. Але якось їх спромоглися виправити. Японців теж. Допомогли чарівні пистюлини  8-)

а що ти вельми мудрого сказонеш про китайський народ?)

Я особисто не вважаю кацапів ні дефектним, ні "фіктивним вигаданим". Просто лише пропоную кацапам відповісти на всі ті звинувачення, які вони продвигають в чужому напрямку  8-)
Найшов де їм задавать ці питання , тут їх раз та два , і ті боти на зарплаті.

яКЩО  зомбоящик щоденно буде віщати що вони племя БаоБабів - вони і в це повірять

стадо з випаленою свідомістю інакше не зможе

а що ти вельми мудрого сказонеш про китайський народ?)

Чудовий народ, роблять гарну електроніку. Тільки більшу частину народу поставили під свій контроль комуністичні збоченці  8-)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія