Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Глава МЗС Литви заявив нації що всі підуть на шашлики

Глава МЗС Литви заявив нації що всі підуть на шашлики

А на шашликах вже заявить "што праєбалі пол страни"
Але то вже буде нічого страшного. Бо збудують дороги (спиздять гроші) і "не допустять "падіння економіки"
Нічого такого страшного коли литовців будуть розстрілювати в їх автівках та давити танками.

Литва має готуватися до війни з РФ та посилювати регіональну військову співпрацю, бо Україна може не перемогти у війні. Про це заявив у п’ятницю, 24 листопада, голова міністерства закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс під час презентації плану підготовки до військової загрози з боку Росії, повідомляє TVP.

«Ми повинні відкрито визнати, що підтримка, яка надається Україні, може бути недостатньою для перемоги у війні», — заявив Ландсбергіс.

Він не виключив, що Україна буде змушена вести переговори з Росією, і це означатиме перемогу РФ.

https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/yak-zakinchitsya-viyna-v-ukrajini-shcho-skazali-u-mzs-litvi-50371305.html

Re: Глава МЗС Литви заявив нації що всі підуть на шашлики

То молодець він все правильно й сказав.
А до того Литва обрала його батька, який викинув нахер комуністів.

А в нас Чорновіл розісрався з Лукьяненком й виграв Кравчук.

ну так хулі ти пи3диш,
треба затягувати паски і починати точити снаряди в мільйонних кількостях.

якщо ви не маєте чим достатньо допомогти Україні для перемоги України,
то на що ви самі розраховуєте блєать?? в гіпотетичній війні з Росією!
хіба що штати і НАТО впишуться по-серйозному

ну так хулі ти пи3диш,

Вони нам віддали майже всю свою зброю й я впевнений що вони до війни готуються.

Кравчук пропонував Славку ПМ, той відмовився.

Ого.
Ну то взяв би посаду. Почав працювати.
Економісти в них добрі були. :(

Вони нам віддали майже всю свою зброю й я впевнений що вони до війни готуються.
то й правильно що віддали Україні майже всю свою зброю.
це оптимальна стратегія в їхньому випадку.
якщо у випадку російської атаки, дуже швидко і по-серйозному не впишуться штати і НАТО, балтійцям з тої зброї ніц не поможе.

Ого.
Ну то взяв би посаду. Почав працювати.
Економісти в них добрі були. :(
В кого?
В Чорновола?

Литва на відміну від польських гнид віддали нам все що мали без всяких умов.
Це наші справжні союзники, дуже шкода буде якщо реалізується цей сценарій.

І поляки все віддали.

Одна розумна людина, дописувач форуму який давно звідси пішов,
Казав мені ще років десять тому, що ФУП захопили дурні, ідіоти та мерзотники. Їх тут абсолютна більшість.
От не знаю кого більше, дурнів чи мерзотників ?

Але то вже буде нічого страшного. Бо збудують дороги (спиздять гроші) і "не допустять "падіння економіки"
Нічого такого страшного коли литовців будуть розстрілювати в їх автівках та давити танками.

Литва має готуватися до війни з РФ та посилювати регіональну військову співпрацю, бо Україна може не перемогти у війні. Про це заявив у п’ятницю, 24 листопада, голова міністерства закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс під час презентації плану підготовки до військової загрози з боку Росії, повідомляє TVP.

«Ми повинні відкрито визнати, що підтримка, яка надається Україні, може бути недостатньою для перемоги у війні», — заявив Ландсбергіс.

Він не виключив, що Україна буде змушена вести переговори з Росією, і це означатиме перемогу РФ.

https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/yak-zakinchitsya-viyna-v-ukrajini-shcho-skazali-u-mzs-litvi-50371305.html
Дебіл - про які півкраїни ти торочиш?
Іди краще полазь по сміттєвим бакам - збери собі їжу на вечерю)

Одна розумна людина, дописувач форуму який давно звідси пішов,
Казав мені ще років десять тому, що ФУП захопили дурні, ідіоти та мерзотники. Їх тут абсолютна більшість.
От не знаю кого більше, дурнів чи мерзотників ?
Пенсів.
За визначенням, це або дурні (деменція), або мерзотники, як ...., наприклад.

Зовсім не палишся, кацап)

І поляки все віддали.
Поляки віддали тільки після того як отримали гарантії від Америки що вони їм підгонять зброї на заміну.
Згодом ще й шантажували припиненням військової допомоги через зерно.

Литва має готуватися до війни з РФ та посилювати регіональну військову співпрацю, бо Україна може не перемогти у війні

це якийсь ідіотизм?Про яку перемогу він теревенить?
для України перемога це вихід на кордони 1991...але навіть  це може ніяк не вплинути на завершення війни

Литва має готуватися до війни з РФ та посилювати регіональну військову співпрацю, бо Україна може не перемогти у війні
це якийсь ідіотизм?Про яку перемогу він теревенить?
для України перемога це вихід на кордони 1991...але навіть  це може ніяк не вплинути на завершення війни
Мабуть мав на увазі нашу поразку у цій війні, можливо навіть повний розгром.

Ти дебіл, тобі поляки мало допомогли, мало дали?  Нагадати скільки танків передали? Хто з перших літаки надавав? Ну та Польща має розброїтися, щоб якийсь аналітик тішився. В мене тілтки питання ти своє житло переписав на благодійний фонд? Ти ж щедріший ніж поляки

єблан про які шашлики мова?

День єднання — державна акція, що відбулася 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України[1].

Акція була оголошена «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022

ну так хулі ти пи3диш,

А Україна не має цього робити?

Литва обирала і комуніста Бразаускаса. Тут головна задача ТС дискредитувати нинішню українсьек владу. Але порівнювати ще рано. Порівняємо коли буде 100 000 війська на литовсько-білоруському кордоні.

А до того Литва обрала його батька, ДІДА - Vytautas, який викинув нахер комуністів.

А до того Литва обрала його батька, ДІДА - Vytautas, який викинув нахер комуністів.
хто такий бразаускас? Який був президентом в 93-98 і прем'єром в 00-05?

Це може означати що європідари порахували і вирішили що програш України їм обійдеться набагато безпечніше ніж єскалація з хуйлом. От і все..
Я думаю що вони навіть зільють балтійські країни.

НЕ бреши. Було прямо протилежне.  На 3-му з'їзді руху Кравчук заявив: ви мене підтримайте а щодо посад - я подумаю.

ЗІ Чорновіл, звичайно, не янгол і Кравчук - не демон але не треба говорити те, чого не було.

Це може означати що європідари порахували і вирішили що програш України їм обійдеться набагато безпечніше ніж єскалація з хуйлом. От і все..
Я думаю що вони навіть зільють балтійські країни.
і не надійся гнида кацапська. Педдроти, кацапи використовують ваші теми для пропаганди.

як можна злити балтійські країни, які є членами НАТО?

як можна злити балтійські країни, які є членами НАТО?
Та льохко, кацапи починають лізти танками, авіацією, артилерією, піхотою, без ядерки.
І шо робити НАТО? Застосовувати ядерку у відповідь? Але ж це ескалація?
А в конвенційній війні балтійські країни не встоять.

На 3-му з'їзді руху Кравчук заявив: ви мене підтримайте а щодо посад - я подумаю.
На третіх зборах Кравчук вже був президентом.

Поляки віддали тільки після того як отримали гарантії від Америки що вони їм підгонять зброї на заміну.
А що на що замінять?
Бо Ф-16 в них вже є, а Ф-35 вони вже проплатили.

А що на що замінять?
Бо Ф-16 в них вже є, а Ф-35 вони вже проплатили.
Ну танки вони віддали тільки після того, як Німеччина пообіцяла підігнати їм нових леопардів на заміну.
По літакам думаю так само, замість МІГів Америка їм або додатково Ф-16 підгонить або щось більш сучасне.
Плюс хаймарси зі знижкою, та нормально вони там прибарахлились.

По літакам думаю так само
МІГи вже були списані на момент передачі їх нам.

МІГи вже були списані на момент передачі їх нам.
Та яка різниця, факт того що з тієї ситуації вони витиснули для себе ніщаків по максимуму особливо що стосується армії, а потім виліз Туск і почав нам розказувати про потопельників.

вони витиснули для себе ніщаків по максимуму
Спробуй запам'ятати: Ф-16 в Польщі вже давно, а Ф-35 вони вже замовили.
Що їм треба з цього стану витискати, я не розумію.
Може ти поясниш?

Спробуй запам'ятати: Ф-16 в Польщі вже давно, а Ф-35 вони вже замовили.
Що їм треба з цього стану витискати, я не розумію.
Може ти поясниш?
Додаткові Ф-16 замість списаних МіГів зайвими не будуть.

Додаткові Ф-16 замість списаних МіГів зайвими не будуть.
Так і Зірка Смерті зайвою не буде.
Питання одне: навіщо Польщі зайві Ф-16 при наявності Ф-35?

Так і Зірка Смерті зайвою не буде.
Питання одне: навіщо Польщі зайві Ф-16 при наявності Ф-35?
Зброї зайвої не буває її завжди мало.

Зброї зайвої не буває її завжди мало.
Так хіба я з цим сперечаюся?
Я кажу, що твої хвантазії про МІГ-29 безпідставні.

ну так хулі ти пи3диш,

Треба і вже давно. Але ж не робимо чомусь.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія