Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗМІ: Підтримка України в Конгресі США під загрозою через внутрішні суперечки

жирний ти розумієш що США супер слабкі якщо програють параші? просто обісрані. і твої діточки побіжать воювати у вьетнам аж бігом.
Повідомив модератора за твою нечімність!
на рахунок твого питання про слабість америки  цє твої  вигадки
Америка сама потужна Армія в світі і самі мудріші керівники і все роблять так я треба
вибач що не повідомили тобі про свої плани !
Росію завжи  розвалювали революціі та народні бунти
так що всі чекають
   
Насколько я помню Байден может по процедуре ЛендЛиза напрямую нам давать вооружения минуя все процедуры с одобрением бабла на это, но это типа не бесплатно для нас будет. Пока вроде этот механизм не использовался.


Байден не дурнуватий Маск щоб влазити в операціі пентагону
так що все йде за планом
Зараз все більше роблять снаряді в ракет патронів  і коли заводи впораються з цим замовленням
і все перевезуть на склади в Європу і тоді конгресс утвердить гроші і разрахується за патрони снаряди гармати ракети
а зараз потрібно почікати
   
Повідомив модератора за твою нечімність!
на рахунок твого питання про слабість америки  цє твої  вигадки
Америка сама потужна Армія в світі і самі мудріші керівники і все роблять так я треба
вибач що не повідомили тобі про свої плани !
Росію завжи  розвалювали революціі та народні бунти
так що всі чекають
жирний ну шо ти хочеш? сша по суті вже ніхто не рахується. параша робить шо хоче. санкції із пекла обходять аж бігом.
якась Угорщина має все нато на своєму пісюні.
твої жирні бургери і ковбаски це все що в США залишилось.
   
Байден не дурнуватий Маск щоб влазити в операціі пентагону
так що все йде за планом
Зараз все більше роблять снаряді в ракет патронів  і коли заводи впораються з цим замовленням
і все перевезуть на склади в Європу і тоді конгресс утвердить гроші і разрахується за патрони снаряди гармати ракети
а зараз потрібно почікати
угу будуть вимірювати піпєткою кожну поставку як це робили до сих пір лише щоб уникнути ескалації. взагалі думаю байдена поточна ситуація влаштовує 100% тому вже нічого особливого поставляти не будуть незалежно від грошей
   
жирний ну шо ти хочеш? сша по суті вже ніхто не рахується. параша робить шо хоче. санкції із пекла обходять аж бігом.
якась Угорщина має все нато на своєму пісюні.
твої жирні бургери і ковбаски це все що в США залишилось.

Повідомив модератора за твій булінг
А тобі скажу   ….. ть не мешки носить  :lol:
   
угу будуть вимірювати піпєткою кожну поставку як це робили до сих пір лише щоб уникнути ескалації. взагалі думаю байдена поточна ситуація влаштовує 100% тому вже нічого особливого поставляти не будуть незалежно від грошей

Я не помятаю тебе в житті Фупа.
ти звідкілля?
щоб пояснити деякі речі на рахунок піпеткі
   
Повідомив модератора за твій булінг
А тобі скажу   ….. ть не мешки носить  :lol:
поїв бекон з яєшнею? ото уся сила й міць сша  :lol: дєточка. і всі твої МАГА воїни разом з БЛМ можуть хіба шо відоси записувати. з під кроваті мамкіного бейзменту
   
Я не помятаю тебе в житті Фупа.
ти звідкілля?
щоб пояснити деякі речі на рахунок піпеткі
31 абрамс через півтора роки ))) 31 сука абрамс! ось увесь старий байден у цій поставці. увесь його жах страх і обічраність
   
поїв бекон з яєшнею? ото уся сила й міць сша  :lol: дєточка. і всі твої МАГА воїни разом з БЛМ можуть хіба шо відоси записувати. з під кроваті мамкіного бейзменту
Мені здаеться чі я помиляюсь  поправтє мене - ви пишете для того тут щоб ображати менє?
   
Мені здаеться чі я помиляюсь  поправтє мене - ви пишете для того тут щоб ображати менє?
олд вуд от серйозно ти розумієш наслідки слабкості  США? що 911 будуть квіточками?
   
31 абрамс через півтора роки ))) 31 сука абрамс! ось увесь старий байден у цій поставці. увесь його жах страх і обічраність

Не Я не ви не війсковий спец американської арміі
для того щоб Амбрамси потрапили в Україну потрібен час
потрібно зробити обстеження ремонт  і перевезти  танкі та ремонтні майстерні. запчастини. бензин мастило
і цє все не за один раз так що треба почікати навчіти танкістів керувати стріляти
цє займє час
   
олд вуд от серйозно ти розумієш наслідки слабкості  США? що 911 будуть квіточками?

Пан мабуть не розуміє величь та силу Америкі  і я вам нагадаю що Америку поважають всі
   
Не Я не ви не війсковий спец американської арміі
для того щоб Амбрамси потрапили в Україну потрібен час
потрібно зробити обстеження ремонт  і перевезти  танкі та ремонтні майстерні. запчастини. бензин мастило
і цє все не за один раз так що треба почікати навчіти танкістів керувати стріляти
цє займє час
півтора роки на 31 абрамс  :weep: вони авіаносець загнали у Середземне море щоб захистити Ізраїль через тиждень...

про чорне море вже ніхто не говорить? дрони й ракети що падають у Румунії? "ані нєнарошно!" пля...

ты реально ідіот чи в тебе від сосисок жирних мозок заплив?
   
Пан мабуть не розуміє величь та силу Америкі  і я вам нагадаю що Америку поважають всі
:facepalm1:  :weep:  :lol:
Сан Франциско під приїзд боса з Китаю ЗА ТИЖДЕНЬ зачистили від бомжів. ось усе твоє місце США у світі.
   
Якщо Пентагон розробив план війни то потрібно діяти за планом
якщо дають гроші украіні то потрібно їх використовувати за призначенням і в термін а не на позолоту та тратуари і інші попіли
бо інших грошей можно отримати тіки в інший період
   
Якщо Пентагон розробив план війни то потрібно діяти за планом
якщо дають гроші украіні то потрібно їх використовувати за призначенням і в термін а не на позолоту та тратуари і інші попіли
бо інших грошей можно отримати тіки в інший період
хай зброю дають а не гроші. деескалятори блін...
   
:facepalm1:  :weep:  :lol:
Сан Франциско під приїзд боса з Китаю ЗА ТИЖДЕНЬ зачистили від бомжів. ось усе твоє місце США у світі.
Хто такій той сраний гість з кітаю терорист тиран та ворюга його на поріг білого дому не пускають ні обама не трамп не байден не зустрічав тирана в Білому Домі  а зустрічалися з ним як з приватним типом
кітай в америці не має впливу кітай як ганчірка. об нього витирають ногі не чітайте російкіх газет  вони брешуть
кітай попирає права на власність  копіє чюжу власність
і він не рукопожатий також як і хуйло
   
хай зброю дають а не гроші. деескалятори блін...

Патрони ракети  снаряди  дають згідно графіку та напрямку і непотрібно укоаінському командуванні міняти плани
і використовувати боєприпаси не за планом 
   
півтора роки на 31 абрамс  :weep: вони авіаносець загнали у Середземне море щоб захистити Ізраїль через тиждень...

про чорне море вже ніхто не говорить? дрони й ракети що падають у Румунії? "ані нєнарошно!" пля...

ты реально ідіот чи в тебе від сосисок жирних мозок заплив?

повідомив щє раз модератора  за обзивання
   
Хто такій той сраний гість з кітаю терорист тиран та ворюга його на поріг білого дому не пускають ні обама не трамп не байден не зустрічав тирана в Білому Домі  а зустрічалися з ним як з приватним типом
кітай в америці не має впливу кітай як ганчірка. об нього витирають ногі не чітайте російкіх газет  вони брешуть
кітай попирає права на власність  копіє чюжу власність
і він не рукопожатий також як і хуйло
ты помітив як США перед ним прогнулися?'ти розумієш що таке зачистити Сан Франциско від бомжів? через яке коліно лібтарди себе перетнули? це все одно що православним зробити обрізання до приїзди ізраїльського премєра...
   
ты помітив як США перед ним прогнулися?'ти розумієш що таке зачистити Сан Франциско від бомжів? через яке коліно лібтарди себе перетнули? це все одно що православним зробити обрізання до приїзди ізраїльського премєра...

Не помітив я помітив інше що ти бажаєшь образити Україну Америку і ізраєль
цє ти даремно робишь
   
Не помітив я помітив інше що ти бажаєшь образити Україну Америку і ізраєль
цє ти даремно робишь
де я намагаюся образити Україну? що за тупі наїзди. а США слабкі і хворі так. заради жирних ковбасок зливають твою батьківщину хуйлу...
   
Потрібно тебе здати в СБУ БО ДУЖЄ ТИ  вьюнкій  мов той уж
звичайний українець себе так на форумі не поводить
не роздмухує недовіру і не затіває сварку
   
Потрібно тебе здати в СБУ БО ДУЖЄ ТИ  вьюнкій  мов той уж
звичайний українець себе так на форумі не поводить
не роздмухує недовіру і не затіває сварку
А еще живет в розовых очках, как ты например. Нам дают ровно столько, что бы мы не проиграли, но и не победили. Если снять розовые очки то это прекрасно видно.
   
Потрібно тебе здати в СБУ БО ДУЖЄ ТИ  вьюнкій  мов той уж
звичайний українець себе так на форумі не поводить
не роздмухує недовіру і не затіває сварку
звичайний українець? ну то звикай вигрібати. звикай коли твоя країна перетворюєттся на слабенького півня що може хіба шо кукарікати.
   
сша по суті вже ніхто не рахується. параша робить шо хоче.

І дякувати треба довбойобам, які голосували за Трампа і трампанзів у всі гілки влади.  :fuck:
   
де я намагаюся образити Україну? що за тупі наїзди. а США слабкі і хворі так. заради жирних ковбасок зливають твою батьківщину хуйлу...

Ти не просто намагаєшся образити Україну,  ти відверто працюєш на кацапів і проти України.  :fuck:
   
Biden:

хуйло, и ХАМАС борются за то, чтобы стереть с карты соседнюю демократию.
И как хуйло, так и ХАМАС надеются обрушить более широкую региональную стабильность и интеграцию и воспользоваться возникшим от этого беспорядком.
Америка не может позволить этому случиться и не позволит.
Ради наших собственных интересов национальной безопасности — ради блага всего мира».
https://www.washingtonpost.com/opinions/2023/11/18/joe-biden-gaza-hamas-putin/
   
Розповідає про реальну ситуацію в Конгресі
А він звідки зна?
   
Ти про гарбіджь прочитав, клован?
   
І дякувати треба довбойобам, які голосували за Трампа і трампанзів у всі гілки влади.  :fuck:

Мені здаеться там попрацював хуйло щоб він виграв. бо він сам був  охеревшій. коли виходив
   
А еще живет в розовых очках, как ты например. Нам дают ровно столько, что бы мы не проиграли, но и не победили. Если снять розовые очки то это прекрасно видно.

все зміниться коли Україна в співпраці станє більше дісциплінова та відповідальна
   
Жирна свиня про відповідальність белькоче
Приїдь посидь під обстрілами трохи придурок
   
Мені здаеться там попрацював хуйло щоб він виграв. бо він сам був  охеревшій. коли виходив

І як з тобою особисто Хуйло попрацював?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=916390
   
І як з тобою особисто Хуйло попрацював?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=916390
так жирний виходить заядлий трампіст. а як співає!
   
Я помилився на рахунок Трампа  що є то є
   
Я помилився на рахунок Трампа  що є то є

Все що відбувається в Україні іде не від Трампа, а їде від Обами, від Байдена.

В 2016 і 2020 роках ти голосував за Трампа і не помилився, Херсонська область була надійно захищена. Ali(UA) в 2020 році голосував за Байдена і йому нема чого плакатись про недостатність допомоги чи територіальні втрати, бо це був його вибір - Байден.
   
Трамп падлюка от і все і дякуємо богу що є Байден мудрий та талановитий політик
   
Все що відбувається в Україні іде не від Трампа, а їде від Обами, від Байдена.

В 2016 і 2020 роках ти голосував за Трампа і не помилився, Херсонська область була надійно захищена. Ali(UA) в 2020 році голосував за Байдена і йому нема чого плакатись про недостатність допомоги чи територіальні втрати, бо це був його вибір - Байден.
Я симпозитував Трампові  а не голосував за Трамп якій в той час всім пудрив мозгі
багато людей помилилися в цьому виборі
і якщо дивитися на назад то були не вибори Трампа а якіся махінаціі
все ставалося якось ніби випадково  імна його користь цє зараз розумієшь як лопалися російскі консерви
то бац діло відкрили в останню мить проти хіларі то з машинами підрахунку біда
   
Трамп падлюка от і все і дякуємо богу що є Байден мудрий та талановитий політик

Дякуй звичайно, бо щоб тобі приїхати на Батьківщину тепер треба отримувати російську візу. При Трампі ти приїздив до дому коли хотів, бо він був під контролем української влади.  А зараз в твоєму домі москаль. І родичі твої служать москалю.

Сподівайся, надійся, що мудрий Байден звільнить Крим та Херсонщину. Хоча він їх просрав разом з Обамою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія