Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Снігопад дістався Києва

Снігопад дістався Києва

.

Re: Снігопад дістався Києва

.
https://t.me/vitaliy_klitschko/2554
Не бачу ні снігу, ні машин.
Як і укриттів на зупинках громадського транспорту.
Передай Пєдаліку.

Передай Пєдаліку.

зараз коменндантська година, тому машин немає, а сніг сипле..

Ну он в стартпості показали ж Трьохсвятительску, Володимірська гірка, бачу є сніг, але дуже небагато...

зараз коменндантська година, тому машин немає, а сніг сипле..
Та не сипле.
А ти в якому Києві живеш?

Та не сипле.

північному

північному
То нема ніпрутня.

То нема ніпрутня.

Є.

Багато снігу то десь так (10 років тому) а інше то небагато

То нема ніпрутня.

вранці побачиш скільки насипле

Це не просто снігопад в Києві,  це реальна хуртовина, з вікна аж змітає, якщо відкрити :).
Але вітру сильного, як в 21-22, зараз немає.

Ale

Звичайний вітер з звичайним сніжком в київській області

Ale

Ось на середу дощ прогнозують і плюс 3 - ото буде срака

вранці побачиш скільки насипле
Друже, я тобі вірю
Я, навіть вірю Пєдаліку більше, ніж власним очам, Бакаю, Рибці чи Столару.

Ale

Вийшов на вулицю - на озері крига майже гола - таке відчуття що той сніг просто вітром носить туди-сюди)

Ale

Ну що там в Києві? В області снігу мало - траву трохи припорошило і хуртовина невелика

Власне, велика хуртовина зачепила Київ лише краєм.

Власне, велика хуртовина зачепила Київ лише краєм.

Південь правобережжя по повній зачепило, Черкаси, Полтаву, а на мапу дивлячись, у Києві вже все... Циклон пройшов Харків і з"ї..сь на кацапщину... Східніше нього лютий плюс, багнюку по фронту розвезе що капець...

Ale

Газу за минулу добу спалив на 8 кубів більше(довбаний вітер вихолоджує будинок добряче)
Замість 25 кубів стало 33

den

Газу за минулу добу спалив на 8 кубів більше(довбаний вітер вихолоджує будинок добряче)
Замість 25 кубів стало 33

Великий будинок ?

Ale

Великий будинок ?
Метрів 180 але висока стеля і вікна великі, ну і літня кухня метрів 70)

den

Метрів 180 але висока стеля і вікна великі, ну і літня кухня метрів 70)

Тоді зрозуміло  куди йде про газ

Зараз дзвонив... Так, електрика повернулась щойно, то південь. Енергетикам слава!

Розповіли, що проблеми із снігом немає у Києві, його практично у Києві нема, більше розмов... От вітер то неприємно... Тут також...  Зійшлись що то вже все...

Наші тут замети зацементувались :) Ну нам то пофігу, я більше хвилююсь, що буде +0 С і воно потече... Ну, час покаже... Єдина дяка погоді, хоч наші зміни по черзі виспались... І я майже 7 годин за три доби, це щастя що капець...  :-B 

Я не знаю, чи вашого Києва він дістався, але моїх сільських єбєнєй він таки дістався. Я в ахуї. Я навіть не памятаю, коли були такі сніжні зими, щоб у дворі були перемети по пояс. Це ще як я в школу ходила.. Ліпездричєства не було 12 годин з короткими 2-3хвилинними перебликами. Автотранспорт не ходив до 11 години ранку. І це при тому, що інтенсивність руху у мене тут як на Золотоніській дамбі, тільки більше фур. Насилу прокидала дорожки по двору в одну лопату. До вулиці і на вулицю ще навіть і не прокидала - не дійшла лопата.  :gigi:

Та не сипле.
не перший раз цікавлюсь, чому цій нехорошій людині дозволено паплюжити визначні для України символи - Мазепа і Київ?.

Багато снігу то десь так (10 років тому) а інше то небагато

Показати зображення...
найбільше снігу за добу випало на Хрещення 2018р.

Передай Пєдаліку.

Це тобі аж з Франції видно? ;o

Я не знаю, чи вашого Києва він дістався, але моїх сільських єбєнєй він таки дістався. Я в ахуї. Я навіть не памятаю, коли були такі сніжні зими, щоб у дворі були перемети по пояс. Це ще як я в школу ходила.. Ліпездричєства не було 12 годин з короткими 2-3хвилинними перебликами. Автотранспорт не ходив до 11 години ранку. І це при тому, що інтенсивність руху у мене тут як на Золотоніській дамбі, тільки більше фур. Насилу прокидала дорожки по двору в одну лопату. До вулиці і на вулицю ще навіть і не прокидала - не дійшла лопата.  :gigi:

напевно, так і є... Написав вже, під полях майже не відклалось, нуль,  під посадкою 280 см + ... Тепер воно все мокне, а потім, певно, замерзне...  8-) Було загальне покриття більше березня, 1987.... Ну його... Ми три тижні тупо розгрібали станцію на горі, і Баглей також, просто пропустити електрички на Дніпро... От якби років 30+ пройшло,а як вчора...

Я один раз у житті таке бачив, навесні 1987 року (березень), у Кам"нці (Дніпродзеджинськ, ст. Баглей)... Як ото розгрібалось збути неможливо...

От зараз ще....

Це тобі аж з Франції видно? ;o
Я на Коперника живу.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія